•  

  pokaż komentarz

  Mam wrażenie ze cześć elektoratu PiS ma stan przedwylewowy....

 •  

  pokaż komentarz

  Gdzie tu jest jakiś dowód, podsłuch czy wideo, które potwierdzi ten jakże chwytliwy tytuł?

 •  

  pokaż komentarz

  Co by nie mówić, Żydzi znają się na finansach i to widać w budżecie.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziwno-prawica zaczynaja pluć na PiS za żydostwo xd Co tu sie dzieje to ja nawet nie...

 •  

  pokaż komentarz

  To było PRZEŁOMOWE wydarzenie. Nie dziwię się, że w mediach systemowych praktycznie przeszło ono bez echa, zaś w mainstreamie o sprawie jedynie bąknął Onet. Mało, ale coś istotnego.

  Ludzie tu nie o wybór premiera chodziło... Tylko o konkretną politykę w sprawie Iranu co do, której na Polskę ma nadzieję liczyć Izrael. W relacjach z Iranem mamy czystą kartę, ale dzięki temu co ustalono na kolacji w prywatnym mieszaniu sierżanta Danielsa możemy sobie nieźle nasmrodzić i być może wyautować się z przyszłych inwestycji w Iranie (na co liczy USA i Izrael)

  "Ajjub Kara mówił także o ciągle istniejącym zagrożeniu, jakim jest ekstremizm na Bliskim Wschodzie. Nie krył on, że chciałby uzyskać w Polsce sojusznika w przekonaniu Unii Europejskiej do wywarcia presji na Iran."

  Warto też dodać, że jednym z gości była twarz w walce o reperacje wojenne poseł Mularczyk i można się domyślić, że PIS sięga po posiłki w walce o reperacje. Oczywiście tutaj trzeba będzie za to zapłacić :) Wobec czego PIS liczy, że lasów państwowych nie trzeba będzie sprzedawać tylko spłaci się Żydów z kasy, którą pomogą nam zedrzeć od Niemców.
  Swoją drogą roszczeń nikt nie odwołał - tylko się o nich nie mówi, ale patrząc na gości tego wieczoru można się domyślać czego ta kolacja była przypieczętowaniem.
  "Przyjaciele Polski" już zagrzewają do działania, ale spokojnie jak przyjdzie co czego trzeba będzie zapłacić za dobry PR. To nie z dobroci i sympatii do Polaków padają takie słowa jak poniżej.
  https://www.tvp.info/34382010/powinnismy-powiedziec-merkel-masz-tu-rachunek-plac

  W ogolę polecam śledzić poczynania pana Jonnego Danielsa (na twitterze MrJonnyDaniels), ostatnio nieźle promowanego się we Wiadomościach TVP i "niepokornych" portalach i periodykach. Myślicie, że Morawiecki ot tak wystąpił w telewizji FOX? Zabrał go tam nie kto inny jak Jonny Daniels. Kto załatwił LOTowi kierunek Izrael - nie kto inny jak działający przy LOT pan JD.
  Tak w ogóle to już we wtorek prezydent Duda będzie celebrował Chanukę i warto będzie wypatrywać pana JD w gościnie u prezydenta RP.

  źródło: ocdn.eu

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_gorasul: Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie... Ale to by wyjaśniało obecność Morawieckiego - nie ustalili tam, że on zostanie premierem, tylko on już wiedział, że zostanie, i dlatego jako już-prawie-lider polskiego rządu musiał być obecny... Swoją drogą "sprzedaż" interesów Iranu za dobry żydowski PR i spłatę reparacji, co byłoby największym osiągnięciem politycznym jakiejś frakcji od upadku komuny, to chyba nie duża cena. Przynajmniej dla nich, bo dla szarego obywatela... Tylko kogo obchodzi szary obywatel?

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_gorasul: mysle ze zydzi powoli przejmuja polske my tylko mozemy liczyc ze przy nich tez troche zarobimy i tyle