•  

  pokaż komentarz

  „Pomysł na biznes” wersja UK

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: Widać, że brytyjskie sądownictwo również stoi na wysokim poziomie.
   Nic dziwnego, że Europa tak broni naszego gnoju, bo boją się, że z Polski może wyjść kolejny dobry przykład, tym razem w dziedzinie sądownictwa. Jeszcze się może wydać, że karanie dziennikarzy więzieniem za pisanie prawdy, a nagradzanie bandytów za przestępstwa nie jest właściwym postępowaniem.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: tylko dla dobrze urodzonych

  •  

   pokaż komentarz

   @PozytywistycznaMetamorfoza: Ale kolega czytał o co chodzi? Bo tak chyba nie bardzo.

   Owszem koleś został skazany za 2-krotne napastowanie seksualne, ale odszkodowanie/pieniądze dostanie za to, że przez 22 miesiące siedział w areszcie bo nie mieli z nim co zrobić.

   Nie miał prawa pobytu w UK a do Gwinei nie mogli go deportować bo na to nie godziło się to państwo. Wypuścić go na wolność też nie chcieli. Więc co w takim wypadku zrobić?

  •  
   B.......2

   +8

   pokaż komentarz

   @Micho_master: Wsadzić bambusa na łódź podwodną i wyj?#!ć gdzieś na wyspę po środku oceanu :D

  •  

   pokaż komentarz

   @PozytywistycznaMetamorfoza:

   Jeszcze się może wydać, że karanie dziennikarzy więzieniem za pisanie prawdy, a nagradzanie bandytów za przestępstwa nie jest właściwym postępowaniem.

   Taaaa, Polska oazą wolności ze swoim artykułem 212 Kodeksu karnego...

  •  

   pokaż komentarz

   @Micho_master To dlaczego brytyjski podatnik musi go otrzymywac i jeszcze skladac sie na odsZkodowanie? Zawozisz do państwa urodzenia i tyle, nie chca przyjąć, to juz jego problem, ze go w ojczyznie nie chca.

  •  

   pokaż komentarz

   @mlodysum: Ale jak zawozisz, czym? Podejrzewam, że koleś sam z siebie nie wsiądzie w samolot i pojedzie grzecznie. Czyli musisz go zawieźć rządowym samolotem, ale co jak ci go nie wpuszczą do kraju? Dasz mu spadochron czy jak?

  •  

   pokaż komentarz

   @Micho_master: Wilczy bilet do Gwinei i zakaz wstępu do UK ?

  •  

   pokaż komentarz

   @wydac_Jadzke_za_Kokeszke: No widzę kolega czytelnik artykułu jak nic :D. Właśnie w tym problem, że go tam nie chcieli.Nikt z władz Gwinejskich nie chciał współpracować z władzami Brytyjskimi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Micho_master: A co tu dogadywać? Wsadzić go do samolotu rejsowego i heja banana, niech tam się martwią.

  •  

   pokaż komentarz

   @wydac_Jadzke_za_Kokeszke: Już widzę jak on z heheszkiem na ustach wsiada do samolotu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Micho_master:
   Odsyłanie nielegalnych imigrantów jest prostsze niż się śniło lewactwu.

   Już kilkanaście lat temu, gdy pierwsze stateczki przemytnicze płynęły do Włoch, wystarczało WSZYSTKICH bez wyjątku wsadzać natychmiast w wojskowe barki desantowe, otaczać konwój krążownikami, podpływać do wybrzeży Afryki i wysadzać do wody przybrzeżnej całe towarzystwo. Gdyby któryś nie chciał wysiąść, wystarczało unosić stalową ścianę na barce ze szkolonymi psami na kontrolowanej uwięzi. Gdyby przybiegło paru policjantów afrykańskich, wystarczałaby efektowna seria z działek wycelowana w piasek nadmorski. Na koniec można by wyładować parę ton wody i żywności i przy spokojnym zachowaniu jakichś afrykańskich policjantów zaprosić czarnego dowódcę po odbiór małego nesesera z gotówką za spokojne przywitanie.

   I tak wystarczyło robić z KAŻDYM transportem przemytniczym nielegalnych imigrantów. Przemyt ustałby całkowicie! Gdy imigranci jeszcze sami płacili przemytnikom. Później zaczęła to robić wielka organizacja Sorosa, gdy już się przekonali, że rządy unijne opanowane są w całości przez: agentów-oszustów; głupców; cioty; tchórze; lewactwo i inne barachło.

   Dziś nadal dałoby się odsyłać tak nielegalnych imigrantów. Tylko rządy państw europejskich nie mogą już dłużej składać się z tych starannie dobranych przez masonów indywiduów wyżej wymienionych.

  •  

   pokaż komentarz

   @DarrDarek: Serio? Toż to prosty sposób na wojnę robisz. Bo raz, że masz nielegalne wkroczenie na cudzy teren a dwa, że część krajów z których dostają się imigranci ma jednak całkiem niezłe służby graniczne (czytaj mogliby ostrzeliwać taki konwój).

   Poza tym tak naprawdę to nie jest tak prosto jak ci się wydaje. Bo wyobraź sobie, że na tym pontonie masz 100 osób a ilu masz tych żołnierzy? Co będzie jak się zbuntują albo będą się kurczowo trzymać barki, psy zagryzą sami bo będą głodni?

  •  

   pokaż komentarz

   @Micho_master:
   wkraczanie na cudzy teren stosują nieustannie transporty przemytnicze a cioty rządzące krajami unijnymi zabraniają jakiejkolwiek reakcji służbom straży granicznej. Zapewne dowództwo służb granicznych też już jest przez masonów opanowane przez: agentów-oszustów; głupców; cioty; tchórzy; lewactwo i inne barachło. Przypomnę, że zaledwie 30 lat temu niemieccy pogranicznicy strzeli z ostrej broni do Niemców wschodnich próbujących uciec na stronę zachodnią. Dziś nawet obcej nawały wkraczających nielegalnie w granicę państwa NIE WOLNO :) rozproszyć ostrzałem z kul gumowych (obcej nawały z karabinami w ręku też nie wolno byłoby ostrzelać, bo (Ł)unia ... nie pozwala).

   Wybrzeża afrykańskie nie mają linii obrony. Wcześniejszy kontakt radiowy, telefoniczny z miejscowym, lokalnym dowódcą mógłby sprawiać, że paru czarnych z bronią z ukłonami czekałoby tylko na przekazanie nesesera z gotówką (dla kosztów konwoju 100 tys.$ przekazane do sejfu to byłby mały pikuś, a dla "delegacji czarnych" to byłaby fura kasy do podziału z samym ministrem obrony państwa afrykańskiego).

   200 osób na stalowej barce desantowej przeszukanych wstępnie, aby nie mieli telefonów, kamer ani noży, jest bezbronne wobec jednego żołnierza z karabinkiem spacerującego górą. Podnoszona ściana, za którą są duże psy na uwięzi, to dla każdego człeka, choćby największego chojraka sygnał do natychmiastowej ucieczki (domyślam się, że nigdy nie ugryzł cię pies, o większym zagrożeniu nie wspominając, i tak teoretyzujesz sobie bez znajomości realiów).

  •  

   pokaż komentarz

   @DarrDarek: Ale wiesz kolego, że niemieccy pogranicznicy strzelali po swojej ewentualnie po niczyjej stronie. Twoja propozycja to w zasadzie najazd na obce państwo.

   Inna sprawa, że skoro tak proponujesz przekazywanie gotówki dla "ochrony" to wiesz co ja bym na ich miejscu wtedy zrobił? Ty odjeżdżasz z konwojem ja czekam godzinkę i wsadzam ich w najtańszy ponton i życzę miłej podróży. Nawet jeśli wydam na nich 10 tys $ to mam na czysto 90 :). Bym się cieszył jakbyśmy się bawili tak dalej.

   A i chyba zapominasz też o tym, że często tacy ludzie, którzy wydali majątek swojego życia na podróż do europy są zdesperowani. Więc wizja odesłania gdzieś do kraju trzeciego i znów "walka" może sprawić, że się będą buntować. I tak, wtedy taki pies może się taki straszny nie wydawać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Micho_master:
   Mówiłem już, że otwartym naruszaniem granicy są rajdy organizowane przez obcych przemytników, a w ostatnich latach otwarcie przez organizację zatrudniającą Sorosa (o Sorosu jeszcze wolno mówić, ale o tajnej organizacji już ... nie wolno). O "dyplomacji kanonierek" sprzed wieku pewnie nie czytałeś, a takie kanonierki podpływające pod obce miasto przymuszały np. państwo do spłaty długu. Później już było dużo gorzej z dyplomacją. XX i XXI wiek to już wiek otwartych najazdów w stylu bandyckim, nawet bez wypowiadania wojny. Żyjemy w takich czasach a ty się obawiasz podpłynięcia krążownikami pod obcą plażę.

   Nie przeskakuj ze skrajności w skrajność. Że niby z takim "uchodźcą" nie ma siły przymuszenia go do wyjazdu. A parę akapitów dalej chcesz jazgotu lewactwa światowego, że mogli wysadzić ludzi przy plaży a bosman kutra bojowego zwinął kasę dla "czarnych dyplomatów" i wyładował z barki imigrantów do pontonu na pełnym morzu. Po to jest admirał floty, by za taką niesubordynację karać przeciągnięciem pod kilem (dziś zamiast prawdziwych kar muszą wystarczyć dymisje lub ... skrytobójstwa, których jest pełno choćby w Polsce z "seryjnym samobójcą").

   Ty naprawdę nie widziałeś sfory rozjuszonych psów, jeśli ci się wydaje, że chojraki idą w zaparte i atakującego psa pokonują metodami czaka norrisa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Micho_master: jest z Gwinei to go tam wysłać. Ch@? mnie obchodzi ze go nie chcą, co to za argument jest?!

  •  
   k....k

   -1

   pokaż komentarz

   @masaj:

   Skoro go tam nie chcą to gdzie go dasz?

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  
  hudinni via Android

  +12

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Wystarczyłoby zasądzić odszkodowanie tej samej wysokości dla poszkodowanej.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedys byla taka sprawa jak Ruscy odbijali lodz od somalijskich piratow nie mieli co z nimi zrobic wiec zostawili ich na srodku morza w pontonie