•  

  pokaż komentarz

  Są wspaniałe, bo są samotne. Nie będą samotne, będą zwyczajne i sfrustrowane.

 •  

  pokaż komentarz

  Takich kobiet jest faktycznie bardzo dużo zwłaszcza w korporacjach. Gdy byłem niewolnikiem etatu, cały dział sprzedaży to były ambitne 25- 35 latki, zawsze zadbane i nakręcone na sukces. Facet na jakiego czekały to 40 letni, zadbany koleś min 185 cm. My natomiast w dziale IT byliśmy albo za mali albo za grubi, albo zaniedbani... mimo darmowych karnetów na siłownię.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: W dziale sprzedaży musisz być elegancki bo kontaktujesz się z klientem. Nakręceniena sukces to mogła być poza, u młodych pracowników powszechne, podobnie jak klaskanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: sam przyznałeś, byliście zaniedbani. Pewnie brakowało wam jeszcze bajery

  •  

   pokaż komentarz

   @derylio1: Z naszego IT i serwerów obecnie każdy ma naprawdę dobrą posadę lub własną firmę. Koleżanki dalej tam pracują mimo, że minęło 5 lat :) pewnie za 2500 na rękę..

   Z pryszczatych kolesi za raz po studiach wyrosła naprawdę biznesowo fajna ekipa. Gdzieś w necie widziałem kiedyś zdjęcie kolesia ze śmiesznym młodzieńczym wąsem, który teraz jest prezesem firmy IT

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: ale mieszasz tutaj dwie różne rzeczy, jedna to bycie ogarniętym a druga to zadbanym z elokwencją. Jeśli wyglądasz jak gruby łachmaniarz z przetłuszczonymi włosami to na dzień dobry jesteś skreślony.
   Działa to w dwie strony

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: To, że masz forsę nie oznacza, że każda będzie na Ciebie lecieć - to tak nie działa. Jeżeli jesteś zapuszczonym grubasem, który ma miałki charakter, to nie spodziewałbym się sukcesów w kontaktach z kobietami. Wbrew pozorom kobiety przywiązują dużą wagę do męskiego wyglądu, tego jak jest zadbany i nie dziwię się im ani trochę, bo ja bym nie chciał chodzić z upasioną dziewczyną, która chodzi w jakiś łachmanach, a na jakieś oficjalne wyjście zakłada sportowe buty do wymiętolonej kiecki. Te całe teksty o wnętrzu są po to, by nie urazić tych, którzy nie chcą ogarnąć swojego ciała - delikatna aluzja.
   Zresztą chyba coś nie halo z facetem jeśli ma pieniądze, a ma problem z tym żeby trafić do dobrego fryzjera, kupić podstawowe kosmetyki i zacząć ich używać.

  •  

   pokaż komentarz

   @LyingLion:
   @Arachnofob:
   @Erminos:
   Postuluje przyjecie zasady, ze jeżeli condom był zalozony ustami - partnerka wyraża zgodę. Ślina na gumce do wykrycia w badaniu laboratoryjnym. Potrzebna jest jakaś nowa #fucketykieta. Durex powinien zrobić na #metoo ciężki szmal i wykorzystać polew z politycznej poprawności. Wiekszosc ludzie z tego szydzi, a larum podnoszą kompletne kurwiszcza/hipokrytki które wiedziały na co się decydują, wykorzystały facetów myślących fiutem. Nikt im przecież nie zabraniał zostać nauczycielką, kelnerką, astronautką, prawnikiem czy kasjerką w Wallmarcie - ale to albo ciężka praca albo gówniany szmal.

   Filmik instruktażowy by brazilian teacher do wglądu

   źródło: m.liveleak.com

  •  

   pokaż komentarz

   @DanielAquarius: To że byliśmy wypłoszami nie oznacza, że jesteśmy nimi dalej. Chodzi mi o coś zupełnie innego.
   Nasza paczka faktycznie fajnie "dorosła" przez ostatnie lata na 5 osób (prezes, dyrektor projektu, własna firma pozostałe 3 osoby)
   W tym czasie atrakcyjne panie, które wtedy miały nas gdzieś, dalej są tam gdzie były lub aplikują do naszych firm.

  •  
   E....0

   +17

   pokaż komentarz

   Zresztą chyba coś nie halo z facetem jeśli ma pieniądze, a ma problem z tym żeby trafić do dobrego fryzjera, kupić podstawowe kosmetyki i zacząć ich używać.

   @DanielAquarius: Tak ale cześć ludzi nie ma czasu bo zarabia tą kasę lub ma wyj****. Popatrz na Zuckenberga lub Gatesa. Zawsze w ten sam sposób luźno ubrani. Krąży plota, że Zuckenberg ma w szafie N takich samych kompletów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   IT byliśmy albo za mali albo za grubi, albo zaniedbani... mimo darmowych karnetów na siłownię.
   @Erminos: A wiesz, że karnet sam w sobie nie powoduje, że jesteś zadbany? Trzeba z nim się na tą siłownie przejść. To taki for dopóki waga lub rzeźba nie spełnia wymagań.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Epic00: I? Zuckerberg i Gates dalej są uznawani za kolesi, którzy się nie umieją ubrać, no może Bill nie, bo jego szafa, a cukiera, to kompletna różnica.
   Zuckerberg dalej ma kupę forsy, ale nikt z niego nie robi jakiegoś super mężczyzny. Ot dorosły dzieciak.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: mnie to jeszcze rozwala jak sie na taka trafi i z ich ust pada pytanie-zarzut: "dlaczego jestes wciaz sam?? co jest z toba nie tak??" oczywiscie one bardzo nie chca udzielic odpowiedzi na to pytanie a jesli juz sie je w koncu podejdzie to sie okazuje, ze oczywiscie to faceci byli temu wszystkiemu winni¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: Tak, tylko że ja o ogarnięciu swojego wyglądu, a Ty o sukcesie zawodowym. Jeśli tym laskom zależałoby na czymś bardziej, to może i one by poszły dalej, ale widocznie nie widzą sensu w dalszym rozwijaniu się.
   Wy szliście dalej do góry pod względem zawodowym, a stylistycznym to nie wiem, bo nic nie pisałeś na ten temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @DanielAquarius:

   Zresztą chyba coś nie halo z facetem jeśli ma pieniądze, a ma problem z tym żeby trafić do dobrego fryzjera

   No ale uważasz, że coś z nimi jest nie tak? Jeśli tak to co?

   Ot dorosły dzieciak.
   Jest takie powiedzenie, że rozwój każdego faceta zatrzymuje się na wieku max 10 lat, a potem tylko rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten akurat ma kasę, aby dalej mieć te 10 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: boli Cię że Was wtedy nie chciały? że w sensie to ich błąd bo teraz to by miały męża!
   co Ty kurna karyny szukasz że masz takie a nie inne spojrzenie?
   Nie chciały bo lamusami byliście, jak by to były cwane wredne lochy to by wyczuły pismo nosem i jednego czy drugiego by wyjęły do gniazdka. tylko czy to by o nich albo o Was świadczyło dobrze? no niekoniecznie.
   Fajnie że się ogarneliscie, tylko po CH jeszcze z nich szydzić, ze pewnie siedzą tam gdzie siedziały za 2.5k? może i tak, ale nadal co to ma do Was i waszego lamerstwa 5 lat temu?
   z resztą tym podejściem tylko pokazujesz, że lamusem jak byłeś tak nadal jesteś mimo zwielokrotnienia zarobków, i działa tu zasada, że chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. i te laski wbrew pozorom nadal mogły by Wami gardzić i co w tym złego? no pewnie że nic, bo gusta są różne a pieniądze to naprawdę nie wszystko qmplu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Epic00: Ogarnięcie buszu na głowie, to jedna z podstawowych zasad higieny. Nie ważne czy masz długie czy krótkie włosy. Dla mnie nie do pomyślenia żeby facet pod 30. nie umiał umówić się na wizytę u fryzjera, który ogarnie mu włosy w 15 minut. Nie wiem czy wiesz, ale fryzura ma bodaj najwięcej do gadania w kwestii tego jak jest odbierany człowiek. Do tego dobrze zrobiona fryzura, to mniej roboty z rana i ustawianie czegoś takiego, to chwila moment.
   Dla mnie to dziwne żeby nie umieć tego ogarnąć będąc dorosłym, ale to może dlatego, że matka mnie ganiała od małego z włosami, a wszyscy faceci w rodzinie mają po prostu ogarnięte dżungle na głowie.
   Nie wyobrażam nie myć się codziennie, nie przycinać odpowiednio paznokci, nie używać antyperspirantu (szczególnie w ciepłe dni) czy regularnie myć zębów. To jest must have absolutne. W życiu taki roztrzepany bym do ludzi nie wyszedł, z szacunku do nich i do siebie.
   To nie jest atak w Twoja stronę, ani nic takiego, po prostu mnie tak wychowano i tak widzę kwestię ogarnięcia swojego wyglądu i higieny, a to jest ledwie chwila dziennie.
   Czasem mnie ogarnia żenada, gdy widzę dla przykładu jakiegoś informatyka, który się żali kolegom, że był w sobotę na randce, ale ona go zlała. Nie dziwne, że zlała skoro non stop chodzi w wymiętolonych koszulkach, dżinsy zamiatają podłogę, a na nogach ma te słynne trapery. Zresztą była o tym nawet gównoburza na mirko.

   Dla mnie to zwykły łachmaniarz i kłamca, który zrobi wszystko dla wyciągnięcia informacji.

  •  
   M.....e

   -9

   pokaż komentarz

   @Erminos: Nie dlatego, że byliście za mali albo za grubi...a dlatego, że byliście IT. Pracowałam w kilku firmach i urzędach - i tak było zawsze. Chłopaki z IT nie byli traktowani jak faceci, tylko jak nerdy albo powietrze. Jakby fakt, że są z działu IT z automatu klasyfikowało mężczyzn tam pracujących do friendzone'u.

  •  

   pokaż komentarz

   ale nikt z niego nie robi jakiegoś super mężczyzny. Ot dorosły dzieciak.

   @DanielAquarius: zuckerberg strasznie się przejmuje tymi opiniami normalnie niedługo się powiesi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @DanielAquarius: możesz być brzydki, ale musi być widać, że masz hajs.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie dlatego, że byliście za mali albo za grubi...a dlatego, że byliście IT.

   @Midaete: Ale musiał być jakiś powód, sam fakt pracy w it wydaje się bzdurny biorąc pod uwagę zarobki, wykształcenie i styl pracy (it to nie "fizole z brudnymi rękami").

  •  

   pokaż komentarz

   Z naszego IT i serwerów obecnie każdy ma naprawdę dobrą posadę lub własną firmę. Koleżanki dalej tam pracują mimo, że minęło 5 lat :) pewnie za 2500 na rękę..

   Z pryszczatych kolesi za raz po studiach wyrosła naprawdę biznesowo fajna ekipa. Gdzieś w necie widziałem kiedyś zdjęcie kolesia ze śmiesznym młodzieńczym wąsem, który teraz jest prezesem firmy IT

   Nasza paczka faktycznie fajnie "dorosła" przez ostatnie lata na 5 osób (prezes, dyrektor projektu, własna firma pozostałe 3 osoby)
   W tym czasie atrakcyjne panie, które wtedy miały nas gdzieś, dalej są tam gdzie były lub aplikują do naszych firm.


   @Erminos:

   Czyli co, hurr durr durne baby się z was śmiały (bo miały powody), a po kilku latach się wam udało (bo w tych czasach możecie robić w IT i zarabiać znacznie więcej niż reszta) więc możecie je teraz obgadywać? :D W sumie nie zabraniam wam, ale żeby robić z tego jakieś "wygryw_story" na wykopie to normalnie aż brak słów :D

   Polecam zablokować domenę wykop.pl, bo to są tego skutki :D "hurr durr złe kobiety nie doceniły moich skillsów w jawaskrypcie i htmlu + windows server 2008, a ja teraz robię 10k w wawie, elo"

   A co, one miały mieć magiczne moce i 5 lat temu stwierdzić, że ten @Erminos to prezesem będzie i się żenić z tobą? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: Na prawde, nie chcialy wam zrobic zadnego lodzika???

  •  

   pokaż komentarz

   @ZaoSan: wedlu mnie to przegryw_story frustrata, ktory dobrze zarabia w IT a baby dalej go nie chca i to go boli

  •  

   pokaż komentarz

   @DanielAquarius:

   Nie wiem czy wiesz, ale fryzura ma bodaj najwięcej do gadania w kwestii tego jak jest odbierany człowiek. Do tego dobrze zrobiona fryzura, to mniej roboty z rana i ustawianie czegoś takiego, to chwila moment.

   No ja nie znam tego problemu, mam zawsze dobrą fryzurę bom łysy od paru ładnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nie wyobrażam nie myć się codziennie, nie przycinać odpowiednio paznokci, nie używać antyperspirantu (szczególnie w ciepłe dni) czy regularnie myć zębów. To jest must have absolutne. W życiu taki roztrzepany bym do ludzi nie wyszedł, z szacunku do nich i do siebie.

   Tutaj akurat chyba pojechałeś za bardzo. Takie zachowanie to już brak wychowania ale raczej mówimy, że ktoś się nie stroi, czy nie dba przesadnie aby wyglądać jak Brad Pitt.

   Nie dziwne, że zlała skoro non stop chodzi w wymiętolonych koszulkach, dżinsy zamiatają podłogę, a na nogach ma te słynne trapery. Zresztą była o tym nawet gównoburza na mirko.

   Dokładnie opisałeś mój pokój/biuro, prócz butów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak typ tak poszedł na randkę to głupi i tyle. Ale to inna sprawa, że ludzie nie umieją dobrać ubrania do okazji. Dla mnie do chodzenia po mieście czy do pracy strojenie się w Guciiego czy Vistulę jest bez sensu bo mi w tym niewygodnie i gorzej mi się pracuje. Dlatego raczej nigdy nie pójdę pracować do korporacji przez dress cody.

  •  
   M.....e

   +8

   pokaż komentarz

   @01ab: Wiele kobiet nawet o tym nie wie. Sama w jednej firmie byłam pytana, jak mogę się z nimi (informatykami) zadawać, przecież to takie dziwaki komputerowe. Wśród kobiet moje dobre relacje z działem IT wynikały z jakiegoś "sp!%!!!!enia umysłowego" wg wielu kobiet. Kilka razy się spotykałam z tym. Niektóre to traktują informatyków nawet gorzej niż "roboli" (bo przecież facet musi się spocić przy pracy) a taki informatyk? Nerd co siedzi całymi dniami (i nocami) przy komputerze i ogląda te swoje filmiki i gry (bardzo często kobiety łączą ze sobą graczy z informatykami). Kobiety z miejsc w których poznałam te opinie miały jakąś (w większości, bo nie wszystkie) zgodą opinię, że informatykami są blade nerdy, co żrą tylko chrupki i pizzę i grają w LoL albo inne gry fantasy. Nie docierało do nich w ogóle, że ten obraz jest całkowicie błędy, a żeby być informatykiem trzeba być naprawdę inteligentnym i pojętnym człowiekiem.
   A mnie osobiście zawsze to właśnie z informatykami układały się najlepiej relacje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Epic00: No nie wiem czy przesadyzm. Dla mnie to standard, szczególnie gdy w okresie wiosennym lub letnim kolejna znajoma mówi coś w stylu - znowu capiło w tramwaju potem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem słowo ''przesadyzm'' gdybym co chwila regulował brwi, każdy włosek na ciele itd.

   Żeby dobrze wyglądać nie trzeba kupować zaraz niewiadomo jak drogich ubrań, jak poszukasz to znajdziesz coś i w H&M. Vistula na wyprzedażach, to taniocha. Kiepskiej jakości ubrania i w złych rozmiarach są niewygodne, ale dobrze docięta marynarka, z dobrej wełny jest po czasie niewyczuwalna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulgo: Trafnie Panie kapitanie. A nic lepiej nie powoduje iluzji hajsowatości jak eleganckie ubranie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: coś w tym jest. jak przyjeżdżają do mas z działu IT to zazwyczaj grubasy w okularach, nieświeży oddech, spocony sweter.

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: Dla mnie może iść i na naparzankę kiboli Cracovii i Wisły, niechaj robi co mu rozum podpowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Chłopaki z IT nie byli traktowani jak faceci, tylko jak nerdy albo powietrze

   @Midaete: bo przepraszam, że to powiem ale z wyjątkami jakoś mi przynajmniej zawsze się tak trafia, że w takim dziale w firmie w większość pracują osoby mało kontaktowe, które wszystko mają w d..., robią wielką łaskę i o cokolwiek trzeba ich prosić wielokrotnie jak jakichś wielmożnych państwa.

  •  
   M.....e

   -1

   pokaż komentarz

   @sokotra: W takiej sytuacji, ciężko byłoby się dziwić, że tak są traktowani. Jednak moje doświadczenia mówią, że poza jednym przypadkiem wariata, to chłopaki zawsze sympatyczni i kontaktowi.

  •  
   R.........s

   0

   pokaż komentarz

   @ZaoSan: Prawda jest taka, że w sumie jest się z czego śmiać, bo gdyby same nie były równie sp%#$#@!one jak ci nerdzi X lat temu to nie byłby same w wieku 30+ lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZaoSan: Wcale nie pisałem, że się z nas śmiały. Chodzi mi raczej, że w tym okresie życia mieliśmy inne plany, byliśmy chciwi sukcesu, mieliśmy setki pomysłów na przyszłość i w sumie kilka wypaliło, to zmieniło nasze życie.
   Jak już masz jakiś status wtedy faktycznie nabierasz ochoty na bieganie, siłownię....

   Siłą rzeczy jak przestajesz wyglądać jak nerd i masz jakaś kasę to laski zwracają na ciebie uwagę i traktują poważniej. Może generalizuje ale poza ciałem dla kobiet liczy się kasa (o inteligencji nie wspomnę bo to główny atut). Wystarczy spojrzeć na popularność filmów o Greyu itd. Sam zostałem niejako zmuszony aby z Żoną pójść na to badziewie w walentynki

  •  

   pokaż komentarz

   Gość @Erminos pisze że odniósł sukces, po czym para karakanów @derylio1 i @Theczarek ciśnie że się użala i jest pizda.

   Życie nie polega na gonitwie za kawałkiem babskiego mięsa. Pewnie myślicie że jak ruchacie, ą ę, pijecie browarka to jesteście mężczyźni na 100%? To tak nie działa, "chłop wyjedzie ze wsi ale wieś z chłopa nigdy".

   Ty @Erminos dobrze że się ogarnąłeś z ekipą, pozdrawiam i przesyłam pozytywny przekaz.

  •  

   pokaż komentarz

   @bitchnuts: Zasadniczo miałem takie przesłanie, że nawet jak jesteś w liceum czy na studniach nerdem, to w prawdziwym życiu liczy się ambicja i pracowitość.
   Masz plan i robisz swoje, sukces sam przyjdzie, formę sobie też wypracujesz, wiem bo już nie ważę 90 kg tylko 75 kg i przebiegnę 10 km bez jakiegoś gigantycznego wysiłku.
   ---
   Jak się okazało dwaj klasowi lovelsi, którzy mieli polewkę ze wszystkich, teraz robią na taczkach na budowach i mięśnie im się wybitnie przydają :)
   ---
   I jak teraz się czujesz przerywem w szkole, w firmie to miej na to wyrąbane :)
   A laski 10/10 się nie liczą bo moja Żona urzekła mnie czymś zupełnie innym.

   To tyle - obiecuje już nic więcej nie napisać i tak każdy pozostanie przy swoim zdaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZaoSan: 10k dla nerdów w wawie to jest powód do żalenia się :).

   Też uważam, że jechanie po laskach, na widok których tym gościom pękały jaja jest obecnie słabe - szczególnie teraz gdy zarabiają więcej. Ojejku - ja też teraz zarabiam "więcej" i zwyczajnie nie wypominam żonie bo to jest zwyczajnie słabe. Był moment gdy ona zarabiała więcej jako senior inżynier, potem ja zmieniłem pracę na korpo też jako senior i teraz ja mam więcej. Ona może zmienić pracę lub zostać kierasem i znowu będzie miała więcej - dojrzały człowiek potrafiący kalkulować cieszy się gdy łączny dochód jest większy niż mniejszy. Poważnie - wacek nie skurczy mi się gdy będę zarabiał mniej od "baby" bo jeśli ona mnie przegoni to znaczy, że będziemy mieli sporo klocków miesięcznie więcej albo na fajną chatę albo fajną furę. A już na pewno na większą poduszkę finansową. Win-win.

   Widzę, że też to rozumiesz ale jakoś masz mało plusów bo swoją wypowiedzią nie wpisujesz się w trend myślenia zakompleksionego pryszczaka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Grendal: Wystarczyłoby, żeby do stwierdzenia gwałtu była potrzebna obdukcja. Żadne tam "obciagnełam mu bo miał taki przerażający wyraz twarzy".

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: Kiedy przestałeś być niewolnikiem etatu i w jaki sposób? #programista15k ? Czy jeszcze coś innego?
   Daj znać jestem ciekaw.

  •  

   pokaż komentarz

   ambitne 25- 35 latki, zawsze zadbane i nakręcone na sukces. Facet na jakiego czekały to 40 letni,

   @Erminos: serio 25 na 40 latków tylko czekały? Trzeba żeglować do korpo.

  •  

   pokaż komentarz

   podobnie jak klaskanie.

   @k_s_lis_: jakie klaskanie ? takie rękami? Tak klaszczą?

  •  

   pokaż komentarz

   @bitchnuts:koleś się użala nad sobą. Też pracuje w IT, też niby odniosłem sukces, wykopowe 15K jest dawno za mną i nigdy nie miałem problemu z dziewczynami, że traktowały mnie jak kogoś gorszego. Mam swoją kobietę, jesteśmy kilka szczęśliwych lat ze sobą. Miałem zawsze dużo koleżanek pomimo, że byłem z IT. @Erminos narzekał na to, że laski ich ignorowały bo byli zaniedbani, całe clue jest w tym, że byli zaniedbani. Zrzuca winę na kobiety a według mnie problem tkwi w nim

  •  

   pokaż komentarz

   @Erminos: wiesz co jest najlepsze - dla wielu z tych babek 30-35 lat, różnica pomiędzy "zaniedbanym" a "zadbanym", często polega na stanie konta... możesz się ubierać jak menel, jednak jeśli dla niej będziesz atrkacyjny i dajesz jej szansę "wybicia się", przymknie na to oko. W drugą stronę to działa dokładnie tak samo: możesz być normalnym, czułym, opiekuńczym gościem, który dla niej gotowy jest zrobić wszystko, ale wg. niej "nie jesteś perspektywiczny"... ot, kobieca logika... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   trafić do dobrego fryzjera, kupić podstawowe kosmetyki

   @DanielAquarius: co to jest dobry fryzjer? taki co bierze 50 za wizyte? To ja dziękuję. Pójdziesz byle gdzie i za 15-20zł (albo nawet mniej) opitolą cie tak samo. No i mydła i szamponu to prawie każdy używa, a to są podstawowe kosmetyki.

  • więcej komentarzy(32)

 •  
  r......y

  +129

  pokaż komentarz

  niezłą zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co stażystka za 1800 zł nie wymyśli. Tego typu kobiet(podobnie jak mężczyzn), jest nie wiele i od razu dwie spotkał xD

  •  

   pokaż komentarz

   @recovery samotnych kobiet w wieku 25-35 w dużych miastach (jak np. Stolyca) jest od groma. Znam takich masę, moja luba ma takich większość w tym przedziale wiekowym w pracy. Oczywiście najczęściej jest to wynik z dupy wymagań we wcześniejszych latach albo podejścia yolo, a później okazuje się, że mężczyźni w tym przedziale wieku, którzy nadają się do czegoś są zajęci.

  •  

   pokaż komentarz

   @recovery: A który list do redakcji to nie zarzutka?
   Takich bab nigdy nie spotkałem, może gdzieś są.
   Jedno wiem, dla każdego normalnego mężczyzny opisane cechy są wysoce dyskwalifikujące no może oprócz urody. Bo ubranie to cecha drugorzędna ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @k_s_lis_: Mogli chociaż dać go do prze edytowania jakiemuś kolesiowi to by brzmiało bardziej realnie.
   Chociaż to tekst dla tych ambitnych 35 latek więc w takiej formie prędzej łykną.

  •  

   pokaż komentarz

   jest to wynik z dupy wymagań we wcześniejszych latach
   później okazuje się, że mężczyźni w tym przedziale wieku, którzy nadają się do czegoś są zajęci.


   @WarszafskiWaz:

   1. Podobno przedmiotowe traktowanie to domena mężczyzn, oh wait!
   2. Cały ten krzyk o miłość, prawdziwa miłość z blogów, seriali, kin i rozmów z psiapsiółkami okazuje sie krzykiem próżnych i wyrachowanych dam.
   3. Proponuje prawem społecznej równości w duchu socjalistycznym, wprowadzić przymus dzielenia sie "mężczyznami nadający sie do czegoś a juz zajętymi" z przodowniczkami klasy robotniczej. Pierwsze właścicielki otrzymają medal pamiątkowy i podziękowania sekretarza na piśmie.
   4. Mężczyzn nie zajętych przez nikogo i nie nadających sie do zwiazku z naszymi narodowymi bohaterkami socjalizmu, proponuje się kastrować i siła wcielać do obozów pracy, jako tych trutni nie przydatnych naszym dzielnym towarzyszkom.

   Tak na poważnie to ktoś cwanie pomyślał jak wykorzystać ruch kobiecy do swoich celów i jeszcze przekuł go w trend gdzie walka klas(które zanikają) zastępuje walka płci.

  •  

   pokaż komentarz

   @recovery: dokładnie tak - takie "ogarnięte" kobiety jak w tej notatce są nieliczne, one jednak mają prawo wymagać. W większości jednak korponiewiasty nie są zbyt sprytne, same nie są ogarnięte, ale oczekują tego od faceta...

  •  
   f......t via Android

   -1

   pokaż komentarz

   Tego typu kobiet(podobnie jak mężczyzn), jest nie wiele

   @recovery może w twoim środowisku. W dużych miastach takich singli i singielek z klasy średniej jest od groma. Sam do tej grupy należę xD

  •  
   r......y

   +11

   pokaż komentarz

   @frogfoot: jo prosty robotnik i moi funfle znamy tylko karny.

   "W dużych miastach takich singli i singielek z klasy średniej jest od groma."
   LOL

  •  

   pokaż komentarz

   @Lord_Stannis no ja bym do tego nie dorabial takiej ideologii, ale moze cos w tym jest. Chodzilo mi o to, ze część mezczyzn, tak samo jak kobiet jest mało zaradnych i takie jest życie. Tak było zawsze i będzie. Prawda jest też taka, że większość ma tendencję do trzymania się z tymi na równi lub "silniejszymi".

  •  
   c.....3

   -3

   pokaż komentarz

   @frogfoot: jo tyz :D w marcu 30 lat stuknie na karku :D jak pozaje jakas kobiete od 28-29 lat w gore i jest "wola" to pierwsza mysl - co z nia jest nei tak :D niestety wiem ze to zle ale same sie prosza o szufladkowanie

  •  

   pokaż komentarz

   Takich bab nigdy nie spotkałem, może gdzieś są.

   @k_s_lis_: Kiedyś spotkałem - i to młodszą niż te "30". Skończyło się na jednym spotkaniu, bo mimo, że bywałem na wernisażach, jakieś tam obycie i pozycję też miałem - to dla mnie szukanie partnerki nie polegało na szukaniu mentalnego "sparring partnera" i wiecznym "udowadnianiu kto jest lepszy". Nie wyobrażam sobie faceta któremu by na tym zależało.

  •  

   pokaż komentarz

   Znam takich masę, moja luba ma takich większość w tym przedziale wiekowym w pracy. Oczywiście najczęściej jest to wynik z dupy wymagań we wcześniejszych latach albo podejścia yolo, a później okazuje się, że mężczyźni w tym przedziale wieku, którzy nadają się do czegoś są zajęci.

   @WarszafskiWaz: z ciekawości a ile z nich tak na prawdę szuka tego męża? Widzę, że ludzie jakoś zakładają, że jak ktoś jest sam to na bank jest samotny i nieszczęśliwy i zaraz zaczynają go swatać, wyśmiewać czy żałować. Niezależnie od płci to, ze ktoś jest singlem to jeszcze nie znaczy, że jest zrozpaczonym desperatem tylko mu tak czasem dobrze, czasem zbyt wiele razy już się sparzył. Znam parę takich osób i wcale nie wszystkie szukają mężów/żon i nad tym rozpaczają, niektóre mają swój świat i swoje kredki i nie ciągną nikogo do niego na siłę. To już nie te czasy szydzenia ze starych panien.

  •  

   pokaż komentarz

   @sokotra absolutnie nic nie mam do "starych panien" i "kawalerów". Zastanawiając się chwilę to praktycznie każda ma parcie na znalezienie faceta. Może taka grupa badawcza mi się trafiła.

  •  

   pokaż komentarz

   @WarszafskiWaz: wiesz z czego to się bierze? Jak facet jest samotny (moje środowisko to senior inżynierowie) to idzie na service desk gdzie jest z 800 lasek i zwyczajnie zagaduje najładniejsze. Ma na badge senior i już rozmowa zaczyna się kleić. Bardzo dużo lasek w ten sposób "wyrywa" dobre partie bo zwyczajnie chce mieszkać i wychować dziecko w jakimś standardzie i spokoju. I tak to się kręci.
   Oczywiście każda powie, że to tak wcale nie jest ale to dobrze. Gorzej jak mówią, że chcą usidlić - wtedy robi się nieciekawie. Ja (będąc świadomy wysokości kosztów alimentów) po prostu muszę być "czysty" i idąc do tego haremu po prostu odechciewa się wszystkiego :).

  • więcej komentarzy(3)

 •  

  pokaż komentarz

  Wśród nich pojawiły się dwie nowe osoby - trzydziestoletnie singielki. I wreszcie zrozumiałem, dlaczego mało który mężczyzna podejmuje wyzwanie bycia z nimi.

  Weźcie bo skisnę. "Wyzwanie" :D
  Najczęściej to są wyemancypowane księżniczki, które myślą że jak pracują w korpo na low-mid levelu to od razu im się prezes będzie do stópek kłaniał i woził swoim CLSem po mieście. Do tego doliczcie wszystkie średnio ładne którym się wydaje że są modelkami bo noszą modne ciuchy i śledzą blogi modowe. Albo kolejne "oczytane" co nic poza Paulo Coehlo nie znają, a jak Ty nie czytasz książek to jesteś plebsem, c!%@# że masz 3 fakultety i znasz 4 języki. Doliczcie do tego kobiety zwyczajnie głupie których jedynym zainteresowaniem są ciuszki, zakupy, imprezy, wycieczki zagraniczne. Zero pasji, zero hobby.
  No ale tak.. one są "wyzwaniem" :D

  Trochę inaczej - są prawdziwie niezależne kobiety. Silne, wiedzą czego chcą, mają jasno określone cele i sprecyzowane realne oczekiwania. Ale takich jest jak na lekarstwo. Cała reszta wybrzydza i czeka na księcia z bajki, wieczorami popijając wino i głaszcząc kota.

  Ile znacie samotnych kobiet w wieku 25-35 lat które same z siebie wzięły kredyt i kupiły mieszkanie? Bo ja ani jednej. Albo czekają na faceta, albo mieszkanie jest kupione przez rodziców. Takie niezależne te kobiety i faceci się ich boją.

 •  

  pokaż komentarz

  Artykuł to jedno, komentarze tutaj drugie XD - dlaczego niektórzy od razu zakładają, że te kobiety to złe wywłoki i czarownice, bo zajmują się swoim życiem i pasjami?

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: Dokładnie. A czym mają się zajmować, jeśli są singielkami ? Siedzieć w domu i wgapiać się w telewizor ? A może niańczyć dzieci koleżanek, czy odrabiać ich obowiązki służbowe - przecież nie mają obowiązków rodzinnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @outsiderka: Pewnie powinny płakać, że chłopa ni mo. Kawaler, to se może być sam i poszaleć, ale baba zawsze powinna mieć komu pyrów naobierać, bo inaczej utonie w sierści kota.

  •  

   pokaż komentarz

   że te kobiety to złe wywłoki i czarownice

   @Abomination: w ktorym miejscu padlo to stwierdzenie, bo poki co sam stworzyles chochola i go obaliles (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: Zapomniałam o tym napisać, bo to przecież oczywiste.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination Brak kopulacji prowadzi do frustracji:)

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: Po prostu konserwatywnej części Wykopu nie mieści się w głowie, że kobiety czasem chcą być czymś innym, niż sprzętem AGD i klaczą rozpłodową. Musi być z nimi coś nie tak, na pewno jakieś wywłoki i czarownice.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: no wiem, ale jakbym był hetero i chciał spać z kobietami, to bym raczej okazywał jak je lubię i szanuję (zresztą tak jest), a ci pastwią się nad kobietami przy każdej okazji - po prostu nie rozumiem tego, jak można nie lubić płci, z którą jednocześnie chce się bzykać.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: idź stont z polityką, bo jeszcze ktos ci odpowie o próbach wykorzystywania kobiet przez lewicę do swoich celów politycznych.

   Wśród lewaczek panuje też przekonanie, że lewicowi mężczyźni są największymi predatorami seksualnymi i używają feminizmu by uśpić czujność ofiar. Feministki często o tym mowią.

   Także daruj sobie te próby ubijania śmietany politycznej na kobietach. Nie doceniasz ich.

   Artykuł to jedno, komentarze tutaj drugie XD - dlaczego niektórzy od razu zakładają, że te kobiety to złe wywłoki i czarownice, bo zajmują się swoim życiem i pasjami?

   @Abomination: taki jest problem z ludźmi. Dasz im delikatny materiał w jakimś kierunku to w opinii ludzi zaraz pojawia się powíększona, skrajna wersja...

   To samo było z feminizmem. Tak się sam nakręcał aż stał się tym, czym jest dziś. Myślę jednak, że tu na wypoku czynimy postępy i tych komentarzy jest mniej, niż było. Jest też oczekiwanie, że jak napiszesz " wracaj do kuchni", to ktoś ci na to odpowie, że jak się to czyta tysięczny raz, to jest mało śmieszne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Falcon: Jaką polityką? Konserwatyzm to nie tylko polityka, to też po prostu ogólny pogląd na życie narzucający pewien sposób oceniania innych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Po prostu konserwatywnej części Wykopu nie mieści się w głowie, że kobiety czasem chcą być czymś innym, niż sprzętem AGD i klaczą rozpłodową.

   @lewoprawo: niech będą kim chcą, ale to czy mężczyzna chce z nimi być zależy tylko od jego oczekiwań. A że takich narzekających trzydziestek sporo to i artykuły na ich temat się pojawiają, gdzie tu problem?

  •  

   pokaż komentarz

   @Usmiech_Niebios: Może zacznijmy od tego, czy w ogóle jest jakiś problem? Czy jeśli ktoś nigdy nie zakłada rodziny, to jest człowiekiem drugiej kategorii?
   Może one są szczęśliwe, będąc singielkami. Może nie uśmiecha im się poświęcenie życia na wychowywanie dzieci i zaspokajanie brzuchatego męża. Może wolą od czasu do czasu wskoczyć do łóżka jakiegoś przystojnego playboya? Może wolą 1% szansy na znalezienie księcia z bajki, niż machnąć ręką i zadowolić się byle czym. Artykuł wspomina, że w sumie to wiodą całkiem ciekawe życie.

   Wspomniałem o konserwatyzmie, bo to właśnie konserwatyści wytykają i krytykują ludzi żyjących inaczej, niż wg tradycyjnych wartości. Mnie to nie przeszkadza, ja nie krytykuję tych 30-letnich singielek. Niech każdy żyje, jak sobie chce. Straszny musi być ze mnie lewak, że mam takie zdanie.

  •  
   D.............a

   0

   pokaż komentarz

   @Abomination: sam jestem w szoku bo pomylily mi sie karty i zaczelem od czytania komentarzy

  •  

   pokaż komentarz

   @Falcon: a skąd wykopki mają wiedzę o radykalnych polskich feministkach? No i gdzie one są? Ta jedna, co prowadzi audycje w radiu? Czy te 5-10 koleżanek z krytyki politycznej, które żrą serniczek i dyskutują kolejną dekadę o dziełach Foucalta i Simone de Beauvoir? To nawet nie jest zabawne, tylko śmiech przez łzy, jak ludzie walczą z wiatrakami

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: Witamy na wypoku. Kobiety to k@?!y ale z drugiej strony płacz,że różowego ni mo.
   Z drugiej strony,podziwiam ludzi w związkach.

  •  

   pokaż komentarz

   @bek_proroczy: myślę, że to się zmienia. A na wypadek, gdyby nie chciało samo, to zawsze warto dziwaków nienawidzacych kogoś za płeć zwyczajnie wyśmiać. Z czasem nauczą się, że to nieładnie a ich żarciki nie były śmieszne nawet 10 lat temu, gdy powstały...

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: Złe może nie są. Tyle, że mają nierealistyczne oczekiwania, które często rosną wraz z wiekiem aż dojdzie się do momentu, że albo łapią pierwszego lepszego co się nawinie i są później mało szczęśliwe albo zostają starymi pannami co rodzinę zamieniły na karierę i stado kotów.
   Po prostu nie mogą się pogodzić z tym, że faceci kierują się innymi kryteriami niż by one chciały przy wyborze partnerki. I się później dziwią, że same są.

  •  

   pokaż komentarz

   Artykuł to jedno, komentarze tutaj drugie XD - dlaczego niektórzy od razu zakładają, że te kobiety to złe wywłoki i czarownice, bo zajmują się swoim życiem i pasjami?

   @Abomination: nie wiem, czy ktoś tak zakłada. Główny problem, to chyba to, że tym kobietom się właśnie bardziej chce robić takie rzeczy i są sfrustrowane, że facetowi nie koniecznie, przez co nie potrafią kogoś sobie znaleźć, bo pewnie uważa, że jak już jest z facetem to powinien z nią łazić po wszystkich galeriach i wystawach, oglądać te same wydumane filmy w kinie.
   Lepiej jest mieć jedno dwa wspólne zainteresowania i je wspólnie uskuteczniać, a pozostałe po prostu robić odzielnie. Związek przecież nie musi być 24h/dobę uwiązaniem się do siebie.
   Ona niech sobie idzie na jakiś artystyczny p$!%!%%nik, a on niech sobie w tym czasie gra na tej konsoli z piwkiem :) To że facet nie lubi niektórych aktywności nie znaczy od razu, że jest zj%?%ny i się nie nadaje. Kwestia odpowiedniego nastawienia i pozostawienia sobie tej wolności wzajemnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Może zacznijmy od tego, czy w ogóle jest jakiś problem? Czy jeśli ktoś nigdy nie zakłada rodziny, to jest człowiekiem drugiej kategorii?

   @lewoprawo: szczerze to tak, tak nas społeczeństwo ukształtowało. Ten artykuł nie jest jedynym źródłem mojej opinii, poczytaj choćby ten:

   http://www.smh.com.au/lifestyle/life/why-women-lose-the-dating-game-20120421-1xdn0.html

  •  

   pokaż komentarz

   laczego niektórzy od razu zakładają, że te kobiety to złe wywłoki i czarownice, bo zajmują się swoim życiem i pasjami?

   @Abomination: bo to jest wykop, gdzie się ciągle narzeka, że kobiety nie mają żadnych pasji a jak jakieś mają to wywłoki i czarownice

  • więcej komentarzy(10)

1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 następna