•  

  pokaż komentarz

  Jak zwiększyć wielokrotnie wartość działki ?. Kup za bezcen działkę obok strzelnicy a następnie twój znajomy burmistrz zlikwiduje strzelnicę. Tylko ja mam takie wrażenie?

 •  

  pokaż komentarz

  Burmistrz Bychawy - Urodzony w 1967 r. Wybrany z ramienia Komitetu Wyborczego PSL. źródło gdzie można ocenić szanownego pana burmistrza.

  Kolejny PSLowski beton partyjny działający na szkodę polskiej przedsiębiorczości.

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny janusz wprowadzil sie obok strzelnicy i zdziwiony ze strzelnica jest. To samo z terenami zalewowymi, lotniskami itd. Sprawa umorzona? A co ze zglaszajacym? Wobec niego jest prowadzone postepowanie skad wzial pocisk na swoim terenie? Dlaczego sprawa nie jest w sadzie przeciwko burmistrzowi za przekroczenie uprawnien? Umorzone to co on chce? Dlaczego zamknal i mowi ze jest prowadzone postepowanie jak policja mowi ze juz od dawna o tym nie pamietaja? Moze jakis #wykopefekt by sie przydal?
  (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

  •  

   pokaż komentarz

   @sops jak na razie to żadne zainteresowanie a brać strzelecka albo nie widzi albo nie chce widzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   Wobec niego jest prowadzone postepowanie skad wzial pocisk na swoim terenie?

   @sops: mówisz, że posiadanie wystrzelonego pocisku lub łuski z naboju pistoletowego lub karabinka jest karalne?
   No i jakie przekroczenie uprawnień skoro teren należy do gminy i był użyczony umową?

  •  

   pokaż komentarz

   @sargento: Przeczytaj raz jeszcze cytowane pytanie. "Skad wzial". Jezeli postepowanie wykazalo ze nie ma mozliwosci zeby u niego sie pocisk znalazl to jednak u niego byl. W jaki sposob? Jest prawdopodobienstwo ze w tajemniczych okolicznosciach zniknal z kulochwytu znajdujacego sie na strzelnicy a strzelnica byla zamknieta wiec moglo to byc...
   Nie znam sie na umowach gminnych ale powinny byc tam zapisy co i jak kiedy mozna zamknac. Zostawiam pole znawcom dlatego jest to zdanie zakonczone pytajnikiem "?" a nie wykrzyknikiem "!" Tak, jestem wykopowiczem i nie znam sie na wszystkim dlatego pytam( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieje ze rozwiniesz swoja wiedze na temat umowy pomiedzy gmina a strzelnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @sops: W filmie było powiedziane, że termin umowy minął i nie zawarto kolejnej.

  •  

   pokaż komentarz

   @sargento: Tak? W takim razie z emocji nie zakodowalem tego( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Burmistrz miasta tłumaczy, że nie może działać, bo trwa postępowanie w sprawie znalezionego na sąsiedniej działce pocisku. Tyle tylko, że postępowanie się zakończyło... pół roku temu.

  Chodzą jełopy pod osłoną nocy na strzelnicę, a potem wydłubują pociski z kulochwytu. Ewentualnie pokazują wbite w ścianę łuski, bo nie wiedzą która część naboju strzela XD

  Moim zdaniem, jeżeli ktoś się buduje obok strzelnicy, toru wyścigowego, fabryki nawozów czy innego uciążliwego obiektu to powinien składać wraz z pozwoleniem na budowę oświadczenie, o zrzeczeniu się wszelkich roszczeń do owego sąsiedztwa.