•  

  pokaż komentarz

  Dobre!!! PO - od niemców nam się nic nie należy, ale żydom od nas już tak.

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie zastanawia jak to jest, że tylu ich zginęło w holokauście (często całe rodziny), a potomstwa naprodukowali tyle, że ciągle się nowi spadkobiercy znajdują? Inna rzecz, że formalnie ŻADEN Izraelczyk nie ucierpiał w latach 1939-1945.

 •  

  pokaż komentarz

  To jest być może największy zysk z załej tej afery z ustawą o IPN i sporu z Izraelem. Przeciętny Polak zjada sobie oto kotleta oglądając wiadomości i myśli: czego znowu ci Żydzi od nas chcą? Przecież to Niemcy na nas napadli i Polaków też zabijali! Tymczasem się okazuje, że dla reszty świata nie jest to wcale takie oczywiste, a skoro Polska podniosła się w końcu po kilkuset latach okupacji i wojen z gospodarczej ruiny, to od razu jest wokół mnóstwo chętnych, żeby sobie owoce ciężkiej pracy Polaków przywłaszczyć. Fakt, że za wskazywanie nieetycznych działań i krytykowanie jakiejś grupy Żydów nie jest się już automatycznie oszołomem, antysemitą i nazistą (mimo że mainstream nadal tak by chciał), to pierwszy krok do uregulowania stosunków z Żydami. Tylko prawda nas wyzwoli.

  •  

   pokaż komentarz

   @xniorvox: Ale pejsy mają w dupie prawdę! Oni i tylko oni byli szkalowani, uciemiężeni i mordowani. Nikt inny! Ich interesuje jedynie "żydowska prawda" i jej rozpowszechnianie. Jakby się okazało, że inni też ginęli, lub nie daj buk za nich, to automatycznie straciliby kartę przetargową jedynej ofiary.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale pejsy mają w dupie prawdę!

   @qciek: Bo to jest nasza najmocniejsza broń. Nie mamy pieniędzy, nie mamy wpływów, nie mamy Hollywood, nie mamy mediów, nie mamy nawet największego mocarstwa świata na smyczy. My mamy tylko prawdę historyczną i RiGCz. Czy to dużo, czy mało - okaże się.

  •  

   pokaż komentarz

   @xniorvox: Obawiam się, że to za mało w konfrontacji z takim zapleczem i co ważne, doświadczeniem w prowadzeniu propagandy i prowadzenia nacisków. Kolokwialnie rzecz ujmując, jesteśmy w czarnej dupie. Całe to zamieszanie od początku było źle prowadzone. Najpierw przepraszaliśmy za wszystko i daliśmy im tym samym palec, a jak żyd chwyci palec, to uj%@@? rękę przy samej dupie. Teraz wybielamy się w opór (niestety, prawda jest nieco mniej biała) i staramy się na ich modłę prowadzić tę kolejkę ale na tym polu nie mają sobie równych. Problem w tym, że do tego potrzeba wytrawnego dyplomaty, a nie darcia japy.

  •  

   pokaż komentarz

   @xniorvox: jakoś z tej naszej prawdy historycznej też się nie za bardzo chcemy rozliczać. Przykładem jest dwudziestolecie międzywojenne i to co wówczas Żydom zrobił rząd, kościół katolicki i wojsko.

  •  

   pokaż komentarz

   @xniorvox: Jedyne co nam pozostaje w tej sytuacji to zorganizować się, zjednoczyć i zrobić taką rozpierduchę że wszyscy zdrajcy będą stąd spierdzielać. W sprawie internetu to się wszyscy potrafili szybko skrzyknąć i wyjść na ulicę a w sprawie gdzie próbują nam ukraść połowę kraju to już nikogo prawie widać to nie obchodzi bo ciepła woda przecież dalej będzie w kranie i dostęp do internetu też będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @zkandal: Wiesz czego żydzi się domagali gdy państwo polskie odzyskało niepodległość? Posłowie żydowscy zgłosili projekt w którym domagali się aby gminy żydowskie na terenie Polski miały charakter ex terytorialny, to znaczy żeby nie podlegali państwu polskiemu, nie płacili tu podatków, w dwudziestoleciu międzywojennym to moim zdaniem za lekko się z nimi obeszli.

  •  

   pokaż komentarz

   @qciek: Żydom w pierwszej kolejności należy odebrać broń antysemityzmu. Wystarczy wskazać że prowadzą antypolskie działania i nasza reakcja jest adekwatna do zagrożenia. Później należy wskazać i zwalczyć żydowskich agentów wpływu w rządzie, mediach i kulturze. Byłoby pozamiatane. Ale jak to zrobić gdy cały rząd chodzi w myckach? Wybory nie wiele obecnie zmienią bo wszystkie rzeczywiste antysystemowe siły zostały zniszczone, obśmiane przez media i zalane brudnym PR.

 •  

  pokaż komentarz

  Co ten Karnowski bredzi. "Wyczucie przez Polaków, że coś jest nie tak z podejściem tej ekipy do państwa polskiego, powodem do zmiany rządów". Jeśli już to chyba mówi o obecnym rządzie Polin, gdzie premier i ministrowie jadają kolacje szabasowe u żydowskiego lobbysty, lekką ręką rozdają żydom pieniądze, plotą jakieś głupoty o wspólnym państwie, kajają się za marcowe czystki w komunie, fetują chanukę i przyjmują pozycję błagalną przed potężnymi żydami, którzy już na bezczelnego otwierają rozporek i sikają im prosto w twarz. Ja uważam, że coś nie tak jest właśnie z obecnym rządem, który jest wręcz głupi lub jawnie działającą agenturą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sorkvild: Bo to jest tak że żydzi z PISu dogadali się z żydami z USA i Izraela że wspólnie dokonają przeniesienia własności ziem polskich w ręce żydowskie. Negocjacje były prowadzone już za rządów żydów z PO a opozycyjny wtedy PIS też w tym uczestniczył że bez różnicy kto będzie rządzić w Polsce to wyłudzenia majątków dojdą do skutku. Pisdzielcy tylko do samego końca próbowali ukryć ten fakt przed opinią publiczną..

 •  

  pokaż komentarz

  Jakby to powiedzieć: za późno!