•  

  pokaż komentarz

  No i takie własnie zdziczałe miernoty się rekrutuje. Po co im te testy psychologiczne skoro bierze się byle kogo do policji.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzegorzmak: Ciekawy jestem czy tam gdzie Ty pracujesz, na Twoim stanowisku wymagane są psychotesty?

  •  

   pokaż komentarz

   @Sebk2: na pewno nie noszę broni i nie daje jej takim agresywnym baranom. Debil lubi się znęcać w domu to i w pracy tez pewnie nieźle sobie radzi.

  •  
   D......o

   -67

   pokaż komentarz

   @grzegorzmak: A skąd wiesz jak się człowiek po pijaku zachowa? Nie spotkałem się z upijaniem ludzi w celu przeprowadzenia psychotestów. Na testach ludzie są najczęściej trzeźwi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzolejro: Ale do tego własnie mają służyć testy psychologiczne i długi proces rekrutacji do policji. Myślisz ze idzie pisze się raz test i masz na 5lat z glowy? Teoretycznie każdy kandydat na policjanta jest weryfikowany w takich testach i tez jego przeszłość, ale jak widać nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości bo non stop trafiają tam takie właśnie niezrównoważone psychicznie elementy. Nie chce obrażać policji ale niestety takie jednostki wystawiają im opinie. I nie ma się co dziwić ze na policji tyle pobić jest skoro goscie tylko to potrafią.

  •  
   D......o

   -21

   pokaż komentarz

   @grzegorzmak: no ale mówię Ci że nie da się odsiać tego elementu bo testy tak nie działają... Koleś ma 37 lat, ile lat spędził w Policji? Zabił kogoś wcześniej? Poza tym koleś zmarł W WYNIKU UDERZENIA GŁOWĄ O POSADZKĘ PO TYM JAK SPADŁ ZE SCHODÓW, nie bezpośrednio od uderzenia Policjanta. Najpierw czytajcie a później wyciągajcie wnioski...

   Policjant go nie skatował, uderzył kobietę (bardzo dużo mężczyzn bije żony i nawet tego nie negujcie, czy to lekarz czy to adwokat) a później kolesia który stanął w jej obronie, on stał w takim miejscu że niefortunnie spadł ze schodów i tyle.

   Jaki test odsiałby go te, powiedzmy, 10 lat temu jak wstępował do Policji, że pod wpływem alkoholu za 10 lat kogoś pobije?

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzolejro: Czemu tak zaciekle bronisz tego zwyrodnialca? Pracujecie na tej samej komendzie?

  •  
   D......o

   -7

   pokaż komentarz

   @Kontrrewolucja: nie bronię go xD

   Tylko widać że nie macie elementarnej wiedzy na tym jak przebiega rekrutacja do policji i jakie są testy, o to mi chodzi. Piszecie jakby ten policjant typa najpierw pobił, później zadźgał, udusił, a na koniec przywiązał do samochodu i ciągnął zwłoki przez 20 kilometrów. A typ się schlał, sprzedał bombę żonie (zapewne nie pierwszy raz) po czym komuś kto w wyniku zleciał ze schodów i cała historia. Moje pytanie: jak odsiejesz takiego człowieka testami psychologicznymi, jak zweryfikujesz zasadność przyjęcia go do policji, powiedzmy, 10 lat przed popełnieniem tego czynu?

   Jakby dziad wiedział że się wywróci to by usiadł, nikt nie mógł tego przewidzieć, jeszcze jakby na trzeźwo wykazywał takie patologiczne zachowania to ok coś było na rzeczy, ale zrobił to po pijaku, zapewne pod wpływem wzburzenia.

   A odnośnie faceta to powinien ponieść konsekwencje swojego czynu i tyle, mam nadzieję na surową karę.

   Wykop pierwszy do rzucania wyrokami, ostatni do logicznego myślenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzegorzmak: Prosta sprawa - skończyło się eldorado emerytalne, a policjanci w sumie kiepsko zarabiają. Zatem narybek jest jaki jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzegorzmak a co ma multiselect do tego co sie wydarzy za np. rok czasu?

  •  

   pokaż komentarz

   @grzegorzmak Nie przesadzaj, policja pracuje pod dużą presją, spotykają się z agresją fizyczna, psychiczną i dodatkowe widzą takie rzeczy które nawet tobie się nie śnią więc muszą jakoś odreagować , a pobicie pewnie wynikło że sprzeczki

  •  

   pokaż komentarz

   @mietkomietko: Potem ciężką pracę odreaguje na żonie. Może wyładuje się na jakimś typie co się pierwszy naiwnie. Potem do łóżeczka lulu. Trzeba zrozumieć człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzegorzmak Może jednym z testów powinno być wypicie 0.5 l częstej w grupie 10 podobnych kandydatów i wtedy dodatkowa ocena ))¯_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Niedawno było na wypoku, że policjantkę wydalili ze służby, bo się rozbierała przed kamerkami 10 lat przed faktem zostania policjantką. A ten zabił człowieka po pijaku i został tylko zawieszony. Co bardziej godzi w dobre imię policji? Morderca w ich szeregach czy rozbierająca się babka? I to nawet nie w czasie kiedy została już policjantką.

 •  

  pokaż komentarz

  Wyślą śmiecia na emeryturę i po sprawie. Nie siedzi jeszcze na chorobowym?

 •  
  d.......a

  +5

  pokaż komentarz

  To pewnie z miłości.

 •  

  pokaż komentarz

  W inernecie piszą, że pobili się o dziewczynę, którą była znana w okolicy jakaś adwokat(ka) i która z nimi tam piła.