•  

  pokaż komentarz

  Nie wiem jak to teraz wygląda. Smutno mi się robi, że się takie rzeczy dzieją w ogóle. Czyżby portale te upadały?

 •  

  pokaż komentarz

  tez zostalam oszukana i nadal mnie oszukują,przesylają mi nieorawdziwe profile,wysylają fikcyjne wiadomości-grają na ludzkich uczuciach-nieuczciwi zlodzieje,ludzie nie dajcie sie i nie placcie nic,ja musialam zmienic konto by nie pobrali bez mojej zgody czlonkowstwa11ale zbieram dowody powoli ,mze uda mi sie troszke poburzyc im sytuacje!!!!!!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Ja też byłam zarejestrowana na tym badziewiu, to serwis dla mężusiów szukających skoku w bok a nie uczciwych samotnych ludzi. Miałam nadzieję znaleźć tą drugą połowę, taka byłam naiwna. W każdym razie "Janusz" z Czeladzi raczej nie szukał drugiej połowy tylko rozrywki na nudne wieczory. I na pewno nie jest wolny jak się określa.

 •  

  pokaż komentarz

  E-darling uważa Polskę za trzeci świat! Nie ma żadnej możliwości porozumienia się z biurem poprzez maila. Otrzymuje się wyłącznie "zwrotkę" - dziękujemy, wkrótce odpowiemy.... Wypowiedzieć umowę też nie sposób mailem, nikt nie odpowiada. Pomyliłam się wybierając opcję płatną na pół roku, zamiast na miesiąc, ale już nie ma możliwości wycofać się. Prawie 90 zł poszło w świat. Kto chce, może próbować wysłać fax płacąc słono za międzynarodowe połączenie. Darmowa rejestracja jest fikcją, chwytem marketingowym. Do tego trzeba wypełniać żałosne jeśli chodzi o poziom psychologiczny i tasiemcowo długie testy pseudo psychologiczne. Single, trzymajcie się z daleka od tej bezczelnej instytucji! To oszustwo w biały dzień.

 •  

  pokaż komentarz

  Na forum poradni prawnej zebrali się użytkownicy edarling.pl... Okazało się, że portal został tak zaprojektowany jak pobieraczek. Nalicza nieświadomym użytkownikom opłaty, portal działa w niemieckim prawie co dodatkowo utrudnia użytkownikom zorientowanie się w ich prawach, a zrezygnować nie jest łatwo, dopiero po nagłośnieniu sprawy niemiecki edarling pozwolił na rezygnacje przez email .