•  

  pokaż komentarz

  Niech lepiej dalej nagrywają filmiki o tym, że polacy mają się gzić jak króliki. ;-)

 •  

  pokaż komentarz

  Ordo kazało,ministerstwo zrobiło...

 •  

  pokaż komentarz

  jeżeli to miały być filmy szkoleniowe dla nauczycieli to w najbliższej przyszłości nasz młodzież będzie kształcona na tajnych kompletach.

 •  

  pokaż komentarz

  "Ze zdumieniem dowiedzieliśmy się m.in., że:

  w prezerwatywach występują mikropory – otwory o dziwnie brzmiącej mierze 5 mikronów – przez które przenikać mają choroby zakaźne, a także plemniki;"


  Mikropory występują. Podobnie jak w gąbce mamy całkiem spore otworki, to nie znaczy, że przez odpowiednio grubą gąbkę przesypiemy np. mak (mimo że ziarenka maku są mniejsze niż pory w gąbce).

  Mikrony czy mikrometry to jest normalna jednostka układu SI.

  Tak więc zdumienie autora artykułu świadczy o jego ignorancji. Wskaźnik Pearla dla prezerwatyw wynosi od 3 do 7, co oznacza, że na 100 par uprawiających przez rok seks 3 do 7 zajdzie w ciążę.
  Co ciekawe wyśmiewana metoda objawowo-termiczna, zwana czasami kalendarzykiem, ma wskaźnik Pearla 2.

  " stosowanie prezerwatyw jest rakotwórcze;"
  Niemiecki Chemiczny i Weterynaryjny Instytut Badawczy w Stuttgarcie odkrył w 2012 roku, że prawie we wszystkich prezerwatywach obecnych na rynku znaleźć można powodujące raka chemikalia.

  W 29 z 32 badanych typów prezerwatyw od różnych producentów odnaleziono niebezpieczny kancerogen - N-nitrozaminy. Co więcej, podczas badania włożono te prezerwatywy także do roztworu sztucznego potu, co doprowadziło do wydzielenia tego niebezpiecznego związku chemicznego w znacznych ilościach z badanych gumek.

  " zapłodniona komórka ma zdolności komunikacji ze swoją „matką” i może do niej powiedzieć: „jestem, przyjmij mnie, przygotuj dla mnie swoją podusię, kołderkę, pulchną kołyseczkę”;"

  Zarodek ulokowany w macicy zaczyna wysyłać do jajnika sygnały, dzięki którym powstałe po owulacji ciałko żółte przekształca się w ciałko ciążowe. Produkuje ono hormony odpowiedzialne za podtrzymanie ciąży. Za ich sprawą dochodzi także do zatrzymania miesiączki.

  •  

   pokaż komentarz

   Mikropory występują.

   @PierroLeone: A przechodzą przez nie plemniki i wirusy? Bo to jest tak jakby clue sprawy.

   Co ciekawe wyśmiewana metoda objawowo-termiczna, zwana czasami kalendarzykiem, ma wskaźnik Pearla 2.

   #potrzebnezrodlo Dobre, medyczne, recenzowane. (Tak, wiem jak się te wyniki otrzymuje. "Prawidłowo" stosowana metoda objawowo-termiczna. Ciąża? No, to musieli zastosować "nieprawidłowo", wywalamy ze statystyk).

   Nie mówiąc już o tym, że brak seksu waginalnego ma wskaźnik Pearla 0.

   W 29 z 32 badanych typów prezerwatyw od różnych producentów odnaleziono niebezpieczny kancerogen - N-nitrozaminy.

   Czy prezerwatywy powodują raka? (A nie - co odnaleziono. W winie są cyjanki). Są jakieś badania? #potrzebnezrodlo

   Zarodek ulokowany w macicy zaczyna wysyłać do jajnika sygnały,

   A jaki ma związek zarodek ulokowany w macicy z pierdołami opowiadanymi o zapłodnionej komórce jajowej? Odróżniasz te pojęcia?

   Naprawdę, nie ma takich antynaukowych bredni, których by ktoś się nie podjął bronić za pomocą pseudonaukowego bullshitu nie na temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @PierroLeone: Tego się naoglądałeś? Gratuluję idoli

   źródło: youtu.be