•  

  pokaż komentarz

  Pytanie: Po co udawać, że się jest takim “otwartym, postępowym, gościnnym, dobroczynnym i humanitarnym” wobec imigrantów, skoro się nie jest?

  Bo ludzie są załganymi hipokrytami. Niech ktoś coś zrobi, ale nie ja. Ludzie kupują sobie dobre samopoczucie i mniemanie o sobie nie robiąc nic.

  Najbardziej śmieszy gdy o przyjmowaniu nielegalnych imigrantów rozprawiają bogaci celebryci, ludzie, którzy od reszty społeczeństwa oddzieleni są murem, kamerami, ochroną i limuzyną z przyciemnianymi szybami. Oni aby połechtać swoje własne ego lobbują za tym. A kto będzie cierpiał w związku ze wzrostem przestępczości? No przecież nie celebryta do jego świata nielegalni nie trafią.

 •  

  pokaż komentarz

  ja bym nie przyjął ( ͡° ͜ʖ ͡°) kasy też bym nie dał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Emigranci są przykładem eksperymentu, którego jądrem jest kształtowanie społeczeństwa wg wcześniej wymyślonych wzorców. Eksperyment poniekąd się udał - przechodnie zgodnie wyrazili wolę przyjęcia uchodźcy. Co to oznacza? Ano to, że taki zawodnik będzie pudłem rezonansowym, które bez zafałszowań będzie powtarzać wszem i wobec że uchodźcy to samo dobro. A fakt, że za słowami czyny nie idą - w głębi swojej czaszki każdy człowiek ma bezpiecznik. Jeśli absurdy wypaczają mowę, bezpiecznik dba o to aby czyny za tym nie poszły. Widać elity europejskie puszczają zbyt słaby prąd - bo póki co bezpieczniki się nie palą. Czego zresztą się po nich spodziewać?

  •  
   P........j

   -22

   pokaż komentarz

   Emigranci są przykładem eksperymentu, którego jądrem jest kształtowanie społeczeństwa wg wcześniej wymyślonych wzorców.

   @myszkowy: to kompletna bzdura. Po pierwsze: mieszasz ze sobą uchodźców i imigrantów (imigrantów nie emigrantów). Imigranci przyjeżdżali na zachód od lat 60-tych ponieważ byli potrzebni. Przyjeżdzali do pracy. Dzięki temu gospodarki zachodnie się rozwijały, ale Francja ani inne kraje zachodu nie miały żadnej polityki integracyjnej. Ci ludzie mieli być tymczasowo w Niemczech mówiło się o "gastarbeiterach".

   Nie było więc żadnego "planu". Właśnie problemy wynikały z braku planu, z braku multikulturalizmu, który pojawił się, jako idea dopiero w latach 90tych, czy 00 i NIGDY nie został nigdzie wprowadzony.

   Uchodźcy natomiast to już w ogóle nie jest żaden plan. Wybuchła wojna w Jugosławii czy Syrii i ludzie musieli uciekać na zachód.

   A co do przyjmowania do domu to debilizmem jest oczekiwanie, że ludzie mają przyjmować do domu uchodźców. Ja bym Polaka nie przyjął do domu a co dopiero uchodźcy.

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież to standard u #neuropa

  źródło: wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Według mnie każdy zwolennik przyjmowania uchodźców powinien wypełnić odpowiedni dokument, w którym zobowiązuje się do przyjęcia do swego mieszkania i utrzymania jednego uchodźcy na swój koszt przez czas nieograniczony. No bo dlaczego reszta Polaków ma wydawać swoje pieniądze na tych ludzi?

  Taka jest właśnie lewacka obłuda. Sam mam kilku znajomych (na szczęście tych dalszych) którzy są za tym, aby Polska przyjmowała uchodźców. Na moje pytanie czy jeśli są tak otwarci to czy by przyjęli do swego mieszkania takiego jednego, pojedynczego imigranta (nie mówię już tu nawet o całych rodzinach, tylko o jednym) to nagle, a nie, no bo to nie to samo, no bo nie mają warunków i ich nie stać. Czyli reszta Polaków ma się składać na mieszkanka i wypłaty terrorystów, bo jakiś wielce otwartych lewaków nie stać, żeby ich przyjąć? Chyba was poj#%@ło...

  •  

   pokaż komentarz

   @frikuu: Obłuda jest cechą wielu osób. Popatrz np. na wolne miejsce przy stole wigilijnym. Niby dla kogoś jest ale najlepiej gdyby było wolne cały czas bo co jakiś brudas ma śmierdzieć przy stole. Najłatwiej jest być wspaniałomyślnym i szczodrym ale nie ze swojej kieszeni. Chcą imigrantów ale nie koło siebie. Pomagają biednym, ciemiężonym cyganom ale najlepiej, żeby nie mieszkali za płotem itd. Chcą żeby kobiety rodziły dzieci z gwałtu albo ciężko chore ale już po urodzeniu koniec tematu, niech kobieta sobie sama radzi. Hipokryzja i obłuda to chyba cecha większości ludzi.