•  

  pokaż komentarz

  Znam dziewczynkę, też byłem zaangażowany w zbiórkę, super dziecko, uśmiechnięta, otwarta, tylko nóżki tak powyginane że się płakać chce. Zachęcam do pomocy!!

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego rodzina nie stara się o finansowanie z NFZ? Jeśli specjalistyczne leczenie nie jest dostępne w Polsce ministerstwo jest zobowiązane pokrywać koszty leczenia za granicą. Oczywiście jeśli chory się kwalifikuje i nie są to jakieś szemrane operacje czy leczenie cudami.

  @palaczobserwator

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_Batman: Ciężko mi powiedzieć, nie znam tematu aż tak głęboko. Jednak wiem że jeździli z nią po całej Polsce, więc myślę że jeśli była by jakaś refundacja tej operacji w USA to ktoś by im chyba powiedział o tym.

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_Batman:
   Kolego nie wiem czy my żyjemy w tym samym kraju. Chyba nie... Albo jeszcze wierzysz w te bajki o NFZ... Prawda jest taka że co miesiąc z pensji to ci państwo chętnie potrąci kwotę. Natomiast jak coś faktycznie potrzeba to za zwyczaj można kogoś szykować już do zakopania ale w glebie. Niestety smutna prawda tak to działa i często nie musi to być nawet jakaś poważna choroba. Tak jest ze wszystkim w tym kraju że jak sam człowiek czegoś nie zrobi to nic nie dostanie, ale znajdzie się 1000 chętnych by mu zabrać ewentualnie trochę poprzeszkadzać aby nie miał za dobrze.

   Tutaj o ile też nie zajmuje się jakimiś zbiórkami normalnie (nie mam za zwyczaj czasu prowadząc kilka firm) postanowiłem pomóc. Finansowo mimo że człowiek trochę zarabia to i tak przy takich kwotach to co można dać to kropla. Na wykop w sumie nie miałem zamiaru dawać bo spodziewałem się że części osób się to nie spodoba (to nie dotyczy akurat ciebie kolego) i będą hejtować. Natomiast czas ucieka, normalnie człowiek nie ma dostępu do mediów typu TV itp. by to mocno nagłośnić w jakiś programach z dużą oglądalnością - to się wykorzystuje czasem wszystkie inne środki.

   Zresztą jak w tekście wspomniałem tutaj nie jest przypadek beznadziejny. Takie coś może każdego spotkać - walnie samochód na drodze i też można potrzebować takiej pomocy aby nie zakończyć z amputacją czy tam na wózku inwalidzkim.

 •  

  pokaż komentarz

  Bez publicznej służby zdrowia ludzie umieraliby na ulicach.

 •  

  pokaż komentarz

  znowu Tosia? wszystkie chore dzieci mają ostatnio na imię Tosia

 •  

  pokaż komentarz

  Dziewczynka z mojego miasta, rodzice nie są zamożni, znam ich osobiście. Całe miasto włączyło się w pomoc i zbiera pieniądze. Takiego poruszenia jeszcze u nas nie było