•  

  pokaż komentarz

  Kobiety nie potrafia wygrac nawet w swoich konkursach?

 •  

  pokaż komentarz

  E tam. Wg mnie z tą płcią to nie jest taka prosta zero-jedynkowa sprawa. Gość ma androginiczną urodę, dlatego on mógł ten numer odwinąć. Z większością facetów nie byłoby to możliwe w żaden sposób.

  Dobry "tranzystor" jest na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia od babeczki.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Wyobraźmy sobie, że kiedyś taka uroda może stać się powszechna, a ruch gender dominujący. To będą trudne czasy, era klonów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Yezdemir:
   Nie sądzę, żeby miało tak być, chociaż... Życie w cywilizowanym świecie w coraz mniejszym stopniu wymaga siły fizycznej. Dlatego tradycyjnie męskie cechy mogą ulegać atrofii. Już dziś łatwiej w życiu ma dajmy na to facet o dłuższych palcach, niż z dłońmi jak bochenki. Klawiatury, piloty, wszelkiej maści urządzenia precyzyjne...

   Wg mnie stale zmienia się specjalizacja. Maleje. Tym samym będą maleć dysproporcje. Być może różnice płciowe będą nieco mniejsze, może innego rodzaju. To wszystko się w procesie ewolucji zmienia.

   Jedyne co się nie zmienia to odsetek populacji homoseksualnej. Podobno jest bardzo podobny nawet dla różnych gatunków. Z jakiegoś powodu część populacji jest homoseksualna. Osoba religijna musiałaby chyba uznać, że Bóg ma w tym jakiś swój cel, racjonalista widzi w tym raczej jakąś prawidłowość biologiczną.

   W historii / kulturze zmienia się podejście społeczeństwa do homoseksualistów, ale wg mnie absolutnie nie zmienia się ich liczba. Kiedy wydaje się, że jest ich mniej, to tylko znaczy, że się kryją, kiedy wydaje się że jest więcej - to się nie kryją. Ale jest kompletnym idiotyzmem przypuszczenie, że więcej ludzi będzie homo z powodu mody czy przyzwolenia. To jest zwyczajnie niemożliwe. Orientacja seksualna nie jest kwestią wyboru czy kaprysu.

   Trzeba też mieć na uwadze, że wg chyba każdego seksuologa orientacje też nie są binarne. Tzn 100% heterycy to rzadkość, której można ze świecą szukać. Zdecydowana większość ludzi jest bardziej hetero niż homo, ale to nie jest absolutne. No i teraz jak ktoś jest heterykiem na 60% to może mu się przegiąć w drugą stronę, jeśli zajdą odpowiednie warunki (np seria bardzo traumatycznych związków z płcią przeciwną).

   A co do ruchu gender - to jest lewactwo, czyli anty-kultura. Jak dla mnie jest to szkodliwe dla zdrowia psychicznego, jeśli dotyczy dzieci. Dorośli niech sobie robią co chcą, niech się przebierają, zmieniają płcie i co tam im jeszcze do łbów strzeli. Jakiś gość czytałem czuł się helikopterem bojowym ;) Wszystko OK, ale jak słyszę, że chcą mieszać dzieciakom w głowach, żeby się musiały zastanawiać jakiej są płci to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. To są cholernie drażliwe i delikatne sprawy dla dorastającej młodzieży. Mieszanie przy tym "okablowaniu" może doprowadzić niektórych do samobójstwa, a jeszcze innych do zostania seryjnymi zabójcami. Nie, nie i jeszcze raz nie jeśli chodzi o mieszanie dzieciakom w głowach od strony seksualności.

   Ja rozumiem, że jeśli się dzieciak czuje gejem, to trzeba mu pomóc, żeby się nie bał, nie czuł wyobcowany itd. Ale jeśli sam dzieciak nie podnosi tematu, zachowuje się normalnie - to dać mu / jej spokój do cholery.

   Tak samo szkodliwa jest DEZINFORMACJA. Przykładowo odnośnie tego, że predyspozycje do zawodów wynikają tylko z "uwarunkowań kulturowych". To cholernie szkodliwa bzdura. A przede wszystkim BZDURA, bo abstrahując od reszty ciała - mózgi kobiety i mężczyzny różnią się bardzo istotnie i nie jest to wynikiem innego wychowania. Różnice są na poziomie biologicznym.

   Taką samą bzdurą jest uważanie, że orientacje seksualne są sobie równe i każde zachowania związane z płcią także. Istnieje coś takiego jak mniejszość seksualna i bynajmniej nie należy do niej populacja heteroseksualna. To jest WIĘKSZOŚĆ. Są cechy typowo męskie i typowo kobiece. Ludzie prezentują szerokie spektrum, czasami te cechy są pozamieniane miejscami, ale to jest MNIEJSZOŚĆ. To są wyjątki od reguły, reguła jest taka, że większość facetów jest bardziej gruboskórna, a większość kobiet bardziej uczuciowa i empatyczna. To jest NORMA, a nie jedna z równoważnych opcji. Inne opcje to MNIEJSZOŚĆ. Występują rzadko.

   Ale najgorsze (jak dla mnie wręcz zbrodnicze) jest twierdzenie, że płeć czy orientację można sobie wybrać. Absolutnie nie można. Nie powinno się zmuszać nikogo do tego. Ani nawet sugerować. W ogóle łapska precz od czyjejś seksualności. To zbrodnia, jakby ktoś próbował zrobić z osoby hetero homo. A i tak wiadomo, że się nie da. Można człowieka zmusić do jakiś zachowań, zmusić do udawania, ale do zmiany samej orientacji czy identyfikacji zmusić się nie da. I to w każdą stronę. Jak ktoś jest homo, to wara innym od tego. Nie będzie z niego nigdy heteryka.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Nie zgadzam się z tobą w pewnych kwestiach,ale twoja opinia jest bardzo merytoryczna.Warto ją przeczytać

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: "Trzeba też mieć na uwadze, że wg chyba każdego seksuologa orientacje też nie są binarne. Tzn 100% heterycy to rzadkość, której można ze świecą szukać. Zdecydowana większość ludzi jest bardziej hetero niż homo, ale to nie jest absolutne. No i teraz jak ktoś jest heterykiem na 60% to może mu się przegiąć w drugą stronę, jeśli zajdą odpowiednie warunki (np seria bardzo traumatycznych związków z płcią przeciwną).", brednie ogłupionych filozofią gender "seksuologów". Normalny facet czyje obrzydzenie w nie jednoznacznej sytuacji z drugim facetem.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Orientacja seksualna nie jest uwarunkowana genetycznie a środowiskowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @kar-tofel:

   Normalny facet czyje obrzydzenie w nie jednoznacznej sytuacji z drugim facetem. Normalny, czyli masz na myśli heteroseksualny? No to jest normalne. Ale zaraz, co heteryk robiłby w "sytuacji" z drugim facetem?!

   Masz na myśli hetero? A czemu do cholery heteroseksualny facet miałby być w... kurde jakiejkolwiek sytuacji z drugim facetem?! No właśnie do tego piję, nie zrozumiałeś. Większość facetów (i kobiet też) jest hetero. To jest normalne. A mniejszość jest homo. To nie jest normalne, ale się zdarza. Wiesz, że niektórzy ludzie mają oczy różnego koloru? No zdarza się. Niektórzy są bardzo niscy (karły), niektórzy przesadnie wysocy (i krótko żyją, bo serce nie wyrabia). Też się zdarza. Powiesz, że oni są nienormalni? No technicznie tak - nie są całkiem normalni. Tyle że różnica jest taka - ten co ma oczy o różnym kolorze - jemu to nie przeszkadza. Więc spoko. Ale ten co ma ponad 2,5 metra wzrostu - ten ma już trochę pod górkę. Ale nie nazwałbyś go chyba nienormalnym.

   Ale dobrze że poruszasz temat. Bo powiedzmy lesbijka może czuć obrzydzenie w sytuacji z facetem. No mało jest lesbijek, ale są. No i tak jak my byśmy nie chcieli, żeby nas ktoś na siłę w jakiś sytuacjach stawiał, tak samo oni.

   Ja myślę, że jedyny powód strachu przed gejami (bo homofobia jak każda fobia to zwykły strach) - jest strach przed niepewną własną orientacją. Strach przed tym, że "co jeśli sam jestem gejem?" Każdemu kto się tego boi powiedziałbym jedno: nic mnie to nie obchodzi. Bądź sobie i świnką morską czy helikopterem bojowym. Mam w to wbite. I większość ludzi też to nie obchodzi. Chociaż zaraz... Są tacy, którzy... Których by się jeden z drugim mógł bać. Że go będą nienawidzić, gdyby się wydało, co? Ale pomyśl kto to jest. Ludzie, którzy sami się boją, a boją się dlaczego?... No właśnie.

   To jest dziwna pętla. Ciężko teraz dojść do tego gdzie ona się zaczyna. Ale się pętli. Jedynym wyjściem z niej jest olewka. I bądź sobie helikopterem bojowym jak masz ochotę. Nikogo tak naprawdę to nie obchodzi.

   https://www.youtube.com/watch?v=kyYWpHZBXAA

  •  

   pokaż komentarz

   @niunix:
   Co to znaczy? W jaki sposób psy, koty czy świnie są warunkowane środowiskowo, kiedy występuje u nich homoseksualizm? IMHO ani genetycznie, ani środowiskowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: preferencje seksualne są warunkowane środowiskowo. Dowiedziono to wielokrotnie na przykładach emigrantów w USA - diaspory wietnamskie czy koreańskie maja znacznie inne (bardziej zamerykanizowane) preferencje co do płci, rasy, wyglądu partnera niż ich rodacy pozostający w ojczystych krajach

  •  

   pokaż komentarz

   @niunix:
   Chciałbym zobaczyć jak dowiedziono, bo jest naprawdę masa okazji do popełnienia mnóstwa błędów systematycznych przy okazji prób udowadniania takich tez.

   Mniejsza o to. Potrafię sobie wyobrazić, że jak się na siłę od dzieciaka chce u kogoś wywołać jakieś skrzywienie, to być może się da. Jakąś cholernie drastyczną i chorą tresurą wszystko się da. Można z człowieka pewnie nawet zrobić nie-człowieka. Ale w ogóle zostawmy patologię.

   Bez tego to nie kwestia środowiskowa. Metroseksualność była w modzie. I co? I nic. Tyle samo homosiów jest co było. U nas. Bo patologię i muzułmanów zostawmy w spokoju.

  •  

   pokaż komentarz

   Wszystko OK, ale jak słyszę, że chcą mieszać dzieciakom w głowach, żeby się musiały zastanawiać jakiej są płci to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. To są cholernie drażliwe i delikatne sprawy dla dorastającej młodzieży. Mieszanie przy tym "okablowaniu" może doprowadzić niektórych do samobójstwa, a jeszcze innych do zostania seryjnymi zabójcami. Nie, nie i jeszcze raz nie jeśli chodzi o mieszanie dzieciakom w głowach od strony seksualności.

   @pies_harry: A co z rozpracowywaniem własnej hetero/homoseksualności ? :>

  •  

   pokaż komentarz

   @alex-fortune:
   Ale po co ją rozpracowywać? Wystarczy wyluzować, wtedy jaka by nie była, będzie dla Ciebie najlepsza, bo Twoja.
   Weź sobie wyobraź kosmitów, którzy mają powiedzmy 5 płci. Tacy to dopiero muszą mieć problemy ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @niunix:
   Aha, jeszcze jedno: teraz sobie pomyślałem. Amerykanie są bardziej wyluzowani niż reszta, przynajmniej takie odnoszę wrażenie czytając Reddita. Nie uważasz, że osoba, która w Wietnamie czy Korei bała się przyznać do swojej orientacji tam się po prostu przyzna? Kulturowo czy jak wolisz środowiskowo to może być uwarunkowane przyznawanie się do własnej orientacji, a nie sama orientacja.

   Problem tylko z tym nieszczęsnym islamem. Słuchałem takiego długiego wykładu, jak pani tłumaczyła, dlaczego islamiści nienawidzą kobiet, skąd bierze się przykładowo okaleczanie genitaliów w tych kulturach. Tak, było tam masę paskudnych rzeczy o gwałtach analnych. I faktycznie, ta specyficzna subkultura (bo nie przechodzi mi przez klawiaturę nazywanie tego kulturą) ma jakieś grube skrzywienie, coś jest z tymi ludźmi nie tak. Dlatego pisałem, żeby zostawić jakieś skrajne patologie. Normalny człowiek w normalnym świecie - nie zmienisz mu orientacji ot tak. Normalnie się nie da. A nienormalnie to się wszystko da, możesz nawet skłonić człowieka do samobójstwa, chociaż żaden normalny człowiek się nie chce sam zabić.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Dobry makijaż potrafi wszytko zmienić, gdzieś na youtubie oglądałem jakąś chinkę która robiła sobie makijaż który upodabniał ją do różnych celebrytek, miała małe chińskie skośne oczka a jak odwaliła się na angelinę to oczy jej urosły chyba 3 krotnie( ͡° ͜ʖ ͡°) Światłem i cieniem można łatwo zmylić oko. Nie pamiętam czy to akurat ta, ale na szybkiego znalazłem to ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=gsqahGYl21w

  •  
   M.....y

   -1

   pokaż komentarz

   Tak samo szkodliwa jest DEZINFORMACJA. Przykładowo odnośnie tego, że predyspozycje do zawodów wynikają tylko z "uwarunkowań kulturowych". To cholernie szkodliwa bzdura. A przede wszystkim BZDURA, bo abstrahując od reszty ciała - mózgi kobiety i mężczyzny różnią się bardzo istotnie i nie jest to wynikiem innego wychowania. Różnice są na poziomie biologicznym.

   @pies_harry: podaj przykłady tych zawodów (oprócz tych siłowych ma się rozumieć)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Nie odczuwam strach przed gejami, a tym bardziej nie mam wątpliwości co do swojej orientacji seksualnej, co najwyżej ich zachowanie czasem jest zabawne, nie koniecznie w zły sensie, zwyczajnie zabawne dla heteryka. Rękę takiemu też podam. Nie twierdzę że homosie nie czują obrzydzenia do kontaktów seksualnych z płcią przeciwną, tak szczerze to mało mnie to obchodzi jak oni czują. "Ludzie, którzy sami się boją, a boją się dlaczego?... No właśnie.", być może że się niektórzy boją, ale to raczej na tej samej zasadzie na jakiej schizofrenik nie obnosi się ze swoją chorobą, bo nie ma się czym chwalić. Natomiast nie trawię tych lewackich teorii mających na celu zniszczenie zasad na których zbudowano cywilizację europejską (tą która podbiła pozostałe kultury tej Ziemi), więc etyka chrześcijańska, rodzina wyłącznie hetero, patriarchalna, jako podstawowa komórka społeczeństwa rządząca się swoimi prawami. Odstępstwa są co najwyżej tolerowane i traktowane jako choroba.( jak tu zakwalifikować zoofilię, nie karać?, etyka chrześcijańska?)

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: "Normalny człowiek w normalnym świecie - nie zmienisz mu orientacji ot tak. Normalnie się nie da." jeśli świat się przebuduje jak proponują postmoderniści / neomarksiści to się da. Można wmówić młodemu człowiekowi, dziecku o nieukształtowanej osobowości różne szkodliwe bzdury i tak go pomieszać że sam się już nie odnajdzie jako dorosła osoba. Dlatego nie wolno dopuścić by zboczenie stało się równouprawnioną normą.

  •  

   pokaż komentarz

   @kar-tofel:
   No to tu się w dużej mierze zgadzamy. Pisałem wcześniej - lewactwo to anty-kultura. Nie ma co się zagłębiać w absurdy i szaleństwa lewactwa, bo to jest wynalazek socjotechniczny wymyślony jako broń. Celem jest może nie całkowite zniszczenie (chociażby się zesrali to nie zniszczą), ale mocne osłabienie kultury, czyli zasad współżycia, które społeczeństwa wypracowały sobie przez tysiące lat.

   Teraz odnośnie karania, to chyba sprawa jest banalnie prosta: jeśli robisz komukolwiek krzywdę, to trzeba karać. System prawny jest po to, żeby chronić ludzi, zwierzęta i środowisko. Czyli zoofilię jak najbardziej karać! Co sobie dorośli ludzie robią, za pełnym przyzwoleniem - to ich sprawa. Nas to może degustować, ale co nas to obchodzi? Dopóki nikomu nie dzieje się krzywda, nikt nikogo nie zmusza, to jest git.

   Chociaż mam małą wątpliwość natury filozoficznej, ale oczywiście względy praktyczne powinny być nadrzędne. Tzn filozoficznie - czy wariat ponosi winę za to, że jest wariatem? Czy dewiant jest winny bycia dewiantem? Czy tu zachodzi akt woli? Bo jeśli nie, a mocno wierzę, że nie - jaki sens ma instytucja kary? Jaki sens ma ukaranie osoby za to, że urodziła się taka a nie inna? To tyczy różnej maści psychopatów, seryjnych morderców itp. Wg mnie jednostki szczególnie niebezpieczne, takie, których się nie da przystosować do życia w społeczeństwie należy izolować (jak się da), albo eliminować (jak się nie da izolować). Nie nazwałbym tego karą. Ukarać to można zabójcę, który zabił dla pieniędzy. Jego zabójstwo było aktem woli, jego umysł podjął taką decyzję, kara pozwoli takiemu zrozumieć swój błąd i być może przemeblować wszystko w głowie na tyle, że będzie go można kiedyś tam wypuścić do normalnych ludzi.

   Dlatego właśnie pedofilów powinno się kastrować. Nie za karę. Dla wyeliminowania zagrożenia z ich strony. Jak kiedyś medycyna znajdzie sposób, żeby ich wyleczyć ze zboczenia, to wtedy nie będzie trzeba. Teraz IMHO trzeba. Zamknięcie pedofila na x lat i wypuszczenie jest głupie. To samo się tyczy psychopatów. Albo dożywocie, albo czapa, albo jakaś inna permanentna ingerencja, która zagwarantuje że delikwent nie będzie zagrażał społeczeństwu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr_Gray:
   Proszę bardzo - programista (typowo męski, kobiety stanowią margines w tym zawodzie, pomimo tego, że nie ma żadnych barier w dostępie do zawodu, każda dziewczyna może zostać programistką). Serwisant RTV/AGD (typowo męski, nie widziałem nigdy pani w takim serwisie, ktoś w ogóle widział? O programistkach to wiem z Internetu, też żadnej nigdy nie widziałem). Lutnik - widział ktoś lutniczkę? ;) Nawet słownik mi podkreśla ten wyraz! :)

   Wiesz dlaczego zawody które wymieniłem są męskie? Bo jest bardzo, bardzo, bardzo mało kobiet, które byłyby zainteresowane pracą w takich zawodach. Zdecydowanie więcej facetów jest zainteresowanych. Wg mnie wynika to z różnic w budowie mózgów. Mężczyźni mają dobrą wyobraźnię odnośnie mechaniki. Są, że tak brzydko powiem "dobrzy z maszynami". Mężczyzna nie tylko rozumie jak działają techniczne mechanizmy, on to najczęściej intuicyjnie czuje. I już mniejsza o to, czy chodzi o komputery, pralki automatyczne czy gitary elektryczne - wszystko to w pewnym sensie praca z urządzeniami, przedmiotami, zawsze blisko związana z mechanizmem i mechaniką.

   Mężczyźni wolą pracować z rzeczami, kobiety za to wolą pracować z ludźmi.

   W takiej wariackiej i zlewaczonej Szwecji, gdzie wszędzie masz jakieś kretyńskie parytety pielęgniarzy prawie w ogóle nie ma, są prawie same pielęgniarki. Podobnie jak masz przedszkolanki. Może i u nas facet mógłby mieć problem aplikując na takie stanowisko ale nie w Szwecji. Dlaczego tak mało facetów w tych zawodach? Bo facetów interesują inne zawody. Bo tacy się urodzili. Bo takie mają mózgi.

   Kobiety i mężczyźni wolą wybrać zawód, do którego mają lepsze naturalne predyspozycje.

  •  

   pokaż komentarz

   @kar-tofel:
   Jeśli masz na myśli kwestię małżeństw homo - zaskoczę Cię. Są kraje, w których homosie żyją na całkowicie równych prawach z resztą społeczeństwa pomimo bycia mniejszością i tam masz mniej przestępstw na tle seksualnym co w krajach... No właśnie - masz kraje muzułmańskie, gdzie homoseksualizm jest karany śmiercią i zobacz jaka dzicz tam jest. Ile gwałtów ale też ile homoseksualizmu. Więcej niż gdzie indziej nawet. To właśnie oni są tym wyjątkiem, o którym pisałem odnośnie tego, że nie da się komuś na siłę zmienić orientacji.

   Ogólnie poza tym, że przemoc rodzi przemoc - ucisk umysłowy rodzi dewiacje. Spójrz na historie większości słynnych seryjnych morderców. Szczególnie tych mordujących na tle seksualnym. Mówiąc krótko zboczeńców, szczególnie niebezpiecznych zboczeńców.

   Bardzo często ci ludzie dorastali w środowiskach, gdzie seksualność była tematem tabu. Gdzie za manifestację mniejszościowych upodobań mogłaby ich spotkać poważna kara lub śmierć.

   To ludzie, którzy często byli poniżani w związku z własną seksualnością.

   Te rzeczy siadają na baniak w młodym wieku i mogą zmienić wszystko w człowieku. Mogą zamienić go w bestię albo po prostu uszkodzić na wiele innych sposobów.

   Najlepszy sposób na ochronę dzieci przed dewiacjami jest ochrona przed przemocą w jakiejkolwiek formie. Represje wobec mniejszości seksualnych to też przemoc. Dzieciak nie może się bać, strach ryje beret. Dzieciak nie może być heteroseksualny ze strachu, tylko i wyłącznie ze swojej wrodzonej natury.

   I jeszcze jedno. Czytałem sobie już kilka razy na Reddicie jak gość pisał, że spróbował raz stosunku homo, z ciekawości. Bo nie był pewien, bo się zastanawiał. No i teraz się czuje paskudnie, czuje obrzydzenie, jest mu z tym źle, pyta się internetów "CO TERAZ". A mądrzy ludzie mu na to, że właśnie został jednym z najlepiej poinformowanych i najpewniejszych heteryków, bo sprawdził i wie z absolutną pewnością, jaka jest jego orientacja, a sporo ludzi ma takie przekonanie jedynie z teorii ;)

   To tak odnośnie natury. Masz jaką masz i nic tego nie zmieni. Poza może lufą pistoletu przystawioną do głowy.

  •  
   M.....y

   -2

   pokaż komentarz

   @pies_harry: powiem tak: p@?%?@@isz. Nie ma ich bo boją się tam iść. W takiej danii , niemczech czy szwajcarii mnóstwo kobiet pawa się męskimi zawodami- stolarze, spawacze, kierowcy itd. To polska jest daleko w dupie z tym, bo tu kobietom się ciągle życie uprzykrza. O programistkach mowi ni to swinka nie morska... Wykladowcy na politechnikach ciagle sobie z nich żartuja niewybrednie i kobiety potem jako spawaczki czy inżynierki noe są chętnie zatrudniane przez stereotypy

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: w większości zgoda, jest jednak pewien problem dotyczący "Teraz odnośnie karania, to chyba sprawa jest banalnie prosta: jeśli robisz komukolwiek krzywdę, to trzeba karać.", właśnie tej krzywdy. Czy nie jest tak że pewne działania mogą długofalowo krzywdzić całe społeczeństwo? Chyba jednak tak i dlatego nie powinny być tolerowane, jak np zoofilia czy inne jeszcze gorsze zboczenia. Dlatego by chronić społeczeństwo długofalowo mamy moralność chrzescijańą, a w każdym razie nauczono nas co jest dobre / właściwe.

  •  

   pokaż komentarz

   @kar-tofel:
   Jakie działania krzywdzą całe społeczeństwo? Bo wszystkie o jakich mogę pomyśleć to już są karane. Przykładowo propagowanie pornografii nieletnim - jest karane. Zoofilia, nekrofilia i pedofilia już są karane. Chyba wszystko co może wyrządzić szkodę jest już karane.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Zapomniałeś. Przyjmując jako dowiedzione, że homoseksualizm społeczeństwu nie szkodzi, ale to wcale nie jest takie pewne, zwłaszcza że nasze doświadczenia z przeszłości są z okresy gdy nie zaglądało się za drzwi sypialni i afiszowanie się z bycia homo było nie do pomyślenia. To się zmieniło i uważam że jest zagrożeniem i nie tylko dlatego że wpisuje się w działania lewaków mające na celu zniszczenie rodziny i tradycyjnych wartości. Co jednak nie oznacza że uważam iż powinien być karany w inny niż tylko niechęć większości społeczeństwa do takich praktyk seksualnych sposób. Ostracyzm wobec tych co się afiszują jest, jak sądzę, wystarczającym zabezpieczeniem reszty społeczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @kar-tofel:
   No ale znowu mówimy o tym co już jest i jest dobre. Normalni ludzie nie lubią świętych krów i specjalnych przywilejów dla kogoś tylko z racji tego, że należy do jakiejś mniejszości. A lewactwo kombinuje dokładnie odwrotnie. Specjalne przywileje dla ludzi dysgrafią, dysleksją i dysmózgią.

   Wg mnie właśnie zaglądanie ludziom do sypialni jest niesamowicie szkodliwe. Może przytoczę anegdotę, ale przypadek jest bardzo ważny. Chodzi o pana Alana Turinga. Tak - gościa który praktycznie wymyślił komputery. Ten facet został zniszczony i umarł przedwcześnie (samobójstwo) przez nagonkę na homosiów. Człowiek po prostu bezcenny dla społeczeństwa, kultury i nauki. Geniusz, którego jakbyś chciał wycenić w pieniądzach, to 10 Polsk by takiego PKB nie miała ile łeb tego faceta był wart. Ale był homo. Nie afiszował się z tym, ale była wtedy nagonka, ktoś się dowiedział, zniszczyli mu życie.

   Czytałem, że w środowisku artystów jest więcej homosiów niż w innych środowiskach. Mnie to nawet już czasem dziwi jak się dowiaduję, że jakiś aktor czy piosenkarka jest hetero ;) Tylko widzisz, nie mówi się w ogóle o ich orientacji. W ogóle nie ma tego tematu i dobrze. Patrzę sobie na niektórych, to tylko zgaduję. Ten mi wygląda na geja. Ale nie wiadomo. Może jest, może nie jest.

   Byłoby niedobrze, żeby ludzie kompetentni, którzy dla społeczeństwa robią masę dobrego byli zwalczani i niszczeni tylko dlatego, że urodzili się z mniejszościową orientacją. Ich orientacja powinna pozostawać ich prywatną sprawą. Nawet jak się przyznają do tego. Powinni ryzykować co najwyżej, że część ludzi będzie na nich krzywo patrzeć, a nie, że ich wyleją z roboty czy zamkną do paki.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: jakby tak bylo jak piszesz to kazdej kobiecie w koncu wyrosłyby cycki, a tak nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   Z większością facetów nie byłoby to możliwe

   @pies_harry: wpisz w google "dzisiejsi faceci"

   i gdzie ta większość jest ? bo mam wrażenie, że prawdziwi faceci są już gatunkiem bliskim wymarcia ...

  •  

   pokaż komentarz

   @ibajka:
   Gdzie? Albo żonaci, albo kurde samotni, bo niestety przy takich "dzisiejszych kobietach" to normalny chłop może być sam długo, wiem coś o tym.

   Jak już jesteśmy przy "wojnie płci" - to ze strony dam pięknych nadobnych wymagania z kosmosu, a ze swojej strony to z czym do ludzi? Przywileje tak - odpowiedzialność własna - nie.

   Każda księżniczka chciałaby kurczę księcia z bajki, samca super-alfę, atletę, geniusza, bogacza. W zamian za co? Za przeciętność? Ma tyrać na rodzinę, nosić na rękach, drzwi przed jaśnie panią otwierać, ale jaśnie pani potrzebuje przestrzeni, nie ma czasu dla "jaśnie pana", nie będzie się dla niego gotować, ubierać czy rozbierać i w ogóle nic nie będzie, bo co on sobie, wredna szowinistyczna męska świnia wyobraża? No tak jest ;)

   Trochę oczywiście przesadzam i żartuję. Wojna płci jest głupia IMHO. Jak się zastanawiasz, gdzie są "normalni faceci" to sobie pomyśl, że oni się zastanawiają, gdzie są "normalne kobiety". Chyba mamy jakiś problem ze znalezieniem się ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @ibajka:
   A jeszcze jedno:
   https://www.youtube.com/watch?v=TFjmvfRvjTc

   - i ja się pytam, gdzie są ludzie z normalnym gustem muzycznym? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Chyba mamy jakiś problem ze znalezieniem się ;)

   @pies_harry: mocno zagłębiłeś się w temat i pewnie masz rację, nie potwierdzam i nie zaprzeczam, bo coś w tym jest. i może kobiety się feminizują bo widzą nieporadność męską, albo mężczyźni niewieścieją bo kobiety stają się coraz bardziej niezależne, silne i przejmują męskie role ? ale to jakby zadać pytanie co było pierwsze jajo czy kura ? faktem jest istnienie i jednych i drugich.

   tylko teraz mi jest głupio, bo w zasadzie tylko o powierzchowności męskiej chciałam nakreślić i o tej obecnej (czyt. rurkowo-wylizanej) męskiej modzie, gdzie faceci przejmują kobiecy stereotyp piękna zewnętrznego. To co dzisiaj widzę na ulicy mnie przeraża, bo nie widzę na niej prawdziwych facetów, tylko wymuskanych//zrobionych chłopców, którym od getrów yaya się psują. Może mam spaczony pogląd na te sprawy, może nie idę z duchem czasu, trudno, tego już nie zmienię ...

  •  

   pokaż komentarz

   i ja się pytam, gdzie są ludzie z normalnym gustem muzycznym

   @pies_harry: są na domówce u znajomych bo na mieście akurat gra Zenek ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @ibajka:
   Gdzie Ty widzisz tych rurkowców, bo ja ich praktycznie poza telewizorem nie widuję. Na ulicach wszyscy wyglądają normalnie. No może faktycznie trochę mało atletów, ale już prędzej można wyhaczyć w mojej okolicy atletę niż rurkowca ;)

   Owszem, widuję młodzież, która wygląda przekomicznie, ale ja w ich wieku też nie wyglądałem lepiej ;) Dobrze, że spodnie z krokiem przy podłodze już wyszły z mody ;)

   Co do fryzur - kuce są na cenzurowanym, a cała reszta, włącznie z łysiną i wariacjami na temat irokezów jest chyba OK?

   Co do portek - widzę, że teraz większość nosi dresy i... tak trzymać! Sport to zdrowie! A jeans teraz wydaje mi się tak niewygodny, między innymi dlatego, że właśnie okrutnie gniecie dzwony jak się źle usiądzie czasami, czy nawet przy wstawaniu potrafi tak przygnieść że auć! Nie ma jak dobrze dopasowany dresik ;) Względnie bojówki. Bojówki zawsze spoko.

 •  

  pokaż komentarz

  wiele młodych dziewczyn wygląda dzisiaj identycznie, bo wszystkie korzystają z tego samego makijażu, naśladują ten sam styl.
  co prawda to prawda