•  
  b........t

  +109

  pokaż komentarz

  Z tego co słyszę, to ona powiedziała "większość". "(bzdurą jest, że) większość Polaków ratowała Żydów"... Nie chcę robić za adwokata diabła, ale to jednak nie dokładnie to samo ma znaczenie co "bzdurą jest, iż Polacy ratowali Żydów", co mówi tytuł znaleziska...

  •  
   m........o

   -41

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Takie jej i innych podobnych gadanie źle wpływa na wizerunek Polski i Polaków a nie Marsz Niepodległości i polityka PISu.

  •  
   b........t

   +72

   pokaż komentarz

   Takie jej i innych podobnych gadanie źle wpływa na wizerunek Polski i Polaków

   @markoopolo: możliwe, co nie zmienia faktu że pozbywając się tego istotnego słówka łatwo narazić całe to znalezisko na oskarżenie o manipulację...

  •  
   m........o

   -67

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Manipulacją jest to co ona powiedziała. Przyczepiłeś się do jednego słówka które i tak nie zmienia przekazu Holland.

  •  

   pokaż komentarz

   a nie Marsz Niepodległości i polityka PISu
   @beefHotPot: Pewnie. Bo hasła o czystej krwi i białej Europie to przecież lewacka prowokacja.
   A pisząc serio - kilku debili przypięło łatkę rasistów kilkudziesięciu tysiącom ludzi. Nie jest winą świata, że tak interpretuje telewizyjne migawki. Winni - poza zj#?%mi, którzy nieśli te transparenty - są organizatorzy, którzy na nie nie zareagowali. I policja, patrząca na to bez żadnej reakcji.

  •  
   b........t

   +37

   pokaż komentarz

   Przyczepiłeś się do jednego słówka które i tak nie zmienia przekazu Holland.

   @markoopolo: cóż, moim zdaniem ono diametralnie zmienia przekaz...Nawet nie wspominając, że jeżeli cytować, to cytować, a nie zmieniać "słówka", na zasadzie "o, zmienię, bo IMHO i tak nie zmienia przekazu". Skoro nie zmienia... to po co zmieniałeś i wyrzuciłeś to właśnie jedno słówko? Tytuł byłby za długi i by się nie zmieściło? :)

   @iosnin: cytujesz słowa kolegi markoopolo, nie moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Bez tego słówka to jest przecież ewidentna manipulacja. Zmieniająca całkowicie sens całej wypowiedzi.

   Podczas wojny ratowanie Żydów było czynem heroicznym, za który groziła śmierć dla całej rodziny ukrywającej czy pomagającej Żydom. Oczywistym jest, że nieliczni się na to decydowali. tak więc Żydów ratowały heroiczne jednostki. Tyle.

   Ale oczywiście młodzież patriotyczna chętnie sobie zasługi (oni - naród) za ratowanie żydów przypisuje, podczas gdy - patrząc choćby na ksenofobiczne hasła przez nich głoszone - sami by nawet palcem nie kiwnęli, gdyby podczas wojny musieli dla jakiegoś Żyda, uchodźcy czy innego obcego ryzykować swoje własne życie. Najlepiej grzać się w blasku cudzej chwały i bohaterstwa. jedyne na co ich stać to anonimowe bluzgi w internecie i grożenie śmiercią za rzekomą zdradę stanu.

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Faktycznie. Wybacz zakłócanie spokoju, kliknęło mi się nie tam, gdzie trzeba :)

   źródło: youtube.com

  •  
   m........o

   -25

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja: @beefHotPot: Ale dlaczego większość Polaków nie ratowała żydów? Mój dziadek opowiadał mi że w jego miejscowości większość Polaków pomagała żydom a przed nastaniem wojny żyli z nimi w zgodzie. Podważasz że większość jednak pomagała?

  •  
   b........t

   +32

   pokaż komentarz

   @markoopolo:

   Ale dlaczego większość Polaków nie ratowała żydów? (...) Podważasz że większość jednak pomagała?

   aha, czyli jednak wywalenie tego słówka "większość" coś tam na wydźwięk wypowiedzi wpływa, zmienia jej znaczenie, jest istotne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Sorry Mirku, robisz w tym momencie ku$%ę z logiki, manipulujesz wypowiedziami, by zdobyć łatwe "wykopali" (wiadomo, że spora część z wykopujących nie raczyła nawet tego filmu obejrzeć - efekt potwierdzenia mocno), a na końcu chcesz to wszystko poprzeć dowodem anegdotycznym ("Mój dziadek opowiadał mi że...")... :/

  •  
   m........o

   -32

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Jałowa gadka. Ja uważam że nie ma to wielkiego znaczenia. Przekaż Holland jest z tym słówkiem czy bez niego jednoznaczny.

  •  
   b........t

   +20

   pokaż komentarz

   Ja uważam że nie ma to wielkiego znaczenia.

   @markoopolo: dlatego powtórzę więc pytanie: dlaczego w takim razie postanowiłeś się tego "nieznaczącego nic" słówka pozbyć z tytułu?

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: Jeśli miejscowość twojego dziadka to cała Polska, lub też uznajesz ją ze statystycznie dobraną próbkę reprezentującą całą Polskę i na tej podstawie wysnuwasz jakiekolwiek wnioski, a tym bardziej wnioski prowadzące do oskarżeń o zdradę stanu i zakłamywanie historii, to cóż... Gratuluję logiki. Jeśli do tego na tyle kiepsko władasz językiem polskim by twierdzić, że to brakujące w twoim ""cytacie"" słowo niczego nie zmienia to nie masz prawa uznawać się za polskiego patriotę bo ogarniasz i rozumiesz nasz Ojczysty Język w stopniu podobnym do imigranta z rocznym stażem w naszym kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Dlatego, że jest takim "patriotą" nie władającym nawet językiem polskim. Putinowski trolik płatny internetowy?

  •  
   m........o

   -27

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Żebyś miał ze mną o czym pisać. Wejdź w tweet i może zrozumiesz dlaczego. Nie jest to cel zamierzony i uważam że nie ma znaczenia. Tak czy owak czuję się obrażony przez tą babę ponieważ za każdym razem jak się wypowiada to pluje na Polaków. Rozumiem że jej żydowsko-komunistyczne pochodzenie zobowiązuje do obrażania polaków a tacy ludzie jak ty w pewien sposób usprawiedliwiają ją.

  •  

   pokaż komentarz

   Żebyś miał ze mną o czym pisać. Wejdź w tweet i może zrozumiesz dlaczego. Nie jest to cel zamierzony i uważam że nie ma znaczenia. Tak czy owak czuję się obrażony przez tą babę ponieważ za każdym razem jak się wypowiada to pluje na Polaków. Rozumiem że jej żydowsko-komunistyczne pochodzenie zobowiązuje do obrażania polaków a tacy ludzie jak ty w pewien sposób usprawiedliwiają ją.

   @markoopolo: To ty i tobie podobni twoją postawą i tymi tekstami obrażasz pamięć o tysiącach Polaków którzy podczas wojny narażali swe życie (często niestety w sposób ostateczny) aby ratować innych. Nie dorastasz tym bohaterom nawet do pięt plując na inne narodowości, wyznania a nawet na osoby o innych poglądach. I jeszcze bezczelnie usiłujesz sobie (jako narodowi) przypisać ich zasługi.

  •  
   m........o

   -22

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja: Na kogo ja pluje? Czy ja obraziłem kogoś? Lewackalogika wypaliła ci resztki szarych komórek. O tych co podczas wojny narażali swoje życie zawsze wypowiadam się z największym szacunkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: Twój sposób wypowiadania się o Żydach, imigrantach i innych tobie niepasujących jest pluciem na pamięć tych którzy dla tych właśnie innych narażali a nawet poświęcali swoje życie. Twoja postawa jest ortogonalna do ich postawy, a twoje fałszywe utożsamianie się z nimi jest dla nich oczywistą obrazą.

  •  
   m........o

   -19

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja: Żydów szanuję za politykę, szanowanie tradycji, szanowanie swojego narodu i mógłbym wymieniać naprawdę wiele za co ich podziwiam i uważam że w Polsce powinniśmy postępować tak jak oni w Izraelu. Polacy powinni brać z nich przykład w wielu dziedzinach. Imigrantów? Nie szanuję bo uważam że zamiast uciekać i zostawiać swoję zony, dzieci i ojczyznę powinni walczyć i bronić tak jak walczyli i bronili nas nasi dziadkowie których szanuję i jestem z nich dumny. Uważam że skoro już przyjechali do europy to oni mają się asymilować do europy a nie europa do nich. To jest temat rzeka i piszę to naprawdę w dużym skrócie.

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: masz rację choć można mieć już zastrzeżenia do tego fragmentu - co ma zwolnienie jakiegoś dyrektora muzeum wspólnego z naszą opinią na świecie?

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: jakbyś kogokolwiek szanował to starałbyś się być uczciwy a nie w ordynarny sposób manipulować treścią i zmieniając cytat. Tylko po to aby osiągnąć swoje cele. A w szczególności opluć kogoś (w dodatku na dodatek innego Polaka), kogo wkład w promowanie Polski i rozsławianie jej imienia jest nieskończenie większy od twojego. Czymże dla Polski się wsławiłeś o patrioto, co pozwala ci się czuć lepszym od Agnieszki Holland. Ba pozwala ci wyzywać ją od żydo-komuny (ty, który tak szanujesz Żydów używasz słowa żydowski w formie obelgi?).

  •  
   m........o

   -27

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja: Nie ma sensu dalsze pisanie z Tobą. Jestem lepszy od tej fałszywej żmij tym że nigdy nie obrażam Polaków i Polski. Kocham swój kraj i go szanuję w odwrotności do tego fałszywca komunistycznego.

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: I dlatego ty i tobie podobni kochający Polskę i Polaków przez swą postawę coraz bardziej widoczną z zewnątrz Polski czynicie tej Polsce coraz więcej szkody.
   Brzmi nieźle.

  •  
   m........o

   -24

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja: Jesteś zwykłym antysemitą.

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: @Jakis_ja: ze wam sie chce... przeciez chlop juz wszystko wyjasnil opowiescia o dziadku. To wypadaloby sie odlaczyc z dyskusji...

  •  

   pokaż komentarz

   Jesteś zwykłym antysemitą.

   @markoopolo: Wygrałeś

  •  
   m....a

   -12

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja:

   sami by nawet palcem nie kiwnęli, gdyby podczas wojny musieli dla jakiegoś Żyda, uchodźcy czy innego obcego ryzykować swoje własne życie.

   koles, mow za siebie ok?

  •  

   pokaż komentarz

   @marbra: Głosisz ksenofobiczne, antysemickie hasła, ale życiem byś dla Żydów czy uchodźców ryzykował?

   pokaż spoiler Seems legit.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale oczywiście młodzież patriotyczna chętnie sobie zasługi (oni - naród) za ratowanie żydów przypisuje, podczas gdy - patrząc choćby na ksenofobiczne hasła przez nich głoszone - sami by nawet palcem nie kiwnęli, gdyby podczas wojny musieli dla jakiegoś Żyda, uchodźcy czy innego obcego ryzykować swoje własne życie. Najlepiej grzać się w blasku cudzej chwały i bohaterstwa. jedyne na co ich stać to anonimowe bluzgi w internecie i grożenie śmiercią za rzekomą zdradę stanu.

   @Jakis_ja: Może nie kiwną palcem dlatego, ponieważ nauczeni doświadczeniem widzą, że nie warto nadstawiać karku skoro za kilkadziesiąt lat i tak będą na ciebie pluć, pomstować i stawiać znak równości pomiędzy ofiarami totalitaryzmu a nazistami? Jakoś zdecydowana większość Europy kolaborowała, nawet na poziomie państwowym z najeźdźcą, pomagali w wysyłce Żydów do obozów zagłady i nikt się specjalnie nie samobiczuje z tego powodu. Tylko jak zwykle my Polacy lub ci za Polaków się podający muszą srać na lewo i prawo we własne gniazdo, obniżając tym samym prestiż kraju i jego pozycję w negocjacjach na arenie międzynarodowej. Geopolityka panie geopolityka, a cenzurka i opinia społeczna są jednymi z narzędzi do osiągania żywotnych celów danych państw.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   patrząc choćby na ksenofobiczne hasła przez nich głoszone - sami by nawet palcem nie kiwnęli

   Głosisz ksenofobiczne, antysemickie hasła, ale życiem byś dla Żydów czy uchodźców ryzykował?

   Seems legit.

   @Jakis_ja: Patrząc na hasła, czy tym bardziej przypinane łatki to Zofia Kossak-Szczucka też była przez wielu uważana za antysemitkę...

  •  
   m........o via iOS

   -12

   pokaż komentarz

   @pyzdek: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo:

   Nie ma sensu dalsze pisanie z Tobą. Jestem lepszy od tej fałszywej żmij tym że nigdy nie obrażam Polaków i Polski. Kocham swój kraj i go szanuję w odwrotności do tego fałszywca komunistycznego.

   niby nie obrażasz, a własnie to zrobiłeś..

   Żydów szanuję za politykę, szanowanie tradycji, szanowanie swojego narodu i mógłbym wymieniać naprawdę wiele za co ich podziwiam i uważam że w Polsce powinniśmy postępować tak jak oni w Izraelu.

   a zauważyłeś, że cala ta retoryka większości konserwatywnych patriotów jest śmieszna: z jednej strony pisanie żer przecież Polacy lubią Żydów i ich ratowali a z drugiej palenie kukły Żyda i ciągłe gadanie o tym jak to przez Żydów Polska cały czas nie jest światową potęgą. czy ty nie dostrzegasz w tym hipokryzji?

   Nie szanuję bo uważam że zamiast uciekać i zostawiać swoję zony, dzieci i ojczyznę powinni walczyć i bronić tak jak walczyli i bronili nas nasi dziadkowie których szanuję i jestem z nich dumny

   Niektórzy Polacy podczas wojny też uciekali, tak samo jak po stanie wojennym. Oczywiście, że bardziej bohaterskie zachowanie to walczyć, ale nie każdy chce brać udział w wojnie i ginąć przez ambicje i błędy polityków. Instynkt samozachowawczy to naturalna rzecz.

   Tak czy owak czuję się obrażony przez tą babę ponieważ za każdym razem jak się wypowiada to pluje na Polaków

   Ale co to znaczy że pluje na Polaków? Przecież część z nich Żydów ratowała, a część wydawała w ręce Niemców.

   Rozumiem że jej żydowsko-komunistyczne pochodzenie zobowiązuje do obrażania polaków

   Ale jak niektórzy Polacy uważający się za patriotów obrażają Niemców, Ukraińców, Żydów, muzułmanów, Francuzów to już ci nie przeszkadza? Poza tym taka krytyka czasem jest potrzebna aby nie popaść w bałwochwalstwo co jak widać często się dzieje w środowisku konserwatywno narodowym.

  •  
   m....a

   -16

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja:

   jestes analfabeta jesli moje wypowiedzi odczytujesz jako ksenofobie.
   fobia to strach.
   a ja sie nie boje obcych.
   ja sie boje o bliskich, rodzine i to w jakim kraju beda zyc jesli lewacy wprowadza swoje chore wizje w zycie.

   przyklad: grecja i jej problemy z murzynami z afryki oraz islamistami.

   btw.
   poczytaj o losach zydow, i polakow w czasie wojny.
   nikt na to nie zasluzyl.
   zaden cywil a juz tym bardziej rodak.

  •  

   pokaż komentarz

   Człowieku, aby ułatwić ci zrozumienie tego co się tutaj dzieje masz po kolei wypowiedzi w tym wątku rozmowy.

   Ja:

   Ale oczywiście młodzież patriotyczna chętnie sobie zasługi (oni - naród) za ratowanie żydów przypisuje, podczas gdy - patrząc choćby na ksenofobiczne hasła przez nich głoszone - sami by nawet palcem nie kiwnęli, gdyby podczas wojny musieli dla jakiegoś Żyda, uchodźcy czy innego obcego ryzykować swoje własne życie.

   I twoja riposta na to:

   koles, mow za siebie ok?

   moje pytanie związane z twoją pierwszą i jedyną wypowiedzią w tym wątku:

   Głosisz ksenofobiczne, antysemickie hasła, ale życiem byś dla Żydów czy uchodźców ryzykował?

   I twoja odpowiedź:
   @marbra:

   jestes analfabeta jesli moje wypowiedzi odczytujesz jako ksenofobie. fobia to strach. a ja sie nie boje obcych. ja sie boje o bliskich, rodzine i to w jakim kraju beda zyc jesli lewacy wprowadza swoje chore wizje w zycie.

   Posiadłeś umiejętność stukania w klawisze (pominę, że niektórych zdecydowanie brakuje) więc może wypadałoby czytać wypowiedzi na które się odpowiada, ze szczególnym naciskiem na zrozumienie całości a nie tylko wyłapywanie słów.
   Zobaczyłeś pochodną słowa patriota, wziąłeś do siebie bo się uważasz za patriotę a następnie z tego wywiodłeś, że ja wszystkim którzy się za patriotów uważają, zarzucam "potencjalne niekiwnięcie palcem".

   I z tym próbujesz polemizować. Nie mam więcej pytań.

   A na twoją definicję ksenofobii i w zasadzie od razu odkrycie swych ksenofobicznych poglądów, jakie zaprezentowałeś powyżej w odpowiedzi na moje pytanie, najlepiej chyba spuścić zasłonę milczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: Oho nie ma to jak skończony manipulator wijący się w odpowiedzi i unikający odpowiedzialności za swoje manipulacje.

   Antypolskie zachowanie kolejnego patrioty-przebierańca, pod pięknym płaszczem patriotyzmu okłamujesz Polaków?
   Tfu!

  •  

   pokaż komentarz

   Manipulacją jest to co ona powiedziała. Przyczepiłeś się do jednego słówka które i tak nie zmienia przekazu Holland.

   @markoopolo: Nawet w powiazanych masz znalezisko prof. Żaryn "Polaków ratujących Żydów mogło być ponad milion!"
   https://www.wykop.pl/link/3072751/prof-jan-zaryn-polakow-ratujacych-zydow-moglo-byc-ponad-milion/

  •  
   m........o via iOS

   -8

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: każdy płaszczyk lepszy niż twój czerwony.

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo i widzisz, masz tak przeryty gownopolityką łeb, że imputujesz mi czerwoność. Co za polaczek. Patriotyzmu w praktyce to Ty na oczy nie widziałeś

  •  
   m........o via iOS

   -6

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Ta bo według twojego czerwonego płaszczyka to KOD i inne scierwo jest partiotyczne. To trzeba mieć zryty mózg.

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: człowieku czy Ty w ogóle widzisz swoje urojenia?

   Pełne bełkotu komentarze, o jakiejś czerwoności, KOD (ktoś w ogóle o tym mówił? Skąd Ty to wziąłeś?)

   Polaczek z Ciebie, a nie patriota, zapluty z frustracji polaczek, który myśli że jak powrzeszczy w internecie o lewakach to ma zasługi dla ojczyzny.

   Powiedz mi co Ty robisz dla Polski konkretnego? Bo po komentarzach wątpię że chociaż kostkę brukową układasz.

   Czy może kolejny "patryjota" na zmywaku ns emigracji, co? Który to byłby już raz na wykopie, najgłośniejsi "patrioci" obsmarkani, którzy zwiali z ojczyzny, zamiast ją budować.

  •  
   m........o

   -7

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Mieszkam w Polsce i myślę że mój status fiansowy jest dla ciebie nie osiągalny. Polskę szanuję w przeciwieństwie do ciebie. Kim ty jesteś i co ty zrobiłeś? Wnioskuję po twoich komentarzach że po za popieraniem lewactwa i obrażaniem Polski i jej władzy to nic, chociaż według ciebie to właśnie jest patriotyzm.

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: o ile nie masz majątku po przodkach, to myślę że mógłbym Cię kupić co miesiąc na wynajem :-) pozdrawiam i do roboty o lepszą Polskę

  •  
   m........o

   -6

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: No jak zarobiłeś 100mln na VAT za PełO to może i coś tam masz więcej i to tłumaczy twoje wk@#nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: Ale jakie ona może mieć przesłanki żeby tak twierdzić?

  •  

   pokaż komentarz

   @markoopolo: ale z Ciebie przemawia sfrustrowany polaczek, Chryste panie.

   Zajmij się robotą, jak będziesz dla ojczyzny pracował to wtedy możesz się poczuć patriotą.

   Z tego co widzę to im głośniej ktoś wywrzaskuje dookoła jakim to patriotą nie jest, tym mniejszy pożytek ma z niego ojczyzna.

   Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje!
   Do roboty.

  •  

   pokaż komentarz

   mozesz jasniej?

   @marbra: Zarzucasz mi bycie analfabetą a nie rozumiesz prostego tekstu?
   Wybacz, ale memów wyjaśniających robić nie będę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jakis_ja: nie rozumiem co piszesz... .
   Może dlatego że tego nie czytam....
   Sam nie wiem - jak myślisz?
   Dalej będziesz się dawał podpuszczać?

  •  

   pokaż komentarz

   Winni - poza zj@%%mi, którzy nieśli te transparenty - są organizatorzy, którzy na nie nie zareagowali.

   @iosnin: Co mogli zrobić? Zacząć ich nap?$$!!#ać czy coś?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: Skorzystać zgodnie z prawem z zabezpieczających imprezę, własnych służb porządkowych. W razie niepowodzenia poprosić o pomoc policję.
   Najbardziej znamienny jest jednak fakt, że - jak wynika z Twojej wypowiedzi - nie znasz innego niż wspomniane "napierdalanie" sposobu rozwiązywania sytuacji konfliktowych :). Uwierz mi, wachlarz możliwości jest bardzo duży.

  •  

   pokaż komentarz

   nie znasz innego niż wspomniane "napierdalanie" sposobu rozwiązywania sytuacji konfliktowych :). Uwierz mi, wachlarz możliwości jest bardzo duży.

   @iosnin: Kieruję się pragmatyzmem. To chyba tobie jako naiwniakowi się wydaje, że tutaj by wystarczyło "hej panowie, proszę sobie pójść gdzieś indziej". Pewnie nie doszłoby do rękoczynów ale wynikło by z tego wiele komplikacji, a sp@#$#?!one gazetki wyborcze by piały z radości "hurr durr prawica podzielona" "awantur" itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: No tak, bo lepszy jest komunikat "60 tys. nazistów". A taki jest efekt przyzwolenia na mieszanie patriotyzmu z brunatnymi resentymentami. Brak reakcji na ewidentny rasizm to strzał w stopę i obraza dla tysięcy porządnych ludzi, którzy brali udział w marszu. Potencjalna rozróba z łysymi? Proszę bardzo: "Polscy patrioci stawili zdecydowany opór rasistom". No ale jak widać, komuś bardzo z nimi po drodze, więc taki komunikat w świat nie poszedł. Tłumaczenia i odcinanie się po fakcie, gdy smród już się rozszedł, niczego nie są już w stanie zmienić.

  •  

   pokaż komentarz

   No tak, bo lepszy jest komunikat "60 tys. nazistów"

   @iosnin: Z ziemi tego nie było widać. Tak naprawdę to tego bannera nie było widać, a jeśli to widziały go na miejscu kilkadziesiąt osób na krzyż.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: To bez znaczenia, bo media na świecie miały w dupie całą resztę, tylko skupiły się właśnie na tym. I to nie był jeden banner, tylko cały szereg.
   Nie winię mediów, bo gonią za sensacją i sensację dostały. Winię organizatorów i policję. Bierność okazana w tamtej sytuacji zemści się wielokrotnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @iosnin:

   Proszę bardzo: "Polscy patrioci stawili zdecydowany opór rasistom"

   aha. Przecież cała prawica grzmiała po marszu i odcinała się od tego badziewia. Nawet Skrajny ONR się oburzył na słowa rzecznika MW. Odpowiedział rzecznik ONR:
   "Naród to wspólnota kulturowa, nie wspólnota krwi. Jeśli ktoś mnie pyta czy czarnoskóry może być Polakiem, to odpowiadam jako nacjonalista i katolik: tak, może."

   Gdzieś widziałeś takie info w mediach?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: Właśnie nie widziałem :) To przykład, jak mogłoby wyglądać i jaki komunikat mógłby pójść w przypadku zrobienia przez brunatnych jakiejś rozróby.. A odcinanie się po marszu przy biernej akceptacji rasizmu w czasie tegoż, to tak naprawdę rozpaczliwe próby ratowania wizerunku. Trzeba było reagować, gdy zło się działo, a nie później, po fakcie odcinać się od niego.

  •  

   pokaż komentarz

   o przykład, jak mogłoby wyglądać i jaki komunikat mógłby pójść w przypadku zrobienia przez brunatnych jakiejś rozróby.. A odcinanie się po marszu przy biernej akceptacji rasizmu w czasie tegoż, to tak naprawdę rozpaczliwe próby ratowania wizerunku. Trzeba było reagować, gdy zło się działo, a nie później, po fakcie odcinać się od niego.

   @iosnin: co by było gdy było tak jak ty napisałeś. eh

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: "bzdurą jest uważać że większość żydów szanuje Polaków i nie zmieni tego żadna opłacana propaganda żydowska ,jest wręcz przeciwnie,większość z nich promuje skrajny antypolonizm ........."
   c.b.d.u.

  •  
   b........t

   0

   pokaż komentarz

   @zbych65:

   Korzystając z indukcji matematycznej można udowodnić, że wszystkie nieujemne liczby całkowite są parzyste.

   Baza
   0 jest liczbą całkowitą nieujemną i parzystą.
   Krok indukcyjny dla n
   Załóżmy, że dla każdego k takiego, że k<n liczba k jest parzysta (założenie indukcyjne). Liczbę n można przedstawić w postaci n1 + n2, gdzie n1, n2<n. Ponieważ zgodnie z założeniem indukcyjnym n1 i n2 są parzyste, to ich suma też jest liczbą parzystą. A więc n jest liczbą parzystą.   (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @beefHotPot: matematyka królowa nauk ,wyrazy uznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)+
   pozdrówko

  •  

   pokaż komentarz

   @: a skąd dokładnie ta kro$@ wie ilu ratowało ? nad większością stał teleankieter ? każdego zapytali po wojnie o zdanie ? z tego co mi wiadomo, to hitler za cel obrał sobie Polaków i Żydów. Jedni i drudzy mieli zostać tak samo unicestwieni. Liczenie osób, które pomogły pod groźbą śmierci tylko w celu umniejszenia zasług i obciążenia winą pośród tych dwóch grup to szczyt świństwa. Liczenie oficjalnych kolaborantów, kapusiów, współpracowników nazistów to już inna kwestia.

 •  

  pokaż komentarz

  To prawda, że większość Polaków nie ratowała Żydów, tak jak większość Żydów nie ratowała Żydów. Heroiczne czyny zawsze są domeną mniejszości.

 •  

  pokaż komentarz

  to chyba oczywiste, ze wiekszosc nie ratowala, bo to nawet matematycznie nie jest mozliwe skoro Zydow bylo 3 miliony, a Polakow z 25 milionow

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiem teraz czy wykopać czy zakopać. Wykop ewidentnie zmanipulowany i jako taki zasługuje na zakopanie.

  Ale z drugiej strony obnaża w sposób wręcz książkowy nie tylko zakłamanie patriotycznej młodzieży, ale w sposób wręcz groteskowy pokazuje brak umiejętności posługiwania się ojczystym językiem już nawet nie w piśmie co w tekście słyszanym.

  Drodzy narodowcy. Należy władać językiem polskim w takim stopniu, aby przynajmniej słuchać ze zrozumieniem. Dopóki nie posiądziecie tej podstawowej dla każdego Polaka umiejętności nie macie prawa nazywać się polskimi patriotami.

 •  

  pokaż komentarz

  W tym samym materiale mowiła że Polacy ratowali Żydów. Ale kto by tam całość oglądał xD