•  

  pokaż komentarz

  Jak zwiększyć wielokrotnie wartość działki ?. Kup za bezcen działkę obok strzelnicy a następnie twój znajomy burmistrz zlikwiduje strzelnicę. Tylko ja mam takie wrażenie?

 •  

  pokaż komentarz

  Burmistrz Bychawy - Urodzony w 1967 r. Wybrany z ramienia Komitetu Wyborczego PSL. źródło gdzie można ocenić szanownego pana burmistrza.

  Kolejny PSLowski beton partyjny działający na szkodę polskiej przedsiębiorczości.

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny janusz wprowadzil sie obok strzelnicy i zdziwiony ze strzelnica jest. To samo z terenami zalewowymi, lotniskami itd. Sprawa umorzona? A co ze zglaszajacym? Wobec niego jest prowadzone postepowanie skad wzial pocisk na swoim terenie? Dlaczego sprawa nie jest w sadzie przeciwko burmistrzowi za przekroczenie uprawnien? Umorzone to co on chce? Dlaczego zamknal i mowi ze jest prowadzone postepowanie jak policja mowi ze juz od dawna o tym nie pamietaja? Moze jakis #wykopefekt by sie przydal?
  (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

 •  

  pokaż komentarz

  Burmistrz miasta tłumaczy, że nie może działać, bo trwa postępowanie w sprawie znalezionego na sąsiedniej działce pocisku. Tyle tylko, że postępowanie się zakończyło... pół roku temu.

  Chodzą jełopy pod osłoną nocy na strzelnicę, a potem wydłubują pociski z kulochwytu. Ewentualnie pokazują wbite w ścianę łuski, bo nie wiedzą która część naboju strzela XD

  Moim zdaniem, jeżeli ktoś się buduje obok strzelnicy, toru wyścigowego, fabryki nawozów czy innego uciążliwego obiektu to powinien składać wraz z pozwoleniem na budowę oświadczenie, o zrzeczeniu się wszelkich roszczeń do owego sąsiedztwa.