•  

  pokaż komentarz

  Ale

  LEWAKÓW

  DUPA

  BOLI

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kvvach:
   Nie wiem z czego ty tu michę cieszysz?
   Żeby to wszystko miało ręce i nogi to cała ta "procedura praworządności" powinna być wszczynana nie z powodu widzi mi się urzędników brukselskich i politycznej woli a po prawomocnym wyroku Trybunału Sprawiedliwości. Urzędnicy w brukseli jedynie powinni mieć prawo do pozwu. I tyle. Bo to co teraz się dzieje to też wątpliwie prawnie i godzące w demokrację działania i nie tylko ze strony naszych pisowców ale też ze strony KE.
   Druga sprawa to, że jakaś procedura się toczy nie oznacza "wyroku" i stwierdzenia ze stanem faktycznym. I trochę się sędzia wychla przed szereg.

   Jak widzę postępowanie takich jak ty, tego pk347 czy innych xanistów to się nie dziwię, że PiS jeszcze tak wysoko stoi w sondażach. Niezmiernie trudno popierać przeciwników PiS-u jak zacierają ręce na każde nieszczęście, ciągle biegają z zaciśniętymi kciukami aby tylko się coś sp?!!?!%iło. Aby tylko ratingi obcięli, aby tylko sankcje nałożyli, aby tylko dotacje zmniejszyli. c##!# was wszystko obchodzi po za jednym -aby można było powiedzieć, ze pis coś spierdolił.
   Ja jebie.
   Kraj i rodaków w dupie macie liczy się byle doj!%$ć pisowcom.
   Nie wiem kto tu bardziej powalony. Byście dziecku pozwalili z balkonu wylecieć, żeby tylko mu na OIOMie powiedzieć "a nie mówiłem- nie wychylaj się gówniarzu".

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: To nie żadni urzędnicy przeprowadzają procedurę ale inne kraje członkowskie i to nie poprzez zwykłe głosowanie ale głosowanie jednomyślne.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: no proszę są jeszcze tu wykopki racjonalnie myślące, szkoda tylko, że takich jest już niewielu, a wykop zdominowały polityczne zombie którym trociny zamiast mózgu pozwalają jedynie krzyczeć i opluwać każdego kto ośmieli się coś zakwestionować, albo co gorsze przedstawi kontrargumenty. Lewa i prawa strona jest zdrowo popieprzona i rzygać się chce czasem jak się wejdzie na ten portal. Nie ma znaleziska żeby jakiś debil nie wtrącił czegoś o Kaczyńskim czy Tusku. I jeszcze te p!###y się nawołują na swoich grupach jak takie jelenie na rykowisku, żeby tylko dosrać drugiej stronie. Gardzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin:
   Na teorią ewolucji tez byś głosował? Nad faktami się głosuje czy się je ustala?
   KE-albo kraj członkowski keruje sprawę do TSUE
   TSUE wydaje wyrok
   KE wszczyna procedurę praworządności
   Głosowanie nad sankcjami/karami

   To jest jeszcze strawny schemat ale nie ten cyrk co teraz mamy.

   pokaż spoiler zresztą TSUE też mało wiarygodny bo wyroki są przesądzone przed rozprawą:)

   KE, urzędnicy sobie sutalają "fakty" według ich widzimisię i to jest bliższe PiSowi niż zdrowemu rozsądkowi i prawu.
   KE przegra to głosowanie. A jak nie to jak dalej to domino pójdzie? Polska? Węgry? Malta? Słowacja? Czechy? Aż zostanie Berlin z Paryżem. A potem kto pierwszy pozwany i przegłosowany rządzi sam całą UE?

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Niech partia rządząca przestanie łamać konstytucję oraz podstawowe zasady demokracji i trójpodziału władzy, a nikt nie będzie się ich czepiał. Takie trudne?

   Problem polega na tym, że do partii rządzącej oraz jej wyborców nie docierają już żadne merytoryczne argumenty. Ci ludzie żyją w alternatywnej rzeczywistości wykreowanej przez telewizję państwową oraz prawicowe portale informacyjne.
   Spróbujesz z nimi dyskutować - zostaniesz zwyzywany od lewaków, ubeckich wdów, świń oderwanych od koryta i podobnych.
   Pójdziesz na protest - publicznie oskarżą cię o bycie czarną szmatą, komunistą opłaconym przez Sorosa itd.
   Niestety doszło do tego, że ludzie zwracają się organów UE o interwencję, bo zwyczajnie nie ma już innej opcji. Jeżeli sankcje oraz zabranie dotacji mają doprowadzić do unormowania sytuacji w tym kraju to trudno - na dłuższą metę możemy na tym tylko i wyłącznie zyskać.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ue to przede wszystkim stowarzyszenie krajów. Jeśli pozostałe kraje uznają, że jakiś kraj nie spełnia ich standardów, to znaczy to tylko i aż tyle, że nie chcą z nim współpracować na normalnych zasadach.

   zresztą TSUE też mało wiarygodny bo wyroki są przesądzone przed rozprawą:)

   Ba rzeczywiście dziwne. A nie jednak nie i to jest norma w sądownictwie administracyjnym i konstytucyjnym na całym świecie. To są tematy na tyle złożone i wymagające dogłębnego researchu, że nie da się stanowiska ustalić na samej rozprawie i właśnie dlatego obie strony mogą przedstawić swoje argumenty już przed rozprawą, by sędzia mógł je wcześniej rozważyć. Rozprawa może służyć próbie przekonania i zmiany stanowiska ale po to masz wcześniejsze procedury skargi/odpowiedzi na skargę (i innych w zależności od kraju/instytucji/procedury) żeby swoje argumenty przedstawić.

   Aż zostanie Berlin z Paryżem. A potem kto pierwszy pozwany i przegłosowany rządzi sam całą UE?

   Oczywiście musiałeś przytoczyć manipulacje jakoby to wszystko był polityczny spisek Berlina i Paryża przeciwko biednej i oblężonej Polsce. Nie mogłeś się powstrzymać z tym propagandowym pieprzeniem prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   @TJ_Laser:
   Ale druga strona używa dokładnie tych samych argumentów jak twoje.
   "Żyjecie w alternatywnej rzeczywistości wykreowanej prze z TVN, Wyborczą i inne "lewackie" media. Próbujesz dyskutować to zostaniesz zwyzywane od prawaków, faszystów, nazistów, ciemnogrodu "przeklętych"

   Dwa monologi i nikt nie słucha.
   A to latanie opozycji po instytucjach europejskich jest przeciwskuteczne. Klęska goni klęskę a opozycją brnie w tą zgubną strategię? Po co?
   Czyżby merytorycznie nie była wstanie sama nic pokazać? Gdzie są alternatywne projekty reform wymiaru sprawiedliwości? Mediów publicznych? Podatków itp?

   Wiesz co by PiSowi poszło najbardziej w pięty? Gdyby przy nowym budżecie to opozycja uratowałby miliardy dotacji dla Polski. Gdyby to brukselscy politycy powiedzieli, że dzięki staraniom polskiej opozycji Polska nie straci dotacji mimo skandalicznych naruszeń i stylów rządów PiS.
   "To z nami dyskutują, robią intersy i nas słuchają a nie PiSowców": I już jest jakiś argument.

  •  

   pokaż komentarz

   no proszę są jeszcze tu wykopki racjonalnie myślące, szkoda tylko, że takich jest już niewielu, a wykop zdominowały polityczne zombie którym trociny zamiast mózgu pozwalają jedynie krzyczeć i opluwać każdego kto ośmieli się coś zakwestionować, albo co gorsze przedstawi kontrargumenty. Lewa i prawa strona jest zdrowo popieprzona i rzygać się chce czasem jak się wejdzie na ten portal. Nie ma znaleziska żeby jakiś debil nie wtrącił czegoś o Kaczyńskim czy Tusku. I jeszcze te p!###y się nawołują na swoich grupach jak takie jelenie na rykowisku, żeby tylko dosrać drugiej stronie. Gardzę.

   @Zielony_Ogr: Sama prawda szanuję. A już to jak neuropa się cieszy, raduje i otwiera szampana na wieść, że coś nam nie wyszło za granicą jest tak cholernie smutne, przykre i żenujące, iż nie wiem co powiedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin:
   Przestań proszę przyklejać te etykietki. Szkoda czasu na takie "dyskusje".

  •  

   pokaż komentarz

   "To z nami dyskutują, robią intersy i nas słuchają a nie PiSowców": I już jest jakiś argument.

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: No co ty. Gdyby tak robili to PIS by jeszcze przegral wybory.
   Teraz ma nastepna kadencje w kieszeni o ile nie zrobia czegos bezdennie glupiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @kvvach: Ja się nie dziwię tej pani. Bo jak widziała ten filmik jak "sędzia" zwija z blatu 50 zł i go unniewiniają, to nie może być sprawiedliwy sąd .

  •  

   pokaż komentarz

   Ale

   LEWAKÓW

   DUPA

   BOLI

   ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @kvvach: Yup. Musi ich dupa boleć w tym PISie

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Brakowało na Wykopie takiego głosu. Rzadko trafia się w internecie na wyważone opinie, wypowiedzi bazujące na oglądzie sprawy z kilku punktów widzenia. Dzięki.

  •  

   pokaż komentarz

   c@@!# was wszystko obchodzi po za jednym -aby można było powiedzieć, ze pis coś spierdolił.
   Ja jebie.
   Kraj i rodaków w dupie macie liczy się byle doj#!@ć pisowcom.


   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Chyba Cię Bóg opuścił chłopie.
   Co do tego, że PIS sp@??@%%ił to chyba nie mamy wątpliwości. Zarówno tryb wprowadzania zmian, sens samych zmian jak i reakcja na krytykę swoich działań to wielka porażka pisowców. Sami sobie i nam przyprawili gębę demokracji rodzącej dyktaturę. Brną w to nadal.
   Co ciekawe motłoch, który na nich głosował cieszy się, że u steru „silna partia” jest. Socjalizm jest niestety bardzo mocny w narodzie. Dlaczego o tym piszę? Bo krytyka działań PIS im nie „dojebuje”. Przeciwnie, wyznawcy PIS zacierają ręce z zadowolenia.
   Nikt nie cieszy się z zarzutów o niepraworządność. Ja osobiście się wstydzę, że mój kraj wszedł na taką ścieżkę. Kraj z wielką i dumną przeszłością. Z Konstytucją 3 maja. Kraj, który z wielkim sukcesem przeszedł gigantyczną transformację w ciągu ~30 lat. Daje krok wstecz. Jeden za drugim.
   Partia trzymając brudny but na ustawie zasadniczej mówi, że demokracja nie jest zagrożona. Partia, która wielokrotnie kwestionowała demokratyczne wybory. Kwestionowała je notabene, przed instytucjami unijnymi. Skoro można było zadeptać TK i KRS, mamy prawo zapytać: czy kolejne wybory będą demokratyczne, czy „prawe i sprawiedliwe”? Przypominam, że już mieliśmy próbę gerrymanderingu wokół Warszawy.
   Jak powinna zachować się Unia wobec nas? Powinna pozostać obojętna? Jak unia może dać wyraźny sygnał swoim obywatelom z Polski, że to co sie dzieje jest złe. Jak może wpłynąć na rząd, który nie ma zamiaru współpracować? Rząd, który jedyne co robi to gra na czas i dorabia ideologię do zwykłego „teraz ku.wa my”.
   Jesteśmy członkiem europejskiego społeczeństwa. Gdy ktoś delikatnie zwraca nam uwagę, że robimy źle - to nie walczy z nami tylko nam pomaga. Jeżeli tego nie rozumiesz, to masz mentalność zbuntowanego nastolatka. Którego rzekomo „prześladują” głupi rodzice, nauczyciele i wszyscy dorośli. Nastolatka, który myśli, że mu wszystko wolno. Ale nie potrafi zrozumieć, że nie wszystko co robi, jest dla niego dobre. A jak nastolatek jest krnąbrny i trwa w swej głupocie, to nie finansuje się jego fanaberii hojnym kieszonkowym, prawda?

   To nie wina UE i opozycji, że PIS rządzi arogancko. Działania UE są konsekwencją i reakcją na działania PIS. PIS w każdej chwili może wrócić na drogę paworządności. Jeżeli tego nie zrobi, wszyscy poniesiemy konsekwencje. Kosekwencje działań PIS a nie UE czy opozycji. Konsekwencje wymierzone w PIS a nie w Polskę. Polska != PIS.
   Nikt nie popiera ani nie cieszy się z tych konsekwencji. Ale są tacy, którzy je rozumieją.
   I nie chodzi o to, żeby dowalić PIS. Chodzi o to, żeby ktoś, kto będzie rządzić po PISie nie zrobił nam tu Białorusi, Turcji czy Rosji. Korzystając z furtek, które PIS nieświadomie(?) otwiera. Nawet jeżeli intencje Kaczyńskiego są czyste, to jego metody otwierają drogę do piekła. A ja nie mam powodów, żeby patrzeć na Kaczyńskiego jak na drugiego Piłsudskiego. A nawet jeżeli, to przypominam, że polityka tego drugiego została zamknięta paktem Ribbentrop-Mołotow.

   Przemyśl to jeszcze na spkojnie. O ile to możliwe - bez emocji.

 •  

  pokaż komentarz

  Faktycznie póki co zagrożenia dla sprawiedliwego procesu tego człowieka nie ma, ale wizerunkowo porażka + dobry argument dla obrońców w podobnych sprawach.

 •  

  pokaż komentarz

  To co mówiły "przebrzydłe wykopowe lewaki" się spełnia. Ale oczywiście po co komu dobra opinia o stanie prawnym w Polsce. Co kogo obchodzi, że firmy szukające nowego miejsca pod budowę fabryki produkcyjnej czy nowej inwestycji widząc ocenę stanu prawnego nas, Czech i Rumunii nie będą mieli wątpliwości gdzie bardziej rząd im zrobi pod górkę.

  •  

   pokaż komentarz

   To co mówiły "przebrzydłe wykopowe lewaki" się spełnia.

   @iAmTS: Patriotyczne prawactwo jest niezdolne do dalekosiężnego myślenia, poza tym będą bronić swojej ukochanej partii do upadłego, co by się nie wydarzyło ;)

  •  

   pokaż komentarz

   ej czy nowej inwestycji widząc ocenę stanu prawnego nas, Czech i Rumunii nie będą mieli wątpliwości gdzie bardziej rząd im zrobi pod górkę.

   @iAmTS: a firmy robia businessy i maja to co mowisz w dupie. A jedna niedawno dostala nawet 20mln dotacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @il68: no, szczególnie poziom inwestycji zagranicznych i innowacji mówi, że wszyscy mają to w dupie i walą drzwiami i oknami. Jeden przykład nic nie mówi o gasnącym potencjale.

  •  

   pokaż komentarz

   @iAmTS: z tą Rumunią nie trafiłeś, bo mają podobne problemy do naszych; z resztą się zgadzam.

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: powiem, że sobie kpisz bo po pierwsze artykuł z ZESZŁEGO KWIETNIA oraz dane zbierane były z lat jeszcze wcześniejszych.

   Money pisał to ze źródła https://www.usnews.com/news/best-countries/open-for-business-rankings.
   Skoro tak cię cieszyło top 5 to pewnie przemówi do ciebie 31 miejsce obecnie xDD
   Popatrz sobie na aktualną pozycję i weź nie wkurzaj bo sam się orzesz.

  •  
   k.....3

   -11

   pokaż komentarz

   @iAmTS: No i...

   Polska miejsce 31.
   Czechy miejsce 40.
   a Rumunia 51.

   Biznes się normalnie rwie do ucieczki.

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: no to super, w okolicy tylko te kraje. Możesz sobie mówić, że moje przykłady złe (tak rzuciłem z głowy, mogą się podbić w rankingu bo nie mają takich zj##?nych rządów), ale przed nami 30 krajów, wiele Europejskich, a spadek z 5 na 30 chyba dosadnie pokazuje problem.

  •  
   k.....3

   -11

   pokaż komentarz

   @iAmTS: To jest źle, czy nie jest źle?

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: no przecież jasno napisałem, że jest. Wymieniłem 3 kraje które myślałem, że są wyżej, uczepiłeś się a gówno rozumiesz. Czytaj może trochę.

   Według twojego rankingu radości top 5 z dawnych lat, jesteśmy 31. SPADEK JAK Sk$%%YSYN. To, że akurat moje przykłady są niżej to nie znaczy, że jest fajnie, bo jesteśmy 31 a przed nami w ch%@ również europejskich krajów. Ewidentnie nie zrozumiałeś co chciałem powiedzieć, zamień te 3 kraje które ja podałem na 30 przed nami i będziesz miał swoją odpowiedź.

  •  
   k.....3

   -9

   pokaż komentarz

   @iAmTS: Brak kultury +10 do wartości argumentu (gówno rozumiesz).

   Ja tylko pytam czy jest źle, czy nie jest źle, nic nie wspomniałem o tych twoich przykładach. Wiem, psuję wam festiwal - przepraszam, ale chyba fakty przemawiają na moją korzyść, bo jak widać, mają się nijak do niektórych waszych wpisów.

   Wpis nr 1
   Wpis nr 2

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: xD Co? Co to ma wspólnego z moją wypowiedzią. Z rankingiem który wrzuciłeś sam PIERWSZY, który cię zaorał. Przychodzisz, sprowadzasz dyskusję na poziom kretyńskich argumentów daleko od meritum, nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem dwóch zdań, prosisz o powtarzanie i czepiasz się słówek. Ewidentnie próbujesz zdenerwować rozmówcę. Po czym cieszysz się bo ktoś ci powiedział, że gówno rozumiesz a się odzywasz. Faktycznie wygrałeś argumentami bo cię podsumowałem dosadniej. Elo, myślę, że wykop oceni twoje argumenty i moje.

  •  
   k.....3

   -6

   pokaż komentarz

   @iAmTS: Zaczynasz argumentami z powietrza o Czechach i Rumunii. Tak będę się tego czepiał, bo albo dyskutujemy na bazie faktów, albo pleciemy to na co mamy ochotę i co nam akurat pasuje do tezy. Ranking mnie zaorał? A czy to ja forsuję wizję Polski jako państwa trzeciego świata?

   Po czym cieszysz się bo ktoś ci powiedział, że gówno rozumiesz a się odzywasz.

   Czyli co? Zrobiłem źle, że wciąłem się wam w wasz festiwal? Powinienem zostawić was, żebyście sobie plusowali i przytakiwali, argumentom z dupy?

   Wykop oceni mówisz? No tak, w końcu #neuropa obiektywizm. Mógłbym tu napisać, że Ziemia krąży wokół Słońca, a i tak dostałbym minusy, tylko, że ja mam to... tam gdzie Stonoga, czyli w p... Szkoda, tylko że nie umiesz prowadzić normalnej dyskusji nastawionej na konfrontację, również własnych tez i opinii. Ale co tam. Pa pa.

  •  

   pokaż komentarz

   @iAmTS: przeciez @kuziu13 ciebie troluje. Nie wierzę by ktoś się tak sam zaoral i jak nigdy nic dalej dyskutowal... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: Czy pojęcie krytyczne myślenie jest ci znane? Popatrz - powiedziałem, że jest c!$##wo i podałem trzy przykłady krajów które MOGĄ być kierunkiem dla inwestycji zamiast Polski. Wiedziałem, że jest c!$##wo i tego byłem pewien, co wszystkie rankingi potwierdzają. Tym bardziej ten z którym TY WYSKOCZYŁES PIERWSZY, więc tym bardziej racja po mojej stronie.

   Podane przeze mnie kraje nie są pierwszym wyborem zamiast Polski, co przyznałem, ale jest 30 takich krajów. CZEGO k@$?A TU NIE ROZUMIEĆ? Nie masz kolego racji i TWOJE MATERIAŁY to potwierdzają.

   Teraz pieprzysz od rzeczy i zakłamujesz rzeczywistość. I ja nie jestem MY. Sam piszę. Poza tym chyba dawno na głównej nie byłeś skoro o jakiejś neuropie mówisz. Policzymy znaleziska? Która strona ma ich więcej?

  •  

   pokaż komentarz

   @iAmTS: Zaczynasz argumentami z powietrza o Czechach i Rumunii. Tak będę się tego czepiał, bo albo dyskutujemy na bazie faktów, albo pleciemy to na co mamy ochotę i co nam akurat pasuje do tezy. Ranking mnie zaorał? A czy to ja forsuję wizję Polski jako państwa trzeciego świata?

   @PrawdziwyRealista: Niezła bezczelnośc co?

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: Trzeba wiedziec kiedy się poległo w dyskusji...

  •  
   k.....3

   -3

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: Ja poległem? No skoro pan sędzia tak wnosi, to ja się nie sprzeciwiam. Z tym, że ja myślałem, że w dyskusji, przegrywa ten, kto nie umie obronić swoich tez, ale... cóż poddaję się, odklepuję, tylko już mnie nie bijcie.

   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: moze przeczytaj swoją dyskusję tylko zamaż nicki. Niestety dyskusję można "przegrać" również z innych powodów.

   Życzę miłego dnia

   Sędzia Dziura w Dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   k.....3

   -3

   pokaż komentarz

   To co mówiły "przebrzydłe wykopowe lewaki" się spełnia. Ale oczywiście po co komu dobra opinia o stanie prawnym w Polsce. Co kogo obchodzi, że firmy szukające nowego miejsca pod budowę fabryki produkcyjnej czy nowej inwestycji widząc ocenę stanu prawnego nas, Czech i Rumunii nie będą mieli wątpliwości gdzie bardziej rząd im zrobi pod górkę.

   @PrawdziwyRealista: No więc, użytkownik @iAmTS stawia tezę, że Polska nie ma dobrej opinii na świecie, a inwestorzy "widząc ocenę stanu prawnego u nas" będą przenosić się do innych krajów.
   Wspólnie - że tak to ujmę - ustaliliśmy, że w krajach wymienionych (Czechy, Rumunia) nie ma gorszych warunków do prowadzenia biznesu, przynajmniej na podstawie jednego z rankingów, aczkolwiek żaden inny w miarę wymierny wskaźnik nie został podany. @iAmTS nie podaje żadnych argumentów, które mogłyby wskazywać na słuszność jego tezy. Nie mogę za takowy (argument) uznać 31. miejsca Polski w przytaczanym rankingu, w którym Polskę wyprzedzają głównie zachodnie kraje europejskie, mające od długiego czasu "dobrą renomę" na świecie. Także...

  •  

   pokaż komentarz

   @kuziu13: Polska wedlug przytaczanego rankingu spadla. Czyli z ppzycji bardzo dobrej na przecietna. Jesli to nie jest dowod na slusznosc tezy to nie wiem co trzeba jeszcze przytoczyc.

 •  

  pokaż komentarz

  @daj_pan_spokoj

  Ciekawa sprawa. Jeśli unieważnią/zawieszą umowę o Europejskim Nakazie Aresztowania z Polską to staniemy się rajem dla wszystkich ściganych w UE i zlecą się do nas wszyscy którzy uciekają przed prawem...

 •  

  pokaż komentarz

  Logiczna konsekwencja. A niech no powstana spory z jakimis podmiotami zagraniczymi.
  Wbijta se do lbow to co jest ponizej napisane. Tlumaczenie:

  "Ci którzy mówią, że praworządność jest sprawa tylko i wyłącznie krajową, a UE powinna się skupić wyłącznie na wspólnym rynku rozumują niewłaściwie: wspólny rynek może rozwijać jedynie wtedy gdy praworządność istnieje we wszystkich krajach członkowskich, gdy biznes ma pewność, że każdy spór zostanie rozwiązane przez sędziego, który jest niezależny od konkretnego rządu sprawującego w danym momencie władzę. Osłabiając wspólny rynek, chwiejesz cala Unią. Dlatego własnie jest kluczowym aby kraje zachowywały się w sposób na jaki się same zgodziły (podczas akcesji)."

  źródło: pbs.twimg.com

Dodany przez:

avatar daj_pan_spokoj dołączył
676 wykopali 51 zakopali 7.9 tys. wyświetleń
Advertisement