•  

  pokaż komentarz

  @Jao_Pytung: @darkelf:
  Ja też polecam Krzysztofa Karonia, ale jak masz możliwość, to najlepiej z nim porozmawiać i go podpromować przy okazji na łamach Pytowego Janusza.
  Tam będzie trochę mało czasu, bo tematyka pana Karonia jest szeroka. Ale jeśli się umówicie na skróconą formę, to się pan Karoń przygotuje.

  Temat powinien być: Tolerancja represywna. Pan Karoń ma to świetnie opanowane.
  Z tego właśnie wynika ten całkowity brak tolerancji do strony przeciwnej u lewicy.
  I o tym na pewno zdążycie pogadać.
  Jeszcze warto pogadać o Altiero Spinellim i planie komunistycznej europy.

  Jego strona:
  http://www.historiasztuki.com.pl/
  Jego YT:
  https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos
  Jego Fb:
  https://www.facebook.com/ProgramWiedzySpolecznej/

  Możesz tam też poczytać o jego tematach.

  •  

   pokaż komentarz

   @look997: Spoko, ogarniam. Małymi kroczkami, ale staram się dać wyczerpujące odpowiedzi i zapoznać się z odpowiedziami na nie. Tak sobie wymyśliłem, że skoro to ama zostaje na wieki wieków w internetach to niech będzie to taki wątek do którego będę odsyłał w przyszłości.

 •  

  pokaż komentarz

  @Jao_Pytung: wszystko jasne, wielkie dzięki za odpowiedź

 •  

  pokaż komentarz

  @Jao_Pytung jakieś przykłady? Właśnie o tym myślałem. Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @wojtekwariat: Ograniczenie gestykulacji, patrzenie w oczy, sposób w jaki się mówi...z chęcią bym O tym szerzej opowiedział, zresztą nawet już raz to zrobiłem na jakimś panelu dyskusyjnym zorganizowanym przez studentów SGH. Nie jestem jednak stanie przedstawić tego tematu skrótowo w formie takiej syntetyczny odpowiedzi. Komunikacja interpersonalna to tysiące niuansów. Jeśli chciałbym o tym opowiadać używając skrótów i uproszczeń to możliwe że niechcący wprowadziłbym kogoś w błąd.

 •  

  pokaż komentarz

  @Jao_Pytung: jaok nie wiem czy bedziesz tu jeszcze czytał odpowiedzi ale bardzo Ci polecam posłuchać Krzysztofa Karonia na YouTube, chodzi o to, ze chyba zauważyłeś, ze lewica sama sobie przyznaje prawo do bycia elita i trzyma za mordę milcząca większość konserwatywna, historia marksizmu na yt jak bedziesz miał wolny czas i np malował ścianę czy gotował zupę

  •  

   pokaż komentarz

   @darkelf: Obiło mi się o uszy, to chyba naprawdę ciekawa postać, bo już któraś osoba pisze, że musze koniecznie poznać. Jeszcze nie słuchałem, ale wpisałem na "to do list" i mogę obiecać, że się zapoznam. Masz racje, że "lewica sama sobie przyznaje prawo do bycia elita" - moim zdaniem powinna iść z tym w parze wola dialogu i wysłuchania ludzi o innych poglądach. Natomiast ta sama elita, która pisze listy do AE, odmawia prawa do istnienia, organizowania legalnego zgromadzenia etc. ludziom o innych poglądach, krzycząc, że to faszyzm. Poza tym, zauważyliście, że oni zawsze protestują, żeby coś się nie stało, bo są na tyle inteligentni, że wywnioskowali, że dana zmiana prowadzi do tego czy owego. W większości przypadków jest "nie można się na to zgodzić, bo jak się zgodzimy to za 15 lat będziemy mieli...". A ja już jestem na tyle stary, że mi się kilka takich kółek zamknęło i nic z tego co było paręnaście lat temu stawiane jako pewnik- (jeśli zajdą zmiany które zaszły) się nie wydarzyło. Teraz jak GB wychodzi z Unii to według prognoz z 2005 roku powinna nas wchłonąć Rosja.

  •  

   pokaż komentarz

   @look997: Tak otwarcie o dość prywatnej sprawie, jaką są zarobki ale rozumiem, że taka jest konwencja ama „szczerość albo śmierć”. Podałem całą kwotę, kasa z patronite (a także z YT, ale w przypadku pyty to bardzo niewielkie kwoty) idzie jak na razie na koszta generowane przez pytę, soft, raty za sprzęt, a również jakaś kasa wypłacana jest dla chłopaków np za operatorkę, czy angielskie napisy. Patronite to bardzo Świeża sprawa mam nadzieje że niedługo generować będzie nie tyle przychód co zysk, ale stan faktyczny jest taki, że trochę bieda. No i też warto wspomnieć, że patronite podaje kwotę brutto w dodatku środków zadeklarowanych a nie wpłaconych. Z tego co pamiętam to nie wolno mi pisać zbyt szczegółowo (bo się zgodziłem na regulamin,) ale wspomnę o tak oczywistych rzeczach jak podatek, prowizja paypala i samego patronite. Rozumiem, że w ich interesie jest podawanie kwot brutto, ale mnie to akurat stawie w takiej sytuacji, że trochę musze tłumaczyć. ;) No i muszę przyznać, że jeszcze nigdy odkąd się zajmuje rozrywką czy mediami nie zarabiałem tak mało więc mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni :) (może ktoś się oburzy, że pisze, że 3800 to mało, ale piszę to z punktu widzenia osoby znającej stawki za kompleksową produkcję Audio-Video), ja zarabiam z prezenterki a produkcje robię (mam nadzieje że) chwilowo pro bono.

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna