•  

  pokaż komentarz

  Współczuję Ci. Szczerze.

  Ale pkt. 7 to kompletna bzdura. Mógłbyś mieć ścianę działową z kartongipsu wypełnionego szczelnie wełną mineralną co ważyłoby może 80kg/m^2 i byś osiągnął o wiele lepsze parametry tłumienia dźwięku niż jakiekolwiek płyty betonowe o wadze ponad 300kg/m^2.

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem pewien że ta sprawa będzie się rozwiązywała jeszcze przez wiele miesięcy, dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany śledzeniem sytuacji to będę publikował to pod tagiem #deweloperwroclaw. Także zapraszam do obserwowania.

 •  

  pokaż komentarz

  A może jakaś prezentacja na filmiku i dyktafonie tych dzwięków żebyśmy wiedzieli, że nie jesteś po prostu pierdolnięty?

 •  

  pokaż komentarz

  Bloki, osiedle, sasiad robi remont i przy okazji montuje nowe baterie. Efekt? Szum jak przy wodospadzie. Na szczescie sasiad myje sie raz na dwa dni wiec szum nie robi duzego problemu ale baterii pryszicowej nie wymieni bo i po co (tak, przyczyna sa i potrafia byc baterie). Inna historia, kupujemy mieszkanie jakies 6 lat temu, szczecin os. Bukowe ale i kilka mieszkan na majowym. Ciag wodno kanalizacyjny w scianie ktora... jest sciana duzego pokoju, tzw. salonu. Efekt splywajacego gowna bezcenny. Agent zglupial ale aby nie spalil sie ze wstydu zart o plexi i lampie lawie w scianie rozladowal napiecie. Kolejna historia, nowe mieszkanie, nowe osiedle, wentylacja wpuszcza powietrze zamiast wysysac. Zima snieg w kiblu. Do tego wspolnota zrobila zakaz rozpalania grilla, nawet w rogu ogrodu wspolnego, chociaz za plotem sasiad na prywatnej posesji pali grilla i ognisko. Podobny rok inne osiedle inny kolega, srodek miasta. Pomijajac ilosc golebi na osiedlu, czesc koczuje na dachu... we wszystkich mieszkaniach cale dnie slychac golebie gruchajace do kratek wentylacyjnych.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś w moim bloku każdy miał spłuczkę typu "spust" po naciśnięciu której w całym pionie słychać było szum i stukanie w rurach :) a wiadomo że z toalety czasem trzeba skorzystać także w nocy. Piękne czasy, małe siku i pół bloku obudzone.