•  

  pokaż komentarz

  A czy się nie wymiga, że przyjechał do domu i w szoku napił się? Tak czy inaczej do Sztumu z nim.

 •  

  pokaż komentarz

  Ewidentna wina kierowcy...ale czemu żadnemu z małolatów go głowy nie przyszło rozejrzeć się przed wejściem na pasy?...o zatrzymaniu już nawet nie będę wspominał.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: Zaraz Cie zaminusują, bo "jakim prawem można sugerować komuś aby brał poprawkę na głupotę innych, mieli pierwszeństwo a kierowca do więzienia" i jeszcze pewnie ktoś doda "a w wieku 14 lat to jeszcze biedne dzieci są i nie muszą wiedzieć".

   Prawda jest taka, że świat nie jest idealny, i zarówno jako pieszy, jak i jako kierowca cały czas trzeba brać pod uwagę, że ktoś coś odwali. Wina jest kierowcy, ale co im z tego jak ktoś ich zabije?

   Co do argumentacji "to jeszcze dzieci" , mogę jedynie odpowiedzieć - jeśli ktoś w wieku 14 lat nie potrafi ogarnąć aby rozejrzeć się obie strony przed przejściem, to coś z jego rozwojem jest bardzo nie tak.

  •  

   pokaż komentarz

   rozejrzeć się przed wejściem na pasy

   @gieroj777: A ty się zawsze rozglądasz przed wjechaniem na skrzyżowanie mając pierwszeństwo?

  •  
   R......w

   +234

   pokaż komentarz

   @WesolySromek: Jasne, nawet jak mam zielone światło na przejściu - przechodząc przez jednokierunkową rozglądam się też w obie strony - bo nie takie rzeczy już widziałem.

   A przed wjechaniem na skrzyżowanie, gdzie nie widze odpowiednio w jedna i druga strone nie dosyc ze sie rozgladam, to jeszcze juz mam hamulec przygotowany.

  •  

   pokaż komentarz

   A przed wjechaniem na skrzyżowanie, gdzie nie widze odpowiednio w jedna i druga strone nie dosyc ze sie rozgladam, to jeszcze juz mam hamulec przygotowany.

   @Ryzoslaw: Nie wierzę ci. W tym momencie po prostu kłamiesz - żaden kierowca na świecie nie rozgląda się zawsze na wszystkie strony wjeżdżając na skrzyżowanie na zielonym.

   A hamulec masz przygotowany lewą nogą, tak?

  •  
   R......w

   +84

   pokaż komentarz

   @WesolySromek: Jeżdże na motocyklu, dlatego palce na manetce, i lekki nacisk.

   Nie na wszystkich jak widze że samochody stoją to się nie rozgladam aż tak (bo nawet jakby coś jechało to sie zatrzyma na samochodach już stojących) - tak jak napisałem to w wypadku jak nie widze wystarczajaco daleko zblizajac sie do skrzyzowania.

   Dodatkowo, nie żadne kłamiesz, bo zawsze moge mieć zielone, ale jedzie karetka, ktoś ma awarie, zasłabł itd.

   A jeżdżąc na motocyklu tłumaczenie "bo miałem pierwszeńśtwo" moge sobie w dupe włożyć, jak będę sparaliżowany od nosa w dół, i to bardzo uczy myślenia za innych

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: Rozglądali się. Zauważyli go w momencie, gdy kończył skręt w prawo. Kapneli się, że samochód raczej nie zatrzyma się i odskoczyli.

   Takie pierdzielenie jest łatwe przed monitorem.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie na wszystkich jak widze że samochody stoją to się nie rozgladam aż tak (bo nawet jakby coś jechało to sie zatrzyma na samochodach już stojących)

   @Ryzoslaw: Czyli skłamałeś. Zawsze tak to się kończy. "Ja to ZAWSZE się rozglądam i jestem przygotowany! No, chyba że <bla bla bla wymówki>"

  •  
   R......w

   +47

   pokaż komentarz

   @WesolySromek: No bo życie nie jest czarno-białe gościu. Ty masz 12 lat czy jak?

   Jak jedziesz droga, i masz skrzyżowanie, ale widoczność na 15km w każdą strone, i nie ma śladu żadnego pojazdu to sie nie rozglądasz tak bardzo i nie zwalniasz.

   To jest właśnie największy problem z kierowcami w Polsce, wy nie macie zdrowego rozsądku czy jak? Tylko wykute zasady i regułki - ja doskonale znam kierowców takich jak Ty, dla których spojrzenie w lusterko polega na sekundowym przerzuceniu spojrzenia na lusterko (brak rejestracji czy tam coś jest) i spowrotem do przodu, a później się tłumaczą "no przecież patrzyłem w lusterka"

   A ja musze za tych kretynów uważać, bo później i tak każdy powie że zap#$@?!?ałem i moja wina, niezależnie od prędkości (chociaż to się za sprawą kamer bardzo zmienia)

   Zacznij używać tego co masz między uszami, tym bardziej że nigdzie nie napisałem geniuszu że sie nie rozglądam, tylko nie tak bardzo

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli skłamałeś. Zawsze tak to się kończy. "Ja to ZAWSZE się rozglądam i jestem przygotowany! No, chyba że <bla bla bla wymówki>"

   @WesolySromek: Wyjmij kija z czterech liter ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Jak jedziesz droga, i masz skrzyżowanie, ale widoczność na 15km w każdą strone, i nie ma śladu żadnego pojazdu to sie nie rozglądasz tak bardzo i nie zwalniasz.

   @Ryzoslaw: Tak samo jak masz przejście dla pieszych, znakomitą widoczność to nie rozglądasz się naokoło po każdym kroku. A raz na 100 przejechań przez to samo skrzyżowanie o tej samej porze dnia również się nie rozejrzysz tak dokładnie jak powinieneś aby wypatrzeć wszystkich potencjalnych debili łamiących przepisy. Masz jakiś film ze swojego przejazdu? Wrzuć linka - pokażę ci w którym miejscu nie zrobiłeś tak jak twierdzisz. I gwarantuję ci, że znajdę taki moment.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: ,,rozejżeć się", przy skrzyżowaniu (dróg samochodowych) trochę inaczej to wygląda. Kierowca przed i na skrzyżowaniu ma 100% obowiązek zachować tzw. szczególną ostrożność", na wszystko także na pieszych. Może wjechać na skrzyżowanie pod warunkiem że dalsza jazda będzie możliwa, że będzie wolna droga do wyjazdu ze skrzyżowania. Piesi byli pierwsi na skrzyżowaniu (na przejściu w obrębie skrzyżowania), więc powinien poczekać aż je opuszczą. Tak jak by byli samochodami.

  •  
   R......w

   +11

   pokaż komentarz

   @WesolySromek: Nic Ci nie musze udowadniać, rób jak chcesz, i racjonalizuj jak Ci się podoba - możesz się nie rozglądać, ale jak będziesz leżał połamany to zanim będziesz miał pretensje do kierującego co Cie potrącił, zastanów się czy mogłeś coś zrobić żeby tego uniknąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: Zerkali przed wejściem na przejście i jeszcze chwile na pierwszym przejściu, po ich wejściu minęła dość spora chwila zanim Audi wyjechało zza zakrętu. Sytuacja wydawała się czysta. Przydałoby się zobaczyć miejsce zdarzenia. Młody przytomnie pchnął kolegę.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżdże na motocyklu, dlatego palce na manetce, i lekki nacisk.

   @Ryzoslaw: O Mireczku, na motocyklu to ja jeżdżę tak 4x bardziej uważnie niż samochodem. Dwa palce na hamulcu to jest podstawa w mieście. Wiele razy mi uratowały dupę, jak jakiś ślepy tępak próbował mnie skasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   c........8

   +6

   pokaż komentarz

   @Ryzoslaw: łap plusa za rozglądanie się w obie strony na jednokierunkowej, to się nazywa być realistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @WesolySromek ja zawsze się rozglądam bo tak uczyli mnie na prawo jazdy może dlatego Zdałem za pierwszym razem bo instruktor zwracał mi uwagę żeby ruszać nie tylko oczami ale rozglądać się cały czas.
   Póki co czyste konto a wiele razy na rondzie to rozglądanie uratowało kogoś przed wyższym ubezpieczeniem. BTW. Na testach teoretycznych jest wiele pytań o zasadę ograniczonego zaufania teraz już wiemy czemu tak dużo ludzi je oblewa.
   Ta zasadę stosujemy zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @WesolySromek Wyobraź sobie, że ja też zawsze rozglądam się przed wjazdem na skrzyżowanie nawet jeśli mam bezwzględne pierwszeństwo. Kilka razy uratowałem w ten sposób własną dupę(a już na pewno samochód). Świętej pamięci dziadek, zawodowy kierowca często mawiał mi "Kierowca musi być zawsze czujny, bo cmentarze są pełne tych, którzy mieli pierwszeństwo."
   Jako pieszy też zawsze rozglądam się przed wejściem na pasy, bo zielone światło nie włącza nieśmiertelności, a mam rodzinę na utrzymaniu i chętnie jeszcze sobie pożyję.
   Jeśli to dla Ciebie abstrakcja to usiądź i zastanów się na poważnie czy nie trzeba czegoś zmienić w życiu.

  •  

   pokaż komentarz

   możesz się nie rozglądać,

   @Ryzoslaw: @wonsztibijski: @S-Type:Ja się rozglądam. Przynajmniej się staram, ale zdaję sobie sprawę ze swoich ludzkich ograniczeń. A wy się nie rozglądacie zawsze, tylko tak sobie wmawiacie.

   Na testach teoretycznych jest wiele pytań o zasadę ograniczonego zaufania teraz już wiemy czemu tak dużo ludzi je oblewa

   @wonsztibijski: No właśnie - zasada ograniczonego zaufania nie mówi wcale, że masz mieć oczy dokooła głowy zawsze i wszędzie i zakładac z góry że każdy uczestnik ruchu drogowego nie będzie się stosował do przepisów.

  •  

   pokaż komentarz

   czemu żadnemu z małolatów go głowy nie przyszło rozejrzeć się przed wejściem na pasy?

   @gieroj777: Tam jest rondo. Nie wiemy skąd nadjechało to audi, ale to nie ma znaczenia; jeśli od "ich przodu" i skręcało w prawo, to widzieli go bez kręcenia głową, on też ich musiał widzieć. A jeśli nadjechał od "ich prawej", czyli od strony dworca PKP i pojechał prosto, to i tak go nie widzieli, bo rondo zasłaniało. Skąd by jednak nie nadjechał, to powinien zwolnić i ustąpić, również pieszym. A pieszy nie ma możliwości zgadnąć, którym zjazdem kierowca opuści rondo. Jak jechał pijany, nie ustąpił pierwszeństwa, potrącił ich i jeszcze wyprzedził inny samochód uciekając, to prawdopodobnie nie miał też kierunkowskazu.
   Jestem doświadczonym kierowcą i znam to miejsce. Dlatego oświadczam: małolaci są niewinni. Dziękuję, proszę się rozejść.

   źródło: Capture.PNG

  •  

   pokaż komentarz

   @WesolySromek Skoro wiesz lepiej ode mnie co robię i jak się zachowuję to chyba nie mamy o czym dalej dyskutować.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777
   A wystarczy wprowadzić karę 20 lat za jazdę po alkoholu i problem zniknie.Konfiskate pojazdu i odebranie praw obywatelskich aby odwołań nie mógł do Strasburga pisać .

  •  

   pokaż komentarz

   @S-Type: Są dwie możliwości:
   1) Kłamiesz (być może nieświadomie)
   2) Jesteś superczłowiekiem, który łamie wypracowane przez wiele pokoleń naukowców-psychologów zasady funkcjonowania ludzkiego mózgu.

   Co jest bardziej prawdopodobne?

  •  

   pokaż komentarz

   @WesolySromek Ja tą zasadę interpretuje w taki sposób że nie powierzam swojego życia w rękach zupełnie obcej osoby dlatego z góry zakładam że ci ludzie to debile bądź alkoholicy. Czasami każdy popełnia błędy ale ja staram się je ograniczyć do minimum. Nigdy nie mówię wyjeżdżając a może się uda dopóki nie mam 100% pewności że nie stworzę zagrożenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tą zasadę interpretuje

   @wonsztibijski: Na testach teoretycznych nikogo nie interesuje twoja interpretacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @WesolySromek: uwielbiam wykopkow, ktorzy ci teraz napiszą, ze nawet ruszajac spod świateł na zielonym obserwują CALE skrzyzowanie i zawsze i wszędzie czujnie rozgladaja sie.

   Oczywiscie jest to zwykla sciema bo by zachowac realnie ten poziom skupienia i bezpieczenstwa musieliby jechac max 30 kmh w mieście no ale nikt nie zabrania sciemniac na portalu ze smiesznymi obrazkami.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: zobacz nagranie raz jeszcze, wyraźnie widać, że chłopiec w niebieskiej kurtce zerknął głową w stronę ronda nim wszedł na pasy.

  •  

   pokaż komentarz

   @WesolySromek ja tam wolę dmuchać na zimne bo życie mam jedno. Miesięcznie jeżdżę po 4-6k km i mimo, że czuje się dobrze za kółkiem zawsze z tyłu głowy mam to poczucie że głupio by było umrzeć no..

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: Rozejrzeć się to jedno, ale jest też coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania, ale skoro kierowca auta jechał na podwójnym gazie to raczej nie miał tego w swojej upitej świadomości ...

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista Nikt nie zachowa nigdy 100% czujności w każdej sytuacji, ale spojrzenie przed skrzyżowaniem w prawo i lewo na serio nie boli i da się to zrobić bez najmniejszego problemu wypracowując taki nawyk.
   No chyba, że ma się ego kierowcy rajdowego i na każdych światłach musisz ruszyć pierwszy, żeby kolejne skrzyżowanie osiągnąć na pozycji lidera to faktycznie może być problemem z ostrożnością.

  •  
   k........k

   +1

   pokaż komentarz

   @gieroj777: W sumie to nie wiem dlaczego Cię minusują. Chłopcy patrzyli w lewo, ale w prawo po przejściu wysepki spojrzeli dopiero przed samym kontaktem (pewnie usłyszeli pędzące auto). Zasadę ograniczone zaufania należy stosować zawsze. https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_ograniczonego_zaufania Chyba, że komuś nie zależy na własnym zdrowiu i życiu.

  •  

   pokaż komentarz

   @S-Type: jestem poniekad zawodowym kierowca i doskonale sobie radze na drodze. Jezdze przepisowo, zachowuje ostroznosc. Nie musze nikomu nic udowadniac ale troche smieje sie z internetowych "aniolow drogowych". Odnosze wrazenie, ze wykop oprocz czolowych ekspertow do spraw islamu, Żydów, ekonomii skupia rowniez elite polskich kierowcow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   j......9

   0

   pokaż komentarz

   Rozglądali się. Zauważyli go w momencie, gdy kończył skręt w prawo. Kapneli się, że samochód raczej nie zatrzyma się i odskoczyli.

   Takie pierdzielenie jest łatwe przed monitorem.

   @wcinaster: NIe wygląda na to aby się rozglądali wchodząc na drugie przejście dla pieszych.
   Co oczywiście nie czyni ich w tym wypadku w żaden sposób winnych. Bo byli już od dłuższego czasu na przejściu.

  •  
   j......9

   +2

   pokaż komentarz

   A wystarczy wprowadzić karę 20 lat za jazdę po alkoholu i problem zniknie

   @krysen03: Nie zniknie.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: Tyle minusów, tyle negatywnych opinii na ten temat ale uwaga słuszna. KD Art. 13 mówi wyraźnie, że:

   Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.

   Jak dodamy do tego zasadę ograniczonego zaufania to już w ogóle nie stawia ich w dobrym świetle. Niemniej trzeba zwrócić uwagę na to, że od dłuższego czasu jednak byli już na przejściu i wówczas mają bezwzględne pierwszeństwo przed pojazdem więc sprawa dyskusyjna.

   No i pomyśl jeszcze w ten sposób - gość nawalony, być może dopiero co pił alkohol, równie dobrze swoim durnym zachowaniem mógł wjechać na chodnik i co wtedy? Na chodniku ludzie też mają rozglądać się do tyłu?

  •  

   pokaż komentarz

   Ewidentna wina kierowcy...ale czemu żadnemu z małolatów go głowy nie przyszło rozejrzeć się przed wejściem na pasy?...o zatrzymaniu już nawet nie będę wspominał.

   @gieroj777: nie wiem czemu cię minusują... oh wait to wykop... one wręcz weszły na jezdnię obrócone w drugą stronę, masakra. do wypadku na pasach potrzeba 2 debili zazwyczaj

  •  

   pokaż komentarz

   @WesolySromek: Wyobraź sobie, że zawsze. Wiele lat już jeżdżę i niejedno widziałem. Jak przez pasy przechodzę, to też patrzę. Tak też można i to wcale nie boli...a kiedyś może zaboleć.

  •  

   pokaż komentarz

   @wcinaster: Nie rozglądali się-obejrzyj uważnie. Usłyszeli jak coś na nich napierdziela i dopiero wtedy w prawo spojrzeli- jak już było za późno.

  •  

   pokaż komentarz

   @Melodykop: Oczywiście- mieli pierwszeństwo. I co z tego? Nie mieli opcji nieśmiertelności. MUSISZ się rozejrzeć wchodząc na pasy, bo w starciu z pijanym debilem w rozpędzonej furze nie masz szans. Potem możesz mu z wózka powiedzieć, że pierwszeństwo miałeś....jeśli przeżyjesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: @GaiusBaltar: była taka jedna kretynka, co to mówiła, że ona nie zamierza swoich dzieci uczyć proszenia się o swoje prawa. Jak się pierwszeństwo należy to się należy!

   pokaż spoiler A wysepka akurat pierwszeństwa nie daje, przynajmniej w Polsce.

  •  

   pokaż komentarz

   @krysen03: Kary nic nie pomogą- jeśli debil wsiada za kółko nawalony, to nie myśli o karze. Jak mu prawko zabiorą to i tak będzie jeździł, dopóki kogoś nie zabije. Po kilku latach wyjdzie i dalej będzie jeździł. Konfiskata samochodu jako narzędzia popełnienia przestępstwa byłaby tu dobrym rozwiązaniem, bo jak debil ileś lat na furę zbierał i mieliby mu ją zabrać, toby się zastanowił, zanim by nawalony za kółko usiadł....ale u nas na to się nie zanosi ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek159
   Ale na 25 lat zniknie twórca problemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: @GaiusBaltar: Widzę, że bordo w waszym przypadku to nie przypadek. Typowe wykopkowe specjalysty.

  •  

   pokaż komentarz

   @nojasneurwa: Nie ma to jak odpowiadanie w merytorycznej dyskusji ad personam. Po prostu jako pieszy i jako kierowca staram się cały czas uważać i przewidywać głupie zagrania innych, i uważam, że promowanie takiego zachowania podniesie ogólne bezpieczeństwo - bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.

   Nie dalej jak 15 minut temu, kiedy jechałem samochodem zobaczyłem busa dziwnie jadącego w podporządkowanej. Pomyślałem sobie "no nawet nie próbuj", położyłem nogę na hamulcu i zwolniłem nieco. 3 sekundy później bus na mnie wymusił pierwszeństwo. Gdybym myślał tak jak niektórzy tutaj "mam pierwszeństwo to jadę / idę i niech się dzieje wola nieba" to bym co prawda udowodnił swoją rację na drodze, ale zamiast klepać ten komentarz czekałbym na policję i oglądał rozwalony bok swojego auta.

  •  

   pokaż komentarz

   @GaiusBaltar: Skoro skomentowałeś to odpowiadam ad personam. Bo robisz z tego filozofie. Młodzi może nie spojrzeli a może spojrzeli tylko jeszcze gościa nie było bo zap#$#%!!ał. Od momentu jak weszli na ulice mineło 5sekund jak zrobili krok na pas za wysepką. Każdy normalny/trzeźwy kierowca by to zauważył. Więc opowiadanie o poprawianiu bezpieczeństwa w sytuacji jak ta gdzie mamy do czynienia z pijakiem nie ma sensu.

  •  

   pokaż komentarz

   Jestem doświadczonym kierowcą i znam to miejsce. Dlatego oświadczam: małolaci są niewinni. Dziękuję, proszę się rozejść.

   @xniorvox: Są niewinni według prawa oraz według logiki. Ale na nagraniu ewidentnie widać, że się nie rozejrzeli. Rondo z wysepką niczego nie zmienia.

  •  

   pokaż komentarz

   Są niewinni według prawa oraz według logiki.

   Zgadzam się. I to powinno kończyć dyskusję.

   Ale na nagraniu ewidentnie widać, że się nie rozejrzeli. Rondo z wysepką niczego nie zmienia.

   @Zydomasoneria: Właśnie, że zmienia. Ja naprawdę znam to miejsce i potwierdzam, że chłopaki zachowali się w porządku; sorry, ale w tej sprawie muszę Ci narzucić swój autorytet - jeśli chcesz, to wybierz się do Łukowa i sam oceń, wtedy możemy gadać dalej.
   Powtarzam: skąd by kierowca nie nadjechał, to w momencie jak małolaci wkraczali na pasy albo nie był dla nich widoczny, albo nie mógł dać jednoznacznego znaku, że będzie opuszczał rondo "ich zjazdem". Tam pieszemu wystarczy nieznaczny ruch głową i gałkami ocznymi w prawo, żeby prawidłowo ocenić sytuację i stwierdzić, że można wejść - na filmie nawet nie byłoby widać. I to jeszcze pod kapturem. Zresztą to pewnie byli miejscowi, którzy dobrze wiedzą jak tam się chodzi, i właśnie tak się stało, nieznacznie rzucili okiem, to wystarczyło.
   No i zwróć uwagę, że zareagowali ucieczką zanim jeszcze audi koło nich przeleciało. Mimo, że poruszało się z dużą prędkością. Więc kumali co się dokoła dzieje. Kto wie, czy to nie ocaliło im życia.
   I zaznaczam, że każdy normalny kierowca w takiej sytuacji i w tym miejscu będzie jechał wolno i ustąpi pierwszeństwa pieszym. To rondo nie jest ani dziwne, ani jakieś inne, ani źle zaprojektowane, ani źle zbudowane, ani źle oznakowane, ani pod żadnym względem wypaczone - to normalne dobre rondo, jakich pełno w całej Europie. Przepisy każą pieszym ustąpić, doświadczenie każe brać na nich poprawkę i spodziewać się odpału głupoty, a tymczasem chłopaki nie zrobili żadnego błędu. Dla kierowcy nie widzę zatem żadnego, nawet najmniejszego usprawiedliwienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @xniorvox: Ryzoslaw-Bardzo dobry kierowca z ciebie, swietnie wszystko rozumiesz i opisujesz, kazdy wpis moglbym podwojnie zaplusowac ;) Szczegolnie cd. tych lusterek, niektorzy spojrza w lusterko najblizej siebie(lewe) i zadowoleni bo wolne-"mozna wyprzedzac", dobry kierowca spojrzy w ciagu pol sekundy w prawe lusterko, w lusterko pokazujace mu co jedzie za nim i w lewe lusterko, bo tylko to daje pelny obraz sytuacji tego co dzieje sie za nami. No ale niestety, takie dzialania wymagaja bystrego umyslu,wyobraźni i odrobiny doswiadczenia na drodze, a niestety nie kazdy moze sie tym pochwalic

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: o ile piesi wchodzą w 90% jak święte krowy, to w tym przypadku nie mam im nic do zarzucenia.

 •  

  pokaż komentarz

  Zauwazylscie że młody po lewej tuz przed autem pchnął w przod tego po prawej? Wyglada troche jak by mu uratowal dupe...

 •  

  pokaż komentarz

  Czy ten drugi pierwszego w popłochu popchnął? (Tego, co mu spadły buty, ale przeżył)

 •  

  pokaż komentarz

  Z wejścia zamknął bym go na 10 lat. Po 5 za każdego pieszego. A mogę się założyć ze to pewnie jego nie pierwszy raz...