•  

  pokaż komentarz

  Niech lepiej dalej nagrywają filmiki o tym, że polacy mają się gzić jak króliki. ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @Strahl: Mnóżmy się jak króliki, pracujmy jak woły i głosujmy jak barany.

   Najlepsze, że o tym na świecie pisali xD

   źródło: i.wpimg.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii nie mnozmy się, róbmy na siebie i dziesięciu emerytów, nie dostawajmy emerytury, umierajmy czy ginmy na srtyczku czy po zastrzyku

  •  

   pokaż komentarz

   @patchupdate: Ale zdajesz sobie sprawę, że wszystkie pomysły PIS "ratowania ZUSu" wręcz pogarszają sytuację z ZUSem i budżetem, bo ich koszt jest większy, niż potencjalny zysk?

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo zdaję sobie sprawę, pis widocznie ma nadzieję na zdecydowana poprawę koniunktury licząc że kiedyś jednak zyski przekroczą koszty socjalne... no ale wszyscy wiedzą że that's not likely to happen

  •  

   pokaż komentarz

   pis widocznie ma nadzieję na zdecydowana poprawę koniunktury licząc że kiedyś jednak zyski przekroczą koszty socjalne

   @patchupdate: pis ma nadzieję na wygranie kolejnych wyborów, nic więcej i nic mniej. Całą resztę mają daleko i głęboko w zadzie.

  •  

   pokaż komentarz

   pis widocznie ma nadzieję na zdecydowana poprawę koniunktury

   @patchupdate: Poprawę z czego? Teraz jest górka.

  •  
   monsterlog

   0

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Wszyscy chyba zdają sobie z tego sprawę tylko nie ministerstwo,ale by załatać deficyt związany z niżem demograficznym to wprowadzili 500+ by zachęcić do rozmnażania tylko ze nie wzieli pod uwagę tego,że osoby które dorosną raczej spi3rdola z tego kraju za granicę niż będa pracować w polsce więc to jest takie powiedzenie tonący brzytwy się chwyta.Myślą ze 500+ rozwiąże problem otóż nie rozwiąze to problemu to jest jak załatanie rdzy na karoserii. Co z tego że załata się jak za jakiś czas będzie to samo.Rozwiązaniem problemu byłoby to życie na poziomie europejskim,a nie wschodnim by obywatele z własnej woli chcieli zakładac rodziny w polsce a nie za pomoca przynęty w postaci 500+ spowodowane brakiem środków na życie,ale jak widać ministerstwo jeszcze na to nie wpadło

  •  

   pokaż komentarz

   ale jak widać ministerstwo jeszcze na to nie wpadło

   @monsterlog: A ja myślę, że ministerstwo doskonale zdaje sprawę, że inne rozwiązanie byłoby skuteczniejsze. Ale tu nie o skuteczność i przyszłośc kraju chodzi, tylko o kupowanie sobie głosów przez rozdawnictwo.

  •  
   monsterlog

   -1

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Na tym polega to,że chcą się nachapać dla siebie "na czas kadencji" bo zdają sobie sprawę,że za kilka lat zastąpi ich ktoś inny.I tu tak jak piszesz nie chodzi o dobro kraju tylko żeby mieć dla siebie.Są kraje gdzie jest monarcha i rządzi całe życie,bo nie będzie sobie taki monarcha robił bajzel na własnym podwórku i też chce by przekazać kraj w dobrym stanie swojemu potomkowi.A za to w polsce jest sytuacja odrwotna.Są kraje gdzie jest monarchia UK,Holandia,Belgia,Hiszpania i inne normalne kraje gdzie jest monarcha i rządzi tak żeby na własnym podwórku czyli kraju mieć porządek i w taki sposób by obywatele chcieli żyć i zakładać rodziny,ale w polsce to rządzi chyba rydzyk.Teraz pytanie dlaczego w polsce spada liczba ludnosci a np w kraju niedaleko np czechy to liczba ludnosci wzrasta ? To trzeba właśnie zacząć od tego co jest przyczyną a nie walczyć ze skutkiem ale jeżeli mamy tak nieudolnych polityków i ministerstwo to może czekają nas rozbioty? Historia lubi sie powtarzać z resztą jakie rozbiory jak naród sam wyginie albo wyemigruje jeżeli nic sie nie zmieni na dobre

  •  
   P.............o

   0

   pokaż komentarz

   @patchupdate: Mam lepszy pomysł. Zlikwidujmy ZUS wraz z systemem emerytalnym. Jesteś obrzydliwym egoistą. Chciałbyś napłodzić niewolników, aby tyrali na twoją emeryturę. Ciekawe, co oni mają zrobić, aby zabezpieczyć swój byt na starość? Pewnie spłodzić nowych niewolników w jeszcze większej liczbie i tak napędzać piramidę finansową, aż ta spektakularnie runie. Oh wait.. to już się dzieje. Jak dla mnie to wszyscy ludzie, którzy brali udział w tym szaleństwie, a teraz nie mają alternatywnych do emerytury środków do życia, powinni w geście solidarności ze społeczeństwem popełnić samobójstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   zdaję sobie sprawę, pis widocznie ma nadzieję na zdecydowana poprawę koniunktury licząc że kiedyś jednak zyski przekroczą koszty socjalne

   @patchupdate: Bzdura, chodzi tylko o kupowanie motłochu złotówkami. Gdyby komukolwiek w tym kraju zależało na społeczeństwie, to nie mielibyśmy najgorzej finansowanej ochrony zdrowia w Europie, a Polak nie żyłby średnio pięć lat krócej od Niemca.

  •  

   pokaż komentarz

   @PenguinCommando czyli świat dla wybranych? Jesteś obrzydliwym egoistą lol

  •  
   P.............o

   0

   pokaż komentarz

   @patchupdate: Nie. Świat dla zaradnych i myślących jednostek.

 •  

  pokaż komentarz

  Ordo kazało,ministerstwo zrobiło...

 •  

  pokaż komentarz

  jeżeli to miały być filmy szkoleniowe dla nauczycieli to w najbliższej przyszłości nasz młodzież będzie kształcona na tajnych kompletach.

 •  

  pokaż komentarz

  "Ze zdumieniem dowiedzieliśmy się m.in., że:

  w prezerwatywach występują mikropory – otwory o dziwnie brzmiącej mierze 5 mikronów – przez które przenikać mają choroby zakaźne, a także plemniki;"


  Mikropory występują. Podobnie jak w gąbce mamy całkiem spore otworki, to nie znaczy, że przez odpowiednio grubą gąbkę przesypiemy np. mak (mimo że ziarenka maku są mniejsze niż pory w gąbce).

  Mikrony czy mikrometry to jest normalna jednostka układu SI.

  Tak więc zdumienie autora artykułu świadczy o jego ignorancji. Wskaźnik Pearla dla prezerwatyw wynosi od 3 do 7, co oznacza, że na 100 par uprawiających przez rok seks 3 do 7 zajdzie w ciążę.
  Co ciekawe wyśmiewana metoda objawowo-termiczna, zwana czasami kalendarzykiem, ma wskaźnik Pearla 2.

  " stosowanie prezerwatyw jest rakotwórcze;"
  Niemiecki Chemiczny i Weterynaryjny Instytut Badawczy w Stuttgarcie odkrył w 2012 roku, że prawie we wszystkich prezerwatywach obecnych na rynku znaleźć można powodujące raka chemikalia.

  W 29 z 32 badanych typów prezerwatyw od różnych producentów odnaleziono niebezpieczny kancerogen - N-nitrozaminy. Co więcej, podczas badania włożono te prezerwatywy także do roztworu sztucznego potu, co doprowadziło do wydzielenia tego niebezpiecznego związku chemicznego w znacznych ilościach z badanych gumek.

  " zapłodniona komórka ma zdolności komunikacji ze swoją „matką” i może do niej powiedzieć: „jestem, przyjmij mnie, przygotuj dla mnie swoją podusię, kołderkę, pulchną kołyseczkę”;"

  Zarodek ulokowany w macicy zaczyna wysyłać do jajnika sygnały, dzięki którym powstałe po owulacji ciałko żółte przekształca się w ciałko ciążowe. Produkuje ono hormony odpowiedzialne za podtrzymanie ciąży. Za ich sprawą dochodzi także do zatrzymania miesiączki.

  •  

   pokaż komentarz

   Mikropory występują.

   @PierroLeone: A przechodzą przez nie plemniki i wirusy? Bo to jest tak jakby clue sprawy.

   Co ciekawe wyśmiewana metoda objawowo-termiczna, zwana czasami kalendarzykiem, ma wskaźnik Pearla 2.

   #potrzebnezrodlo Dobre, medyczne, recenzowane. (Tak, wiem jak się te wyniki otrzymuje. "Prawidłowo" stosowana metoda objawowo-termiczna. Ciąża? No, to musieli zastosować "nieprawidłowo", wywalamy ze statystyk).

   Nie mówiąc już o tym, że brak seksu waginalnego ma wskaźnik Pearla 0.

   W 29 z 32 badanych typów prezerwatyw od różnych producentów odnaleziono niebezpieczny kancerogen - N-nitrozaminy.

   Czy prezerwatywy powodują raka? (A nie - co odnaleziono. W winie są cyjanki). Są jakieś badania? #potrzebnezrodlo

   Zarodek ulokowany w macicy zaczyna wysyłać do jajnika sygnały,

   A jaki ma związek zarodek ulokowany w macicy z pierdołami opowiadanymi o zapłodnionej komórce jajowej? Odróżniasz te pojęcia?

   Naprawdę, nie ma takich antynaukowych bredni, których by ktoś się nie podjął bronić za pomocą pseudonaukowego bullshitu nie na temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @PierroLeone: Tego się naoglądałeś? Gratuluję idoli

   źródło: youtu.be