•  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze! Pasożyt myślał, że w normalnym kraju jest jak w Polsce i będzie gościowi okupował mieszkanie, pewnie jeszcze nie płacąc. Niby lepiej jakby taki element roszczeniowo/przestępczy po wyrokach - siedział tam, ale dobrze dla angoli że go wykopali bo taka hołota robi nam tylko "opinię".

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniHoneybee: Wreszcie jakis normalny komentarz. I nie wierze ze jest taki porzadny, klopoty z prawem w Polsce, tu za mieszkanie nie placil, typowy polonus i wyszczekana partnerka beneficiara. Za duzo tu juz widzialem tych rodakow, haha.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzysd: Wiesz wykop to taki specyficzny portal, chociaż dużo mniej tu roszczeniowości i sp#%$@?!enia niż na rozmaitych "gazetach" czy "onetach" to reprezentacja karynowo/sebiksowych "elit" też jest bardzo silna... oczywiście co toto innego może wymyślić, niż że zły prywaciarz skrzywdził biednego Sebka bo płacił za jego mieszkanie tylko przez kilka miesięcy ;)

   To upośledzenie mózgu staje się coraz gorsze i się tym głąbom wydaje, że teraz to już nawet obcokrajowiec ma obowiązek sponsorować mieszkanie im i ich karynom...

  •  

   pokaż komentarz

   dobrze dla angoli że go wykopali bo taka hołota robi nam tylko "opinię".

   @MiniHoneybee:

   jakie dobrze, ja nie chce patologi z powrotem w Polsce.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniHoneybee: nie okup-ował, tylko wynajm-ował. Okup versus wynajm. Kapujesz zielonko. Czy lubisz żeby ktoś ci na chate wparował z bejzbolem i w kominiarce?

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: Jeśli siedzisz na czyjejś chacie a ten ktoś każe ci się wynosić to w tym momencie ją okupujesz. Są odpowiednie zapisy w umowach które należy respektować.

   Wynajmować to oczywiście można:
   - kiedy się płaci, i
   - kiedy właściciel się na to godzi

   Być może nie rozumiesz bo własność to trochę skomplikowana koncepcja, zwłaszcza dla ludzi którzy nie zapracowali na nic, tylko "dostali co się należy" :)

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniHoneybee: nie wiem skąd takie wnioski, sie tak nie gorączkuj bo się zesrasz, usuń konto XD

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniHoneybee: Czy coś ci zjadło mózg? Nie ma tam nic napisane o tym, że nie płacił za wynajem, a ty od razu wylatujesz z tym, że pasożyt i okupowanie mieszkania.

  •  

   pokaż komentarz

   @juliusz-cezar: Chyba tobie coś zjadło mózg, jeśli myślisz, że pierwsze co robi właściciel mieszkania kiedy nie chce mieć lokatora u siebie to jakieś zabawy w zastraszanie czy wpadanie z kumplami. Żeby mieć takie "problemy" z landlordem, to trzeba być typową patolą która nie dość że ciągle robi problemy to nie chce się wynieść kiedy już wszyscy mają jej dość.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniHoneybee: Niezależnie co by taki wynajmujący robił nigdy nie powinien landlord tak się zachować, bardziej to właśnie u niego sugeruje patologie, bo kto normalny próbuje w taki sposób zastraszać ludzi? Landlord równie dobrze mógł chcieć ich wyp#?$@#?ić, bo np. chciał zrobić spory remont i wynajmować za dużo wyższą cenę czy też ogólnie chciał drożej wynajmować, a ci nie chcieli się wynieść, bo umowa była po ich stronie. Jeżeli nie wiesz co dokładnie się stało nie wymyślaj bajek.

  •  

   pokaż komentarz

   @juliusz-cezar: Cóż, jeśli ktoś jest okradany a jego własność jest okupowana to każdemu po jakimś czasie nerwy by puściły. Ja bym się raczej zastanowił nad tym kto normalny siedzi u kogoś w mieszkaniu po tym, kiedy właściciel każe mu się wynosić.

   bo np. chciał zrobić spory remont i wynajmować za dużo wyższą cenę
   Ale to już ani nie ich ani nie twoja sprawa co sobie landlord chciał zrobić ze swoją własnością. Trzeba było wpisać dłuższy okres wypowiedzenia w umowie. Gdyby dochowano warunków umowy to na pewno ktoś nie omieszkałby wspomnieć o tym, że właściciel pobrał nienależny czynsz. Widzisz tam to gdzieś bo ja nie a to w całej sprawie najważniejsza informacja ...

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniHoneybee: Skąd wiesz jaki był okres wypowiedzienia? Skąd wiesz, że w ogóle próbował po ludzku sprawę załatwić? Skąd wiesz jaką mieli umowę z landlordem? Ty nic nie wiesz człowieku, a zakładasz od razu, że Polak zły. Po pierwsze żenującym jest atakowanie 'swojego' w pierwszej kolejności, po drugie patrząc na twoje komentarze widzę tylko 'nie znam się, ale wiem najlepiej', a po trzecie usuń konto.

  •  

   pokaż komentarz

   @juliusz-cezar: Żenująca jest ta stadna mentalność żebracza, że jak "swój" to powinien jakiemuś "bogaczowi" z UK siedzieć na garbie. A jeśli umowa nadal obowiązywała i była opłacona, to w takim artykule taka informacja by się pojawiła. Pierwszą rzeczą jaką ci powie ofiara niesprawiedliwego traktowania, jest to, że coś się stało chociaż on uczciwie zapłacił poza tym to byłaby woda na młyn rozmaitych gówno-portali piszących o problemach pewnego "sortu" ludzi za granicami.

   No patrz, gościa wywalili z domu a przeoczyli, że biedak miał obowiązującą, opłaconą umowę...

   Jeśli ktoś chce żyć w UK za cudze, to za żadnego swojego go nie uważam - bo taki element "swoich" to ma tylko po to, żeby tak samo ich dymać. Polacy najpierw wykazują tą chorą solidarność z najgorszym elementem a później jojczą, że za granicą nikt cię tak nie wydyma jak drugi Polak, bo przecież taki Seba to porządny gość, a jak ktoś w tym UK żyje normalnie to na pewno oszust i złodziej ;)

   Także wiesz, wybacz ale ja tych skończonych bredni, że na uczciwych, wspaniałych lokatorów nasyła się bandę "dresiarni" w kominiarkach - nie kupuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniHoneybee: Znowu pojawiają się założenia z dupy. Tutaj nie wiesz nic, tylko to, że landlord zachował się jak totalna patola, a zakładasz, że na pewno Polak jest winny, wstydziłbyś się. W Polsce właśnie praktycznie brakuje właśnie jedności, jedność dopiero będzie, jak pojawi się wspólny wróg. Tak było od zawsze i będzie. Ty jesteś idealnym przykładem braku solidarności wśród swoich. Nie masz ŻADNEGO dowodu, ani powodu by atakować tych Polaków, jeżeli masz faktycznie coś z tym wspólnego to może przedstaw te dowody, zanim zaczniesz pisać bajki.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak dla mnie artykuł albo pomija pewne kwestie, albo to typowy fake.

  Nie wiem czy komuś chciało się czytać do końca, ale Pan miał wcześniej kłopoty z prawem w anglii więc to nie taki niewinny Janusz. Podejrzewam, że albo miał już wcześniej decyzje o deportacji albo to nie było takie niewinne zdarzenie.

 •  

  pokaż komentarz

  Pierwsze pytanie: landlord wpadł do domu i ich wyprosił, bo ci co zrobili? nie placili pare miesiecy za mieszkanie?

 •  

  pokaż komentarz

  To już od dawna wiadomo ze będą wyrzucać wszystkich z brudami w kartotece. Jak by pan Mirosław trochę się interesował zmianami w prawie imigracyjnym w uk nie poszedł by na policję. I bardzo dobrze j?#%ne patusy myślą ze są nietykalni, przynajmniej reputacji nie będą nam psuć na granica.

 •  

  pokaż komentarz

  anglia to taka australia dla polakow. anglicy kiedys skazancow tam wywozili. my naszych skazancow wywozimi do anglii a raczej sami tam sie wywoza

  •  

   pokaż komentarz

   @ethc: Taa... hyrrdyrrr biedny Sebastian Wyklęty za wodą na łańcuchu przypięty :D

   Ma się swoje wzorce i wzyczaje wyniesione z domu a tu przyjeżdża człowiek do tej kolonii karnej gdzie ani nie można okradać właściciela mieszkania w którym się mieszka ani nawet firmy w której się pracuje. Już się udało znaleźć frajera który podpisał wynajem, już się przytaszczyło wszystkie graty... a tu się okazuje, że w tym chorym kraju za mieszkanie trzeba płacić. No i jak tu żyć w tym gułagu? :D