•  

  pokaż komentarz

  próbował wypowiedzieć się Roman Kosecki

  Roman Kosecki(ur. 15 lutego 1966)
  Wykształcenie: średnie zawodowe(Liceum Ekonomiczne dla Dorosłych nr 9 w ZSE nr 5, ekonomika i organizacja przedsiębiorstwem handlowym (2000))
  Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji.
  Pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski.
  W latach 2012–2016 wiceprezes zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkolenia.

  To chyba k@$$a jakiś żart. Facet w wieku 34 lat ukończył liceum dla dorosłych, wcześniej był piłkarzem. Nie twierdzę, że jest głupi, ale żeby decydować o losach państwa, gdzie jedyne na czym się zna to piłka nożna, to się nie nadaje.

 •  

  pokaż komentarz

  A Bomberman zachęca do terroryzmu.

  To nie jest grupa ludzi, z którymi się dyskutuje, bo się nie da. To jest ten tak zwany beton, który mentalnie siedzi w latach osiemdziesiątych. Gry, gdzie się zabija czy to ludzi czy inne stwory są dostępne od dawna i jakoś nie widzę, by ludzie chcieli jakoś bardziej się zabijać. Co NAJWYŻEJ ludzie mogą mieć mniej skrupułów jeśli już będą zmuszeni kogoś zabić czy to na wojnie czy w obronie własnej, a to akurat może uratować życie własne.

  Z drugiej strony kibole nie mają ani skrupułów ani zahamowań a żyje im się dobrze. I nie potrzebują grać w Counter Strike by zmasakrować komuś na ulicy twarz, bo się krzywo spojrzałeś.

 •  

  pokaż komentarz

  A jak to się ma do strzelnicy w każdym powiecie?

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież Ci ludzie utknęli mentalnie w latach 80 xD
  Jak to jest, że 3/4 ludzi którzy zasiadają w parlamentach, sejmach, itp. na całym świecie, nie rozumie otaczającego ich świata. Ludzie, którzy nie nadążają za postępem technologicznym i kulturowym, mówią nam jak mamy żyć.

 •  

  pokaż komentarz

  Roman Kosecki:, pilkarzyna ktory mysli, ze jak ponadprzecietnie gral w polke to jest madrzejszy.