•  

  pokaż komentarz

  Zacytuję jeden z komentarzy:

  don't take advice from a 16 year old drama queen controlled by pop culture. Be yourself and find someone who is doing the same.

  Tak że tego...

 •  

  pokaż komentarz

  A za parę lat klasyczne "samotna matka pozna uczciwego i wrażliwego mężczyznę na poziomie, z własnym mieszkaniem i dobrymi zarobkami" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  
  v...a

  +16

  pokaż komentarz

  odkrycie roku: różowepaski mają mózgi...

 •  

  pokaż komentarz

  Dziewczyna ma trochę racji, ale nie łapie sedna:
  Mężczyznom podobają się kobiety które wyglądają na płodne. (więcej gówniaków - lepiej) Tyle w temacie.
  a kobietom podobają się mężczyźni, którzy podniosą ich status społeczny, (wyższy status - lepszy start dla gówników)

  W liceum na płodne wyglądają chyba wszystkie dziewczyny, więc łatewer, a status społeczny dziewczyny w środowisku nastolatków podnosi dupek.
  Co się zmienia z czasem? w wypadku mężczyzn nic: dalej im się podobają licealistki, do końca życia się będą podobać, a kobiety się orientują, że dupek bez kasy, to nie to samo co dupek z kasą, czy nawet nie dupek, ale z kasą.

  Okrutne, ale co śmieszniejsze to nie jest kalkulacja jakaś, tylko prawdziwe uczucia! Kto takie ma, ten zostawi więcej potomstwa takiego jak on sam. Niestety religia, przemoc seksualna i alkohol także sprzyjają prokreacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @ikkiz: Twój komentarz przypomniał mi "Wojnę plemników". Samica homo sapiens ale pewnie nie tylko sapiens potrzebuje dwóch samców, a tak właściwie pewnych, paradoksalnych, nie zawsze zakresowo współwystępujących cech samca.
   Samiec musi:
   1. Musi mieć dobre geny, być waleczny i potrafić zapewnić fizyczne bezpieczeństwo jej i potomstwu. (łobuz)
   2. Potrafić ją i dzieci wyżywić. (zaradny, spokojny, systematyczny... ekonomicznie stabilny.
   Rzecz w tym, że ten pierwszy ma większe prawdopodobieństwo utraty życia, a jej zależy na tym, żeby był obok dawał papu i.... trwał. Więc jest prawdopodobieństwo, że jeden zrobi gówniaka, po czym drugi będzie chował. Za wszystkim stoi nasza konstrukcja biologiczna. Mamy za duże mózgi. Dlatego jak się rodzi gówniak jest biologicznie niedorozwinięty inaczej jego głowa nie przeszłaby przez pochwę. Musi się więc urodzić wcześniej, a jesli tak kobieta potrzebuje opieki faceta przez kilka lat nim gówniak nie dorośnie. Dlatego instytucja rodziny jest u nas czymś naturalnym. I teraz najciekawsze: fizjologia także preferuje trwałe związki. Gdy stały partner idzie na polowanie uprzednio kochając się ze swoją kobietą, a do jaskini wskoczył "łobuz z doskoku", znacznie większe jest prawdopodobieństwo, że plemniki łobuza zostaną pokonane przez plemniki stałego partnera. Czyli pomimo, że kobiety pożądają łobuzów naturalnie wolą tkwić w stałych związkach. Żeby nie było tak prosto łobuz też jest potrzebny. Urozmaica bowiem pulę genów szczególnie w małej społeczności. Dlatego zresztą wiejskie panny kochały kierowców PKSu.

  •  

   pokaż komentarz

   przemoc seksualna

   @ikkiz: Gdyby tak było to każdy już byłby gwałcicielem a tak nie jest. Tylko chore jednostki nimi zostają. Bycie gwałcicielem sprzyja jedynie bycie ukamienowaniu przez rodzinę zgwałconej, więc słabo to opcja na przeżycie. Druga rzecz, że jak pewnie zauważasz człowiek ze swej natury tworzy stabilne związki, a mężczyźni biorą udział w wychowaniu potomstwa. Krótko mówiąc praktyka będąca wynikiem ewolucji przeczy temu co mówisz. Po trzecie dzieci wychowujące się bez ojca mają gorszy start w życiu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kolsky: > człowiek ze swej natury tworzy stabilne związki, a mężczyźni biorą udział w wychowaniu potomstwa.

   To tylko jedna ze strategii które występują równocześnie, a jest jeszcze strategia promiskuityczna, w której mężczyzna stara się kopulować z jak największą liczbą kobiet i nigdy nie przejmuje się potomstwem. żeby zachować stabilność populacji tych pierwszych stabilnych ojców musi być więcej, ale niestety w takiej sytuacji strategia dupczenia na lewo i prawo też ma swoje miejsce, oraz co jeszcze gorsze w pewnych warunkach (afrykańskich) gwałcenie też jest skuteczną strategią, którą ostatnio hurtem importuje się w Europie.

 •  

  pokaż komentarz

  tl;dw łobuziaki zapewniają emocje