•  

  pokaż komentarz

  Grupa 60-70 faszystów zaatakowała nasz budynek butelkami z płynem zapalającym wywołując pożar. Napastnicy wznosili hasła faszystowskie; skarżą się w wydanym komunikacie lewaccy działacze

  I mówią to ludzie chętnie uczestniczący w spędach pod sztandarem antify- chyba najbardziej faszystowskiej organizacji zrzeszającej p%$%?ów i zwykłych drecholi, ludzie zasłaniający mordy i odważnie startujący do kogoś tylko kiedy mają przewagę 20 na 1. Ludzie którzy wycierają sobie potem mordy "wolnością" i "wyższym dobrem"

  GIF

  źródło: i.imgur.com (485KB)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie jestem zwolennikiem antify, ale nie odczuwam entuzjazmu, gdy grupka 70-ciu osób obrzuca koktajlami mołotowa budynek i spali go cna. Takie zachowania to oznaka poważnego sp%!#$!@enia umysłowego u tamtejszych nacjonalistów. No i ewidentnie robią w ten sposób antifie reklamę.

 •  

  pokaż komentarz

  Greccy narodowcy odwołują się do faszystowskich organizacji https://pl.wikipedia.org/wiki/Bataliony_Bezpiecze%C5%84stwa JAWNIE kolaborujących z Hitlerem i Mussolinim, walczących po ich stronie. Grecka lewica kontynuuje tradycje greckiej partyzantki antyfaszystowskiej, która zapisała piękne tradycje, nap##!?%#ając zarówno szwabom jak i włochom ale też i niszcząc miejscowych kolaborantów.

  Golden Dawn wprost odwołuje się do narodowego socjalizmu, bywa że i do Hitlera. Gratuluję polskim POŻYTECZNYM IDIOTOM poparcia nazistów.

  In pictures taken during the first congress of Golden Dawn in February 1990, the congress hall is decorated with the Swastika and the Wolfsangel.[143]

  Golden Dawn members distributed proclamations in the center of Athens with the phrase Rudolf Hess Immortal

  Ilias Kasidiaris, a spokesman for Golden Dawn, wrote an article that was published in Golden Dawn magazine on 20 April 2011, in which he said, "What would the future of Europe and the whole modern world be like if World War II hadn't stopped the renewing route of National Socialism?

  In the same article, Adolf Hitler is characterized as a "great social reformer" and "military genius"

  in the Golden Dawn magazine titled "Hitler for 1,000 years", its editor Michaloliakos showed his support for Nazism and white supremacy.[141] Specifically he wrote, "We are the faithful soldiers of the National Socialist idea and nothing else" and "[...] WE EXIST, and continue the battle, the battle for the final victory of our race"

  Panagiotis Iliopoulos, another Golden Dawn MP, has a tattoo reading the Nazi greeting Sieg Heil

  Golden Dawn MP Ilias Panagiotaros described Hitler as a "great personality, like Stalin"

  •  

   pokaż komentarz

   @Krul_prawakow: Myślę, że zarówno grecka partyzantka wyparłaby się tych darmozjadów, jak i Hitler tych niby nazistów.

  •  

   pokaż komentarz

   > Greccy narodowcy odwołują się do faszystowskich organizacji https://pl.wikipedia.org/wiki/Bataliony_Bezpiecze%C5%84stwa JAWNIE kolaborujących z Hitlerem i Mussolinim, walczących po ich stronie. Grecka lewica kontynuuje tradycje greckiej partyzantki antyfaszystowskiej, która zapisała piękne tradycje, nap@?#%?@ając zarówno szwabom jak i włochom ale też i niszcząc miejscowych kolaborantów.

   @Krul_prawakow: manipulatorku tak czesc narodowców odwoluje sie do BB ale takze EDES prawicy walczacej z faszystami.
   zapomniales powiedziec, ze EAM nap@?#%?@a zarówno szwabom, wlochom jak i gerkom którzy nie chcieli przylaczyc sie do bloku krajów satelitów Zsrr.
   Byla to komunistyczna partyzantka, ze wzgledu na polozenie geograficzne suto zaopatrywana z ZSRR.
   W zwiazku z tm jak kazdy kraj w regionie, Grecja miala problem, stanac po stronie niemiec czy zsrr.
   Po upadku brytyjskiego korpusu, prawicowa opozycja zostala zniszczona, po przylaczeniu sie ZSRR do wojny po stronie aliantów. Komunisci zaczeli wspolpracowac z Brytyjczykami i stali sie głowna sila, jednak po wojnie ze wzgledu na masowe mordy i tragiczna polityke ekonomiczna grecy wypieprzyli komunistów.

   Wiec kiedy byly te piekne tradycje?
   w 1940 roku, KOLABOROWALA Z NIEMCAMI, na rozkaz stalina, dokladnie jak we francji, komunisci zajmowali sie sabotażem, demoralizacja armi grackiej. to armia grecka przy pomocy brytyjczyków pokonala wlochów.
   w 1941 roku, po ataku na zsrr, komunistyczna partyzantka przystapila do walki z niemcami.

  •  

   pokaż komentarz

   EAM

   @mobilisinmobile: k$?#a jaki stek bzdur.

   manipulatorku tak czesc narodowców odwoluje sie do BB ale takze EDES prawicy walczacej z faszystami.

   Wklejam zdjęcie dwóch prominentnych parlamentarzystów reprezentujących Golden Dawn, czyli greckich narodowców. Chyba nie ma wątpliwości co do tego, po której stronie się opowiadają i czy walczą z faszyzmem, xD Jeden debil to Pappas, a drugi to Kasidiaris. Obydwóm nos słonia w dupę.

   Co do historii Grecji to poucz się chłopczyno troszkę. Artykuły dotyczące faszyzującego rządu przed wojną, agresji Włoch a następnie Niemiec oraz zachowania poszczególnych ugrupowań sa powszechnie dostępne.

   Dość powiedzieć, że Wlk Brytania tuz po wojnie oparła swoją okupację Grecji na byłych hitlerowskich żołnierzach, dopuszczając się licznych zbrodni siłą narzucając swą władzę. W sumie robiła to samo, co Stalin w Budapeszcie parę lat później.

   @mobilisinmobile:

  •  

   pokaż komentarz

   @Krul_prawakow: Było tam kilka grup partyzanckich, większość z nich prawicowa. ELAS była najliczniejsza, ale ma sporo za uszami.
   Wybrałeś sobie BB, które narodziły się... m.in ze strachu przed EAM-ELAS która była początkowo organizacją terrorystyczną i bandycką, a walczyć zaczęła dopiero... na wiosnę 42 roku. Wcześniej jej nie przeszkadzała okupacja, a zajmowała się np. eliminacją przeciwników i terrorem.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Krul_prawakow: no i neonazistowskie (socjalistyczne) organizacje trzeba naświetlać ... dobrze, że u nas 99% organizacji nacjonalistycznych to narodowi demokraci a nie narodowi socjaliści - TVN ze świcką musiał latami szukać paru nazi zjebów żeby trąbić latami

  •  

   pokaż komentarz

   @Krul_prawakow:

   Nikt nie twierdzi że BB nie byli bandytami i kolaborantami,ale oprócz oportunistów, popleczników nazistów i skrajnej prawicy otrzymali poparcie polityków centrum. Dlaczego? Bo powstali by zwalczać najsilniejszą partyzantkę - ELAS. Bo część ochotników wstąpiła do nich bo nie chciała przymusowych "ludowych rządów", zamachów, likwidacji prawicy. Końcówka BB najlepiej pokazuje po czyjej stali stronie. Wielu skończyło tak jak powinni zdrajcy, łącznie ze swoim przywódcą. Termin czerwony terror nie wziął się z kosmosu. A historia EAM była pięknie wybielana w okresie powojennym przez naszego Wielkiego Czerwonego Brata. ELAS się ładnie prezentowała na papierze - mieli doświadczenie, swoiste know-how od Sowietów.

   Miałem pracę zaliczeniową z czarnych pułkowników, więc stąd musiałem poznać historię Grecji z tamtego okresu, dlatego też wymyślam te bzdury.

   "Podaj no dane, że rzekomo zajmowali się wcześniej eliminacją przeciwników i terrorem. Sprawdzimy te twoje rewelacje." Proszę.

   Armed collaboration in Greece, 1941 – 1944:

   "The Partisans – or E.A.M. (Greek National Liberation Movement) – on
   one side, fighting a noble patriotic battle against the invaders; and on the other side, Greek
   quislings joining with the Germans against the partisans. But I discovered, as everyone
   else has discovered who has been in Greece for some time, that this simple generalisation
   is completely out of focus. The problem is unbelievably intricate; it is every shade of dirty
   gray as far as the warring parties go. There is no absolute good and no absolute bad on one
   side or the other. A dark stain of the original sin of self-seeking, and even of downright
   bestial banditry, exists on both sides.’ Having alluded to a glaring gap between prior
   knowledge and reality, he provides the conceptual key for understanding the messy reality:
   ‘Greece’, he points out, ‘in fact, is in the throes of a civil war which is so intense that the
   country’s natural enemy, Germany, is almost entirely ignored. For 18 months the Germans
   have sat on the sidelines and enjoyed the sport.’"

   Greek Resistance 1941-45 : Organization, Achievements and Contributions to Allied War Efforts Against the Axis Powers:

   "These resistance groups launched attacks against the occupying powers and set up large
   espionage networks. The communist leaders of EAM, however, had planned to dominate in postwar
   Greece, so, usually by force, they tried to take over or destroy the other Greek resistance groups
   (such as the destruction of National and Social Liberation (EKKA) and the murder of its leader,
   Dimitrios Psarros by ELAS partisans) and undertaking a campaign of Red Terror."

   A History of Greece, Nicholas Doumanis:

   "Therefore, in politically conservative regions such the Peloponnese and Cenral Greece, EAM was seen not unreasonably as a Communist front, and village leaders often refused to cooperate. In such cases, EAM operatives .posed their authority by force. Some historians refer to a 'Red Terror', but it was certainly the case that EAM was prepared to perpetrate assassinations and other forms of political violence to secure compliance. The EAM attacks launched a new phase of political violence that was to spiral into a much larger conflict. "

   No i blacklista, bo kłócić się i wymyślać sobie w internecie to jak brać udział w paraolimpiadzie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora