•  

  pokaż komentarz

  zaraz się okaże, że to oni go uratowali

 •  

  pokaż komentarz

  Mam taką refleksję po dzisiejszym dniu.

  Do tej pory polski antysemityzm był głównie "faktem propagandowym", czyli kłamstwem. Wykorzystywanym przez naszych wrogów i lewaków by nas Polaków obrażać, atakować, pouczać, poniżać, stawiać w gorszej pozycji, podcinać nam skrzydła. Bo wbrew propagandzie Żydzi w Polsce byli bezpieczni, pewnie bezpieczniejsi niż w samym Izraelu. Nasz Prezydent, oraz także nasz polski Papież, bratali się z Żydami.

  Teraz, po gdy Żydzi pokazali prawdziwe oblicze i ujawnili co naprawdę myślą o Polakach, po tej pełnej furii reakcji z jaką zareagowali na nowelizację ustawy o IPN, polski antysemityzm może stać się faktem. Nie zdziwię się jak jeden Żyd czy drugi dostanie w ryja na ulicy w polskim mieście, jak tylko ujawni kim jest.

  Żydzi właśnie tracą Polskę jako swoją oazę bezpieczeństwa, najbezpieczniejszy dla nich kraj w Europie. Jeśli nie na świecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Radagast: tracą na własną prośbę, ale może tak musi być. Ile razy mamy jeszcze słuchać że, to nasze obozy, ile razy mamy być poniżani na arenie międzynarodowej?

  •  

   pokaż komentarz

   @Radagast: Dziś w radiu słyszałem, że mają jakieś pretensje do ustawy w której jest zapis "niemieckie obozy koncentracyjne". Odnoszę wrażenie, że im bardziej nasze władze wchodzą im w dupę tym gorzej i tym więcej rządają. Efekt będzie taki jak piszesz. Jakiś żyd dostanie w zęby. Tylko, że mnie się wydaje, że o to im chodzi. Sprowokować Polaków by wtedy otwarcie powiedzieć. "A nie mówiliśmy, że Polacy tacy są, mówiliśmy cały czas". Jen..ni tak zrobią!

  •  

   pokaż komentarz

   @Radagast przecież w historii nikt nie lubił Żydów. W średniowieczu cała Europa zachodnia wygoniła Żydów ze swoich krajów i zakazała powrotu. Tylko Polska ich przyjęła, a jak się odwdzięczyli? Wspierając wrogów Polski przy rozbiorach, najeździe bolszewików w 1920, aż do dnia dzisiejszego mówiąc, że obozy były polskie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @slabart12:

   Pisałem o antysemityzmie, a ściśle biorąc o realnym bezpieczeństwie Żydów w Polsce, na chwilę obecną. Które to bezpieczeństwo było/jest bardzo wysokie. Ludzie oczywiście gadają o Żydach, często z wydźwiękiem negatywnym, bo Żydzi mieszają się mocno w sprawy innych prowokując takie dyskusje, ale nie przekłada się to w Polsce na nienawiść i atakowanie Żydów.
   Historycznie oczywiście był antysemityzm, najlepszym przykładem rok 1968.

   Może nigdy się tego nie dowiemy, ale niewykluczone że cała wczorajsza akcja to było u Żydów starannie wyreżyserowane przedstawienie. Byli przecież konsultowani z projektem ustawy, więc ich wczorajsza reakcja na jej uchwalenie jest podejrzana. Może rzeczywiście chodzi o wywołanie antysemityzmu w Polsce? O Doprowadzenie do pobić kilku Żydów, jakichś dewastacji żydowskich cmentarzy, obrzucenia synagogi kamieniami czy innych tego rodzaju incydentów. Tak by można to było rozdmuchać w światowych mediach do kosmicznych rozmiarów i zrobić z Polaków zajadłych antysemitów.

   Celem takiej akcji mogłoby być zahamowanie żydowskiej migracji do Polski - krążą słuchy o wzmożonej liczbie przyznawanych przez Polskę obywatelstw dla Żydów polskiego pochodzenia.
   Izrael jest żywotnie zainteresowany aby jak najwięcej Żydów uciekających z Europy przyjeżdżało do Izraela, w którym liczba Palestyńczyków zrównała się z liczbą Żydów i zaraz ją wyprzedzi. Dzietność Palestyńczyków jest bowiem dużo wyższa niż Żydów. Zwiększenie imigracji Żydów do Izraela, to dla tego państwa dosłownie sprawa życia i śmierci.

   Jest też kwestia amerykańskiej ustawy 447. Jeżeli Żydzi chcą nas Polaków zohydzić przed światem i nałożyć na nas amerykańskie sankcje, to najpierw muszą z nas zrobić żydożerców. Żydzi teraz potrzebują antysemityzmu w Polsce. Potrzebują zdjęć pobitych w Polsce Żydów i filmów dokumentujących takie akty. Resztę zrobią ich ludzie w YouTube, Facebooku i Google.

   Dlatego apeluję do wszystkich czytających moje słowa, by lali oliwę na wzburzone fale i uspokajali innych. Polacy muszą zachować chłodne głowy i spokój, inaczej Żydzi nas ograją, a koszty tego mogą być bardzo wysokie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Radagast: Przecież oni tego właśnie chcą. Łatwiej będzie im udowodnić polski antysemityzm, jeśli zrobią nas antysemitami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Radagast: 'Może rzeczywiście chodzi o wywołanie antysemityzmu w Polsce?' Tak jakby trzeba go bylo w Polsce wywolywac. Wystarczy poczytac komentarze na wykopie. Przypomne jeszcze raz- polski sejm niedawno uczcil organizacje, ktorej organy prasowe publikowaly w czasie wojny teksty, ktorych sens byl mniej wiecej taki: chcielismy sie pozbyc tych cholernych Zydow z Polski, ale jestesmy chrzescijanami, wiec nie moglismy ich pozabijac. No ale przyszli Niemcy i rozwiazali ten problem. Jednak nie wszystkich Zydow udalo im sie wykonczyc, wiec po wojnie trzeba dalej zachowac czujnosc.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Wrzucane tu znaleziska czytają Polacy. My jesteśmy świadomi. To powinno wisieć na redicie itp.

 •  

  pokaż komentarz

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: youtube.com