...
 •  

  pokaż komentarz

  Idę po admina, masz przesrane.

  •  

   pokaż komentarz

   @mazaq: "Ja mam zmienne IP i nic mi nie zrobisz" - typowa odpowiedź dziecka Neo

  •  

   pokaż komentarz

   @Yao: dlatego preferuję grę na steam, gdzie niewielu ryzykuje kolejny "niewykrywalny czit"

  •  

   pokaż komentarz

   @varez: najnowsza wersja nonsteama generuje udawane steam ID z numeru seryjnego płyty głównej dzięki czemu można bezproblemowo banować dzieci neo
   dlatego coraz więcej serwów wymusza korzystanie z nowych wersji (>v40) (jeszcze można sprawdzać interp, czy nie ma ustawionych 16 bitów [smoke'i nie działają] itp)

  •  

   pokaż komentarz

   @niemogewtouwierzyc: na serwerach source steam+nonsteam już od dawna jest to używane z dość dobrym skutkiem. Co prawda jest kilka jak nie kilkanaście emulatorów po stronie klienta więc takie dziecko neo mogłoby spróbować zmienić emulator i podłączać się znowu, ale.... to tylko dziecko neo

  •  

   pokaż komentarz

   dokładnie, to tylko dziecko neo... :) kiedyś jak bawiłem się jeszcze w stawianie swoich serwerów, banowałem je tylko ustawiając odpowiednią informację przez "setinfo" (bardzo prosty plugin w amxx) i nie spotkałem się z przypadkiem ominięcia tego bana, chociaż wystarczyło przeinstalować grę, lub skasować config (oczywiście po zmianie IP bo inaczej info się odświeżało) ;)

 •  

  pokaż komentarz

  hehe, oj było wiele gier gdzie jakiś k#$@#$ pisał aimboty, bo jego umiejetnosci grania byly k@#$# beznadziejne, a zeby kazda p$%#%@$ lama mogla ustrzelic fraga musiala uciec sie do j@#$@#$ aimbota!
  Jak ja nienawidzę lamuchów!!

  •  

   pokaż komentarz

   @loopack: To już nie te czasy, gdy frustraci robili cheaty do gier

   Aktualnie cheaterski biznes to niezły rynek - szczególnie w grach FPS normalnym zjawiskiem jest sprzedawanie cheatów. Często prywatnych niewykrywalych przez Punkbustera. Te cheaty robią ludzie, którzy się na tym znają; niewielu z ich gra na codzień.

   Znałem gościa z Finladii, który sprzedawał prywatne cheaty do Enemy Territory - w ciągu miesiąca sprzedał ich 45. Cena jednego 50 Euro.

  •  

   pokaż komentarz

   @suckinsyn:
   Grałem ze dwa lata w ET i powiem tyle że najwięcej cheaterów i gimbusów jest na polskich serwerach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Blaskun: To prawda, akurat w ET cheatuje najwięcej polaków. To nie dlatego, że jakoś wyjątkowo przodujemy w oszukiwaniu, lecz polska społeczność w ET jest bardzo duża. Nie grałem na publicznych serwerach chyba z 3 lata, ale cheatowanie w meczach to chleb powszedni - polacy na wyższej półcę rywalizacji również słyną z cheatowania, chamstwa i nieznajomości angielskiego.

   Nie wiem jak wygląda to w innych multiplayerach, bo tylko w ET grałem przez sieć i mam nadzieję, że ta gra jest ewenementem pod względem nieczystej gry polaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @Blaskun: Nie tyle polskie serwery, co polska scena jest pełna cheaterów i gimbusów.;) Normalnością już jest, że niektóre klany szukając przeciwnika dodają "no polaks". Na pocieszenie można powiedzieć, że sporo idiotów jest również wśród innych nacji. Ostatnio pewien Belg z czołowego klanu zapostował screenshot (link - http://img688.imageshack.us/img688/8012/vilabusted.jpg ) z klanówki, by wyśmiać słaby wynik gracza, którego zbytnio nie lubi. Nie zauważył jednak, że na screenshocie widać jego wallhacka. :) Ogólnie ET jest teraz zainfekowane olbrzymią ilością cheaterów (wystarczy spojrzeć na ilość banów - http://www.pbbans.com/master-ban-index.html ), którzy zabijają tak świetną grę.

  •  

   pokaż komentarz

   @dEVJE: Whinujecie strasznie, nauczcie się strzelać a potem się skarżcie. Jak wam się haxy nie podobają to idźcie na lany. Ogólnie sensu filmiku też nie rozumiem, może koleś ma po prostu bardzo szybką rękę? To było dokładnie widać w akcji w 35 sekundzie gdzie odwraca się dopiero po chwili słysząc szczęk broni przeciwnika. Jeżeli chodzi o ET to mnie potrafią na co 2gim warze wyzywać od wh, bo wiecie, słuchawki to drogi sprzęt jest.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja już dawno nie gram w darmowe FPSy bo to ogólnie żenada. Kiedyś grałem w Combat Arms gdzie nexon ZARABIAŁ na cheaterach. Chcesz się pozbyć cheatera? SPOKO KUP PREMIUM I URZĄDŹ MU VOTEKICK no k$%!a ja p$$%##!e... Póki co w Bad Company 2 tylko raz widziałem cheatera który na dodatek dostał bana... Jakim trzeba być desperatem żeby zaryzykować key za 80zł dla jednej chwili bycia na szczycie ramki?

  •  

   pokaż komentarz

   @suckinsyn: http://www.artificialaiming.net/forum/index.php :O nawet sie z tym nie kryja specjalnie...

   @KochanekAdmina: akurat to czy gra jest darmowa czy nie wielkiej roznicy nie robi.. spedzilem kiedys sporo swojego zycia na fpsach i nie przypominam sobie, zeby po drodze byl taki, w ktorym nie bylo cheaterow. Ostatnim nabytkiem byl MW2, gdzie wg zalozen systemu AntiCheat mialo nie byc problemu i co? Ano gowno.. cheaty i tak sie pojawily, nie ma systemu nie do obejscia.

  •  

   pokaż komentarz

   @loopack: organner.pl - masa niemców kupuje u niego haxy, które od kilku lat są nie do wykrycia. Ciągłe update itp.

  •  

   pokaż komentarz

   O ktoś jeszcze tego staruszka ET wspomina ;-). 5 lat niemal na scenie, bez absolutnie żadnych osiągnięć, ale do dziś nie umiem znaleźć gry, która sprawiła by mi chociaż połowę tego fanu co et.

  •  

   pokaż komentarz

   @FiDO: Problemem systemu w MW2 jest brak jego aktualizacji. W ogóle brak aktualizacji MW2. Bo trzeba sprzedać nowy DLC!

  •  

   pokaż komentarz

   Zaj#$iście, dostałem minusy bo nie lubię lamusów z czitami.... rany, co się z tym światem stało....

  •  

   pokaż komentarz

   @loopack: mogłeś to w inny sposób określić. ja to olałem

  •  

   pokaż komentarz

   @loopack: Ode mnie dostałeś za to, że twój komentarz to same krzaczki. Nie idzie nic wyczytać.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekAdmina: Ryzyko? Zapominasz, że aimbot to nie tylko najprostsza wizja takiego oprogramowania. Aimbot to także subtelny program podciągający myszkę w niewielkim zakresie w kierunku celu. Podciągający przy wsparciu liczb losowych określających poziomy efektów takich jak wyjechanie poza obręb celu(błąd) czy też odchylenie od prostej z A do B. Drżenie itp... Aimbota możesz nauczyć opóźnionej reakcji, racjonalnego dobierania celów i innych niepozornych zachowań. Te boty, za które banują to prawdopodobnie mniejszość.

  •  

   pokaż komentarz

   @Falcon: Dokładnie. Odpowiednio ustawiony tzw. "human aimbot" jest nie do wykrycia przez kogoś kto lata gra w tą grę. Trudno rozpoznać, czy świetnie gra,czy zwyczajnie używa wspomagaczy. Jedyną możliwością jest wyłapanie jakieś wpadki gdzie ewidentnie widać wpływ wspomagacza,a najlepiej wallhacka. Poziom zaawansowania cheatów rośnie równomiernie z szybkością ewolucji gier.

   @dEVJE: Na pocieszenie można powiedzieć, że sporo idiotów jest również wśród innych nacji. Ostatnio pewien Belg z czołowego klanu zapostował screenshot (link - http://img688.imageshack.us/img688/8012/vilabusted.jpg ) z klanówki

   Vila wpadł kolejny raz.
   W sumie polacy akurat rzadko wpadają na tym wysokim szczeblu rywalizacji. Zza granicy najbardziej znane busty to senti, zeto, vila. A z Polski ? Chyba tylko gnajda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Falcon: dlatego cu@lan tam.

  •  

   pokaż komentarz

   @prusi:
   gram w ET od 4 lat, aktualnie jestem w klanie i mam do czynienia z cheaterami. często można sprawdzić, czy ktoś ma hacki sprawdzając MAC (jak jest 84-be w MACU, to ma czity). co więcej, na serwerze można łatwo odsiewać potencjalnych hackerów, dając ludziom levele na serwerze. więc jeśli ktoś wymiata, a ma level 0, nikt go nie zna, to od razu idzie pod bardzo szczegółową obserwację.
   a teraz idę sobie pograć :>

  •  

   pokaż komentarz

   @glosnik: Dlaczego 84-be?

  •  

   pokaż komentarz

   @Falcon:
   nie mam pojęcia niestety, powiedział mi to kumpel z klanu (doświadczony admin).

  •  

   pokaż komentarz

   @glosnik: @Falcon:
   Q: How do I know who is cheating on server?

   You don't. SLAC uses silent detections, meaning cheaters are caught, but banned later.
   Sometimes they'll be banned the same day, sometimes a week later, sometimes a month later.

   z FAQ SLAC
   Teraz jest nowa wersja i ten tekst jest rozwinięty mocniej na temat samej specyfiki banowania, warto poczytać, ale nie ma to jak specjaliści z nq którzy WIEDZĄ

  •  

   pokaż komentarz

   @Uriziel: pieprzenie, jeśli używasz zawsze najnowszych czitów, albo używasz płatnych z update'ami to nawet po roku cię nie wykryją jeśli umiesz się kryć - tu potrzeba wprawnego oka kilku adminów.

  •  

   pokaż komentarz

   @prusi: A czy ja mówię cośo wykrywalności? Chodzi mi o to co napisał o slacu, że jak ktoś ma 84-be to coś tam coś

 •  

  pokaż komentarz

  Nie gram w csa ale naprawdę nie mogę zrozumieć jaka to przyjemność z używania aimbota przecież równie dobrze można oglądać film na youtube z gameplay, tyle samo wysiłku i prawdopodobnie tyle samo satysfakcji no chyba że komuś staje jak jest na pierwszym miejscu w rankingach...

 •  

  pokaż komentarz

  I jeszcze zasrany spawnkiller!