•  

  pokaż komentarz

  Przykre to, ale zostanie skazana. Trzy osoby zaufania publicznego vs jakiś tam obywatel. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  
   m..5

   +1013

   pokaż komentarz

   @Radek41: ale co w tym jest przykrego? zaatakowała policjantów gazem więc bardzo dobrze że została skazana. policjanci wykonują swoją pracę, wcale nie najlepiej płatną a tu jakaś idiotka napieprza ich gazem.
   niech się idiotka cieszy że jej nie skuli i nie zapakowali od razu do radiowozu tylko pozwolili dzwonić i w ogóle robić z siebie ofiarę.
   oglądam na razie tylko parę minut ale jak widzę że policjant który dopiero co został zaatakowany gazem mówi do gościa:"pan mi odda ten gaz" a koleś odpowiada że nie i się z nim szarpie to naprawdę powinien się cieszyć że ci policjanci miali do nich tyle cierpliwości.

   i jeszcze te ich załosne teksty z jakichś głupawych amerykańskich filmów że policjanci nie mogą wejść na posesję o ogólnej agresji nawet babki to już nie wspomnę.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Komentuję z dupy. Nie znam sytuacji. Jak ich faktycznie spryskała gazem, to niech gnije w Sztumie. XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Radek41: obejrzyj sobie ten film, policjanci cali zasmarkani po tym j!!?nym gazie a cała popieprzona rodzinka jeszcze się awanturuje. powinni naprawdę dostać porządne kary, pieprzona patologia.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Najchętniej usunąłbym komentarz, ale teraz to zostaje już #usunkonto. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Chłopie to, że oglądasz nie znaczy, że rozumiesz-ten jak piszesz ,, koleś" to 13 letnie dziecko, które jest szarpane przez bandytę w gaciach hawajskich. Nie wygląda jak policja i nie zachowuje się jak policja tylko jak naćpany gang. Dziewczyna ratowała katowanego kolegę przez bandytów, którzy wykonywali zlecenie egzekucji. A poza tym dziewczyna nie jest skazana tylko dopiero odbyła się pierwsza rozprawa. Widać,że jesteś koleś od nich czyli z komendy z Lidzbarka Warmińskiego-myślenie sprawia ci cierpienie!

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: byli umundurowani czy nie?
   Jeśli w mundurze - ona jest kretynem...
   Jeśli nie - cóż, tutaj już obie wersje mogą być prawdopodobne

  •  

   pokaż komentarz

   @grzemach: nie byli w mundurze :pamiętam sprawę że to była policyjna egzekucja jego rodzice walczą z patologią w wymiarze sprawiedliwości!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @Aida456: to mam nadzieję że zostanie skazana.
   @ci którzy nie oglądają filmu:
   policjanci przykuli jednego gostka do bramy kajdankami, nie wiadomo dlaczego bo od początku filmu jest przykuty. gdzieś tak w 9:30 filmu próbują go skuć i pewnie zapakować do radiowozu, odczepiają kajdanki od bramy, wtedy rzuca się na nich babka i jakieś inny gówniarz i szarpią się z nimi, próbując go uwolnić.
   ja też uważam że ci policjanci się zachowują nieprofesjonalnie. ale uważam tak dlatego, że mają do tej hołoty za dużo cierpliwości. na zasadzie że "jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć twardą dupę". powinni ich spacyfikować i skuć wszystkich, zabrać na komendę i tam dopiero z nimi rozmawiać bo to jakaś paranoja co się tam dzieje.

   a w tak zwanym międzyczasie ci policjanci co chwilę wyciągają chusteczki i smarkają po tym gazie :)
   taki k%$@a humorystyczny akcent całej sprawy, tylko że ja bym nie chciał żeby mnie to spotkało w mojej pracy i to jeszcze ze strony jakeiś kretynki której się nie wiadomo co wydawało.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: dziękuję!
   To faktycznie bezsensu postąpili, a teraz oczekują litości i wsparcia?

  •  

   pokaż komentarz

   byli umundurowani czy nie?

   @grzemach: nie, nie byli umundurowani, to byli kryminalni. ale pokazywali im cały czas blachy i mówili że są z policji więc ci ludzie doskonale wiedzieli że utrudniają pracę policji.
   nikt od nich nie zażądał legitymacji (przynajmniej na filmie), bo też by pewnie pokazali.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Może faktycznie te karki wyskoczyły z auta, nie krzyknęły "Policja" i zaczęły szarpać tego chłopaka? Dziewczyna mogła nie wiedzieć o co chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: To co, jak wpadnę do Ciebie z blachą i powiem, że jestem z Policji to też nie będziesz się bronił jak Cię przykuję do płotu i zabiorę telefon?

  •  

   pokaż komentarz

   Może faktycznie te karki wyskoczyły z auta, nie krzyknęły "Policja" i zaczęły szarpać tego chłopaka?

   @Radek41: ja bym w taką narrację uwierzył gdyby nie to co się działo później gdy oni już na pewno wiedzieli że mają do czynienia z policją. wtedy też byli agresywni, wtedy też sie awanturowali i wtedy gdy próbowali tego przykutego wyszarpać z rąk policjantów to już na pewno wiedzieli że to policja. a policjanci zachowywali się wyjątkowo spokojnie. nie ma tam żadnej agresji ze strony tych policjantów, nie zachowują się prowokacyjnie, wyzywająco.
   naprawdę mieli do nich od cholery i trochę cierpliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Radek41: zgodnie z opisem: http://joemonster.org/art/41872/Kraweznik_od_kuchni_VII_z_zycia_polskiego_policjanta

   Warszawa, województwo mazowieckie, piątek, godzina późna. Jedziemy sobie radiowozem, gdy widzimy szorującego na czerwonym gościa. Jego krok jasno wskazuje, że albo właśnie zerwał się huragan, albo koleś jest nawalony jak biszkopt. Podjeżdżamy, legitymujemy - chłopak właśnie wraca z imprezy, gdzie najwyraźniej przyjął taką dawkę alkoholu, że gdyby zbadać go alkomatem, urządzenie gotowe się spalić. Pouczamy za przejście na czerwonym (ruch tu prawie zerowy) i pytamy, gdzie jedzie.
   - Na Urrrrrssssus, paniewładzkochoany, naurssssus.
   - Panie, to kompletnie w drugą stronę. Tam pan musi jechać, rozumie pan? W tamtą stronę do przystanku (tu pokazuję paluchem kierunek w sposób tak wyraźny i wskazujący, jak to tylko możliwe)
   - Oooooożeszkurwa… Dziękuję, panowie! Dzięki, bez was bym poszedł ssssałkiem nie na temat!
   Mówi jegomość, po czym… Idzie dokładnie w tę samą stronę, w którą szedł przedtem. Wykonujemy z kolegą taktyczny facepalm i jedziemy dalej - koleś na izbę się nie kwalifikuje, a nas woła radiooperator, bo jest akcja.
   W radiostacji rozlega się głos operatora: „Do wszystkich załóg, przy ulicy X jakichś trzech mężczyzn podjechało do człowieka stojącego na przystanku, siłą wsadziło go do samochodu i odjechało. Ktokolwiek wolny proszę podsunąć się w tamtą stronę”. Porwanie!
   Włączamy „dyskotekę”, gaz w podłogę i jazda - lecimy w kierunku zgłoszenia, oczekując na dalsze detale, które nadchodzą wkrótce: „Do wszystkich załóg, odwołuję poprzednią wiadomość, to kryminalni ze Śródmieścia działają”. No tak…

  •  

   pokaż komentarz

   @grzemach: zobacz film

   źródło: m.youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Zaatakowała gazem bo z jej perspektywy 3 rzezimieszków w cywilnych ciuchach czepiło się 1 obywatela. Po okazaniu przez nich odznaki nie zrobiła nic co by mogło być wykorzystane przeciwko niej. Rozumiem że ty w analogicznej sytuacji wskoczyłbyś w krzaki z problemem gastrycznym ze strachu, albo udawał że obserwujesz samoloty na niebie.

  •  

   pokaż komentarz

   Rozumiem że ty w analogicznej sytuacji wskoczyłbyś w krzaki z problemem gastrycznym ze strachu, albo udawał że obserwujesz samoloty na niebie.

   @kopalina: no prawdziwa bohaterka, nie to co ja :)
   biorąc pod uwage sytuację i to że mieli broń przy pasach w odkrytych kaburach to raczej trzeba być dobrą kretynką żeby uważać że to jakiś gang. nie znam się za bardzo na gangach ale chyba rzadko noszą broń na widoku.

   ale gdyby nawet gang to zaatakowanie gazem 3 uzbrojonych w broń palną gangsterów to też świadczy dobitnie o intelektualnych możliwościach tej pani. jest takie amerykańskie powiedzenie o przyjściu z nożem na strzelaninę, kwalifikuje się tu jak najbardziej.

  •  

   pokaż komentarz

   @kopalina: znasz tylko wersje z jej strony, skad wiesz, ze policja nie pokazała odznak? Byłas przy tym?

  •  

   pokaż komentarz

   @grzemach: @kopalina: @onet12: @scroller: @Radek41:
   i już się domyślam dlaczego gówniarz został przykuty do bramy. w 16:30 filmiku jeden z policjantów idzie w stronę domu, w głąb posesji a tam na ziemi lezy sobie... tadam tadam ...MIECZ SAMURAJSKI. wielki k!$#a mać kosa, gnój pewnie to przyniósł na policjantów.
   naprawdę z każdym fragmentem filmu przekonuje się że policjanci byli dla nich super cierpliwi.
   wcześniej ten w czarnym mówił "mogliśmy użyć broni". nie wiedziałem o co mu chodzi bo przecież użycie broni na awanturującego się smarkacza, laskę z gazem i starą babkę przez 3 konkretnych gości to by była gruba przesada.
   ale pewnie chodziło o to że jak ich ten przykuty zasraniec zaatakował tą kataną to wtedy mogli strzelać.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: o to chodzi, ze to zawsze policja jest ta zła bo zatrzymuje, a rodzina broni domownika i sie zaklina ze on niewinny, chociażby był notorycznym złodziejem, takie mamy społeczeństwo,

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: "Kretynkę" to mogłeś sobie oszczędzić. Czasami ciężko zachowywać się racjonalnie w przepływie skrajnych emocji. Mogli nawet z RPGiem na plecach chodzić, a ona ich psiknąć gazem. Jest spór o to czy wiedziała czy nie, została oskarżona i będzie się bronić. Co nie zmienia faktu że akcja policji wciąż przeprowadzona była dość kiepsko. Policja kryminalna po jedno chuchro.

   A to z kataną odrębna historia i wątpię by dotyczyło dziewczyny bezpośrednio.

  •  
   b............o

   +16

   pokaż komentarz

   @mg75:

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   nie wiadomo dlaczego

   @mg75: W 16:30 jeden z policjantów podnosi z terenu posesji... szablę ( ಠ_ಠ) która nie wygląda na zabawkową i zabiera do bagażnika. 20:25 pokazują ją patrolowi przy tłumaczeniu co się stało.

   źródło: szabla.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @grzemach stoi zapakowane auto przed bramą chłopaka siedzi przykuty do bramy trzej policjanci wyglądają jak goście od lokalnego wp!$??%!u a wy mówicie, że to wina dziewczyny przecież na filmiku widać, że gościu pokazuje odznakę już po opryskaniu ich gazem mam nadzieję, że zostanie uniewinina, ale na wykopie wyrok już jest.. Porażka czytajcie i ogladajcie co komentujecie

  •  

   pokaż komentarz

   @piotrseed: Jakbyś się zapoznał ze wszystkimi informacjami to byś tak nie mówił. Nawet mi się nie chce ci pisać tego wszystkiego jako tl;dr, więc zapytam się ciebie tylko o jedną rzecz: czy uważasz, że prawidłowym zachowaniem jest to żeby wylatywać z gazem z domu i pryskać wszystkich ludzi bo twoja koleżanka/kolega ma skutą jedną rękę?

  •  

   pokaż komentarz

   @Maltanczyk: To jest katana a ten koleś to ninja ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Saibot
   Ktoś jakby mi brata bił pod bramą to zareagował bymtak samo jak ona, sobie mógł mówić, że jest policjantem jak był po cywilnemu, auto nie oznakowanie ja bym nie uwiezyl na słowo na filmiku widać, że ona zaskoczona jest jak widzi odznakę i zaczęła się tłumaczyć. To jest jak najbardziej normalna reakcja działała w afekcie pisać nie musisz widać na filmiku bardzo dużo

  •  

   pokaż komentarz

   ale co w tym jest przykrego? zaatakowała policjantów gazem więc bardzo dobrze że została skazana. policjanci wykonują swoją pracę, wcale nie najlepiej płatną a tu jakaś idiotka napieprza ich gazem.
   niech się idiotka cieszy że jej nie skuli i nie zapakowali od razu do radiowozu tylko pozwolili dzwonić i w ogóle robić z siebie ofiarę.


   @mg75: pytanie jak było... jeśli tak jak ta laska to jestem po jej stronie.
   3 kolesi sie rzuca na innego a ona z gazem podlazła... skąd miała wiedzieć że to policjant...

   bo tez mi się nie chce wierzyć że ten jej pokazał odznakę i co wyciągnęła gaz i na nich psikała?

  •  

   pokaż komentarz

   Jest spór o to czy wiedziała czy nie

   @kopalina: ja jestem pewien tego że wiedziała że to policja. inaczej by się nie odważyła tego gazu użyć gdyby miała choć podejrzenie że to naprawdę mogą być jacyś bandyci.
   oni takiego głupa rżną cały czas. ten przykuty smarkacz też pyta "co wy chcecie ode mnie", biedne, nieświadome dziecko, skute przez brutalną policję. tak by można było łatwo pomyśleć gdyby nie ta leżąca na ziemi katana. a że wiele osób (ja też) chętnie łyka narrację o brutalnej policji to i w to łatwo by było uwierzyć.
   tylko że widać na tym filmiku wyraźnie że policjanci od samego początku zachowują się zupełnie spokojnie i nawet przyjaźnie a ta patologia się cały czas awanturuje.
   choć fakt że laska w tej awanturze bierze udział niewielki.
   a w ogóle co to jest za argument "że ona nie wiedziała". to jak nie wiedziała to się powinna była dowiedzieć a nie atakować gazem ludzi o których niczego nie wiedziała. "niewiedza" jej bynajmniej nie usprawiedliwia.

  •  

   pokaż komentarz

   @piotrseed powiedz mi jak wg Ciebie mają wyglądać policjanci operacyjni pionu kryminalnego? Cały sens ubioru operacyjnych i wywiadowców polega na tym że mają wtapiać się w otoczenie bandytów więc wyglądają jak bandyci, jak zwykle co by się nie działo to wina policji, bo nie wygląda jakby sobie obywatel życzył, bo jest za brutalny, za łagodny, ludzie ogarnijcie się wreszcie co wy chcecie od policji, a najlepiej zbierzcie 100 000 podpisów i róbcie projekt obywatelski za likwidacją policji i wtedy każdy będzie chodzić jak kowboj i sam wymierzać sprawiedliwość, myślę że lata komuny i nagła demokracja tak poprzewracaly ludziom w dupach że się w głowie nie mieści, każdy ma tylko prawa i zero obowiązków, wymyśla sobie własne prawo i p@#!!!?i głupoty w Internecie i inni debile mu przyklaskują i wszyscy wiedza wszystko najlepiej.

  •  
   v..............h

   -43

   pokaż komentarz

   @mario-zdk:
   policjant nie ma prawa brać od niego gazu pieprzowego, posiadanie go w Polsce jest legalne, też bym mu nie oddał

  •  

   pokaż komentarz

   @Pawel993: @piotrseed: @ozzmann: @Maltanczyk: @bylosobiebordo: @kopalina: @onet12:

   skoro ta pani "odruchowo" zaatakowała gazem policjantów któzy skuli jej kolegę. oczywiście "odruchowo" miała przy sobie gaz a jej kolega "odruchowo" zaatakował wcześniej tych policjantów kataną to myślę że jedynie porządny wyrok pozwoli wykorzenić z nich takie "odruchy". bo co jak co ale policjanci na służbie przed takimi "odruchami" powinni być chronieni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw ale to własnie chodzi w jaki sposób oni wyglądali właśnie jak bandyci i to może ją właśnie usprawiedliwiać, że działała w afekcie wiesz jak tam stał by oznakowany radiowóz oni w mundurach to co innego, kiedyś stojąc na przystanku byłem świadkiem jak do chlopaczka obok podeszlo właśnie dwóch takich jak na filmiku i agresywnie zaczęli się zachować pomimo, on był spokojny. Padł tekst żeby nie cwaniakowal. Spytałem go później co to miało być a on ze wyszedł niedawno z więzienia i że jest pod obserwacją kryminalnych a to właśnie byli oni.

  •  

   pokaż komentarz

   policjant nie ma prawa brać od niego gazu pieprzowego, posiadanie go w Polsce jest legalne, też bym mu nie oddał

   @von_Schuttenbach: posiadanie gazrurki, kija bejzobolowego, wideł, siekiery a nawet zwykłego kamienia jest też legalne ale nie oznacza to że policjant nie może go odebrać. coś ci się kolego pomyliło tak jak i tym "prawnikom" od siedmiu boleści z tego filmiku.

  •  

   pokaż komentarz

   policjant nie ma prawa brać od niego gazu pieprzowego, posiadanie go w Polsce jest legalne, też bym mu nie oddał

   @von_Schuttenbach: Czyli wg. Ciebie ktoś z pozwoleniem na broń mógłby kogoś zabić i Policja nie mogłaby mu odebrać broni? ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @von_Schuttenbach chłopie p!$!@@%nij się w leb i nie wypisuj głupot bo jeszcze jakiś debil Cię poslucha, na interwencji policjant ma prawo zabrać Ci wszystko co może być dla niego niebezpieczne, policjant wydaje polecenia a Ty je wykonujesz, jak powie że masz wyjąć ręce z kieszeni to wyjmujesz a nie cwaniakujesz chyba że lubisz leżeć na glebie, jak mówi że masz oddać gaz to oddajesz chyba że lubisz dostać pałą a jak trzymasz nóż albo cokolwiek innego co stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia to kładziesz to na ziemi chyba że lubisz gryźć piach jak dostaniesz trochę ołowiu w klatę, ja nie wiem skąd te mądrości czerpiesz prawilny obywatelu

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Mają tylko szczęście że to nie juesej bo możliwości ą dwie:
   -dostaliby taserem
   -dostaliby kulkę i byłyby dwa pogrzeby
   Koleś )prawdopodobnie) startuje do nich z kataną, przylatuje druga i wali im gazem po oczach. Oczywiście wątpię że ta interwencja to akurat jakaś pomyłka i skuty młody rzeczywiście nic nie przeskrobał. Coś czuję że im dojebią i to zdrowo ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   ale to własnie chodzi w jaki sposób oni wyglądali właśnie jak bandyci i to może ją właśnie usprawiedliwiać

   @piotrseed: gdyby to jak policjanci "wyglądają" usprawiedliwiało ataki na nich to każdy bandzior by ich napadał a potem się tłumaczył że mu się ich wygląd nie podobał. tutaj u was co argument to głupszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @piotrseed nie bądź naiwny, operacyjni nie jeżdżą do byle kogo że laska nie wie czy to policja, z klamkami na wierzchu i blachami na szyi, teraz zgrywa niewiniątko idiotka a niedługo będzie się tłumaczyć że umundurowanych policjantów też pomyliła z bandytami bo przecież mundury może kupić sobie każdy

  •  
   v..............h

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Blachę to możesz kupić na allegro za 200 zł. Policjant nieumundurowany ma obowiązek pokazać legitymację a nie blachę a oni cały czas tylko blachę pokazywali. Zresztą na tamtym filmie typ ją wyciąga już po spryskaniu gazem. Oczywiście nie mówię, że rodzinka się zachowała dobrze ale gyby nie nieprofesjonalne zachowanie policjantów to by nic takiego się nie wydarzyło

  •  

   pokaż komentarz

   @von_Schuttenbach nie mam już siły do debili, którzy wymyślają swoje prawo tak jak Ty, jak pewiem że masz mi oddać gaz to masz mi go oddać i musisz się liczyć z tym że jak tego nie zrobisz to policjant użyje środków przymusu, a jak zaczniesz uciekać to skończy się na tym że wyłapiesz tonfe w plecy i będziesz płakać jaka policja brutalna, żaden policjant nie pozwoli Ci mieć gaz w trakcie interwencji, doprowadzenia czy zatrzymania, a jak uważasz inaczej to się kiedyś zdziwisz i będziesz robić wykop że Cię policjanci pobili bo Ty masz prawa Ale nie masz obowiązków

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli jak atakuje mnie gościu jak z filmiku to mam się nie bronić bo to może być policjant? Odznakę pokazał jej po opryskaniu gazem więc można się domyślić, że dopiero wtedy zobaczyła pierwszy raz odznakę bo po co by dwa razy miał jej to pokazywać. w innym wypadku pewnie też by dostała kajdanki odrazu.

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście nie mówię, że rodzinka się zachowała dobrze ale gyby nie nieprofesjonalne zachowanie policjantów to by nic takiego się nie wydarzyło

   @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: myślę że by się jednak wydarzyło bo gnoja skuli pewnie za tę katanę, pewnie mówili mu że są z policji tak jak mówili tej lasce a ona zaatakowała ich gazem nie pytając kim są więc zarzucanie im że jej legitymacji nie pokazali jest dosyć śmieszne.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli jak atakuje mnie gościu jak z filmiku to mam się nie bronić bo to może być policjant?

   @piotrseed: ale to ona ich zaatakowała a nie oni ją, coś ci się pomyliło najwyraźniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw ale ja nie bronie tego chlopaczka napewno mieli powód żeby go zatrzymać.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Jakby tak do mnie wyskoczyli to też bym nie pomyślał, że to policjanci tylko jacyś przebierańcy. Głównie dlatego, że policjant ma znać przepisy. A wg przepisów nieumundurowany nie pokazuje gównowartej blachy którą można na allegro kupić i nie mówi Policja Wydział Kryminalny tylko pokazuje przedstawia się ze stopnia, imienia i nazwiska i pokazuje legitymację. Jeśli policjant nie potrafi zrobić tak podstawowej rzeczy i nie zna tak podstawowych przepisów które go obowiązują to niech się nie dziwi, że dostanie gazem po gałach. Sami uczulają co chwila na oszustów się pod nich podszywających więc jak działają nieprofesjonalnie (a ten przepis to dla nich jak zawiązanie butów) to niech się nie dziwią.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75 to był tylko mój przykład bo twój wcześniejszy to bez komentarza.. mogła odebrać, że oni zaatakowali tego chlopaczka bo nie było jej od samego początku. nie masz całej sytuacji na filmiku ale mogła np z okna zobaczyć jak trzech gości szarpie jej kolegę odruchowo złapać gaz z domu i pobiec tam odrazu atakując ich gazem. Ani ja tego nie wiem ani ty jak było naprawdę. Ale według mnie ona działała w afekcie

  •  

   pokaż komentarz

   @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: policjant oczywiście ma obowiązek przedstawić się i nawet pokazać legitymację gdy jest nie umundurowany ale nawet jeżeli tego nie zrobi to ty nie masz żadnego prawa dać mu "gazem po gałach", jak tu piszesz.
   a skoro takie są twoje praktyki to nie zdziw się gdy któregoś dnia pójdziesz siedzieć.
   naprawdę trzeba być jakimś debilem żeby bronić tej patologii.

  •  

   pokaż komentarz

   ja jestem pewien tego że wiedziała że to policja. inaczej by się nie odważyła tego gazu użyć gdyby miała choć podejrzenie że to naprawdę mogą być jacyś bandyci.

   @mg75 ale beka z ciebie "jestem pewien" bandytów by się bała a policji nie xdddd już nie komentuj lepiej

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Oczywiście, że nie mam prawa. Nie piszę o tym. Piszę o tym, że nieprofesjonalne zachowanie powoduje takie sytuacje. Uchybienia formalne policjanta nie zwalniają mnie z obowiązku wykonywania jego poleceń, a jedyne co mogę to zgłosić zażalenie po całej akcji na sposób wykonywania czynności.

   Ja tylko mówię, że jak 3 napakowanych byczków nie potrafi się nawet wylegitymować poprawnie to niech się nie dziwią, że ludzie mogą ich nie traktować jak policjantów.

   I nie dywaguj co się ze mną stanie któregoś dnia bo ja się tak nie zachowuje.

  •  

   pokaż komentarz

   odruchowo złapać gaz z domu

   @piotrseed: jak ja czytam takie rzeczy to się zastanawiam czy piszący je ma jeszcze jakieś resztki mózgu czy już nie.
   ty wiesz w ogóle co to jest "odruch"? odruchowo to się można rękami zasłonić. a jeżeli ktoś łapie gaz i leci do awantury to nie jest żaden "odruch" tylko świadoma akcja.

  •  

   pokaż komentarz

   Piszę o tym, że nieprofesjonalne zachowanie powoduje takie sytuacje.

   @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: takie zachowanie spowodowała tylko i wyłącznie agresja tej patologii. nie wiemy co tam się działo wcześniej ale nic nie daje podstaw żeby sądzić że policjanci się nie przedstawili.
   tymczasem zostali zaatakowani najpierw przez smarkacza mieczem samurajskim a potem przez tę idiotkę gazem.
   usprawiedliwianie tego faktem że nie pokazali legitymacji to już naprawdę nie wiem jak nazwać.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75 jejku jaki ty durny jesteś wzięła coś co by jej mogło pomoc w obronie. Poczytaj tak to wszystko jeszcze raz co piszesz bo ja tu normalnie mam beke z ciebie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Aha to jak policja ma do czynienia z patologią to mogą się zachowywać nieprofesjonalnie. No popatrz a ja zawsze myślałem, że tym bardziej powinni uważać na swoje zachowanie. Rozumiem jeszcze jakiś gości po szkółce świeżo czy inną prewencję ale nie kryminalnych.

   To co było wcześniej nie ma znaczenia, skoro przystępując do czynności w stosunku do dziewczyny pokazał jak to profesjonalnie robi.

   Goście powinni być cofnięci do szkoły i walić na blachę ustawę o policji skoro mają takie braki, że nawet nie potrafią poprawnie zacząć podejmowania czynności.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: I nie usprawiedliwiam patologii, tylko wytykam braki policjantów, bo to oni powinni działać w ramach prawa a nie wykraczając poza nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Może masz racje. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Wydarzenie dość medialne lokalnie było, ciekawe czy istnieje jakaś wypowiedź rzecznika policji na ten temat.

  •  
   w............y

   0

   pokaż komentarz

   @piotrseed: typowy hwdp jp100 patriota kibol

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Podrzucisz link do filmu, bo nie umiem znaleźć?

  •  

   pokaż komentarz

   @Radek41: you make my day :) brawo za szczerość !

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: tak sobie czytam to co piszesz i ogólnie to masz rację, ale zauważyłem też, że łatwo przychodzi Tobie wymyślanie ludziom od debili. Dlatego mam jedno ważne pytanie. Czy kiedykolwiek byłeś zatrzymany przez kryminalnych i widziałeś z bliska własnymi oczami jak takie sytuacje wyglądają od samego początku?

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75 od razu przypominam mi się sławna sprawa z Wrocławia, gdzie zaćpany steryd, ciężko stawiał się policji, a jak dostał paralizatorem to serce nie wytrzymało osłabione syfem które brał. To też wybuchła wielka afera jak mogli tak zrobić itd. Wiele razy już powtarzałem, mnie też policja zatrzymywała, legitymowała, a skoro robiłem to o co mnie prosili, nikt mnie nie bił, nie skuwał, nie traktował paralizatorem. Albo przykład mojego kolegi, na osiedlu, na którym mieszkaliśmy była jakaś akcja, więc kręciło się dużo tajniaków. Trafili też na nas, i przy sprawdzaniu danych w bazie, nagle okazało się, że jest problem z kumplem, więc zwinęli go do radiowozu, ja się na nich rzuciłem, nie przeskadzałem itp. I co? Po 20 minutach grzecznie go odwieźli do domu, bo okazało się że szukali gościa o takich samych danych, i to była zwykła pomyłka, i jakoś go nie pobili, nie skuli, niczym nie uderzyli. Dla mnie to jest ewidentnie wina tych, którzy cwaniakują przy aresztowaniu i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   naprawdę mieli do nich od cholery i trochę cierpliwości.

   @mg75: a jaki był w końcu zarzut? Dlaczego skuli tego chłopaka?

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75 zgadza się. W USA juz by leżała z kulą w głowie....

  •  

   pokaż komentarz

   @Aida456: o ch$# publiczna egzekucja zakuć gościa w kajdanki...

  •  

   pokaż komentarz

   byli umundurowani czy nie?

   @grzemach: Masz film. Brzuchate, łyse miśki bez mundurów wlazły na prywatną posesję. Na filmie jeden z nich ma zawieszoną "blachę" na szyi, ale to już jest po akcji z gazem.

  •  

   pokaż komentarz

   @dziedzicpruski: film też nie jest od początku, a gdzieś tam leży katana czy coś podobnego...

  •  

   pokaż komentarz

   @Maltanczyk: kretynie czy oni wyglądają jak policja to miała byc egzekucja na tej rodzinie sa na to dowody!!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   a gdzieś tam leży katana czy coś podobnego...

   @grzemach: Pewnie jakby dobrze się rozejrzeć to pewnie na tym prywatnym podwórku leży dużo innych ciekawych rzeczy. Już nie mówiąc, co może leżeć w domu. A już zupełnie nie mogę sobie wyobrazić, co można by było tam znaleźć dzień wcześniej albo później.
   Tylko co to k?#@a ma do rzeczy?

  •  

   pokaż komentarz

   @dziedzicpruski: zostawiłbyś takie rzeczy na środku podwórka? ja nie. Powiesiłbym na ścianie, albo położył na szafie w domu, w suchym miejscu.
   W sytuacji jak na filmie - mogę domniemać, że przed chwilą tamten przedmiot był w użyciu.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Wylegitymowali się wcześniej zanim im prysnęła gazem?
   Jeśli nie to skąd ma wiedzieć kim są te zakapiory? Takie odznaki to przez internet można kupić.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzemach: Ja obstawiam scenariusz, że tajniaki z kryminalnej albo poprostu przejeżdżali i zobaczyli kolesia machającego kataną, więc interweniowali. Ewentualnie sąsiad zgłosił że po okolicy buja się ziomek z mieczem.
   Policjanci od poczatku filmu są z blachami na wierzchu, na filmie twierdzą że pokazywali je przed atakiem gazem.
   Padają też słowa, że mogli użyć wobec gościa broni, wiec najprawdopodobniej koleś odgrażał się o kataną i wypieprzył ją w trakcie interwencji, policjant od razu wiedział gdzie leży katana. Raczej przy randomowej interwencji nawet nie wpadloby mu do głowy, że coś takiego może leżeć w trawie na podwórku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Radek41: Media Panie ferdku mówi to Panu coś( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75 w filmie ze zdarzenia, "policja" niechciala sie wylegitymiwac, odznaka byla widoczna, ale co ci po niej jak niewiadomo czy prawdziwa. W filmie byl fragment gdy chlopak chcial aby policjant sie wylegitymowal ale policjant powiedzial "nie rozsmieszaj mnie". Patologia czy nie beda sobie zyli swoim zyciem, ale policjanci to juz utrzymankowie spoleczenstwa i to ich zachowanie tzeba publicznie linczowac dla dobra nas wszystkich. imo dobrze by zrobili gdyby ich psami poszczuli zaraz potem gdy weszli na prywatna posesje.

   Edit: oczywiscie cala opinia jest na podstawie filmu, nie bede teoretyzowac co sie stalo przed nagraniem

  •  

   pokaż komentarz

   @wkoloprzegrywy oj zdziwilabys się, za niewinności we trzech po niego nie pojechali

  •  

   pokaż komentarz

   @Maltanczyk: Bardzo profesjonalnie dotykać dowód nie w rękawiczce na którym mogą być odciski palców.

  •  

   pokaż komentarz

   Bardzo profesjonalnie dotykać dowód nie w rękawiczce na którym mogą być odciski palców.

   @techninja: Sugerujesz, że zabił kogoś tą szablą? (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: w juesej powiadasz? jest jeszcze trzecia ktorys z domownikow widzac, ze jakies smiecie wlamali mu sie na prywatna posesje i atakuja jego krewnego, wyskakuje do nich nie z gazem a ze spluwa i mamy trzech martwych gliniarzy

  •  

   pokaż komentarz

   @ethc: Raczej malo prawdopodobne. Zanim by zajarzyli ze cos sie dzieje siedzialby juz skuty w radiowozie i odczuwal bol wbitych w cialo elektrod, ewentualnie dostalby kulke za ta katane na samym wstepie i oczekiwaliby na Coronera. A jak ktos strzelalby z okna to za 3 Policjantow podczas sluzby co jakies 80 do 120 lat. Niespelna 2 lata temu za policyjnego psa koles dostal 45 lat. I co teras? ;) Jakies korzysci widzisz? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   ja też uważam że ci policjanci się zachowują nieprofesjonalnie. ale uważam tak dlatego, że mają do tej hołoty za dużo cierpliwości.

   @mg75: wszystkich powinni zglebować, trytytki na łapy pozakładać i powieźć na zatrzymanke. Podstawy prawne mieli, filmik to potwierdza.

   Nie znam okoliczności sprawy nie chce mi sie ogladać filmiku, bo zaraz i tak wychodze z domu

  •  

   pokaż komentarz

   @Radek41: Pokazywanie jej lewackiego ryja nie ma sensu, bo nie ma związku ze sprawą. Nie trzeba mieć siły, postury ani znać sztuk walki aby rozpylać komuś gaz po oczach.

  •  

   pokaż komentarz

   @kopalina: Dokładnie tak jak piszesz i to czepili się niewinnego chłopaka, jak się okazuje to oni nie przyjechali po niego, ci bandyci nie okazali legitymacji a jedynie póżniej blachę ...

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: To na prywatnej posesji w Polsce nie wolno sobie biegać z mieczem samurajskim? Od kiedy takie obostrzenia?

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75:

   ale co w tym jest przykrego? zaatakowała policjantów gazem więc bardzo dobrze że została skazana.
   A chociaż pobieżnie zapoznaliście się ze sprawą? Bo wyjmując nagranie z kontekstu tak wynika. Jak spojrzycie na nagranie, gdzie widać interwencję, zaczyna się robić dziwnie dla postronnej osoby. 3 uzbrojonych osiłków najwyraźniej przykuło chłopaka do bramy (przed nagraniem). Na pierwszy rzut oka nie da się powiedzieć, że to policja i ja na początku nagrania sprzed roku myślałam, że to "łagodny napad" mający na celu wymuszenie czegoś na rodzinie, przez przykucie krewnego do bramy. Broń i cywilne ciuchy? Pierwsze skojarzenie - przestępcy. Gdybym była na miejscu dziewczyny, to przed okazaniem odznak kazałabym domownikowi wezwać policję, a sama obserwowała sytuację, mając ukryty gaz. I modliła się, żeby policja przyjechała, bo użycie gazu naprzeciwko 3 uzbrojonych mężczyzn, to bilet na lepszy świat lub kalectwo. I ona prysnęła gazem przed czy po tym jak gość pokazał odznakę? Przekonałaby mnie legitymacja.

   Z tej "interwencji" policjanci nie sporządzili żadnej notatki. Żeby zataić swoje zachowanie "kryminalni" policjanci z Lidzbarka siłą, powalając Daniela na ziemię wyrwali mu telefon komórkowy, aby skasować nagrany nim moment wtargnięcia na teren prywatny. Część nagrania jednak się zachowała. Jest niezbyt wyraźna, ale zdecydowaliśmy się opublikować je na naszych łamach.
   https://www.express.olsztyn.pl/artykuly/szokujaca-interwencja-policji-zakonczona-poturbowaniem-daniela-kapelana-zobacz-film
   Zamiast skuć delikwenta i wziąć na komisariat? Czemu brak notki?
   @Radek41: @mg75:

   .... i mówili że są z policji więc ci ludzie doskonale wiedzieli że utrudniają pracę policji.
   no... to rozstrzyga XD. "Czas już więc na finał, puenta się zaczyna, coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał". Było też znalezisko na inny temat, w którym facet w artykule twierdził, że ktoś mu się przedstawił jako gość ze służb specjalnych (oczywiście gość kłamał, co ustaliła prawdziwa policja. Ale miał legitymację, w którą facet ze znaleziska uwierzył). @piotrseed:

   Ktoś jakby mi brata bił pod bramą to zareagował bym tak samo jak ona, sobie mógł mówić, że jest policjantem jak był po cywilnemu, auto nie oznakowanie ja bym nie uwiezyl na słowo na filmiku widać, że ona zaskoczona jest jak widzi odznakę i zaczęła się tłumaczyć.
   Dokładnie.
   @RandomizeUsr0: @mg75:

   takie zachowanie spowodowała tylko i wyłącznie agresja tej patologii. nie wiemy co tam się działo wcześniej
   do pogrubionego: ale oceniamy...

   ale nic nie daje podstaw żeby sądzić że policjanci się nie przedstawili
   Daje. Nieufność tych ludzi (chyba babcia niczego nie przeskrobała i nie musi się bać policji?). Zaskoczenie dziewczyny po okazaniu odznaki i ich zachowanie jak zjawia się prawdziwa policja (znaczy ludzie zachowujący się jak ona).

   tymczasem zostali zaatakowani najpierw przez smarkacza mieczem samurajskim_ a potem przez tę idiotkę gazem.
   nic nie daje podstaw, by sądzić, że 3 uzbrojonych osiłków zostało zaatakowanych mieczem samurajskim. Że nie strzelili do szarżującego z mieczem młokosa. Nikt nie trzyma niebezpiecznego narzędzia, które wg twojej teorii powinno zostać odebrane w bójce przez policję, tymczasem lezy sobie na chodniku po stronie domowników. I DŁUGI czas upływa, zanim zachce się osiłkowi je podnieść. Policjant podnosi, jak twierdzisz, narzędzie, którym mu grożono, gołą ręką. To w ramach ochrony przed zatarciem odcisków palców? To wygląda tak, jakby gość podniósł coś, czym akurat przed interwencją zajmowali się mieszkańcy domu. Ze 3 osoby z grupy japońskiego u nas mają katany. I tak, przed domem prezentowali podejrzane na anime ruchy (dorośli ludzie) XD. Mało tego, reakcja dziewczyny na odznakę - ona jest zaskoczona.

   usprawiedliwianie tego faktem że nie pokazali legitymacji to już naprawdę nie wiem jak nazwać

   własną naiwnością? Jeśli uzbrojony osiłek przykuje do bramy twojego krewnego, to wg ciebie będzie to policja w cywilu XD. a)podstawa prawna zatrzymania b) podstawa faktyczna zatrzymania c) kto zatrzymuje. Oczywiście chłopak pyta o zarzut.
   @ethc: @ateizm_ssie: @RandomizeUsr0:

   a jaki był w końcu zarzut? Dlaczego skuli tego chłopaka?
   Komuś udało się znaleźć tę informację?
   @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

   Dokładnie tak jak piszesz i to czepili się niewinnego chłopaka, jak się okazuje to oni nie przyjechali po niego, ci bandyci nie okazali legitymacji a jedynie póżniej blachę ...
   Po ironii wyczuwam, że wiesz, jaki był zarzut do tego chłopaka, może podzielisz się wiedzą?
   @Aida456: @TriangleGuy:

  •  

   pokaż komentarz

   Zaskoczenie dziewczyny po okazaniu odznaki i ich zachowanie jak zjawia się prawdziwa policja (znaczy ludzie zachowujący się jak ona).

   @empty_silence: nie wiem co ty za brednie wypisujesz ale TO BYŁA PRAWDZIWA POLICJA. zastanów się może najpierw zanim zaczniesz naginać fakty to własnej ideologii, co?

   własną naiwnością? Jeśli uzbrojony osiłek przykuje do bramy twojego krewnego, to wg ciebie będzie to policja w cywilu XD. a)podstawa prawna zatrzymania b) podstawa faktyczna zatrzymania c) kto zatrzymuje. Oczywiście chłopak pyta o zarzut.

   tutaj to samo. gdyby każdy bandyta mógł się usprawiedliwiać tym że "nie wiedział że to policja" bo jego wyobrażenie o policji jest inne. nie wiem jakie jest twoje ale ciągle ignorujesz fakt że od początku do końca mieliśmy tu do czynienia z interwencją jak najbardziej PRAWDZIWEJ POLICJI i obrażasz policjantów nazywając ich "uzbrojonymi osiłkami".
   być może dla ciebie policjanci powinni być "cherlawymi wymoczkami" bez broni, wtedy byś uznał że to "prawdziwa policja" a w innym wypadku uważasz że sam fakt że ci sie wygląd policjantów nie podoba upoważnia cię do zaatakowania ich w trakcie przeprowadzania interwencji. otóż nie upoważnia.

   i jeszcze jedno. skoro jesteś przekonany o winie policjantów i niewinności oskarżonych to przedstaw mi jakiś wiarogodny scenariusz tego co się wydarzyło, bo ja ci jestem bez trudu go w stanie przedstawić.

  •  

   pokaż komentarz

   @empty_silence: i jeszcze jedno. ja kiedyś byłem świadkiem/uczestnikiem takiej interwencji. szedłem sobie ulicą i patrzę a jakichś dwóch gości maltretuje trzeciego. no to ruszyłem na nich ze słowami "co wy k%$$a wyprawiacie". ale wystarczyło że jeden z tych gości krzynkął "policja" i gotowe. cofnąłem się od razu i w ogóle do głowy by mi nie przyszło żeby najpierw tych policjantów skopać a potem się głupio tłumaczyć że mi legitymacji nie pokazali a krzyknąć "policja" to moze każdy.
   czy tobie się naprawdę wydaje że interweniującego na ulicy policjanta w cywilu można nap$!?@?!ać dopóki się jego legitymacji nie zobaczy? a sądząc po tym co piszesz:

   no... to rozstrzyga XD. "Czas już więc na finał, puenta się zaczyna, coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał". Było też znalezisko na inny temat, w którym facet w artykule twierdził, że ktoś mu się przedstawił jako gość ze służb specjalnych (oczywiście gość kłamał, co ustaliła prawdziwa policja. Ale miał legitymację, w którą facet ze znaleziska uwierzył).

   to nawet i dłużej bo przecież legitymacja może być fałszywa. a ponieważ trafiają się też oszuści podszywający się pod umundurowanych policjantów to można by każdego policjanta nap$!?@?!ać a potem tłumaczyć się że "no ja przecież nie wiedziałem że to był policjant, niby tak mówił ale myślałem że kłamie".
   myślisz ty trochę chłopie?

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75:

   nie wiem co ty za brednie wypisujesz ale TO BYŁA PRAWDZIWA POLICJA. zastanów się może najpierw zanim zaczniesz naginać fakty to własnej ideologii, co?
   A ty przeczytaj post na który odpowiadasz, dobrze? Zwłaszcza sam początek. Dodatkowo obejrzyj film z zatrzymania, bo to wygląda, jakbys go przewinął, a nie oglądał. Wtedy faktycznie, nie wiesz o co chodzi.
   PRAWDZIWA POLICJA legitymuje się dopiero chyba ze 2 minuty od poczatku filmu. Odznaką. Dziewczyna jest zaskoczona. Ta sama PRAWDZIWA POLICJA przykuwa chłopaka do bramy nieokreslony czas przed filmem. Nie zabiera go na komisariat. Gość prosi o wyjaśnienie. PRAWDZIWA POLICJA nic. PRAWDZIWA POLICJA olewa katanę, którą ją - wg ciebie - zaatakowano, a która lezy sobie po stronie atakujących. Osiłek podnosi ją gołą ręką.

   być może dla ciebie policjanci powinni być "cherlawymi wymoczkami" bez broni,
   Za jakiś czas zjawia się, jak twierdzisz, "cherlawy wymoczek". Poobserwuj, jak się zachowuje rodzina.
   Oczywiście, dla wygody pomijasz to:

   a)podstawa prawna zatrzymania b) podstawa faktyczna zatrzymania c) kto zatrzymuje
   i brak notatki z tego zatrzymania.
   ------------------

   gdyby każdy bandyta mógł się usprawiedliwiać tym że "nie wiedział że to policja" bo jego wyobrażenie o policji jest inne.
   Ten film jest akurat na odwrót. Policja się zachowuje jak bandyci, ale mogą, bo policja.

   z że sam fakt że ci sie wygląd policjantów nie podoba upoważnia cię do zaatakowania ich w trakcie przeprowadzania interwencji. otóż nie upoważnia.
   LOL. Ty serio myślisz, że moja niechęć do osiłków wynika z faktu, że są osiłkami? O przykuwaniu do bramy nie doczytałes? Otóż, jak zachowuje się jak bandyta, nie ma munduru, bo bandyci zwykle ich nie noszą, za to ma broń, to przypuszczalnie jest bandytą.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75:

   i jeszcze jedno. ja kiedyś byłem świadkiem/uczestnikiem takiej interwencji. szedłem sobie ulicą i patrzę a jakichś dwóch gości maltretuje trzeciego. no to ruszyłem na nich ze słowami "co wy k!!$a wyprawiacie". ale wystarczyło że jeden z tych gości krzynkął "policja" i gotowe. cofnąłem się od razu i w ogóle do głowy by mi nie przyszło żeby najpierw tych policjantów skopać a potem się głupio tłumaczyć że mi legitymacji nie pokazali a krzyknąć "policja" to moze każdy.
   czy tobie się naprawdę wydaje że interweniującego na ulicy policjanta w cywilu można nap!@$$?%ać dopóki się jego legitymacji nie zobaczy? a sądząc po tym co piszesz:

   Kurde, ty naprawdę nie widziałeś tego nagrania. Zrozum człowieku. Nagranie się zaczyna jak gość jest przykuty do bramy by PRAWDZIWA POLICJA, PRAWDZIWA POLICJA olewa prośby o wyjaśnienie na nagraniu, wg uważniejszych obserwatorów dziewczyna pryska gościa ZANIM pokazują odznakę (ja pewna nie jestem, więc pytam). NIE MA tam żadnego, cytuję, nap!@$$?%ania, interwencji; po prostu osiłki stoją przy przykutym do bramy, ignorując rodzinę (i leżącą katanę przez dobre iles minut). I tak stoją, aż, cytuję, zjawi się "cherlak".

   to nawet i dłużej bo przecież legitymacja może być fałszywa. a ponieważ trafiają się też oszuści podszywający się pod umundurowanych policjantów to można by każdego policjanta nap!@$$?%ać a potem tłumaczyć się że "no ja przecież nie wiedziałem że to był policjant, niby tak mówił ale myślałem że kłamie".
   myślisz ty trochę chłopie?
   XD Obejrzysz to nagranie, czy nie? NIC im nie przeszkadzało w wyciągnięciu legitymacji na prośbę. Wręcz przeciwnie, nudzą się i stoją. Rozróżniasz sytuację pt bójka w akcji, od wystawanie koło bramy?

  •  

   pokaż komentarz

   Otóż, jak zachowuje się jak bandyta, nie ma munduru, bo bandyci zwykle ich nie noszą, za to ma broń, to przypuszczalnie jest bandytą.

   @empty_silence: po raz kolejny ci powtórzę bo chyba jesteś niedorozwinięty umysłowo i masz trudności z rejestrowaniem informacji: TO BYŁA PRAWDZIWA POLICJA.
   nie zmieniają tego faktu bzdury któe wypisujesz a które sprowadzają się do tego że:
   1. nie mieli munduru - nie zawsze policja nosi mundury, wręcz przeciwnie, wiele formacji policji na ogół ich nie nosi w codziennej pracy więc to o niczym nie świadczy.

   2. zachowywali się jak bandyci, to z kolei:
   2.1 jest tylko twoje wyobrażenie
   2.2 to jest nieprawda, w odróżnieniu od bandytów nikogo nie pobili, nikomu nie grozili, zachowywali się zupełnie spokojnie mimo że dwukrotnie zostali zaatakowani (raz kataną, raz gazem).
   gdyby "zachowywali się jak bandyci" to całe to towarzystwo leżało by skopane na ziemi.

   więc przestań z łaski swojej wypisywać brednie i nawiąż kontakt z rzeczywistością.

  •  

   pokaż komentarz

   Kurde, ty naprawdę nie widziałeś tego nagrania. Zrozum człowieku. Nagranie się zaczyna jak gość jest przykuty do bramy by PRAWDZIWA POLICJA, PRAWDZIWA POLICJA olewa prośby o wyjaśnienie na nagraniu, wg uważniejszych obserwatorów dziewczyna pryska gościa ZANIM pokazują odznakę

   @empty_silence: widziałem to nagranie. gość jest przykuty do bramy ale kilka metrów dalej leży katana a policjant w którymś momencie mówi że "mogliśmy użyć broni". oczywiste się staje że ten głupi gówniarz zaatakował policjantów kataną i dlatego został przykuty. i faktycznie miał szczęście że policjanci nie zdecydowali się użyć broni.

   policjanci w ogóle nie są agresywni, to ta cała patologia ciągle się awanturuje i utrudnia pracę policjantów próbując swojego koleżkę "odbić" gdy go odkuwają od bramy (laska faktycznie w tym nie uczestniczy, tylko babka i drugi gówniarz).

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75:

   TO BYŁA PRAWDZIWA POLICJA.
   Ale zachowywali się jak BANDYCI. Dojdzie wreszcie? dodatkowo, jesli błyskali odznaką dopiero po pewnym czasie od urwanego nagrania, to się przypuszczalnie wcześniej nie zidentyfikowali. Chyba, że tak dla jaj podszedł po raz drugi do kamery. I nie wiemy jak długi jest brakujący czas. Ty stawiasz hipotezę, że zdążyła się tam odbyć bitwa na katanę. Ekspress mówi o wyrwanym telefonie. Wszyscy olewają katanę, aż PRAWDZIWY POLICJANT bierze ją gołą ręką.

   2. zachowywali się jak bandyci, to z kolei:
   2.1 jest tylko twoje wyobrażenie
   Ale że co? Nie muszą podać, na jakiej podstawie zatrzymują? Mogą się identyfikować dopiero jak już sobie siedzi przykuty nieokreślony czas przed nagraniem i 2 min z nagrania, ignorując wcześniejsze prośby? Policja bez wyjaśnienia przykuwa do słupków, czy zabiera na komisariat?

   nie mieli munduru
   Jeszcze raz (może dojdzie) Dlaczego bandyci? Nie, nie dlatego, że brak munduru:
   -przykucie
   -ignorowanie prośby o wytłumaczenie
   -nie zabieranie gościa na komisariat
   -wg ekspressu też wyrwanie komorki i usunięcie części nagrania, choć tego nie widzimy. Też brak notatki chociaż tego teżnie widzimy.
   Dlaczego dziewczyna zaatakowała w głupi, ale uzasadniony sposób?
   -wszystkie powyższe +brak munduru, co jak ładnie uzasadniłeś anegdotą, sprawia, że mylisz z bandytą, jak nie wiesz, co się dzieje. Tylko, że twój policjant krzyknął, a ci olewają sytuację. Identyfikują się dopiero 2 min od nagrania. Zakładam, że oprócz zidentyfikowania się, "twój" też "zwinął" osobnika na komisariat, a nie przykuł go do parkanu.

   to nawet i dłużej bo przecież legitymacja może być fałszywa
   Szto XD? Sądzisz, że o fałszywe papiery równie łatwo jak o blaszkę, która się bawił kuzyn w podstawówce? Po co w takim razie legitymacja?

   "mogliśmy użyć broni"
   Mówi to przed, czy po ataku dziewczyny?

   to ta cała patologia ciągle się awanturuje
   Co?

   "odbić" gdy go odkuwają od bramy (laska faktycznie w tym nie uczestniczy, tylko babka i drugi gówniarz).
   Baba stoi z tyłu i gada. Gówniarz się siłuje. Po przyjeździe, jak mówisz "cherlaków", całe towarzystwo zachowuje się spokojnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale zachowywali się jak BANDYCI

   @empty_silence: to są tylko twoje urojenia. gdyby faktycznie ci ludzie zachowywali się jak bandyci to ta cała trójeczka leżała by na ziemi i skopana krwawiła. tak się zachowują bandyci.
   a ty rzucasz tego rodzaju kretyńskie oskarżenia "bo nie pokazali legitymacji"? czy ty masz coś z głową?

   ja nie kłócę się o to czy policjanci dopełnili każdej procedury jaka ich obowiązuje, nie znam się na tym. ale między naruszeniem jakiejś tam procedury a stwierdzeniem że "zachowują się jak bandyci" to jest przepaść.
   niedługo będziesz nazywała policjanta "bandytą" bo miał guzik przy mundurze niezgodny z regulaminem.

   a twierdzenie że laska zaatakowała policjantów gazem z powodu "braku notatki" kolejny raz świadczy o twoim umysłowym opóźnieniu.
   a co do "ignorowania prośby o wytłumaczenie" to nie widzimy akcji od początku. przypuszczam właśnie że było tak, że gówniarz zaatakował policjantów tą kataną (lub im groził) dlatego został skuty i dlatego na jego "prośby o wytłumaczenie" policjant mu odpowiedział "nie ośmieszaj się" czy coś takiego. bo doskonale wiedział za co został zatrzymany tylko tak jak cała reszta próbował robić z siebie ofiarę.
   a nagranie to pewnie usunął sam smarkacz, przecież mu oddali komórkę. wiedział że ono go obciąży więc skasował.
   tak jak nagranie które widzimy obciąża tę patologię w oczach każdego rozumnego człowieka.
   bo trzeba być zdrowo poj@#!nym żeby na podstawie tego nagrania, na którym policjanci zachowują się całkiem spokojnie i tylko przeciwstawiają się agresji tej rozwrzeszczanej patologii, nazwać ich "bandytami".
   pewnie należysz do jakiejść patologii i dlatego tak ich bronisz. innego wyjaśnienia nie ma.
   ja zawsze będę oskarżał "bandytów w mundurach" jeżeli dopuszczą się nadużyć władzy, natomiast normalnych policjantów wykonujących swoją pracę zawsze będę bronił i nie ma mowy żebym używał jakichś niedorzecznych pretekstów o legitymacjach których nie pokazali do tego żeby usprawiedliwiać napaść na nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Maltanczyk: w 7:16 nie ma tej szabli w miejscu skąd ją potem wziął.

  •  

   pokaż komentarz

   a ty rzucasz tego rodzaju kretyńskie oskarżenia "bo nie pokazali legitymacji"?
   Jeśli to niesłuszne oskarżenie, wskaż, gdzie podczas chyba 20 min czekania i ew. próśb ją pokazali. I dlaczego po dwóch minutach pokazują odznakę skoro już wg ciebie przedstawili się wcześniej na tym samym nagraniu.

   czy ty masz coś z głową?
   Ja nie mam fiksacji na tle obrażania ludzi. Bandytów, i tych co się jak bandyci zachowują, jak najbardziej obrażam. Nie mam duszy fantasty wróżącego co czują inni. Mam za dużo szacunku do policji, która kiedyś, pod naszymi drzwiami, na "kto tam?" nie pytana krzyknęła, kto i że chodzi o zaginiony dowód, gdy matka bała się drzwi otworzyć (uszkodzony judasz). Nie mam też cierpliwości do apologetów tzw PRAWDZIWYCH POLICJANTÓW(TM) bo przez takie łajzy cierpią normalni.

   pewnie należysz do jakiejść patologii
   nie mierz każdego swoją miarą.

   ja nie kłócę się o to czy policjanci dopełnili każdej procedury jaka ich obowiązuje, nie znam się na tym
   To może przeczytaj, zanim się wypowiesz :/

   gdyby faktycznie ci ludzie zachowywali się jak bandyci to ta cała trójeczka leżała by na ziemi i skopana krwawiła. tak się zachowują bandyci.
   To są twoje urojenia. Jedni bandyci wyłupiają oczy (Meksyk), inni bezprawnie przetrzymują ludzi. Jeszcze inni nie brudzą własnych rąk.

   niedługo będziesz nazywała policjanta "bandytą" bo miał guzik przy mundurze niezgodny z regulaminem.
   To również twoje urojenia.

   a twierdzenie że laska zaatakowała policjantów gazem z powodu "braku notatki" kolejny raz świadczy o twoim umysłowym opóźnieniu.
   Faktycznie, notatkę miałam napisać poniżej. Oczywiście twoją odpowiedzią na pozostałe argumenty i brak notatki po interwencji (o ile express nie kłamie), jest obrażanie rozmówcy.

   przypuszczam właśnie że było tak, że gówniarz zaatakował policjantów tą kataną (lub im groził) dlatego został skuty
   Yhy. Po ataku grzecznie katanę położył na ziemi dał sobie skuć łapki. PRAWDZIWY POLICJANT olał katanę, długo potem podniósł ją, nie przejmując się odciskami palców. Jesli by ich zaatakował na poważnie, to pewnie by mu ten miecz wyrwali, jako zagrożenie i wrzucili od razu do auta.

   przypuszczam właśnie że było tak, że gówniarz zaatakował policjantów tą kataną (lub im groził) dlatego został skuty i dlatego na jego "prośby o wytłumaczenie" policjant mu odpowiedział "nie ośmieszaj się" czy coś takiego. bo doskonale wiedział za co został zatrzymany tylko tak jak cała reszta próbował robić z siebie ofiarę.
   Moment. Oni raczej nie przejeżdżali tam przypadkiem i nie zobaczyli przez płot kolesia machającego kataną, tylko jechali JUŻ mając zgarnąć gościa. Po czym jak przyjechali coś się działo, ty mówisz o bójce z mieczem. Pytanie w jakim celu pierwotnie tam przyjechali. Tu lezy "prośba o wytłumaczenie", nie na katanie.

   a nagranie to pewnie usunął sam smarkacz, przecież mu oddali komórkę.
   Wg ekspressu policja oddała go po skasowaniu części nagrania. Sam przykuty do bramy nie filmuje, a jak rozumiem, to o niego chodziło. Filmującego PRAWDZIWA POLICJA nie napada, pewnie nie mają pretekstu.

   agresji tej rozwrzeszczanej patologii
   WTF??
   @mg75:

   jeżeli dopuszczą się nadużyć władzy, natomiast normalnych policjantów wykonujących swoją pracę zawsze będę bronił i nie ma mowy żebym używał jakichś niedorzecznych pretekstów o legitymacjach których nie pokazali do tego żeby usprawiedliwiać napaść na nich.
   dalej wyciągasz co jest ci wygodne. Sama legitymacja to nic. Dopiero w połączeniu z innymi rzeczami RAZEM tworzy się problem. Jeszcze raz, może dotrze. Zacytuję, zmieniając miejsce notatki, gdzie faktycznie napisałam ją w złym miejscu.

   Dlaczego bandyci? Nie, nie dlatego, że brak munduru:
   -przykucie
   -ignorowanie prośby o wytłumaczenie
   -nie zabieranie gościa na komisariat
   -wg ekspressu też wyrwanie komorki i usunięcie części nagrania, choć tego nie widzimy.
   Dlaczego dziewczyna zaatakowała w głupi, ale uzasadniony sposób?
   -wszystkie powyższe +brak munduru, co jak ładnie uzasadniłeś anegdotą, sprawia, że mylisz z bandytą, jak nie wiesz, co się dzieje. Tylko, że twój policjant krzyknął, a ci olewają sytuację. Identyfikują się dopiero 2 min od nagrania. Zakładam, że oprócz zidentyfikowania się, "twój" też "zwinął" osobnika na komisariat, a nie przykuł go do parkanu.
   I na końcu brak notatki(?)

  •  

   pokaż komentarz

   Pytanie w jakim celu pierwotnie tam przyjechali

   @empty_silence: mówią o tym od 5:50, słychać głos, chyba tego gościa który stoi przy drzwiach samochodu:
   "przedstawiliśmy się, wylegitymowaliśmy się, poprosiliśmy tylko o rozmowę kto tutaj pracuje w tym warsztacie, chodziło nam o tego pana którego zatrzymaliśmy teraz. pan agresywnie od razu do nas..."

   i dalej już nie rozumiem. czyli policjanci przed podjęciem czynności jednak się wylegitymowali. a potem zostali zaatakowani raz przez gnoja kataną, dwa przez laskę gazem i jeszcze przy próbie "odbicia" kolegi probowali ich szczuć psami. całe szczęście psy mądrzejsze od właścicieli nie posłuchały tego "bierz" ale widać że patologia się nie patyczkuje.

   nie będę się dalej produkował bo już powiedziałem wszystko. te twoje zarzuty wobec policji są po prostu śmieszne. ponieważ laska nie uczestniczy w tej całej awanturze to może jej się należy mimo wszystko kara jedynie symboliczna, bo ona faktycznie wydaje sie mocno zmartwiona.
   ale w każdym razie nie ma co jej akcji bagatelizować bo to była ewidentnie napaść na policjantów w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. grubo przeszarżowała nawet jak miała dobre intencje.

   w 7:16 nie ma tej szabli w miejscu skąd ją potem wziął.

   @tajemniczygosc: jest, tylko leży o wiele bliżej, może ją ktoś odłożył dalej żeby nie stwarzać niebezpieczeństwa dla ludzi. w 7:40 widać że leży pod nogami tego policjanta w czarnej koszulce. widać ostrze nawet w 4:50 tuż po tym jak widać twarz laski, widać ją przez sekundę, leży tuż obok nogi tego gościa w białej koszulce, czyli katana cały czas jest na miejscu i mogę się o co chcesz założyć że została użyta do ataku na policję, pewnie przez tego gnoja przykutego do bramy.

  •  

   pokaż komentarz

   zaatakowała policjantów gazem więc bardzo dobrze że została skazana.

   @mg75: Zaatakowała, w obronie koniecznej, bandytów podczas napadu.

   Jeżeli coś wygląda jak kaczka, chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka, to jest to kaczka.

   Policjanci na służbie:
   - podają imię, nazwisko i stopień na życzenie zatrzymanego (chociaż powinni bez życzenia),
   - używają przemocy tylko do obezwładnienia potencjalnie niebezpiecznej osoby,
   - unikają niszczenia dowodów,
   - dążą do załagodzenia konfliktu,
   - podają powód interwencji i podstawę prawną zatrzymania,
   - ...

   Jeżeli kwadraty z ilustracji tego nie potrafią, to trzeba wymienić na takich, którzy będą umieć.

   została użyta do ataku na policję, pewnie przez tego gnoja przykutego do bramy.

   @mg75:
   ...do ataku na bandytów wbijających na posesję
   ...albo zdjęta ze ściany w garażu albo podrzucona przez "policjanta". To wszystko, co widać na filmie, nie da się wyjaśnić samą głupotą, tu potrzeba przynajmniej szczypty złośliwości.

   ponieważ laska nie uczestniczy w tej całej awanturze to może jej się należy mimo wszystko kara jedynie symboliczna

   @mg75:
   Może nie Nobla od razu, ale jakieś kwiatki przynajmniej bym jej dał, a nie karę. Jedyna osoba w całej tej bandzie, która umiała się zachować (no może trochę ten dzieciak jeszcze).

  •  

   pokaż komentarz

   @severson: jako że dyskusja z głupotą nobilituje ją niepotrzebnie to nie będę komentował tych twoich żałosnych wypocin.

 •  

  pokaż komentarz

  nie no, kobieta i przemoc przecież wzajemnie się wykluczają :)

 •  
  k.................u

  +172

  pokaż komentarz

  Wszyscy niewinni, policja zła, adres przypadkowy. Jechali sobie Panowie i pomyśleli że dawno nikogo nie kuli do bramy. Pani co prawda psikała gazem i szczuła psem ale przecież nie strzelała z ostrej amunicji więc prosi o uniewinnienie.

  •  

   pokaż komentarz

   Sorry ale Ci kolesie w polo nie zasługują na szacunek jaki należy się mundurowym

   źródło: m.youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @mario-zdk: Z tego co widzę to pewnie za późno się wylegitymowali i wiedzieli że spieprzyli bo była konsternacja. Widząc takich karków też bym nie zakładał że to policjanci, oświetlenia niebieskiego w samochodzie też nie włączyli. Gość się wylegitymował po fakcie. Co nie zmienia faktu że reszta ekipy szarpiąca się z policjantami jak już było jasne że nimi są powinna też leżeć skuta na glebie i mieć sprawę za naruszenie nietykalności.
   Policjanci nieprofesjonalni, powinni zapakować gościa do samochodu i nie eskalować tak żałośnie sytuacji.

  •  
   k.................u

   +1

   pokaż komentarz

   @techninja: Wyjdź od pytania czy kiedyś zobaczyłeś/zobaczysz takich karków pod bramą. Może nie mogli jechać na sygnale żeby nie wystraszyć osoby będącej przedmiotem interwencji, a może zobaczyli osobę poszukiwaną i zrobili szybki stop? Rzeczywiscie na filmie nie wygląda to za bardzo profesjonalnie ale nie znamy całego zajścia od początku. Ale też kobitka która psiukała gazem chodzi sobie i nagrywa a powinna leżeć obok kolegi.

  •  

   pokaż komentarz

   @kierownik_internetu: No wiadomo. Spójrz po więzieniach, tam sami niewinni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za każdym razie ta sama śpiewka, "ja to w sumie nic złego nie zrobiłem, to oni opacznie mnie zrozumieli". Widziałem już tłumaczenie z komuny na tej zasadzie. Za wojny dziadek walczył z Niemcami, słowo daję, a że potem dał się zwerbować to nic nie znaczy, bo na nikogo nie doniósł i jedyne co z tego wynikło to to, że sąsiedzi mieli gula, bo mieszkanie szybciej dostał. No pewnie, a te pieniądze to z totalizatora były, słowo daję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Babcia miała koleżankę, której mąż jako milicjant, jak sam tłumaczył, "chodził na bandy". Chodziło oczywiście o żołnierzy wyklętych, ale nie, on z bandytami walczył... Na tej samej zasadzie każdy Niemiec za wojny to albo był w orkiestrze, albo w kuchni. Jeszcze nigdy nikt się nie przyznał, że był na froncie i zabijał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @techninja: Akcja mogła być szybka, i trzymali go przypiętego do bramy aż się pozbierają po ataku gazem. Pewnie chcieli go od razu do radiowozu zaprowadzić ale się awanturował a oni byli po gazie.

  •  

   pokaż komentarz

   Z tego co widzę to pewnie za późno się wylegitymowali i wiedzieli że spieprzyli

   @techninja: nie wiem tylko czemu mieliby to robić, skoro w 90% przypadków samo pokazanie blachy ustawia towarzystwo i jak nie są ludzie debilami to współpracują. Nie pokazanie odznaki byłoby utrudnianiem sobie pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   @techninja: Jeżeli tak dla Ciebie wygląda brak profesjonalizmu to zazdroszczę

  •  
   f......t

   -2

   pokaż komentarz

   Babcia miała koleżankę, której mąż jako milicjant, jak sam tłumaczył, "chodził na bandy". Chodziło oczywiście o żołnierzy wyklętych, ale nie, on z bandytami walczył... Na tej samej zasadzie każdy Niemiec za wojny to albo był w orkiestrze, albo w kuchni. Jeszcze nigdy nikt się nie przyznał, że był na froncie i zabijał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Nicolai: Ale zolnierze przekleci to byli czesto bandyci, napadajacy na okoliczne wsie, wiec nie ma w tej opowiesci zadnego klamstwa.

 •  
  p....u

  +67

  pokaż komentarz

  Kryminalni to kutasiarze, ani be ani me, żadnego pokazania blachy tylko od razu przechodzą do czynności - to standard.
  Gdyby takie patusy zaczęli was pacyfikować to pewnie niejeden z was wdałby się z nimi w szarpaninę. Wtedy jak jeden mąż każdy z nich zeznałby, że wylegitymowali się przed czynnościami i że ich zaatakowaliście, potem prokurator postawiłby wam zarzut z art 223, no i ch#! no i cześć - kop się z koniem.

  Zresztą zobaczcie na video jak oni się "wożą" po tej posesji, jak jacyś dresiarze, ten w białbym to chyba całe życie telewizory pod pachami nosił. takich to nie szanuję,

  •  

   pokaż komentarz

   Zresztą zobaczcie na video jak oni się "wożą" po tej posesji, jak jacyś dresiarze, ten w białbym to chyba całe życie telewizory pod pachami nosił. takich to nie szanuję,

   @papciu: i do tego teksty na prośbę o podanie nazwiska: "nie rozśmieszaj mnie". Albo "cieszcie się, że broni nie użyliśmy".

   No k$%?a sory, ale zachowanie policjantów żenujące i liczę na to, że pociągną ich do konsekwencji. Może młody faktycznie coś ma za uszami, ale cały film zachowywał się grzecznie, chyba nawet żaden bluzg nie padł, zero jakiejś "j%?$ć policję dojedziemy was" jak w innych podobnych filmach z patusami.

  •  
   L...............i

   +12

   pokaż komentarz

   Kryminalni to kutasiarze, ani be ani me, żadnego pokazania blachy tylko od razu przechodzą do czynności - to standard.

   @papciu: w 16:30 policjant podnosi z ziemi miecz samurajski. Z tego co wiem, nie jest to standardowe wyposażenie polskiej policji, więc pewnie należał do skutego.

   Dziwisz im się, że nie chcieli za bardzo w tej sytuacji wchodzić w dyskusje?

   i do tego teksty na prośbę o podanie nazwiska: "nie rozśmieszaj mnie". Albo "cieszcie się, że broni nie użyliśmy".

   @Krupier jak wyżej. Jeśli ten łepek miał w rękach miecz samurajski na początku interwencji, to faktycznie powinien się cieszyć, że broń nie poszła w ruch. Bez powodu do bramy nie przykuwają.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Albo "cieszcie się, że broni nie użyliśmy".

   @Krupier: to zdaje się mówił w kontekście tego ze smarkacz wyskoczył do nich z kataną która tam później leżała na ziemi. i to prawda, że gnój się powinien cieszyć że nie zrobił kulki za taki numer. nie każdy policjant ryzykował by rozbrajanie takiego zasrańca i rany od czegoś takiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Nie wiem jaka była sytuacja i o co poszło. Ale znam niestety sposoby cywilniaków i przedstawiają się tylko jak im na czymś zależy. Myślę iż mogło być tak że wpadli na posesje bo coś tam mieli nagadane albo pomyłka... Nie przekonuje mnie iż takie chuchro z kataną atakuje 3 osiłków z karkami co wyglądają jakby nie wychodzili z siłowni...

   Druga sprawa ciekawe jak do tego ma się prawo. Czy bez nakazu policja może sobie łazić tak po czyjejś posesji z dupy kilkakrotnie będąc wypraszana? No i druga sprawa - ich zachowanie. Sorry ale do profesjonalizmu im daleko. Nawet jeśli młody ich zaatakował, oni go skuli to czemu go nie zabrali i tyle? W tym aucie co jeżdżą nie mają kamery?? Czemu się bali?? Coś mi tu po prostu nie gra.

  •  

   pokaż komentarz

   @tweeze: moim zdaniem jeżeli widzieli chłopaka na bronią to mogą wejść na posesję. Jakby ten chłopak próbował sąsiada zaj!#%ć? Ja jestem za tym żeby policja mogła wejść na moją posesję bez mojej zgody żeby rozbroić potencjalnego napastnika albo mnie gdybym chciał coś głupiego zrobić. Policjanci kilka razy tutaj pokazują legitymację i nie chce mi się wierzyć żeby tego nie zrobili jak ta dziewczyna przyszła. Jakby nie wiedziała że są z policji i miała trochę rozumu to by z domu nie wyszła z gazem do trzech chłopów.

  •  

   pokaż komentarz

   @papciu: a jak chcesz żeby kryminalny wyglądał ?
   Jak laludś z korpo ?, żeby go "karki" wyśmiały ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Misieq84: Po pierwsze, nie chcę zmieniać ich wyglądu. Aczkolwiek mogli by nad image popracować - przecież oni wyglądają jak placki :D

   Problem mam z tym, że wożą się jakby byli niewiadomo kim, a to tylko dlatego, że stoi za nimi prawo i mogą więcej. Karykaturalnie to wygląda, jak typowe dresiki na osiedlu. Wychodzę z założenia, że respekt zdobylilby gdyby byli zimnymi sk!$$ielami, a nie pajacami zachowującymi się jak dresiarze - co tylko podsyca konflikt i eskaluje agresję z drugiej strony.

  •  

   pokaż komentarz

   Policjanci kilka razy tutaj pokazują legitymację

   @t0m3k_: pokazują blachy, a nie legitymacje. A takowe możesz sobie na allegro kupić. To żaden dowód.

  •  

   pokaż komentarz

   @papciu: Zgadzam się, kilka lat temu jeszcze w gimbazie jakoś chodziłem bo obrzeżach, a psy do mnie podjechały i co tu robię i czy kogoś nie widziałem. Mówię, że nie. Się pytają gdzie mieszkam to ja do niego ch@$ cie to obchodzi . Drugi wysiadł zobaczyłem gnata w kaburze, więc ogarnąłem, że pewnie psy, ale nawet się nie wylegitymowali. Sztandard

  •  

   pokaż komentarz

   @Krupier: filmu oglądać się nie chciało ale smolić takie głupoty to juz tak?

  •  

   pokaż komentarz

   @Na_zawsze w przeciwieństwie do ciebie obejrzałem cały.

  •  

   pokaż komentarz

   @t0m3k_: To jest twoje zdanie. Moja posesja i bez nakazu to wara. Masz argument że moge coś sąsiadowi zrobić. A kto mu kazał przyjść na moją posesję?? Może sobie iść. Prawo mówi jasno że odpowiadam za zabójstwo czy inne przewinienia. Nie widzę powodu aby policja mogła sobie łazić po czyimś zamkniętym terenie dla własnego widzimisię. W policji też są różni ludzie co widzimy np. na takim filmiku. Jeszcze raz mówie. Jakby tu wszystko było ok to te pajace tak by się nie zachowywały. A tu wyraźnie widać że nie są pewni swoich racji i zastraszają obywateli. Tak nie powinno być. I jest to mocno nieprofesjonalne.

  •  

   pokaż komentarz

   a jak chcesz żeby kryminalny wyglądał ?
   Jak laludś z korpo ?, żeby go "karki" wyśmiały ?


   @Misieq84: Uwierz mi, że wyglądają dużo śmieszniej niż lalusie z korpo

  •  

   pokaż komentarz

   @tweeze: Policja ma prawo wejść do mieszkania/na posesję przy uzasadnionym podejrzeniu. Ba, mają nawet prawo przeprowadzić przeszukanie. Nie jest to jakaś wiedza tajemna

1 2 3 4 5 6 7 ... 24 25 następna