•  

  pokaż komentarz

  Źle robią- do socjalu powinni biedaczyskom dodać jeszcze rentę dla żołnierzy poszkodowanych na wojnie czy coś w tym stylu. I oczywiście psychologa, który im uświadomi, że w Heimacie też mogą niewiernych zabijać... i raj z dziewicami wciąż czeka.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777 wojna jest elementem ich kultury, szanuj to xD

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: Metodyczne budowanie kalifatu niemieckiego.

   źródło: niemcy2.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @PozytywistycznaMetamorfoza: Można sobie śmieszkować ale w realu to tak wygląda. Trzeba być bardzo głupim (lub działać celowo) żeby nie zauważać, że w tym przypadku to przyjezdni wykorzystują słabości gospodarza,a tymi słabymi głupcami są właśnie zachodni lewacy przy korycie. Trochę sobie żyłem na zachodzie i o ile w Hiszpanii(Katalonii) jakoś problem mnie nie dotknął (odpowiednie służby i policja tam działają całkiem nieźle) to w Niemczech już nawet 10 lat temu doświadczyłem konkretnej patologii. Tyle, że żyje się tam zdecydowanie lepiej i łatwiej przymknąć oko na "pewne" sprawy.

  •  

   pokaż komentarz

   Trzeba być bardzo głupim (lub działać celowo) żeby nie zauważać, że w tym przypadku to przyjezdni wykorzystują słabości gospodarza,a tymi słabymi głupcami są właśnie zachodni lewacy przy korycie.

   @DawidDuke: Pytanie raczej powstaje czy owi "lewacy przy korycie" naprawdę są głupi i nie wiedzą co czynią? Zajęli najwyższe stanowiska, zdobyli władzę, dostąpili szerokiego poparcia mas społecznych, a jednocześnie cechują się rozumem oraz zdolnością przewidywania na poziomie przedszkolaka? Te pytania zdaje się, są retoryczne, a przynajmniej powinny dla każdego takimi być. Zadać należy sobie zatem pytanie w co z nami grają i jaki finał jest planowany?

  •  

   pokaż komentarz

   @PozytywistycznaMetamorfoza: W Europie się widocznie zbyt łatwo żyje i potrzebny jest bodziec "niepewności" dla dalszego postępu( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam już pare wiosen na karku (lvl 33) i jest to wręcz zauważalne, że społeczeństwach coraz większą rolę zaczynają odgrywać ludzie głupi i słabi(a i często przegywy poprzedniego systemu co ma miejsce na naszym podwórku), bo takich głównie promuje lewica przy sterach.

   To przykre, że ci bardziej inteligentni Europejczycy nie dążą do przyrostu inteligentnej populacji, a bardziej skupiają się na sobie i wykorzystaniu innych możliwości, które daje im dostatnie życie kładąc lachę na rozwój gatunku. Jak dalej Europa będzie ślepo brnąć w tym kierunku to skończy się to w "nowoczesnym" średniowieczu.

  •  

   pokaż komentarz

   Zadać należy sobie zatem pytanie w co z nami grają i jaki finał jest planowany?

   @PozytywistycznaMetamorfoza: Jakieś nowe wieści?

   To że zachodnie władze odstawiają szopki dla głupich obywateli, nie oznacza że sami są głupi.

   Fakt jest taki, że w Europie nagle wzrosła ilość młodych i silnych ludzi, których raczej nie wykorzystają do swoich celów jako żołnierzy - atak egzotycznych żołnierzy wojowniczej multitęczy na Polskę brzmi jak kiczowata fantastyka. Już pomijam fakt, że ciężko byłoby o morale takich żołnierzy. Jaki pretekst? Chrześcijańska Polska atakuje muzułmanów w Niemczech?

   Więc, po co im ci ludzie? Do pracy też nie są przewidziani, tu potrzeba specjalistów, a nie dziczy która nawet w Afryce do niczego się nie nadawała.

   Najprościej mówiąc, chyba jedyna realna i sensowna odpowiedź to wywołanie wojny domowej, zwalenie winy na prawicę, a potem wesoły totalitaryzm.

   Pytanie czym będzie tym totalitaryzm - czy potrzebują go do jakichś dalszych planów czy jedynie chcą uczynić Europę swoim prywatnym folwarkiem, tak jak komuniści uczynili Rosję swoim własnym podwórkiem.

   Dalsze plany? Ciężko powiedzieć. Jednak wątpię aby chodziło im o budowę utopii, nie można budować "raju" na złych fundamentach.

 •  

  pokaż komentarz

  Karuzela sp%%##%!enia się kręci - islam i napływowych muzułmanów traktują niczym lewackie bóstwa pomniejsze. Kto ma czelność dokonać obrazoburstwa ten zostaje srogo ukarany. A tematyka islamu i muzułmanów jest tematem tabu.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: ot plan Kalergi in progress rękami USraela. Europa ma utonąć w strachu bez tożsamości narodowych i stać się łatwym do dojenia USA 2.0 pod rządami korporacji, banków w myśl polityki "dziel i rządź".
   Tak czy siak mamy przesrane, bo nikt teraz nie dokona masowego wypędzenia muslimów-najeźdźców, a oni będa się rozmnażać na potęgę i będzie gorzej niż we Francji obecnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   islam i napływowych muzułmanów traktują niczym lewackie bóstwa pomniejsze.

   @MiKeyCo: Ty islamofobie! Po prostu nie rozumiesz postępu i wyższości barbarzyńców nad wyrafinowaną cywilizacją białego człowieka. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   źródło: german.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: Skoro jest tak głupie i skur**łe, że aż niedouwierzenia, to przestańmy w to wierzyć.

   Wyobraźmy sobie, że jest jakiś plan. Ale to tak poważny plan, że nie można go po prostu zrealizować w warunkach zwyczajnych i potrzeba warunków nazdzwyczajnych. I grunt pod takie warunki jest aktualnie przygotowywany.

   No bo chyba nikt o podstawowej spostrzegawczości i wiedzy historycznej, nie wierzy, że pewien kraj w sercu Jewropy może j-e-d-n-o-c-z-e-ś-n-i-e sterować całą tą Jewropą za fasadowych parlamentów, mieć w kieszeni połowę posłów wschodniego sąsiada i kształtować tam narrację w mediach na zawołanie, czy z sukcesem przeforsować budowę jakiejś kompletnie niedodającej się biznesowo ruhry pod Bałtykiem bez oglądania się na te parlamenty a jednocześnie nie być w stanie wyłapać kilku śniadych nielokalnych brodaczy przekraczających granicę z twarzami pełnymi pogardy i nienawiści.

   Lewackie sp***liny z których tak drzemy łachy każdego dnia od nowa, są tylko pionkami do chwilowego wykorzystania nawet o tym nie wiedząc, do odciągnięcia uwagi, i ew. skierowania frustracji tak aby plan toczył się dalej.

   Pamiętajcie, że Lenin rozpoczął swoją drogę zakończoną 40 mln trupów i zdrujnowaniem Rosji i Europy Wsch. wsiadając do pociągu w Berliinie....

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: @patryks: Problem jest w tym ze sa to ludzie o ktorych niby wiadomo ze sa terrorystami ISIS ale dowody sa takie ze jedyne co mogli by zrobic to wsadzic ich na 12h do celi, spisac dane poczym wypuscic. Jezeli nawet doszlo by do rozprawy sadowej to nie ma wystarczajacych dowodow zeby skazac tych ludzi... wiem jak komicznie to brzmi ale tak niestety jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @PozytywistycznaMetamorfoza: To, że chwast wyrasta w ogrodzie pięknych kwiatów nie znaczy, że jest kwiatem.

 •  

  pokaż komentarz

  Poza tym istnieje pewna grupa, która po traumatycznych przeżyciach na froncie, po powrocie zrywa kontakty z ISIS

  Ciekawe podejście. Przestańmy karać złodziei, bo oni już przeszli swoje i od czasu ostatniej kradziezy nic nie ukradli...
  #lewackalogika

 •  

  pokaż komentarz

  Jak widzę, czytam, słucham o bezradności, nieudolności służb z krajów zachodniej Europy to przypomina mi się wizja służb z "Człowieka Demolki". Takie same p$!%y bojące się własnego cienia , osrane przed posądzeniami o rasizm, wolące wypuścić w miasto tysiące Murzynów bez żadnej kontroli byle tylko jakaś opasła lewaczka nie przyj?@!ła się o łamanie praw człowieka.

 •  
  b.........3

  +14

  pokaż komentarz

  Są jakieś racjonalne uzasadnienia działań Niemców? Bo póki co foliarskie teorie wydają się bardziej logiczne od rzeczywistych poczynań Merkel i eurokratów z Brukseli.

  •  

   pokaż komentarz

   @brazolek123: W tym przypadku ich wersja skodyfikowanego prawa i działanie w jego zakresie.

  •  

   pokaż komentarz

   @brazolek123:
   Pomyślmy
   1. Dobroć i humanitaryzm, zadośćuczynienie za kolonializm i wyzysk.
   Przypomnę, że nigdy szczerze nie ustosunkowali się do tego co zrobili Polsce nie tak dawno temu. A co zrobili z nami? Potraktowali nas gorzej niż kolonie, niszcząc kraj i mordując zwykłych i wykształconych ludzi.

   2. Siła robocza.
   Imigranci nie znający języka (trudnego niemieckiego języka), nie mający specjalistycznych kwalifikacji (a takich pracowników trzeba), gardzący zachodnią kulturą i ideą, że będą pracować dla białych innowierców.
   Tak apropo, tuż obok, jest Ukraina z niemal nieskończonymi zasobami ludzkimi, gotowymi do nadludzkiej pracy za miskę ziemniaków.

   3. Ubogacenie kulturalne.
   Wtedy braliby imigrantów z krajów rozwiniętych, jak Japonia, Korea, chociażby też Chiny, Indie (wyższe kasty).
   Branie dziczy z Afryki to równanie w dół. Ci ludzie nie potrafili się ogarnąć w swoich własnych krajach - czy będą się potrafili ogarnąć w Niemczech?

   4. Ubogacenie genetyczne.
   Ciężko jest mi to stwierdzić, jaki będzie to miało efekt, bo część murzynów faktycznie ma większą tężyznę fizyczną, ale co z tego, skoro żyją krócej i mają wyższą śmiertelność?
   Nawiasem mówiąc, ciężko stwierdzić czy jest to uczciwe wobec heteroseksualnych Niemców - taki zalew mężczyzn sprawi, że będzie koszmarnie ciężko o kobiety.

   5. Neokolonializacja Afryki
   Wymieszanie Niemców z przybyszami, a następnie łatwiejsza unifikacja Europy z Afryką i bliskim wschodem, utworzenie bloku AfroEuroAzjatyckiego na zasadzie "mamy dużo wspólnego". Plan na kilka dekad, jak nie wiek.
   Niebanalne, odważne, ale również szalone, dużo rzeczy może pójść nie tak po drodze - np. Niemcy mogą już od dawna nie istnieć.
   Najogólniej chodzi o wysłanie nowych "Niemców" z powrotem do Afryki jako reprezentantów biznesu Niemiec, tacy ludzie wtedy nie kojarzyli by się tak źle i umożliwiałoby to łatwiejszą drogę do współpracy handlowej i gospodarczej.
   Chociaż, prawdę mówiąc, teraz mają zasoby Afryki za darmo, wystarczy rzucić trochę broni 1 i 2 stronie i poczekać aż murzyni sami się pozabijają, a potem wziąć tereny z rzadkimi surowcami.
   Tak się robi teraz.

   6. Wywołanie stanu wojennego w Europie w celu wprowadzenia totalitaryzmu aby przywrócić bezpieczeństwo obywatelom Europy.
   Spróbuję podać argumenty przeciw.
   1. Oni nas kochają i chcą dla nas dobrze
   2. Oni wierzą że muzułmanie mogą żyć pokojowo razem z chrześcijanami i ateistami.
   3. Oni wierzą w socjalizm
   4. Oni uważają że koniec białej rasy będzie dobry dla wszystkich i np. zakończy wojny na świecie (jak tam Indie, Pakistan, Chiny, Korea, Brazylia?)

   7. Izrael potrzebuje frajera aby pozbyć się Syryjczyków i reszty brudu z terenów przylegających do Izraela aby zbudować wielki nacjonalistycznych szowinistyczny Izrael od morza do morza.
   Argument przeciw: czy pan aby nie jest antysemitOM ?