•  

  pokaż komentarz

  I niech ktoś powie, że to nie było na polityczne zamówienie....

 •  
  l......a

  +3

  pokaż komentarz

  W tym kraju ludzie, którzy chcą ukrócić korupcję i szemrane interesy sami zostają postawieni przed sądem. A takie Zbychy i Rychy jak gdyby nigdy nic jeżdżą na Florydę, po czym wracają na łono ojczyzny aby łżeć przed pożal się Boże komisją śledczą. Co jeszcze ciekawsze, większość członków komisji to ich kumple, reszta natomiast to tylko niegroźni, sfrustrowani swoją bezsilnością parlamentarzyści innych ugrupowań - na przykład ambicjonalny pan Arłukowicz, który co prawda się stara, ale sam chyba nie wierzy w to, że cokolwiek uda mu się wyjaśnić. Za to pani Kempa uwielbia wdawać się ze świadkiem w dowcipne pogawędki. Co jeszcze ciekawsze - człowiek, który przez tą aferę podał się do dymisji, parę dni temu został wybrany... marszałkiem sejmu! Jeszcze wcześniej partyjny kolega Mira, Rycha i Zbycha został prezydentem!

  Sorry za cynizm, ale to już przesada. Dlaczego ludzie tak łatwo wybaczają Platformie TAKIE rzeczy? Afera hazardowa, kłamstwa w sprawie katarskiego inwestora i upadek stoczni, wyskoki Palikota, a oni dalej urzędują? A media zamiast to potępiać, same biorą udział w tym korowodzie obłudy? Hipokryzja tego rządu doprowadza mnie do szału. Ale do jeszcze większego szału doprowadza mnie fakt, że opinia publiczna to toleruje i przyzwala na to.

  •  

   pokaż komentarz

   @lucciola: Złego licho nie weźmie. Prawda sama się obroni i wygra. Wybory parlamentarne już niedługo, może to będzie okazja dla Polaków aby rozliczyć ich całkowicie w co trochę nie wierzę bo młodzi dzisiaj najbardziej decydują i to mnie bardzo boli. Boli mnie że ludzie nie mający pojęcia o polityce, o tym co się dzieje i co dla kraju najważniejsze oddają głos na tych, co im media wskażą.

  •  

   pokaż komentarz

   @newtonq: ostatnio polityka bardziej przypomina mi wojny fanklubów nastolatek...

 •  

  pokaż komentarz

  Strona ma swoją pojemność? Coś na miarę "głębokiego ukrycia".

 •  

  pokaż komentarz

  "Kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość. Kto kontroluje teraźniejszość, kontroluje przeszłość."
  George Orwell

 •  
  g.......n

  +1

  pokaż komentarz

  Rzeczywiście mało istotna, bardziej istotne pewnie było by że prokuratura prowadzi śledztwo mafii narkotykowej w składzie 3 studentów którzy mieli przy sobie po jednym skręcie.