•  

  pokaż komentarz

  Ja tam nie wiem, ale w sumie to już sama nazwa "Duma i Nowoczesność" brzmi jak jakiś żart. Powinno być "Przygłupy i Żenada"

 •  

  pokaż komentarz

  Ja p%#%##@ę wielkie odkrycie, że na ślunsku biegają jakieś niedobitki skinheadstwa. Jeszcze na początku 2000 roku w każdej miejscowości powyżej 10k ludzi szło znaleźć paru takich, tutaj mamy 5 larperów + 3 karynki i gównoburza na cały kraj xD
  k##?a bądźmy poważni.

 •  

  pokaż komentarz

  Typowe dla endeków. Zamiast przyjrzeć się problemowi i może rozejrzeć wokół swoich znajomych lub zweryfikować swoje postępowanie, to lepiej zaatakować posłańca i tworzyć piętrowe teorie spiskowe. Intelektualne dno..

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: Posłaniec czekał co najmniej pół roku na emisję materiału.Skoro jesteś taki oświecony to napisz dlaczego czekali pół roku i dlaczego zdecydowali się pokazać ten reportaż teraz.

  •  

   pokaż komentarz

   @lucer: Przyczyn mogło być wiele, od chęci zapewnienia bezpieczeństwa ludzi, którzy weszli wśród tych nazioli, poprzez techniczną obróbkę materiału, po jego weryfikację i uzupełnienie. Ale takie pitolenie dlaczego teraz to wyemitowali, a nie kiedyś, jest od czapy i albo świadomą próbą osłabienia mocy rażenia materiału, albo mniej świadomym mechanizmem wyparcia. Gdyby puścili to w lecie Ziemkiewicz i inni pewnie by pisali, że zrobili to w celu zepsucia wizyty Trumpa, albo żeby podsycić rewolucję na ulicy i protesty przeciwko ustawom sądowniczym, albo, albo, albo. Zawsze byłoby jakieś albo i wymyślenie jakiegoś spisku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: A teraz Ty wymyślasz spisek, że to kolesie Ziemkiewicza, i że to typowe dla endeków. No totalnie opinia z dupy.

  •  

   pokaż komentarz

   zweryfikować swoje postępowanie

   @Takiseprzecietniak: na przykład jakie?

  •  
   s.......g

   +28

   pokaż komentarz

   Typowe dla endeków. Zamiast przyjrzeć się problemowi

   @Takiseprzecietniak: Panie kolego, problemem jest, że nie ma problemu. W Polsce nie ma problemu z faszyzmem i chyba komuś się pomyliły kraje. W Niemczech tak, oczywiście i statystyki są przytłaczające na temat agresji, ataków przez nazistów czy neonazistów ale nie w Polsce. Także tego, proponuję się ogarnąć. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog: Panie Kolego, problem z polskim naziolstwem w Polsce był, jest i będzie, bez względu na to, jak mocno Kolega na niego zamknie oczy. Bardziej zasadnie byłoby zapytać, czy to problem marginalny, czy nie. Ja twierdzę, że był poważny w latach 90, później stał się marginalny, a od jakiegoś czasu jego znaczenie rośnie. I mam nadzieję, że z czysto cynicznych powodów, PiS trochę go przytnie, ale osobiście w to wątpię. Min. przez postawę polskich nacjonalistów, którzy są tak drodzy sercu Jarosława ze względu na jego przekonanie: "na prawo ode mnie nic".
   Także koledze zalecam bardziej od ogarnięcia, kąpiele w solance xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Np. takie, jak powyższe, czyli dowalanie się do "posłańców", a nie do łajdusów, w myśl sentencji "niech się wstydzi, ten, kto widzi, nie ten, co robi".

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: a w jakim celu tvn trzymał ten reportaż pół roku, przecież powinni o tym zawiadomić jak tylko zrobili.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Dlaczego mnie się pytasz? Napisałem wyżej, dlaczego mogło tak być, ale przecież nie odpowiem Ci autorytatywnie, bo zwyczajnie nie wiem. Dziwi mnie jednak, że przeszkadza ci rąbek u spódnicy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: nie no, oczywiście, że przeszkadzają mi naziole tak jak i komuchy, to samo bydło, ale tvn uczestniczy w nagonce na Polskę i to jest dodatkowy problem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Może jestem głupi, ale staram się o nikim nie mówić "bydło", nie dlatego, że mnie nie korci, bo korci. I to czasem strasznie. Ale pamiętam, że od tego się zaczyna. Żeby odhumanizować człowieka. Później jest już z górki. Człowiek robi się, jak ci naziole z reportażu, psychicznym zombi, w razie W jak strażnicy w obozach albo członkowie plutonów egzekucyjnych. Ja tak nie chcę, dlatego wybacz, że zwracam Ci uwagę, ale popraw swój język. Nie idź tą drogą.

  •  

   pokaż komentarz

   W Polsce nie ma problemu z faszyzmem i chyba komuś się pomyliły kraje.

   @skinnydog: państwo kontrolujące niemal każdy aspekt życia społeczno gospodarczego to faszyzm z definicji

  •  

   pokaż komentarz

   Posłaniec czekał co najmniej pół roku na emisję materiału.Skoro jesteś taki oświecony to napisz dlaczego czekali pół roku i dlaczego zdecydowali się pokazać ten reportaż teraz.

   @lucer: Nie "czekali" - ciągle zbierali materiały. W programie masz materiały z grudnia 2017. Gdyby udostępnili to od razu po nagraniu w kwietniu, to cała akcja byłaby spalona.

   Dziennikarz śledczy rozpracowując jakąś aferę nie biegnie na policję po znalezieniu pierwszej lepszej pierdoły, ostrzegając tym samym wszystkich zamieszanych w sprawę, tylko stara się kopać głębiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak Pół roku montowali materiał? Idiotów szukasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog: dokładnie tak. oglądałem wczoraj fakty i to był dramat. To w jaki sposób oni przedstawiają faszystów i kim ich porównują jest straszne. Próbują wmówić Polaka ze każdy z Marszu Niepodległości to rasista faszysta itp. Wmawiają na przykładzie tego ich reportażyku ze władza popiera i propaguje takich właśnie ludzi. Nawet słowem nie wspominając ze tuż za zachodnia granica takie organizacje są na porządku dziennym. Ten jeden blachy temat był wałkowany przez pół faktow. Blachy bo w Polsce nie ma problemów z takimi zjebkami! I nikt mi nie wmówi ze jest

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak Pół roku montowali materiał? Idiotów szukasz?

   @PawPL: Po co szukać, skoro sami się tu na wykopie zgłaszają.

  •  

   pokaż komentarz

   Przyczyn mogło być wiele, od chęci zapewnienia bezpieczeństwa ludzi, którzy weszli wśród tych nazioli, poprzez techniczną obróbkę materiału, po jego weryfikację i uzupełnienie.
   @Takiseprzecietniak: A nawet jeśli czekali z tym dla partykularnego interesu to i tak nie zmienia to faktu, że materiał jest autentyczny i jak bardziej niepokojący. Gryziecie problemu od d... strony przypomina mi kawał przytoczony przy okazji linii obrony z sowich taśm:

   Wraca mąż do domu i zastaje w nim zapłakaną żonę, która pakuje w pośpiechu walizki.
   - Co robisz?! - pyta.
   - Odchodzę! Zdradziłeś mnie! - odpowiada żona i rzuca w niego plikiem zdjęć, na których widać jak uprawia on seks z kochanką. Mąż ze spokojem przegląda zdjęcia po czym zwraca się do żony:
   - Kochanie, uspokój się! Wszystko się ułoży! Musimy tylko wyjaśnić kto te zdjęcia zrobił i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: Typowy fanatyzm ideologiczny. Ziemkiewicz pisze wprost

   "Wypijmy za Adolfa Hitlera i naszą Ojczyznę, ukochaną Polskę" - taki toast wznieść mógł tylko skończony debil z psychologicznym przymusem wyróżniania się oryginalnymi poglądami - albo prowokator. Jeśli debil, co oczywiście najbardziej prawdopodobne, to sprawa nie jest żadnym horrendum, tacy trafiają się wszędzie i chodzi tylko o to, by nie pozwalać im się rozłazić poza swój naturalny, debilny habitat...
   Ale zadaje pytania a fanatycy każdego kto zada pytanie przypiszą łatkę osoby która popiera czy też próbuje zatuszować tą sprawę.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep: jakie materiały tam są z grudnia? Scena w lesie jest podpisana na lipiec bodajże, festiwal tak samo. Nic innego tam nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   Przyczyn mogło być wiele, od chęci zapewnienia bezpieczeństwa ludzi, którzy weszli wśród tych nazioli, poprzez techniczną obróbkę materiału, po jego weryfikację i uzupełnienie. Ale takie pitolenie dlaczego teraz to wyemitowali, a nie kiedyś, jest od czapy i albo świadomą próbą osłabienia mocy rażenia materiału, albo mniej świadomym mechanizmem wyparcia. Gdyby puścili to w lecie Ziemkiewicz i inni pewnie by pisali, że zrobili to w celu zepsucia wizyty Trumpa, albo żeby podsycić rewolucję na ulicy i protesty przeciwko ustawom sądowniczym, albo, albo, albo. Zawsze byłoby jakieś albo i wymyślenie jakiegoś spisku.

   @Takiseprzecietniak: Hmm - w jaki sposób zapewnienie bezpieczeństwa? Są teraz świadkami koronnymi czy jak? Techniczna obróbka pół roku? weryfikacje czego skoro to było śledztwo dziennikarskie? Uzupełnienie czego jak punktem głównym programu są sceny rozgrywające się w lato 2017 roku? I powiedz mi czy czasem nie popełnia się przestępstwa jeśli nie informuje się organów ścigania o popełnionym przestępstwie którego świadkiem się było?

  •  

   pokaż komentarz

   @ediz4: Materiał jest zrobiony starannie i rzetelnie. Jego ostatnie fragmenty są z grudnia 20017 roku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: Co konkretnie bo powtarzacie to jak mantrę. Na co tak wspaniałego czekali pół roku? Rozumiem że jak sąsiad leje żonę to czekasz aż będzie próbował ją zabić bo za mały kaliber?

  •  

   pokaż komentarz

   @ediz4: A może zamiast do rzetelności materiału odniósłbyś się do tematu? Dasz radę wykrztusić coś więcej niż wam mówią?

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: A czemu nagle zmieniasz temat? Czyżby wszystko co napisałeś wyżej było bez sensu?
   Ziemkiewicz się odniósł do tematu krótko i treściwie. Zobaczysz jak zdejmiesz ideologiczne okulary

   "Wypijmy za Adolfa Hitlera i naszą Ojczyznę, ukochaną Polskę" - taki toast wznieść mógł tylko skończony debil z psychologicznym przymusem wyróżniania się oryginalnymi poglądami - albo prowokator. Jeśli debil, co oczywiście najbardziej prawdopodobne, to sprawa nie jest żadnym horrendum, tacy trafiają się wszędzie i chodzi tylko o to, by nie pozwalać im się rozłazić poza swój naturalny, debilny habitat....

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak nie licz na to teraz będzie odwracanie kota ogonem.

   A co do pytania tak absurdalnego że aż jestem zdziwiony że ktoś pyta kolego @ediz4 pytasz w jaki sposób zapewnienie bezpieczeństwa.
   A choćby to że jak weszli w organizację tych debil to musieli jakoś powoli wycofać swojego człowieka z niej, zapewne jak by puścili to na gorąco to myślę że ta holota mogła by takiego "kapusia" zdrowo urządzić.

   Widzę powoli pełna aprobatę dla ludzi przedstawionych w materiale za to pogardę dla tvn że jak to czekali.

   Problem z naziolami w Polsce znów przybiera na sile tak jak to miało miejsce w latach 90 i nie można tego lekceważyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @ediz4: Odpowiem krótko: zerknij na proporcje: ile tekstu Ziemkiewicz poświęca na potępienie nazioli, a ile na szukanie spisków w tym temacie.
   Widzisz różnicę?

  •  

   pokaż komentarz

   A choćby to że jak weszli w organizację tych debil to musieli jakoś powoli wycofać swojego człowieka z niej, zapewne jak by puścili to na gorąco to myślę że ta holota mogła by takiego "kapusia" zdrowo urządzić.

   @muak47: Ale i co według Ciebie zrobili - wywieźli go na drugi koniec świata bo nie rozumiem. Co tam może trwać -koleś się pakuje, urywa kontakt i wyjeżdża

   Widzę powoli pełna aprobatę dla ludzi przedstawionych w materiale za to pogardę dla tvn że jak to czekali...
   Widzę zagrywki erystyczne ale ci odpowiem. Pogardę ma dla TVN bo
   - wykorzystali temat do propagandy i atakowania opozycji politycznej. Jakieś kosmiczne wygibasy że PiS est z tym związany, Winnicki steruje prokuratura.
   - czekali ze zgłoszeniem pół roku (sprawa zapewne wybuchła by przed MN i służby uważniej by się przyjrzały niektórym idiotom co tam szli). Być może byłby mniejszy szum z tym związany.

   Problem z naziolami w Polsce znów przybiera na sile tak jak to miało miejsce w latach 90 i nie można tego lekceważyć...
   No faktycznie przybiera - grupa ludzi robi torty ze swastyką z pryncypałkami. W latach 90 to wtedy mieliśmy państwo nazistowskie bo wszędzie łazili skinheadzi. Zespół Konkwista z tego materiału został właśnie założony w 1990 roku i do dzisiaj grają podobne zespoły na zamkniętych imprezach. Nic się nie odradza. To zwykłe złudzenie bo więcej się teraz o tym mówi. Wystarczy spojrzeć na materiał jaki to margines.

  •  

   pokaż komentarz

   @muak47: Masz rację, problem z naziolami znów przybiera na sile, ślepych na to ludzi jest, niestety, mnóstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   W Polsce nie ma problemu z faszyzmem i chyba komuś się pomyliły kraje.

   @skinnydog: W Niemczech za to nie ma problemu z imigrantami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Wszystko zależy od podejścia, jednym nie przeszkadzają panoszący się imigranci, innym faszyści. Oczywiście skala tych zjawisk jest nieporównywalna i nie o nią chodzi, tylko o samo podejście. Faszyzm, który jest bezproblemowy będzie dalej się rozwijał w Polsce... i będziemy mieli więcej ludzi którzy czczą bohaterów AK... i Hitlera

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: jakie typowe, zakopałeś sie w ziemniance tv nie oglądasz czy gazet nie czytasz o internetach nie wspomnę i nie wiesz, że zostali potepieni przez wszystkich i prawdopodobnie zdelegalizowani co jest najwyższą karą.
   Także przestań pieprzyć głodne kawałki.
   Z drugiej strony tak jak na Marszu Niepodległości podobne ekscesy zrobiły niedźwiedzia przysługe tak i ci naziole też.
   Ale nalezy pamiętac że podobne skrajnie prawicowe ugrupowania powstawały w całej Europie z inicjatywy Rosji która z prawej strony próbuje rozbic jedność unijną i dzielić kraje.Afd i Le pen są najwięksi ale w wiekszości krajów istnieja podobne grupy których dziwnym zrządzeniem losu łaczy miłośc do Kremla. Czyli nihil novi tylko zamiast z lewej, teraz z prawej strony dla niepoznaki atakują.

  •  

   pokaż komentarz

   @Colaborant-100 "jakie typowe, zakopałeś sie w ziemniance tv nie oglądasz czy gazet nie czytasz o internetach nie wspomnę i nie wiesz, że zostali potepieni przez wszystkich i prawdopodobnie zdelegalizowani co jest najwyższą karą. Także przestań pieprzyć głodne kawałki."

   Stary, miejmy trochę do siebie szacunku. I to w zasadzie tyle, co chciałem Ci powiedzieć.

   PS i proszę, nie pisz, że jestem na pasku Niemiec albo Rosji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Każdy reportaż nie będący lodem dla Jarosława będzie w waszym funkcjonariuszowskim mniemaniu "atakiem na polskę".

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: co? przecież od kilku lat próbuje się z Polaków robić faszystów, a ta banda debili mogła byc nawet wynajęta, zresztą zarejestrowali się za rządów Platformy. Dlaczego wtedy o nich nie mówiono?
   A fanem jarka nie jestem bo to pieprzony socjalista.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Kto próbuje robić? Sami z siebie robią uczestnicząc w marszach z rasistowskimi hasłami. I nie pisz, że to tylko grupka idiotów z transparentami, bo jednak to właśnie to wydarzenie przyciąga tę grupkę idiotów, a cała reszta dołącza do wydarzenia z tą właśnie grupką idiotów. A jak jakieś wydarzenie przyciąga patologię to się na nie nie chodzi, bo to oznacza, że coś z nim jest nie tak. Chyba, że się z nimi zgadzasz...

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak A kiedyś go szanowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak miałem naście lat i byłem głupi, to też myślałem, że wszędzie spiski, szkalujo a tak naprawdę prawaki same dobre chłopaki. Trzeba mieć chyba c?$!@ w oku, żeby nie widzieć ile patoli jest po prawej stronie (po lewej zresztą też). No ale zamiast zauważyć problem i potępić takie środowiska, to lepiej p#!#!!!ić, że mamy kolejny tvnowski spisek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: Marsz Niepodległości jest organizowany w ceu uczczenie odzyskania niepodległości, czego tutaj nie rozumiesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek

   a ta banda debili mogła byc nawet wynajęta, zresztą zarejestrowali się za rządów Platformy

   Na to czekałem, byłem ciekaw który to wyskoczy z hasłem a za PO. Brawo wygrałeś talon

  •  

   pokaż komentarz

   @muak47: Bo działali za czasów PO i jakoś dziwne nikt się ich nie czepiał (a powinni) a nagle teraz "wyszło". Wyjaśnij mi, dlaczego wcześniej byli tolerowani?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek masz całkowita rację to wina PO i TVN.

   Nie wiem gdzie ty wcześniej widziałeś tolerowanie nazistów, nie wpłynęła bo to wydarzyło się teraz. k#?@a zamiatac taka sprawę pod dywan w taki sposób to już szczyt szczytów

  •  

   pokaż komentarz

   w ceu uczczenie odzyskania niepodległości

   @Kralizek: To fajnie świętujecie. "Je.ać TVN, wisieć komuniści, tęczowa zaraza" i takie tam... Pudrujecie prostackie darcie ryja przez rasistów nazywając to świętowaniem niepodległości xD Niedługo gwałt zbiorowy nazwiecie świętowaniem jakiegoś powstania (świętowanie zbrodniczych powstań, lol)...
   Dołączacie się do nich, bo zgadzacie się z wywrzeszczanymi w patriotycznych spazmach bredni tej patologii i tyle...

   źródło: bi.gazeta.pl

  •  
   t.................3

   0

   pokaż komentarz

   zadaje pytania a fanatycy każdego kto zada pytanie przypiszą łatkę osoby która popiera czy też próbuje zatuszować tą sprawę.

   @ediz4: Tak, "pytania" które służą temu by wygodnie temat rozbroić - "Czy są to debile czy prowokatorzy? Bo albo są to debile, a wtedy niegroźni, czyli temat nie istnieje, albo prowokatorzy a wtedy temat też nie istnieje". No super mi pytania, rzetelne dziennikarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @muak47: a gdzie ja zamiata to pod dywan, przecież pisałem, że należy się nimi zająć.

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: to krytykuj podłe i prostackie zachowania, a nie samą ideę Marszu Niepodległości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: O idei nie napisałem ani słowa. Wszystko rozbija się o formę i treść.

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: Napisałaś, że jeśli sie popiera marsz to sie popiera zbydlenie, więc się zdecyduj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Jeśli się popiera marsz w takiej formie, popiera się również zbydlęcenie. Idea marszu upamiętniająca odzyskanie niepodległości jest jak najbardziej dobrym i szlachetnym pomysłem, tylko jakoś dziwnym trafem ten marsz jest wyjątkowo lubiany przez różne skrajnie zezwierzęcone grupy.
   A marszu dla "normalsów" chcących upamiętnić niepodległość (upamiętnić, nie wyzywać od lewaków, od ku.ew, od zdrajców i żądać powieszeni Tuska) na horyzoncie nie widać. A wiesz dlaczego? Bo MN popsuł ideę takiego marszu. Normalsi nie są zainteresowanie faktycznym świetowaniem, bo wszystko, co nazwie się marszem upamiętniającym niepodległość będzie się kojarzyło z kibicowskimi przyśpiewkami, paleniem rac, i rasistowsko-ksenofobiczno-antyislamskim jazgotem. A to wielka szkoda.

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: to promuj właściwą formę. Ale zgadzam się z Tobą, że z Marszu robi się kibolska ustawka.

  •  

   pokaż komentarz

   promuj właściwą formę

   @Kralizek: Właśnie próbuję to robić pisząc, że śpiewanie o "białej Europie" nie jest jedyną, i prawdopodobnie nienajlepszą formą spędzenia Święta Niepodległości (bo kiedyś na innych marszach inny naród też swoje o czystości rasowej już wyśpiewał). Choć w zasadzie nie wiem po co, bo narodowców przecież nie przekonam, a normiki o tym wiedzą, więc tam nie idą.

  •  

   pokaż komentarz

   śpiewanie o "białej Europie"

   @anonimek123456: a jaka wg Ciebie ma być Europa?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Kolor skóry nie ma żadnego znaczenia. Znaczenie ma poszanowanie dla lokalnego prawa. Tylko tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: a tam od razu byś chciał być zwyzywany na to trzeba zasłużyć( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: w idealnym świecie nie ma, ale ludzie lubią utożsamiać się ze swoja grupą, a co za tym idzie, działać interesie tej grupy, a zważywszy na to, że biała rasa wymiera, to należy jej bronić. Oczywiście jakiś procent (np. 5%) ludzi z innych ras nie jest zły (przykład polski - Ola Szwed) ale nie można przeginać.

  •  

   pokaż komentarz

   zważywszy na to, że biała rasa wymiera, to należy jej bronić

   @Kralizek: Nie przekonuje mnie obrona jednej rasy - to raz. Dwa - skoro zakładamy, że nie jesteśmy rasistami i rasa nie ma znaczenia, to biorąc pod uwagę brak wyższości jednej rasy nad drugą to walka jest bezcelowa. Nie przekonuje mnie obrona rzeczy, do których przynależności nie mamy wpływu - rasa, język, kraj pochodzenia. Co innego religia, tutaj wpływ mamy i to w niej upatruję źródło większości problemów. A w zasadzie w najbardziej jej ekstremistycznych odłamach z obydwóch stron. Im bliżej środka, tym lepiej. Na środku jest ateizm i laickość. Ale taki porządny ateizm, nie wojujący gimboateizm. Środek, w którym religia nie odgrywa żadnego znaczenia w życiu człowieka w tym stopniu, że nie ma powodu aby walczyć z religią. Ja jestem mniej więcej na tym etapie. Nie interesuje mnie religia, nie interesuje mnie kościół, i w związku z tym nie mam ochoty nawet się wypowiadać o kościele jako grupie osób, która czci sobie cośtam swojego i jest jej w tej społeczności dobrze. I o ile ich zachowania nie ingerują w życie całej reszty, nie szkodzą - to nie ma powodu aby z nimi walczyć. Np. z takim Islamem, gdyby jego wyznawcy respektowali prawo kraju w którym się znajdują nie miałbym absolutnie żadnego problemu. Generalnie z Islamem nie mam problemu, oprócz właśnie tych sytuacji gdy religia > prawo. I piszę tu jedynie o Polsce jako kraju, gdzie prawo jest teoretycznie i powinno być rozdzielne od kościoła. Nie interesują mnie np. kraje w których religia = prawo. O ile oczywiście nie szkodzą innym krają, które nie mają się ochoty bawić na takich zasadach.

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: powiedz Żydom, że rasa nie ma znaczenia :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Ja wiem, że niektóre nacje nawet jeszcze nie tak dawno traktowali Żydów jako rasę, było coś takiego jak Mischling ale nie wiem czemu w dyskusję o rasowości mieszać Żydów.

  •  

   pokaż komentarz

   @anonimek123456: sami się uważają za rasę, więc to idealny przykład, a że promują multikulti i multi rasy w białych krajach to warto podwójnie.

  •  

   pokaż komentarz

   sami się uważają za rasę, więc to idealny przykład, a że promują multikulti i multi rasy w białych krajach to warto podwójnie.

   @Kralizek: Masz strasznie proste postrzeganie świata... W zasadzie nie dziwię się, że zostałeś rasistą...

  •  

   pokaż komentarz

   @wasted: może na tym, że wskazuję, że ktoś stosuje starą zasadę "dziel i rządź"?

  •  

   pokaż komentarz

   na czym polega owa prostota?

   @Kralizek: Wskazałeś, że żydzi "traktują siebie jako rasę, a w Euro promują multikulti"... Ci sami żydzi??? Wszyscy żydzi??? Gadamy w znalezisku, w którym jedni Polacy układają swastę z wafelków, a inni ich za to krytykują- i nic ci to nie daje do myślenia??? Promujesz jakiś plemienny kolektywizm...

  •  

   pokaż komentarz

   @wasted: ale wielu Polaków krytykuje tych debili z lasu, a nie widziałem Żydów krytykujących tych Żydów, którzy robią syf.

 •  

  pokaż komentarz

  P Rafale z pewnością debil ,ale dopóki nie udowodni ze nim jest( ͡° ͜ʖ ͡°) musi siedzieć .
  Chwasty należy wycinać przy samym korzeniu,z debilizmem trzeba walczyć u jego zarania .

 •  
  f...r

  +22

  pokaż komentarz

  Ziemkiewiczowi sie nie miesci w glowie, ze research i kompletowanie materialow moze trwac miesiace, bo jego slynny risercz to wyciaganie danych z dupy wprost do artykulu, z czesciowym albo kompletnym pominieciem zwojow mozgowych xD

  •  

   pokaż komentarz

   @feuer: Aha. To gdzie te materiały co kompletowali później bo wszystko tam się rozgrywa w Lipcu. Chyba że wywiad z typem jest później. Ale chyba pół roku gonie szukali aby z nim pogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A research jaki tam byś zrobił skoro wprowadzili tam własnych ludzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @ediz4: Jak w lipcu skoro masz materiał z wieszania zdjęć europosłów z listopada 2017? Do tego są tam rozmowy z okresu jesienno-zimowego tego samego roku.
   Obejrzycie co niektórzy dokładnie lub po prostu obejrzyjcie materiał o którym mowa, a nie dajecie się wkręcać dziennikarskim hienom i idiotom. Matki do dziś wam mówią jakie gacie macie zakładać?

  •  

   pokaż komentarz

   @DanielAquarius:

   Do tego są tam rozmowy z okresu jesienno-zimowego tego samego roku...
   Rozmowy - faktycznie bulwersujące rozmowy

   Jak w lipcu skoro masz materiał z wieszania zdjęć europosłów z listopada 2017?...
   Aha, NO to czekali aż ten łysy coś jeszcze odwali. Doprawdy tym powieszeniem pobił tort dla Hitlera. Mogą jeszcze z rok poczekać bo może potrąci zakonnice w ciąży.