AMA zweryfikowane pozytywnie

[AMA] Mieszkanie w kamperze w Polsce

[AMA] Mieszkanie w kamperze w Polsce

W dniu wczorajszym na mirko zadałem pytanie, czy społeczność Wykopu chciałaby się dowiedzieć co nieco o tym, jak wygląda mieszkanie w kamperze w naszym Polskim układzie klimatycznym. Ze względu na to, że wpis z pytaniem zebrał ponad 1,5k plusów jestem "zmuszony" zrobić to AMA na Wykopie.

 •  

  pokaż komentarz

  @arturkrzyk: Troche nie fajnie ze nie masz pojecia na ten temat bo to dla twojego zdrowia. Ale tak piecyk truma ma zamknieta komore spalania i dziala jak mini piec dwu funkcyjny. Zasysa powietrze do komory z zewnatrz i tam tez wywiewa spaliny. Jednak mimo wszystko polecam kupic czujnik. Ps. jesli bedziesz lub masz juz butle z gazem to powinna byc na zewnatrz lub w szafce ktora jest szczelna i ma wywiercony otwor na zewnatrz od dolu. Jako ze gaz jest ciezszy od powietrza

 •  

  pokaż komentarz

  @arturkrzyk:
  1. Jaki koszt utrzymania kamperze
  2. Jak radzisz sobie z prądem Internetem woda i ciepła woda
  3. Czy pokażesz zdjęcia ze środka jak wygląda
  4. Jakie koszty miesięcznie Nie wychodzę
  5.ile zarabiasz i czym się zajmujesz

 •  

  pokaż komentarz

  @arturkrzyk: ile masz miejsca na życie? Czy nie męczy Cię przebywanie w takich małych pomieszczeniach? Co skłoniło Cię do zamieszkania w kamperze? Czy myślisz o przeprowadzce do domu lub mieszkania w przyszłości?

 •  

  pokaż komentarz

  @arturkrzyk ile zapłaciłeś za tego campera bez kosztów kredytu? rata 1000zł to sporo sobie narzuciłeś. Nie uważasz, że np. lepszym rozwiązaniem byłoby dorzucić trochę grosza i kupić na kredyt jakąś kawalerkę do generalnego remontu nawet na peryferiach miasta w którym pracujesz i mieszkasz, wyszłoby taniej przecież. Czy ewentualnie nie chciałeś dać komuś odstępnego (7 tys. - 10 tys.) za małe mieszkanie w kamienicy i sobie tam po prostu mieszkać?

  Rozumiem, że to styl bycia/życia ale trudno sobie mi to wyobrazić że mając dziecko i licząc na jakieś normalne życie/perspektywy/związek ktoś kupuje campera i sobie w nim mieszka. W sumie to jest pytanie o jakieś plany na przyszłość / stateczność.

 •  

  pokaż komentarz

  @ElCidX Czy weryfikację możemy uznać za pomyślną i odszczekać słowa o "naciąganiu ludzi" (BTW niby w jaki sposób?)