•  

  pokaż komentarz

  Te szambo ciągle wypływa na główną

  •  

   pokaż komentarz

   @Sebol55: Wystarczy zablokować kilka tagów, gural, danielmagical, patostreamy, jeszcze polskiyoutube, i nie z tego szamba nie zobaczysz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sebol55
   Najgorsze jest to, że kompletnie nie wiem kto to jest, chciałbym zobaczyć chociaż kawałek jego filmiku, ale tym samym przyczynię się do wzrostu oglądalności...

  •  

   pokaż komentarz

   @Sebol55:
   No właśnie, kto to gówno stale reklamuje? Widziałem tą małpkę, jakiś niedorozwój bluzga i obraża wszystkich w koło jakby miał nasrane do dyńki, a ktoś robi z tego wielkie halo i nabija wyświetlenia.

   Ja wiem, że są ludzie, którzy jedzą kupę. Nie trzeba o tym stale przypominać, wykopywać, wrzucać linków do filmów gdzie jakaś "wschodząca gwiazda internetu" zajada się kupskiem. Są różne zboczenia i patologie, dlaczego akurat na tą się człowiek natyka stale :P

  •  

   pokaż komentarz

   @DojadeWas: tu nie chodzi o blokowanie tagow - ale o to, ze w ten sposób cały czas promujemy tego patola

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: To nie jest reklamowanie ale piętnowanie tego typa, którego oglądają naprawdę małoletni ludzie. Jak się zamilknie w tym temacie bo "nie chce czegos takiego tu widzieć" to dalej będzie robił to co robi i ujdzie mu to na sucho a tak to może paru rodziców z vikopu zainteresuje się co jego dzieciak ogląda w necie, pedofilka dzialającego na legalu

  •  

   pokaż komentarz

   @pamposz:
   Niestety piętnowanie jest również reklamą. Co to da, że się o nim zrobi głośno? Don't make stupid people famous. Warto zamiast tego zwrócić uwagę na problem, że ogólnie w sieci jest patologia, jak z resztą wszędzie. Rodzice nie puszczają tak lekko dzieci na miasto samych, szczególnie w jakiś patolskich dzielnicach, nie? Szczególnie w środku nocy. Tak samo powinni uważać na sieć. I generalnie mieć kontakt z dziećmi. Rozmawiać. Wychowywać. Jakkolwiek.

   Bo jak dzieciaka ma wychowywać patolia z Internetu to efektem będzie jeszcze więcej patolii nadającej się już tylko do utylizacji.

   A swoją drogą FB i YT mają naprawdę gówniane "standardy społeczności". Te dwa serwisy opanowane są przez ultra-lewaków, którym pasuje wszystko co jest wymierzone w normalną cywilizację. Degeneracja nie narusza standardów, ale karmienie cyckiem narusza jak najbardziej. Masa informacji podpada pod cenzurę, ale chrześcijan to można rzygać legalnie i bez ograniczeń. Masa merytorycznych dyskusji jest zdejmowana, ale porykiwania jakiegoś upośledzonego małpoluda są OK, "jak nie chcesz nie oglądaj". Zasada oczywiście nie dotyczy jakichkolwiek opinii niezgodnych z aktualną linią polityczną partii.

   Co z tym zrobić? Wspierać alternatywy. Konkurencję. Tylko tyle i aż tyle.

 •  

  pokaż komentarz

  Na ch?% robić wykop o jakimś gościu o którym nikt normalny nie słyszał?

  •  

   pokaż komentarz

   @Wredot Jeżeli jakiś rodzić po przeczytaniu zreflektuje się i sprawdzi czy jego dzieciak przypadkiem tego debila nie ogląda to już jest jakiś + zwłaszcza że masa ludzi nie zdaje sobie sprawy że coś takiego może być na YT na którym ponoć walczą z nieodpowiednimi treściami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @yeapUwin: Po to jest youtube, żeby rodzice gówniaków nie musieli poświęcać na nie czasu, a nie żeby dodatkowo sprawdzać historie oglądania, czy ustawiać filtry. Dzieci troskliwych rodziców nie zainteresują się takimi treściami, bo nie są tak sfrustrowane jak ich patoodpowiedniki.

  •  

   pokaż komentarz

   @FunWorld Zdziwiłbyś się. Paradoksalnie właśnie dzieci które są w teorii dobrze wychowane najczęściej wpadają w tego typu klimaty. Nie bez powodu tak często często szłyszy się określenie "przechodzi okres buntu".

  •  

   pokaż komentarz

   @Sinti: "w teorii dobrze wychowane" nie jest dobrym wychowaniem. Nie chodzi o to, żeby odciąć dziecko od niebezpieczeństw, ale sprawić aby umiało je rozpoznawać i radzić sobie z nimi. Przy dobrym wychowaniu nie ma okresu buntu, tylko chęć uniezależnienia się, która jest odpowiednio przekierowywana i rozwijana. Nie spodziewam się plusów pod tym komentarzem, bo nie sądzę, że większość dzieci wykopków jest w ten sposób traktowana, a rodzice sami w sobie nie dopuszczają do siebie myśli, że mogą coś robić lepiej, skuteczniej lub po prostu zastanowić się nad krytyką. jakby było inaczej to szkoły publiczne nie byłyby zapchane takim bydłem jak jest obecnie i było przez wiele pokoleń w tył. I będzie tak samo. Ludzie z natury mają refleksje za późno, a i wtedy nie potrafią się przyznać do błędów. Pozdro.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sinti: Dodam jeszcze tylko jedną rzecz. Czy zastanawiał się ktoś dlaczego "przyjaciele z youtube" są tak popularni w dzisiejszych czasach? Wielu ludzi tego nie jest w stanie zrozumieć, ale piszę do pozostałych. Powodem jest kompensacja i substytutcja. Jeśli komuś brakuje przyjaciela, kogoś kto zrozumie, rozbawi i zajmie czas. Ludzkie sprawy. Ta potrzeba jest tak silna, że kiedyś dzieci miały wymyślonych kolegów. Zjawisko zanikło, bo teraz jak się chce mieć przyjaciela to wystarczy włączyć jeden lub drugi kanał na youtube. Rodzice się cieszą, bo dziecko grzecznie przed komputerem siedzi. Dziecko się cieszy, bo rozładowuje jego potrzeby (bardzo silne => patrz piramida Maslowa). Nie chodzi o to aby uniemożliwić dzieciom oglądanie youtube. Rodzic powinien sprawić, aby dziecko nie miało potrzeby go włączać. Aby miało prawdziwych przyjaciół i oparcie w dorosłych. Kto bez problemów w głowie jest w stanie sobie wyobrazić, że woli spędzać czas oglądając innych ludzi grających w gry na youtube zamiast grać samemu?

   DanielMagical i reszta patosfery po prostu zaproponowali coś więcej i teraz nie tylko grasz ze swoimi "przyjaciółmi", ale również możesz się napić, zjeść pizze i porobić 'dymy' (a nawet mieć seks z Marlenką). #patostreamy #danielmagical #gural #rafatus

  •  

   pokaż komentarz

   @FunWorld: Tak, tylko widzisz, niema czegoś takiego jak jedno uniwersalne "dobre wychowanie", dlatego napisałem "w teorii dobrze wychowane" - bo dzieci są różne i różnie reagują + są jeszcze czynniki ciężkie do przewidzenia bo zawsze może się wkraść np. jakaś ukryta trauma, wzorzec zachowań czy nawet problem na podłożu neurobiologicznym którego zwyczajnie nawet sztab psychologów by nie wykrył, a co dopiero rodzice.
   Przykładowo jeśli u dziecka zaczną się objawiać pierwsze zalążki OCD które mogą być totalnie nie wykrywalne dla otoczenia, ucząc go dokładnej higieny już możemy prowokować u niego kompulsywne przesadne dbanie o czystość.
   Dlatego niema czegoś takiego jak idealne wychowanie dziecka, tam gdzie jeden sposób wychowywania się sprawdzi u jednego, może prowadzić do katastrofy u innego i o ile owszem faktycznie znaczna cześć rodziców w dzisiejszych czasach niema pojęcia o tym jak dobrze wychowywać swoje pociechy i mogłaby się podszkolić w tej materii, tak ciężko wymagać by byli też w tej materii totalnymi fachowcami, zdolnymi do dobrania odpowiedniego wychowania (która na tak profesjonalnym poziomie raczej przypominałaby psychoterapie behawioralną) do każdego rodzaju potomstwa - zwróć uwagę jak już samo rodzeństwo potrafi się totalnie różnić.
   Jest w tym także pewien paradoks, ponieważ jakby rodzice naprawdę zrobili WSZYSTKO aby dziecko wyrosło na idealnego człowieka, to bardzo prawdopodobne że takie dziecko byłoby ułomne w jakiejś materii, bo np. omijałoby się kwestie która byłaby dla danego dziecka bardzo stresująca/traumatyczna w celu nie powodowania skrzywień psychicznych których niestety w dzisiejszym świecie ciężko omijać jeśli chce się aby dziecko wyrosło na osobę że tak powiem "wszechstronnie uzdolnioną" + jeśli te wszystkie "mateczki i tatusie" zaczęłyby tak dbać o swoje pociechy prawdopodobnie sami by wpadli w jakąś chorobę psychiczną od ciągłego analizowania zachowań własnego dziecka.

   pokaż spoiler Żeby była jasność, nie bronię bydła które przepełnia szkoły państwowe i ich rodziców, bo wiem jaka to jest tragedia - w wielu przypadkach tam nawet niemożna mówić o złym czy dobrym wychowaniu, tylko o jego totalnym braku. Po prostu obalam mit jakoby dało się być na tyle dobrym rodzicem aby dziecko nie popełniało błędów na poziomie "oglądania gurala" (to tylko przykład, bo wiadomo że oglądaniu gówno-streamerów można akurat zapobiec, ale przed wszystkim dziecka nie uchronimy).

  •  

   pokaż komentarz

   @Sinti: No właśnie o tym pisałem. Nie każdy jest w stanie to zrozumieć. Do tego trzeba świeżego podejścia, a nie starego (którego uczą akademie), które działa i wrzuca ludzi w ramki, ale zaraz się pokazuje nowa sytuacja i się okazuje, że jednak nie działa jak powinno. Co robić w takim razie? Zmusić obserwowany obiekt, żeby był dostosowany do tych ramek. To trochę jak z obuwiem ochronnym (na hale produkcyjne). Powinno być tak, że buty się dostosowują do nogi, a w tym przypadku na potrzeby (lub z lenistwa) producenta jest odwrotnie. Po miesiącu noga się przystosowuje do buta. Problem z tym wychodzi po latach gdy już jest za późno.

   Jako zagadkę podam tylko, że jest powód dla którego bogoate rodziny wysyłają swoje dzieci do rygorystycznych szkół (czasami wojskowych) z internatem.

 •  

  pokaż komentarz

  Jajebie.. wszyscy o nim piszą i gadają, a potem wielki szok że "wyrasta na gwiazdę". Nie wyrasta, tylko sobie go wszyscy wyhodowali, bo "hyhyhy, beka, c'nie"

 •  

  pokaż komentarz

  no k$@$a, ileż można spamować tą jutubową dramą

 •  

  pokaż komentarz

  Mam takie wrażenie, ze im głośniej o tej sprawie tym bardziej korzysta na tym ten patol...