•  

  pokaż komentarz

  Nie wierzy w Boga ale nosi pentagramy xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Citaxin: Pentagram ma symbolikę magiczną, to nie tylko znak szatana. Nie wierząc w Boga, nie wierzy się jednocześnie w Szatana. To bardziej odzwierciedlenie żywiołów.

  •  

   pokaż komentarz

   Pentagram ma symbolikę magiczną (...) to bardziej odzwierciedlenie żywiołów.
   @Soia: Nie wierzy w boga ale wierzy w magiczne ślaczki? Dobrze rozumiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada Tak, p?#%%?%i wszystkie religie ale wierzy, że jak się wyszczy do rzeki to jej będzie smutno a podcierajac dupę liście po dwójce w lesie, najpierw przeprasza paproć, że musiał z niego skorzystać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Soia: Zgadzam się z tobą. Ale to Twoje zdanie. Nie wiadomo z jakich przesłanek sobie zrobił te tatuaże.

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada: ja bym to brał bardziej jako symbolikę. Jak sobie wytatuujesz lwa to nie znaczy, że wierzysz w Aslana z Narni tylko jest to symbol siły czy czegoś tam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Soia: Nie wierzy w boga ale wierzy w magiczne ślaczki?

   @GrzegorzPorada: Może wierzy w magię czy szatana może nie, nie wiemy tego. Takie symbole ludzie umieszczają czasem, żeby podkreślić odcięcie od chrześcijaństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada: Źle rozumiesz. Nie ma tu mowy o jakiejś magii.

  •  

   pokaż komentarz

   @Citaxin
   Też bym przestał wierzyć w Boga gdyby mnie tak tatuażysta urządził.
   ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wierząc w Boga, nie wierzy się jednocześnie w Szatana. To bardziej odzwierciedlenie żywiołów.

   @Soia: Widzę, że ma zapłacone wszystkie składki członkowskie w "klubie Szatana".

   A tak na poważnie jakby ktoś pytał to pierwszy raz widzę gościa. Ale od razu widzę, że jest satanistą i po jego twarzy i po jego wypowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw
   Dodam, że miał rację besztając tego niedzielnego dziennikarza.
   Wszędzie wpakować politykę albo religię.
   Nawet po mordzie nie moża sobie dać bez ideologicznych przepychanek.

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada: Pentagram ma znaczenie geometryczne, jakby miał trójkąt albo koło albo elipsę to co to za różnica?

  •  

   pokaż komentarz

   @Voltaire: Mnie się pytasz? To ktoś inny napisał że ma symbolike magiczną.

  •  

   pokaż komentarz

   @Citaxin: Niewierzący często nie lubią religii z powodu zawłaszczania słów, znaków, symboli, miejsc i wszystkiego co tylko może. To, że katolikom w pewnym momencie odwaliło i pentagram skojarzył im się z głową kozła, a kozioł z szatanem (co oni ćpali?), to nie znaczy, że ta figura geometryczna ma jakikolwiek faktyczny związek z jakąś magią (nie ma, bo żadnej magii nie ma). Dla katolików to może być symbol szatana, w innej kulturze to może być symbol doskonałości, a dla kogoś innego to może być po prostu spoko znaczek.

   Tak przy okazji "rybka" używana przez katolików jako symbol ich religii pierwotnie była symbolem seksu. To by tłumaczyło dlaczego ludzie naklejają ją sobie na samochody. Rozpustnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ale od razu widzę, że jest satanistą

   @Belzebub:

   @Belzebub

   To dokładnie tak samo co ja mogę teraz powiedzieć o Tobie. Powinniście się znać z czarnych mszy albo konferencji/zjazdów/spotkań satanistycznych, tudzież koncertów Behemotha, gdyby ta logika miała sens.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wierzy w boga ale wierzy w magiczne ślaczki? Dobrze rozumiem?

   @GrzegorzPorada: a co w tym dziwnego ? Ludzie ktorzy wierza w Szamanizm, wierza w zwioly, w duchy przeodkow z ktorymi mozna sie skontaktowac, a Boga osobowego tam nie ma, Bo wielki Duch Manitu nie jest Bogiem, Sa rozmaite duchy lokalne, Masz zawezenie psychiczne do chrzescijanstwa i wydaje ci sie ze tylko taka forma religijnosci istniej, Gdyby ktos ci powiedzial ze Jezus Chrustus ni byl Bogiem, a Ewangelie sa falszerstwem plagiatem przepisanym z egipskich ksiag to bylbys w szoku, A tak wlasnie jest.... Jezus Istnial jako czlowiek tak mial na imie A wlasciwie Jeszu, w translacji fonetycznej, ale wydarzenia z jego zycia ktore opisuje biblia nie wszystkie mial miejsce, Nie blo wskrzeszenia Lazarza, Nie blo zwiastowaia Mari panny, nie bylo chodzenia po wodzie, nie blo zamiany wody w wino, nie blo rozmozenia ryb i chlebow, i nie bylo w wieczerniku picia chleba i wina na pamiatke jego smierci, Wszstkie te wydarzenia zostaly zaczerpnie z egipskich ksiag i dotcza Faraona, Faraon wskrzesil mezczzne o iminiu Eleazar, ( a nie lazarz) to Izydzie zwiastowal duch ze piocznie i porodzi syna ktorego beda zwac Si-Osiris, To Bog Sobek z glowa krokodyla chodzil po wodzie a nie Jezus, I to faraon zamienil Wode w wino, nawet liczba stagwi sie zgadza blo ich 6, To Faraona nazywano barankiem, Dobrym pasterzem, Wiec jak Widzisz Rozal ma wiecej rozumu od ciebie, bo nie twierdzi ze dobro i zlo jest zwiazane z wiara w Boga,

  •  

   pokaż komentarz

   Tak przy okazji "rybka" używana przez katolików jako symbol ich religii pierwotnie była symbolem seksu. To by tłumaczyło dlaczego ludzie naklejają ją sobie na samochody.

   @cyrkiel: Tutaj nie masz racji, Rybka byla tajemnym znakiem, z innego powodu, Po grecku Ryba znaczy IHYS a to sa pierwsze litery od slow Jezus Chrstus Syn boga ,,,, Ale to mit, Jezus nie Byl zadnym Bogiem, ale zydem, synem fryzjerki o nienajlepszej reputacji, Pozniej sciemnili ze ona reputacje miala super, ale dzieciaka jej duch swiety machnal, Zeby nie bylo ze Maryska byla ladacznica, Bo w izraelu za to kamienowali, Wiec znalezli figuranta ktory zgodzil sie ja poslubic, Gosc juz w podeszlm wieku wiec mloda zona z dzieckiem to dla niego i tak szczyt jego mozliwosci, Do tego jak dostal wiano, Bo u Zydow Zdowka dostawala posag, To byl ucieszony, a pozniej po smierci Jezusa gromada madrali przepisala na zywca fragmnty egipskich ksiag i zrobili z Faraona Jezusa, albo na odwrot,

  •  

   pokaż komentarz

   , a kozioł z szatanem (co oni ćpali?),

   @cyrkiel: oni nie cpali to swiadome dzialanie,,,, Koziol w mitologi Chrzescijanskiej ma postac Greckiego Fauna, Bardzo fajnego Boga greckiego ktory byl bogiem milosci ,,,, Aby zniszczyc stare wierzenia, i zochydzic je, zaczeto szatana malowac w taki sposob, z tym ze pogodne oblicze fauna zaczely wkrzwiac grymasy, Coz Kosciol mial zawsze dobr PR

  •  

   pokaż komentarz

   @RandomizeUsr0: on sam w wywiadzie przyznał się że jest satanistom. Nie zorientowani w temacie tak jak Ty tego nie zauwazyli. Powiedział że "wierzy w nature" a to jest właśnie fundament wiary. No ale co prawda nie mamy 100 pewności może się zgrywa. Niektórzy pewnie myślą, że Sataniści piją krew kozła albo jakieś pierdoły z filmów wyczyniają.

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: To zabawa w literki to dopiero później. "Rybka" to modyfikacja Vesica piscis/rybi pęcherz. Wspólnego pola dwóch nachodzących na siebie okręgów, co może się kojarzyć, sam kształt tego pola tym bardziej się kojarzy. Później wyewoluowała z tego ryba, która również kojarzy się z płodnością (a jak ktoś ma za mało wyobraźni, żeby mu się kojarzyło, to "yoni fish") Oba te symbole były używane w różnych kulturach. Są po prostu symbolem waginy. Zresztą chrześcijańscy artyści musieli zdawać sobie z tego sprawę, bo trudno ich dzieła uznać za przypadek. Wszyscy z rybką na samochodzie mają po prostu symbol waginy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: 2.bp.blogspot.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Belzebub: ....satanistą, nie satanistom i dlaczego napisałeś sataniści z dużej litery? Czym wytłumaczysz te błędy, brakiem wykształcenia, czy może pośpiechem?

  •  

   pokaż komentarz

   @cyrkiel: hahaha,,,, symbol waginy, zrobiles mi dzien, Wiec dobrze To moze popatrzmy na to astrologiczni, Wiadomo ze zie,oa porusza si wokol slonca, do tego porusza sie po osi, Przechodzac przez 12 znakow zodiaku, Taki jeden okres okres trwa ok 2,5 tys lat, Gdy jezus umieral konczyla sie Era Barana, a zaczynala sie era ryb w znaku zodiaku obcnie era ryb konczy sie i za ok 500 lat bedzie ziemia wzgledem slonca w polozeniu na znaku Wodnika, Zreszta W ewangeliach ktore sa przepisane zywcem z egipskich ksiag na pytanie kiedy Jezus przyjdzie powtornie na ziemie powiedziano ze zobaczymy mezczyzne z dzbanami wody jako znak przed jego przyjsciem, Mezczyzna z dwoma dzbanami to wlasnie znak zodiaku Wodnika, Dlatego obecnie mowi sie o Erze wodnika ,,,, Jakis Astrolog by to lepiej wytlumaczyl, Staralem sie jak umialem

  •  

   pokaż komentarz

   dlaczego napisałeś sataniści z dużej litery?

   @Holesmaker: chodzilo mu zapewno o narodowosc, Nazwy wlasne piszemy duza litera, SAtanisci To miszkancy Piekla, Pieklo obecnie mamy na ziemi, a ziemia rzadzi Lucyfer dobry swietlisty duch Bog duch obrazowany pod postaciom Slonca Jutrznki, W lacinskij wersji Ewangeli, w Wulgacie Jutrzenke nazywa sie Lucyferem a Jutrzenka, Lucyfer jest snem Boga, ktoremu powierzono piecze nad swiatem, , https://www.youtube.com/watch?v=Y1C0hv0ZNJc

  •  
   p.......o via Android

   -2

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada pentagram odzwierciedla równowagę w przyrodzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Sataniści to w/g ciebie narodowość? O reszcie bzdur, które wypisałeś, nawet nie wspomnę...

  •  

   pokaż komentarz

   Sataniści to w/g ciebie narodowość?

   @Holesmaker: To zalezy jak na to spojrzysz, To jak z Zydem, Mozesz pisac Zyd z duzej jesli piszesz o Narodowosci, albo z malej jesli mowisz o wierze, Mozna wiec mowic satanista jesli mowisz o wyznawanych pogladach, Albo Satanista, jesli mowisz o narodowosci, o mieszkancu piekla, Mozna by mowic Pieklanin Albo Szeolanin, Gdyz Szeol to nazwa pikla, Ale poniewaz poslugujemy sie jezykiem Polskim o lepiej brzmi Saanista, nizli Pieklanin, ,,,,,, To arbitralne nazwanie, Chrzescijanie tez mowia na siebie katolicy, protestanci czy prawoslawni, z malej bo to wiara, Ale jesli by byl kraj np prawoslawie, to wtedy narodowosc bysmy pisali Prawoslawny, To oczywiscie interpretacja, Poniwaz Ziemia jest Pieklem, i wszyscy modlimy sie do Lucyfera Syna Boga, Tz kto sie modli to sie modli, to wszyscy jestesmy mieszkancami Piekla, a wiec Satanistami a tutaj posluchaj papieza pierwszego sluge Szatana https://www.youtube.com/watch?v=Y1C0hv0ZNJc

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Zdajesz sobie sprawę z tego, że napisałeś stertę bzdur, czy tylko udajesz? Słyszałeś kiedyś o takim kraju jak Prawosławie? Żyd, to nazwa narodowości, nie wyznania. Wyznanie to judaizm. Jeszcze raz zapytam, gdzie słyszałeś o narodowości satanista i jeśli nie odpowiesz, to uznam cię za totalnego nieuka i idiotę. Czy mieszkając w piwnicy, jesteś narodowości piwnickiej, albo żyjąc w śmietniku masz narodowość śmieciarską? Manipulacją z YT możesz nabierać kretynów, bo ktoś w miarę wykształcony, nawet nie mający związku z religią katolicką, ryknie ci ze śmiechu prosto w twarz.

  •  

   pokaż komentarz

   Żyd, to nazwa narodowości, nie wyznania

   @Holesmaker: Sam bzdury opowiadasz i mowisz zes piekny.... Żydzi (dosł. „chwalcy /Jahwe/” lub „czciciele /Jahwe/” z hebr. Jehudim, Slowo Zyd narodowosc piszemy z duzej litery, a slowo zyd chwalca Jahwe piszem mala litera, odpowiednikiem slowa Zyd jest Rosjskie Slowo еwrej еврей oznaczajacego czciciela Jahwe ( za wikipedia) Co do narodowosci Satanistycznej, To chyba logiczne, Jesli mieszkancy Polski to Polacy a Mieszkancy Izraela to Izraelczcy lub po polsku Zydzi To mieszkancy Piekla to Pieklanie, lub Satanisci, Sam Jezus w Księdze Apokalipsy nazywa się gwiazdą poranną.(Lucifer)
   "Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów. Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida, Gwiazda świecąca, poranna (Lucifer)(Ap 22:16) Wiec drogo przyjacielu jesli Piecze nad swiatem oddano Lucyferowi to naturalne ze zyjem w Piekle.... Synonimem slowa Lucifer jest Satan Wiec Mozna mowic o narodowosci Lucyferian lub Satanistow, Jesli Logika nadal obowiazuje

  •  

   pokaż komentarz

   @Holesmaker: wg slownika PWN Zgodnie z zasadami języka polskiego, w którym nazwy narodowości zapisywane są wielką literą, a nazwy wyznawców poszczególnych religii – małą, członków narodu żydowskiego, niezależnie od ich wyznania, nazywa się Żydami, natomiast wyznawców judaizmu – żydami . Istnieją zatem Żydzi niebędący żydami ze względów religijnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Właśnie o to chodzi, że logiki, a nawet podstawowej wiedzy, brak u ciebie. Jesteś żałośnie śmieszny, a nawet śmiem twierdzić, że głupi. Zapytam jeszcze raz, skąd narodowość satanistyczna i czy istnieje narodowość piwnicka, lub śmietnikowa? Które akty prawne, lub organizacje międzynarodowe wskazują, że istnieją takie narodowości?

  •  

   pokaż komentarz

   @Holesmaker: Twierdze ze jestes zwyczajnie glupi, Odpisalem ci skad Narodowosc Satanistyczna, Wszscy Mieszkanc Piekla, A ziemia jest wlasnie takim miejscem sa Pieklanami, Lucyferianami lub Satanistami, Tak jak Mieszkancow Izraela Nazwa sie Izraelczkami bez wzgledu na wyznawane poglady I tak moze byc Arab Izraelczkiem, Albo Moze byc Zyd, (Jako narodowosc) muzlumaninem,To na tej zasadzie Mieszkaniec Piekla, moze byc Satanista ,,,, jako narodowosc, a lucyferianinem czyli chrzescijaninem ( z malej liter bo to wiara) Co tutaj jest niezrozumiale?, Wskazalem ci fragment z NT gdzie jezus nazwa siebie Lucyferem ?> wskazalem, Papez tez modli sie do Lucyfera bo Mszal Rzymski jest po lacinie, I tam slowo Luciferus pada czesto, Greckim, tlumaczeniem Luciferus Bylo Phosforus, Ale jesli Greka nie jest jezkiem koscielnm Ale Lingua Latina to powinnismy byc konsekwetni i powiedziec sobie szczerze Jezus jest Lucyferem, To nic zlego Lucyfer jest przedstawiany z rogami tylko na filmach, W rzeczwistosci to naprawde dobry gosc, Nie lubial pracowac, Walesal sie calymi dniami z podobnymi jak on lachudrami, Ale czego mozna sie spodziewac po czlowieku ktory mial matke fryzjerke o watpliwej reputacji...

  •  

   pokaż komentarz

   i czy istnieje narodowość piwnicka, lub śmietnikowa?

   @Holesmaker: Masz skonczona szkole podstawowa? Tam chyba ucza ze nazwy panstw miast, kontyntnetwo wlasne piszem duza litera, Piwnica i smietnik nie jest w spisie, Nie ja Wymyslalem zasad gramatczne, Zwroc sie do Miodka moze na zasadzie uzusu piwnica zostanie bytem jak Pieklo i bedzie sie mieszkancow piwnicy nazwalo Piwniczanami jako narodowosc, Jak to fajnie by brzmialo Piwnico ojczyzno moja ty jestes jak zdrowie, Ile cie cenic trzeba ten tylko sie dowie kto Cie stracil,,,,,

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: O to właśnie chodzi, że chcę abyś mi podał idioto, akty prawne, które wskazują na istnienie takiej narodowości, a nie twoje urojenia, bajki o diabłach, wróżkach i tym podobnych bzdurach dla małych dzieci. Spreparowane filmy z YT, pierdoły o astrologii, czyli o niczym, możesz wykładać swoim dzieciom. Pytam cię konkretnie o akty prawne, uznające narodowość satanistyczną, piwnicką lub śmietnikową, a skoro nie potrafisz mi ich podać, jesteś dla mnie zwykłym bajkopisarzem, a w zasadzie pierdołą wierzącą w smoki, rusałki bagienne i inne stwory ze zj%?#nej ludzkiej wyobraźni. Powiedz mi jeszcze, czy jak wychodzisz się w nocy wysikać, to zapalasz w całym domu światło?

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Rozumiem że ciebie uczono w szkole podstawowej o narodowości satanistycznej i chodziłeś zapewne do Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, hahahahaha!

  •  

   pokaż komentarz

   Pytam cię konkretnie o akty prawne, uznające narodowość satanistyczną,

   @Holesmaker: Tlumacze ci debilu Wielką literą piszemy:
   1. Imiona własne, ludzi i zwierząt np.: Barbara, Adam Mickiewicz, Maks.
   2. Przydomki, pseudonimy i przezwiska ludzi np.: Bolesław Chrobry, Sokole Oko, Huba
   3. Nazwy świąt, dni, okresów świątecznych np.: Narodowe Święto Niepodległości, Wigilia, Boże Narodzenie
   4. Przymiotniki odpowiadające na pytanie czyj? Utworzone od imion własnych np.: Styl Sienkiewiczowski, Wiersz Różewiczowski
   5**. Nazwy gwiazd, planet i konstelacji np.: Saturn, Jowisz,, Droga Mleczna, Wielka Niedźwiedzica, Pieklo, Słońce, Księżyc**
   6. Nazwy części świata, państw i ich mieszkańców np.: Ameryka, Amerykanin, Polska, Polak, Europa, Europejczyk Pieklanin, Satanista.
   7. Nazwy regionów, krain historycznych i ich mieszkańców np.: Pomorze, Pomorzanin, Wielkopolska, Wielkopolanin.
   8. Nazwy mórz, oceanów, jezior i gór np.: Atlantyk, Kanał Augustowski, Sahara.
   9. Przymiotniki wchodzące w skład nazw geograficznych np.: Ameryka Południowa, Morze Północne, Nowy Targ, Wielka Brytania.
   10. Nazwy przedstawicieli ras, szczepów i plemion np.: Murzyn, Arab, Słowianin, Indianin.
   11. Nazwy ulic, placów, parków, budowli i zabytków np.: Ulica Puławska, Wawel, Łazienki.
   a) Wszystkie wyrazy w nazwach wielowyrazowych, jeżeli wchodzą ściśle w skład nazwy własnej np.: Zamek Królewski, Rynek Starego Miasta, Wały Chrobrego.
   12. Nazwy urzędów, władz, instytucji, szkół, organizacji np.: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Uniwersytet Jagielloński, Gimnazjum im. Gen K. Sosnkowskiego, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu.
   Kobieta i styl”. To za zasad pisowni, Nie ma czgos takiego jak jakis akt prawn z mieszkanca takiego i takiego Kraju czy planty nazywamy tak i tak, Od tego sa zasady pisowni Zyjemy na planecie Pieklo i jestesmy Satanistami

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Debil cię zrobił, wiec zapytam jeszcze raz, bo jako debilątko nie rozumiesz prostych pytań i odpowiadasz mi na coś, o co nigdy cię nie pytałem. Jakie są akty prawne, uznające narodowość satanistyczną? Czy wychodząc spod kołdry, zapalasz światło w całym domu, oraz czy kończyłeś Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry?....Tylko tyle, nie musisz mi przytaczać definicji z Wikipedii, bo one mnie nie interesują. Tego wszystkiego uczyłem się w szkole podstawowej dawno temu. Oczekuję rzeczowych odpowiedzi człowieka dorosłego. Jeśli nie potrafisz ich udzielić teraz, nie spiesz się, zapytaj mamy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Citaxin: może właśnie dlatego nosi pentagramy, bo nie wierzy w boga? ALe czego tu się spodziewać od cymbała piszącego 'xD'

  •  

   pokaż komentarz

   Jak sobie wytatuujesz lwa to nie znaczy, że wierzysz w Aslana z Narni tylko jest to symbol siły czy czegoś tam.

   @Chudzinx: lew jest symbolem króla dżungli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Holesmaker: a Jakie masz akty prawne ze np Niemcy nazwaja sie Niemcy a dla drugich Germania, a dla jeszcze innych Deutschland, ? To wszstko kwestia konwencji Ktos sie tak i tak umowil, i tak nazwal Nazwe panstwa Mozna sobie zmienic, Nie dawno tak zrobila Macedonia, sasiedzi protestowali wiec nazwe zmienili, Kwestia umowna mozesz sobie Kraj nazwac Dupa jesli ci sie podoba, Ja nie nazwalem ziemi Pieklem, Ucznil to Bog wysylajac swojego Syna Lucyfera na nia, i robiac tutaj pieklo, Wszyscy ludzie mieszkancy Planety Pieklo to Satanisci,,,,, Kwestia konwencji, Oczywiscie w roznych jezykach nazywamy Mieszkancow Piekla rozmaitymi Nazwami. Wiec Moga byc Satanisci, Moga byc Lucyferianie, Moga byc Pieklanie, Szeolanie Adjanie, Hellianie, ZAlezy jak ta planeta nazywa sie w ich jezyku, Co do Szkoly Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry to jest to fikcyjna szkola powstala w wyobrazni pisarki... Ja jak kazde diablatko skonczylem jakas szkole Nie byla to szkola Czarownic i Czarodziejow raczej Diablow i Diablic, rektorem tam sam pan Lucyfer Chrystus Faraonem zwanym Belzebub byl prorektorem a Azazello byl dziekanem do spraw diabelskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Belzebub Przepraszam, czy coś nie tak w byciu satanistą?

  •  

   pokaż komentarz

   @Chudzinx: Ta, a jak ktoś sobie wytatuuje swastykę, to z góry powinno się zakładać, że jest to dla niego zwyczajnie symbol szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie twierdzę, że takich sytuacji nie ma, bo na pewno są, ale z góry zakładając taki obrót spraw, to napis na murze określający fallusa powinno się pierw rozpatrywać pod kątem znaczenia w innych kulturach. Kto wie, może te czteroliterowe słowo oznacza w jakiejś kulturze "kochany". kochany sędzia, kochany policjant, kochany sąd

   Ileż wyroków o obrazę można było uniknąć tym jednym prostym trikiem (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze:

   wierzy, że jak się wyszczy do rzeki to jej będzie smutno a podcierajac dupę liście po dwójce w lesie, najpierw przeprasza paproć, że musiał z niego skorzystać.

   To i tak ma więcej sensu jak najpopularniejsze religie

  •  

   pokaż komentarz

   @Citaxin: @Soia: @GrzegorzPorada:
   Moim zdaniem pentagram jest dla wielu symbolem wolności wyboru, sprzeciwu wobec narzucania zasad np. religijnych. Poza tym, jest symbolem czarnej magii, szatana itd, ale osoba tatuująca go raczej nie wierzy w zjawiska nadprzyrodzone, tylko po prostu lubi tą symbolikę, otoczkę, tak jak ludzie tatuują sobie symbol Cthulu lub bogów greckich. Nie mówiąc o tym, że istnieje coś takiego jak satanizm laveyański, który nie ma nic wspólnego z wiarą, tylko jest systemem filozoficznym.

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada: @Belzebub: Sporo wywiadów widzialem z Różalem. On się odcina od wiary w Boga, Szatana, każdej wiary. Z tego co mówił, to wierzy w żywioły i życie zgodnie z naturą. A pentagram to tylko symbol, ale katolicy znają zazwyczaj jedno znaczenie, które tak na prawdę ma o wiele głębszą i ciekawszą symbolikę niż znak szatana. W którymś wywiadzie powiedział o sobie, że ma wierzenia pogańskie, czyli właśnie żywioły, co czyni go, w oczach katolików, automatycznie satanistą. Nie jestem ekspertem, mówię tylko co słyszałem w wielu wywiadach, które były z nim przeprowadzane. Całkiem ciekawa postać, kiedy się przebrnie przez tą całą otoczkę.

  •  

   pokaż komentarz

   @nokash: Tatuaże jak tatuaże. Każdy na swój sposób rozumie ozdabianie ciała. Każdy ma swój pogląd na to co ładne. Też w którymś wywiadzie mówił, że roi je często w barterze, u kumpli zazwyczaj, pod wpływem impulsu. Raczej nie mają mieć jakiegoś większego przesłania. Ale to już Różala trzebaby zapytać o znaczenie. PS. Jest jeden wywiad na sali treningowej, gdzie mówi trochę o tatuażach.

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada w nic nie wierzy, jeszcze nie wierzy...

  •  

   pokaż komentarz

   Boga ale nosi pentagramy xD

   Ja wierzę w Boga i noszę pentagramy! Zacznijmy od tego że z przyzwyczajenia pomyślałeś "Boga" i miałeś na myśli Boga katolickiego a to już błąd bo są różne wyznania gdzie jest Bóg :) Dwa, to pentagram jak mówisz został obwieszczony symbolem "zła/szatana" (w religii Chrześcijan / Katolików) tylko przez ludzi gdyż nagle im się odwidziało ,bo zamiast ran Chrystusa jednak przypomina "rogi/główę" szatana.

  •  

   pokaż komentarz

   Pentagram ma znaczenie geometryczne, jakby miał trójkąt albo koło albo elipsę to co to za różnica?

   @Voltaire: Jak to jaka?
   trójkąt = iluminata
   koło = mason (nawiązanie do ziemi kuli czyli kłamstwa masonów)
   tylko ta elipsa by przeszła, ale to też nie jestem tego na 100% pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   `@Soia: Nie wierzy w boga ale wierzy w magiczne ślaczki?

   @GrzegorzPorada: Może wierzy w magię czy szatana może nie, nie wiemy tego. Takie symbole ludzie umieszczają czasem, żeby podkreślić odcięcie od chrześcijaństwa.`

   @Belzebub: jest coś takiego jak krzyż świetego Piotra który symbolizuje postawę antyreligijną. Wydaje się, że jest związany z tymi stereotypowymi satanistami bądź inną "wiarą" a jest to nawet bardzo ateistyczny symbol.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw: najsmieszniejsze jest to, ze on ma tego swiadomosc, ale brnie dalej w zaparte, ze to wszystko prawda ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Ty nie skończyłeś nawet podstawówki, jesteś tak tępy, że nie ogarnęłaby cię żadna szlifierka, a do tego próbujesz zgrywać mądralę i swoimi pierdołami zarażać innych. Dlatego podam ci definicję państwa, ustanowioną przez prawo międzynarodowe: państwo to zorganizowana jednostka terytorialna, będąca podmiotem prawa międzynarodowego. Mniej formalna definicja określa państwo jako polityczną organizację społeczną wyposażoną we władzę suwerenną. W oparciu o definiensa tej definicji, aby dany twór został uznany za państwo musi spełniać następujące warunki:
   - musi posiadać określone terytorium (gdzie jest terytorium piekła?)
   - na tymże terytorium muszą zamieszkiwać ludzie (ludność), o wspólnej historii, kulturze etc. (element socjologiczny pojęcia państwa), (muszą zamieszkiwać ludzie, nie diabły czy dusze)
   - państwo musi posiadać władzę najwyższą, a w związku z tym być tworem suwerennym
   Nie odpowiedziałeś mi jeszcze na pytanie, czy jak wstajesz się wysikać, to zapalasz światło w całym domu?

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada a mnie się podoba pentagram ze względów geometrycznych na ten przykład

  •  

   pokaż komentarz

   @Soia: Odwrocony pentagram to znak satanistyczny (z dwoma rogami do gory) . Dawniej sam Rozalski mowil o tym, ze jest satanistą, ze szatan daje wybor itp. jak wyplynal w KSW na szerokie wody to dopiero wtedy zaczal gadac, ze jest poganinem .

  •  

   pokaż komentarz

   @allladino: Zgadzam się z Tobą. Ale przyznasz, że pytanie o walkę dobra ze złem było płytkie i oparte na powierzchownej ocenie? To, że ktoś nosi pentagram nie musi oznaczać, że jest zły, a ktoś kto nosi krzyż, że jest dobry.

  •  

   pokaż komentarz

   @Soia: No z krzyzem to sie zgodze ale satanizm kojarzy sie ewidentnie tylko ze zlem . Posluchaj starych wywiadow Rozalskiego, wtedy nie pomagal zwierzetom, zajmowal sie bandyterką i byl zafascynowany satanizmem . Nawet swoje psy nazwal Szatan i Stalin , wystawial je do walk psow -taki to byl poczciwina z niego .

  •  

   pokaż komentarz

   @allladino: Ale mimo wszystko wydaje mi się, że to tylko taka poza. Jakoś ciężko mi traktować poważnie takie obnoszenie się z tym, że ktoś wyznaje szatana. To trochę wygląda jak takie gówniarskie manifestowanie swojego buntu. Z prawdziwym satanizmem to chyba nie miało zbyt dużo wspólnego. Nie mam jakiegoś wielkiego pojęcia na tematy religijne, ale wydaje mi się, że wiara to kwestia wewnętrzna i ktoś, kto musi się tak mocno obnosić ze swoją wiarą, chyba bardziej siebie chce przekonać do tego, że wierzy, niż innych. I tak samo jak to, że nie każdy kto mówi, że wierzy i wyznaje Boga jest dobry. Podobnie z Satanizmem, chyba nie każdy jest zły. Poza tym z wiekiem wiara każdego ewoluuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Soia: tak, a jeśli ktoś ma wytatuowaną swastykę, to jest to starohinduski symbol szczęścia( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @benquick: Wtedy to zwykły debil ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego podam ci definicję państwa

   @Holesmaker: a ktu tutaj osiolku mowi o panstwie, Mowimy o planecie Pieklo, dla niepoznaki Ziemia nazywana ,,,, Wszyscy mieszkanie Piekla to Lucyferianie albo Satanisci, , Analogicznie jak Marsjanie albo Wenusjanki a co do twojego pytania o swiatlo, To nie odpowiadam bo na glupie pytania nie ma odpowiedzi,

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Ty matole mówiłeś o państwie, jesteś tak głupi, ze już nie pamiętasz? Gdzie jest taka planeta piekło, hmmm? Jesli w twojej gimbusowej dyni, to powiedz mamie, żeby cie wypisała z tej szkoły.

  •  

   pokaż komentarz

   @Holesmaker: Sam jestes matol, Nazwy platet oraz ich mieszkancow piszemy z duzej litery, Pieklo to jest ziemia, Jakbys nie byl analfabeta funcjonalnym to bys zrozumial to co do ciebie pisze, Apage Satanas, EOT z mojej stron diable

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Bujaj się nieuku, a na koniec gorąco zalecam ci wizytę u psychiatry. Piekło jest w twojej dyni, a w zasadzie piekiełko, czyli bajzel. Kończę z tobą, bo dyskusja z debilem okropnie mnie nudzi.

 •  
  m..........0

  +569

  pokaż komentarz

  Polskie dziennikarstwo to dno.

 •  

  pokaż komentarz

  Prawidłowo zareagował, nie ocenia się k$%%a człowieka po jego poglądach. Sam jestem katolikiem, ale czy ateista z automatu jest zły? Nie, k$%%a! Mało tego, znam kilku co swoimi czynami mają w sobie znacznie więcej dobra aniżeli niektórzy wierzący.

  To porównanie było z dupy i wcale się nie dziwię, że tatuaż się wk$%%ił.

 •  

  pokaż komentarz

  Mógł ubrać to ładniej ale w sumie nie jest od elokwentnego wypowiadania się tylko od lania w mordę. Zresztą w sumie przeprosił... Ale poziom dziennikarza też niezly, niczym niektóre wykopki które do postu o złej pogodzie wtrącą jeszcze wątek polityczny, mamy tutaj prawie to samo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 następna

Dodany przez:

avatar sportywalkiorg dołączył
2251 wykopali 65 zakopali 32.7 tys. wyświetleń