•  

  pokaż komentarz

  A potem siup do wody, na nieruchome przynęty suma się nie złapie :D

 •  
  P.........k

  -8

  pokaż komentarz

  Wędkarz - morderca niewinnych ryb, uratował szczeniaka. Hipokryci wykopu oh ah-ają dla wędkarza bo uratował kundla, ignorując fakt, że jest on takim samym "zwyrodnialcem" (a może i gorszym) niż osoba, która wrzuciła szczeniaka do rzeki.
  Ile przez tego szczeniaka zwierząt będzie musiało zostać zabitych, żeby miał co żreć? Dużo. Bardzo dużo. No ale pieso, to wiadomo, czcijmy jak hindus krowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   K...r

   +2

   pokaż komentarz

   @PanCzlowiek: Co? Czy ty wiesz, że pies może być wegetarianinem? Poza tym sam jestem wędkarzem i mam sporo znajomych wędkarzy. Gdyby każdy dbał o stan wód tak jak my wszędzie byłoby pełno ryb.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   P.........k

   -2

   pokaż komentarz

   @NarysujMiBaranka: Prawda wywołuje u ciebie ataki agresji, polecam psychiatrę a nie bawić się we wpisy w internecie. A "opierdolić" to możesz swoich gimbo-kolegów, nie ten poziom mały człowieczku, żebym z kimś kto używa tak prymitywnego języka - prowadził nawet błahą dyskusje.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @PanCzlowiek: Masz całkowitą rację. Ryba nie krzyczy i nie ma futra, nie jest milusia i słodziutka jak piesio, więc można się nad nią znęcać, okaleczać i dusić, wyciągając z wody. Gdyby ktoś potraktował w ten sposób psa, byłaby afera na całą Polskę i tłuszcza rzuciłaby się do linczu na sprawcy. Wielcy miłośnicy zwierząt obżerający się martwymi krowami i świniami. Nie ma szans, żeby wygrać z tą hipokryzją.

  •  

   pokaż komentarz

   @Letnianoc: Ludzie niestety sa egoistami i mysla wylacznie o zaspokajaniu wlasnych potrzeb. Piesek dostarcza radosci i mozna sie z nim pobawic, wiec ma prawo zyc, ze swinka ciezko sie bawic i smaczna to nie, po prostu "taki jej los". I chociaz wszyscy wiedza, ze zabijanie ogolnie jest zle to jednak z jedzenia miesa trudno wielu osobom zrezygnowac i dlatego czlowiek probuje sobie to jakos zracjonalizować.

   Ale coraz wiecej ludzi rezygnuje z miesa i fajnie. Dieta wegetarianska jest rownie dobra i pelnowartosciowa, jedynie malym dzieciom nie powinno sie calkowicie wylaczac miesa z diety.