AMA zweryfikowane pozytywnie

Pytaj Pyte - czyli AMA z Jaokiem

Pytaj Pyte - czyli AMA z Jaokiem

@Jao_Pytung wykop.pl #ama #pytapl #pyta #jaok

Nazywam się Mikołaj "Jaok" Janusz. Od parunastu zajmuje się dziennikarstwem w różnych formach, jeżeli mnie kojarzycie to z projektu pyta.pl. Zapraszam na AMA które rozpocznie się o godz. 18:00!

 •  

  pokaż komentarz

  Ile zarabiasz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @look997: Tak otwarcie o dość prywatnej sprawie, jaką są zarobki ale rozumiem, że taka jest konwencja ama „szczerość albo śmierć”. Podałem całą kwotę, kasa z patronite (a także z YT, ale w przypadku pyty to bardzo niewielkie kwoty) idzie jak na razie na koszta generowane przez pytę, soft, raty za sprzęt, a również jakaś kasa wypłacana jest dla chłopaków np za operatorkę, czy angielskie napisy. Patronite to bardzo Świeża sprawa mam nadzieje że niedługo generować będzie nie tyle przychód co zysk, ale stan faktyczny jest taki, że trochę bieda. No i też warto wspomnieć, że patronite podaje kwotę brutto w dodatku środków zadeklarowanych a nie wpłaconych. Z tego co pamiętam to nie wolno mi pisać zbyt szczegółowo (bo się zgodziłem na regulamin,) ale wspomnę o tak oczywistych rzeczach jak podatek, prowizja paypala i samego patronite. Rozumiem, że w ich interesie jest podawanie kwot brutto, ale mnie to akurat stawie w takiej sytuacji, że trochę musze tłumaczyć. ;) No i muszę przyznać, że jeszcze nigdy odkąd się zajmuje rozrywką czy mediami nie zarabiałem tak mało więc mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni :) (może ktoś się oburzy, że pisze, że 3800 to mało, ale piszę to z punktu widzenia osoby znającej stawki za kompleksową produkcję Audio-Video), ja zarabiam z prezenterki a produkcje robię (mam nadzieje że) chwilowo pro bono.

 •  

  pokaż komentarz

  masz kontakt z kozą? czy koza jest całkowicie stracony dla świata i mizia się siusiakami z grubym, łysym nieśmiesznym?

  •  

   pokaż komentarz

   @strikingsurface: nie mam zielonego pojęcia co robi nie mam z nim żadnego kontaktu. Zna mój numer telefonu, jeżeli postanowi zadzwonić i przeprosić to pogadamy

  •  

   pokaż komentarz

   @bevegelsesmengde: opisałem to w którymś wątku dość szczegółowo.Chodziło o to żeby Koza i gruby postanowili wykorzystać moje zwolnienie z Antyradia i trochę mnie zaszantażować węsząc moment kiedy wg nich miałbym się godzić na cokolwiek byleby mi nie robili syfu a ja się postawiłem. I nie był to jedyny powód po prostu kropla która przegięła pałę goryczy. Atmosfera była bardzo napięta już od jakiegoś roku, A materiały takie jak Marsz Niepodległości czy pyta imigracyjna Które powstawały jeszcze na jesieni 2015 Były już nagrywane oddzielnie, Po prostu koza wysyłał mi wycięte fragmenty i dodawałem je do swojego materiału (nagrywanego przeważnie z Drabkiem). Powodem powstawania i eskalacji tej napiętej atmosfery, Były silne rozbieżności co do tego jaki działalność płyty ma wyglądać. Tzn chodziło oczywiście o żuli (nie o samą obecność, ale o sadychę), ale tak najbardziej to nie pasowało mi ciśnięcie osobom totalnie niezwiązanym z żadnymi wydarzeniami społeczno politycznymi tylko po prostu takimi które się "napatoczyły" i były dobrymi "ofiarami". A jeśli już mam być bardzo konkretny to chodziło o sposób w jaki koza to montował. Podchodził do laski mówił coś w stylu "jesteś brzydka" a potem robił cięcie, tak więc nawet jeśli ona odpowiedziała coś błyskotliwego to nie wchodziło do materiału. Ja się o to awanturowałem, a gruby przekonywał kozę, że po prostu jestem zazdrosny o jego talent.

 •  

  pokaż komentarz

  1. Weź tak opisz dziennikarzy pojedynczych stacji. Różnią się czymś między sobą? Czy Ci z Trwam są rozmodleni i z kijem w dupie a z TVN sztucznie uśmiechnięci i też z kijem dupie?

  2. Czy poziom sp$$#%$@enia umysłowego ONR i Antify jest na tym samym poziomie? Czy to generalnie Ci sami ludzie, ale wspierające różne reli... eee ideologie?

  3. Czy często spotykasz ludzi, którzy chodzą na różne demonstrancje dla sportu i w zasadzie nieważne jakie hasła?

  4. Czy mama wie, że ćpiesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @IsambardKingdomBrunel: 1. Jest to na tyle duży zbiór że w różnych stacjach znajdziesz git ludzi jak i frajerów. Przede wszystkim apeluje o szacunek dla ludzi technicznych.
   2. Z własnych doświadczeń mogę stwierdzić że ludzie z ONR z którymi rozmawiałem raczej okazywali się być w porządku z dwoma wyjątkami które chciały mi wp#%?#$#ić. Poza tym jednak można było przedstawić im swoje poglądy, a ci przyjmowali je do wiadomości pomimo tego że różniły się od ich poglądów. Ludzie związani z antifa zazwyczaj wpadają w histerie kiedy trafiają na jakąś różnice światopoglądową.
   3. Na demonastracji bardzo często poza nimi wcale.
   4. Wie że miałem swoje momenty ale to dawno i nieprawda.

 •  

  pokaż komentarz

  Czemu promujesz grubego nie śmiesznego który łapie się na fejki?

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Które z dotychczasowych epizodów Twojej kariery wspominasz najlepiej i dlaczego?

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna