•  

  pokaż komentarz

  Kryptowaluty powinny mieć taki sam podatek jak prostytucja w Polsce.

 •  

  pokaż komentarz

  Cytując komunikat ze strony Ministerstwa Finansów: "Na stronach Ministerstwa Finansów został przedstawiony aktualny stan dotyczący opodatkowania kryptowalut wynikający z aktualnie obowiązujących ustaw podatkowych..." A więc rzekomo "pracują na nowym rozwiązaniem". Poprzednia interpretacja z absurdalnym podatkiem PCC nie została więc wstrzymana ani wycofana i dopóki nie opublikują nowych wytycznych, to niestety nadal obowiązuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie spodziewałem się po Morawieckim nic dobrego (bo to przecież były "bankster" z wieloletnim stażem), ale z tym PCC to już k....a totalnie przegięli !

 •  
  7.......n

  +1

  pokaż komentarz

  O ile te brednie raczej nie obronią przed sądem (jeśli nie nadwiślańskim to TS UE, z którego dotychczasowymi orzeczeniami stoją w jaskrawej sprzeczności), to cała sytuacja składnia do refleksji. To są represje bez precedensu w żadnym względnie cywilizowanym kraju i to jeszcze próbuje sie je wprowadzic na 5 lat wstecz. Pytanie czy warto bawić się w tym kraju w jakikolwiek high-tech gdy nie znasz dnia i godziny gdy tzw rząd złapie za topór, a nosaczo-januszostwo jeszcze temu przyklaśnie?