•  

  pokaż komentarz

  Jego wersja niemal całkowicie pokrywa się z tym co przypuszczałem i co spekulowałen kilka dni temu na wykopie. A laska od początku wyglądała na niezrównoważoną psychiczne, pod każdym względem.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja byłem u niego na paru treningach krav magi jeszcze jak działał w Olsztynie, totalnie mi nie pasowała ta akcja do niego, naprawdę opanowany, ogarnięty facet z dużą wiedzą. A jeśli chodzi o jego umiejętności walki to... raczej by nie przeżyła takiego starcia.

 •  

  pokaż komentarz

  Od początku te jej zdjęcia wyglądały dla mnie podejrzanie... ona nie ma na nich miny ofiary, ona ma minę cwaniaka i kogoś wyrachowanego. Wiem że to słaby dowód, ale od razu po zobaczeniu tych zdjęć pomyślałem, że coś jest nie tak.
  A pierwsze zdjęcie to już w ogóle czerwona lampka miga jak stroboskop... Świeża krew na twarzy, być może ledwo uszła z życiem, typ może być za winklem i chcieć ją jeszcze raz zaatakować, a tu stoicki spokój na jej twarzy, można by powiedzieć delikatny uśmieszek jak u Mony Lisy, źrenice w normie (u osoby będącej w stanie zagrożenia w zależności od hormonów powinny być mocno rozszerzone, lub zwężone) A w dokumentach z obdukcji nagle tętno 140... Dopiero co została dotkliwie pobita, ale wygląda na całkowicie zrelaksowaną, natomiast podczas obdukcji, puls przyspieszony jakby się czegoś bała? Może że wynik obdukcji coś ujawni?
  Nie chciałbym wyciągać pochopnych wniosków, może faktycznie miało miejsce wszystko to co ona opisała... Ale to nie zmienia mojego odbioru całej tej sprawy, coś tutaj okropnie śmierdzi od samego początku.

  •  

   pokaż komentarz

   @BDLK_IMPRTR niby zgoda, też jak zobaczyłem te zdjęcia to sobie pomyślałam, że to jakaś ustawka jest, a z drugiej strony, każdy może sobie historyjkę wymyślić zwłaszcza, że minęło już trochę czasu od zdarzenia. Czemu tego nie opublikował od razu po pojawieniu się oskarżeń?

  •  

   pokaż komentarz

   @arturccc:
   i co wtedy byś powiedział, winny zawsze się tłumaczy, tak źle i tak niedobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Doment szczerze tego nie kupuje, przy takich mocnych oszczerstwach nie wyobrażam sobie wypuścić takiego oświadczenia i skierować natychmiast pozwu. Pierwszy przykład z brzegu Piotr Żyła I jego żona.

  •  

   pokaż komentarz

   @arturccc:
   to ty, dlatego nie oceniaj innych według swojej miary

  •  

   pokaż komentarz

   @BDLK_IMPRTR: mam podobne spostrzeżenia. Dostajesz łomot, ledwo uchodzisz z życiem, krew się leje i pierwsze co robisz to zdjęcie na insta.
   Nie chce bronić tego typa, bo nie wiem co tam zaszło, może faktycznie jest damskim bokserem, a może zwyczajnie idiotą. Ale zachowanie tej dziewczyny jest dziwne. Skłaniam się ku następującej teorii: typowa instagramowa atencjuszka, stwierdza pewnego dnia, że z Miłoszem już dalej nie zajedzie, więcej lików, atencji sławy już nie będzie. Chce wskoczyć na wyższy poziom. Wie że typ ma pusto we łbie i odpowiedni bodziec sprowokuje go do pobicia (co go oczywiście nie usprawiedliwia). A później to już z górki, telewizje, gazety same pukają do jej drzwi. Pod pretekstem, uświadamiania innych kobiet, zalicza szybciutko dwie telewizje śniadaniowe, portale plotkarskie. Fejm się zgadza. Kto wie może teraz będzie regularnie pojawiała się w mediach jako specjalistka od przemocy wobec kobiet, za rok zatańczy z gwiazdami.

   Jakkolwiek absurdalnie brzmi ta teoria, to wystarczy sobie przypomnieć na jakie gówno są w stanie się zgodzić #pdk instgramowe modelki, celebrytki żeby zarobić, polepszyć swój status, wrzucić klika zdjęć na insta z Dubaju.

  •  

   pokaż komentarz

   @BDLK_IMPRTR: Osobiście też w jej zachowaniu nie dostrzegam zwykłego postępowania ofiary przemocy, tylko histerię i cwaniakowanie. Miłosz mówi, że jemu też wysłała to zdjęcie pisząc: "popatrz co mi zrobiłeś!" Jaki w tym niby sens poza czysto babskim histerycznym kręceniem draki? Idealnie pasuje do jej wcześniejszego zachowania, kiedy teatralnie się spakowała i "wyjechała", po czym natychmiast bombardowała sms-ami w rodzaju: nie kochasz mnie bo za mną nie poszedłeś.

   I jako żywo przypomina mi się akcja, kiedy jeden mój były dostał solidny oklep od swojego starszego brata. Brat go zaatakował, solidnie skuł mu gębę, no i zwiał. To mała miejscowość, więc musiał widzieć że zaraz przyjechała policja i pogotowie, czyli że ma problemy. Co zrobił? Na następny dzień zaczął wysyłać mojemu fotki z jakąś szramą na przedramieniu i twierdzić: zobacz co zrobiłeś, rozciąłeś mi rękę nożem, ja też właśnie byłem na obdukcji. (╯︵╰,)

   @arturccc: Przecież facet już w niedzielę został zatrzymany, logiczne że nie mógł latać po internetach i się bronić. Zaraz po wypuszczeniu też nie koniecznie miał na to siły i ochotę. Wyobraź sobie, jaki to musi być stres kiedy jesteś oskarżany o pobicie, zatrzymują cię, a poza tym "ofiara" robi dym w mediach. Każdemu by ręce opadły. W zasadzie to mi też przemawia na jego korzyść. Gdyby miał coś na sumieniu, rzuciłby się do obrony od razu i z ogromną determinacją. Zwróć też uwagę, że dość rzeczowo opowiada o całym zajściu, oraz ich relacjach w ostatnich miesiącach - prawdziwy psychol dużo bardziej skupiłby się na podważeniu wiarygodności drugiej strony, a skoro brała jakieś leki od psychiatry, to miałby tu super wdzięczny temat, niczego więcej do szczęścia! Na 24 minuty filmiku byłoby ze dwadzieścia o tym, jaka to jest niezrównoważona i że musi się leczyć, że ciągle robiła dymy, że agresywna była, że często łączyła leki i alkohol, coś tam.
   Dla odmiany posłuchaj co mówi ona, na przykład w telewizji śniadaniowej. Według jej słów, facet nie jest trenerem-sportowcem tylko żulem, który w każdej wolnej chwili wali wódę. I fajtłapa do tego, padło tam stwierdzenie że ostatnio to ona go utrzymywała... ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @BDLK_IMPRTR: Przede wszystkim nienaruszony makijaż! Umalowane brwi i rzęsy! Nic nie rozmazane, w obdukcji uszkodzony prawy łuk brwiowy czyli uderzenie ewentualną lewą ręką, a nos zruszony w prawą stronę czyli uderzenie a lewej. Miałam zruszony nos, nie złamany, tylko zruszony! na SOR dostałam tamponadę do nosa by ustabilizować go, spuchł koszmarnie! Opuchlizna była tak wielka, ze wchodziła mi w pole widzenia obu oczu. Do tego bolało jak diabli, oddycha się przez usta nawet po wyjęciu opatrunku bo oddychanie przez nos zwyczajnie boli. Krew na twarzy nie rozmazana, kobieta niezapłakana! Warto na to zwrócić uwagę. Po SOR na kolejnych zdjęciach na rozciętym łuku brwiowym żadnego opatrunku i na tym złamanym nosie również zero opatrunku. Bardzo dziwna sprawa

  •  

   pokaż komentarz

   @BDLK_IMPRTR: moja ex też miała takie spojrzenie, dobrze je znam, to jest spojrzenie borderline, straszna choroba, wymyślanie niesamowitych historii, byłem tam, i już nie ide wiecej

  •  

   pokaż komentarz

   @BDLK_IMPRTR: Jest jeden silny argument że została uderzona-siniak w oczodole widoczny na nagraniu w tv kilka dni po obdukcji. Czegoś takiego samemu nie zrobisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @fakir13: zawsze można poprosić jakiegoś uczynnego Sebka...

  •  

   pokaż komentarz

   @fakir13 Obejrzyj film w całości. Tam masz wyjaśnienie tych siniaków pod oczami.

 •  

  pokaż komentarz

  Pamietam jak byla sprawa w 997 o morderstwo dziewczyny to jej chlopak płakal przed kamera mowiac "jakim musial byc ktos zwyrodnialcem zeby ja zabic (płakał)" ... pozniej okazalo sie ze to on ja zabil .... Aktorstwo 2 oskary. Skupcie sie na faktach a nie emocjach.

 •  

  pokaż komentarz

  Ch#$ mnie to obchodzi sprawę powinna rozstrzygnąć policja i tyle.
  A teraz tej dwójki robi się pato celebrytów i wojenki sieciowe.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna