•  

  pokaż komentarz

  Wszyscy którzy próbujecie to zbagatelizować pamiętajcie że to samo jutro może stać się wam lub komuś z waszych bliskich. Wtedy to was rzecznik będzie demonizował i część ludzi mu uwierzy tak jak i wy teraz.

  W ogóle nie dziwi mnie jeśli się szarpał skoro już wcześniej policja mu groziła (szczegóły w innych wykopie) i przypuszczał co go może czekać.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald nie spotka bo ani ja ani moi bliscy nie fikamy policji.

  •  

   pokaż komentarz

   @thewickerman88: Tak więc kiedy podejdzie do Ciebie jakiś zakompleksiony funkcjonariusz który będzie chciał się na Tobie wyżyć za swoje niepowodzenia to pamiętaj żeby nie wstawać z kolan, patrzeć w ziemie i kiedy Ci ubliży mówić "tak proszę Pana".

   Jeśli będzie miał ochotę Cię pobić na koniec mu podziękuj i ani się waż pisać skargi. Ty i Twoi bliscy możecie czuć się stosunkowo bezpieczni.

  •  

   pokaż komentarz

   @thewickerman88: Swoją drogą na filmiku widać jak ten chłopak prosił grzecznie będąc prawie nagi na ziemi żeby przestali i to nie pomogło. Obawiam się że Twoja służalcza postawa może nie dać Ci gwarancji.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald Nie wiesz jakie były bezpośrednie przyczyny zatrzymania. Nie wiesz jak się wtedy zachowywał. Nie było Cię tam, a każdy medal ma dwie strony. Policjanci to mendy, ale zwykłego gościa z ulicy nie zatrzymają żeby potem napier@!?ać go na komisariacie. Owszem robią tak kiedy uważają, że jest to potrzebne. Kiedy delikwent robi z nich głupka. Nie bronię takiej postawy, ale jak już wspomniałem policja nie robi wyrywkowych łapanek żeby potem prac kogoś na kwaśne jabłko.
   Znałem kiedyś gościa, taki drobny włamywacz, jak dał się złapać to potem opowiadał o tym jaki wpier@ol dostał na dołku żeby wygadał się gdzie jest tych kilka rowerów.
   Prąd działa na serce, które przez narkotyki jest bardzo osłabiane. Nikt ze słabym sercem prądu tykać się nie winien, bo serce stanąć może.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiesz jakie były bezpośrednie przyczyny zatrzymania
   @sokol39: Przyczyną mogło być nawet zabicie matki tego policjanta, co nie zmieniłoby faktu że policja to nie sąd i nie ma prawa "karać" obywatela. Ich zadaniem jest zatrzymanie podejrzanego i doprowadzenie do sędziego.

  •  

   pokaż komentarz

   @k_suchy Wcale nie bronię policjantów. Po prostu chcę zwrócić uwagę, że każdy potraktowany w taki sposób przez bagiety jest niezłym rozrabiaką.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: sprytni ludzie pozwola mi na to, a pozniej funkcjonariusz lub ktos z jego bliskich popelni samobojstwo z powodow osobistych ;) ewentualnie zacznie sie borykac z wielkimi problemami zdrowotnymi czy finansowymi;) i policjant nikomu takiemu nie fiknie. tak to sie robi :) a jak nie masz mozliwosci to nie walczysz bo to bez sensu i tylko sobie napytasz biedy. Chociaz musze ci przyznac racje ze to niesprawiedliwe, no ale tak glupio ten swiat jest skonstruowany

  •  

   pokaż komentarz

   nie spotka bo ani ja ani moi bliscy nie fikamy policji.

   @thewickerman88: nie musicie. wystarczy, ze wracajac wieczorem do domu zostaniesz pomylony z kims innym

  •  

   pokaż komentarz

   nie spotka bo ani ja ani moi bliscy nie fikamy policji.

   @thewickerman88: Gorzej jak przypadkiem będziesz miał np. stłuczkę samochodową i wjedziesz w żonę sfrustrowanego gliny. Albo przypadkiem będziesz w złym miejscu, w złym czasie, np. w jakimś lokalu do którego wpadną kibole. Jesteś pewien, że nic takiego nie zdarzy się w twoim życiu?

  •  

   pokaż komentarz

   @sokol39: w dupie byłeś I gówno widziałeś. Ja Ci powiem tylko tyle : z własnego doświadczenia że policja może Cię zatrzymać no szukają kogoś podobnego I dostaniesz na komisariacie I nawet nie będziesz wiedział od kogo. I nie musisz mieć kartoteki.

  •  

   pokaż komentarz

   Wszyscy którzy próbujecie to zbagatelizować pamiętajcie że to samo jutro może stać się wam lub komuś z waszych bliskich. Wtedy to was rzecznik będzie demonizował i część ludzi mu uwierzy tak jak i wy teraz.

   @abitbald: Nie, Nie może się to stać nikomu kto nie biega naćpany po spelunach, kto nie jest poszukiwany za przestępstwa ani nie wdaje się w pranie po mordach. Jak ktoś należy do tych wszystkich kategorii na raz to oby "stało mu się" to jak najszybciej, świat będzie lepszy, bez zbirów, ćpunów i zadymiarzy.

  •  

   pokaż komentarz

   Gorzej jak przypadkiem będziesz miał np. stłuczkę samochodową i wjedziesz w żonę sfrustrowanego gliny. Albo przypadkiem będziesz w złym miejscu, w złym czasie, np. w jakimś lokalu do którego wpadną kibole. Jesteś pewien, że nic takiego nie zdarzy się w twoim życiu?

   @audiokoks: Tylko że jest tysiąc razy większa szansa że losowy zbir pokroju igorka obije ci mordę, za co ? "za jajco"...

  •  

   pokaż komentarz

   @thewickerman88: Nie musisz, "nadasz sie do zatrzymania" jak Ci goscie, ktorzy nagrywali zajscie, a potem juz szybka droga do kibelka i szesciu kolego bedzie Cie nioslo.

   @sokol39 - z tego co pamietam, to chyba byl podobny do goscia, ktory im uciekl, wiec chcieli sie wykazac.

  •  

   pokaż komentarz

   nie spotka bo ani ja ani moi bliscy nie fikamy policji.

   @thewickerman88:
   Też bym tak powiedział parenaście lat temu, teraz uważam inaczej.
   Mój tato był po wylewie i praktycznie utracił możliwość komunikacji, zapomniał jak się mówi i pisze.
   Potrafił powiedzieć słowo na ku.., oraz Maryśka (imię matki).
   Policjanci szukali sąsiada, i podeszli do taty pewnie o coś zapytać. Potem go wywieźli, nie było go dość długo, wrócił w bardzo złym stanie psychicznym, zlękniony. Miał obtarcia na ciele. Mnie przy tym nie było :(.
   Mama później dowiedziała się od sąsiadów co się stało.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: @abitbald: Reszty nie chce mi się już odznaczać, ale wy wierzycie w to, że gliniarz takie rzeczy by zapisał w notatce służbowej??? Ludzie wy głupsi jesteście niż ustawa przewiduje.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiesz jakie były bezpośrednie przyczyny zatrzymania. Nie wiesz jak się wtedy zachowywał. Nie było Cię tam, a każdy medal ma dwie strony. Policjanci to mendy,

   @sokol39: Choćby pluł im na ryje to nie mieli prawa go torturować. Policja jest od strzeżenia prawa, nie od jego ustalania.

  •  

   pokaż komentarz

   @thewickerman88: chłoptasiu nie musisz fikac. wystarczy, ze Twój wygląd nie bedzie pasował do koncepcji

  •  
   c.....3

   +5

   pokaż komentarz

   @sokol39: zomowskie sciezki zdrowia tez nie byly bo ktos mial "widzimisie" tylko ktos musial na nie zasluzyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald po co z nim gadasz to przecież pies z tego komunisariatu jak i kilku tu co komentują ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @sokol39 policja nie ma prawa bić nikogo na komisariacie ani się nad nim znecac

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Tzn. każdemu z nas może sie nagle przydarzyć to, że staniemy sie lokalnym menelem który przez lata będzie demolował okolice, łaził na**bany w trzy dupy, zaczepiał sąsiadów, bił się z policją i w koncu nas dojadą ?

  •  

   pokaż komentarz

   @sokol39:

   Wcale nie bronię policjantów. Po prostu chcę zwrócić uwagę, że każdy potraktowany w taki sposób przez bagiety jest niezłym rozrabiaką.

   Po pierwsze nie każdy, powiedz to Tomaszowi Komendzie którego tłukli na komendzie po to żeby się przyznał i jak widać przyniosło to dobry skutek bo się przyznał. Pewnie też bili w dobrej wierze żeby wsadzić gwałciciela i morderce. Nie można usprawiedliwiać takich przypadków żadnymi argumentami, nie mogą bić i koniec tematu, jedyny wyjątek to gdy ktoś zachowuje się agresywnie. Większość policjantów jest ok ale tych którzy się nie nadają bo np nie panują nad emocjami trzeba eliminować.
   Niedawno oglądałem film Informator, pracownik koncernu tytoniowego zostaje zwolniony. Za namową reportera udziela wywiadu w którym zarzuca byłym pracodawcom że do swoich produktów dodają chemiczną substancję uzależniającą. Oskarżone firmy podejmują akcję odwetową. Media rozpętują przeciwko Jeffreyowi kampanię, wyciągają brudy z jego życia bo w mediach każdego można oczernić i niekoniecznie jest to prawda.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Koleś od lat ćpał chlał i miał zatargi z Policją bo był agresywny, możliwe nawet że zaatakowałby kogoś wam bliskiego. Jak żył tak umarł -tyle w temacie.

  •  

   pokaż komentarz

   łaził na**bany w trzy dupy, zaczepiał sąsiadów, bił się z policją i w końcu nas dojadą ?

   @Dorlann: Tobie może się zdarzyć że któregoś dnia obudzisz się inteligentny i bez naiwności 12latka będziesz mógł przeczytać newsy nie biorąc wszystkiego co mówi rzecznik policji za prawdę objawioną.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: ja mnie cos takiego kiedys spotka, to ja bede wykonywal polecenia policji a nie wil sie po podlodze jak ksiezniczka. mieli go blagac zeby raczyl wspolpracowac?

  •  

   pokaż komentarz

   @sokol39: Wiem jakie były bo rozmowy policjantów zostały opublikowane. Wiem jak się zachowywał ponieważ kiedy był torturowany był pół nagi na ziemi i skuty z rękoma do tyłu. W tej pozycji nie stanowi zagrożenia więc niema potrzeby używania żadnej form przymusu bezpośredniego. Tym bardziej tortur energią elektryczną, biciem oraz duszeniem przez kilku zwyrodnialców naraz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Aerwin: Jeśli już przedtem by Cie pobili a po złożonej skardze by Ci grozili (dokumenty na ten temat zostały opublikowane, są w innym wykopie) to z uśmiechem na twarzy byś szedł być bity i torturowany, zwłaszcza kiedy byś przypuszczał że tym razem Cie zabiją? Czytając poziom Twojego komentarza domyślam się że tak.

   Odwracając Twoje pytanie, zadane na Twoim poziomie odpowiem w podobny zrozumiały dla Ciebie sposób. Twierdzisz że jeśli ktoś niechętnie wsiada do radiowozu kiedy zostaje w chamski sposób zgarniany z ulicy bez żadnego powodu to powinien być bity, rażony prądem a potem zabity przez policjantów? Zwłaszcza kiedy wszyscy podatnicy płacimy policjantom za to żeby właśnie bronili życia obywateli a nie je zabierali. W obecnej formie przypomina mi to bardziej działalność mafii na którą obowiązkowo łożymy haracze, przy czym mafii w której członkowie w większości nie mają jaj ani honoru czy odwagi. Wszystkie policyjne morderstwa dokonywane są w kilku na jednego, zwykle skutego i oczywiście bezbronnego.

   Jakim zerem trzeba być żeby przysięgać przed wstąpieniem do służby służyć społeczeństwu i chronić prawa oraz życia ludzi by potem łamać prawo żeby zabijać oraz mataczyć i kłamać żeby uniknąć odpowiedzialności. Oczywiście nie winie tutaj tylko policjantów a całą, jak to niektórzy nazywają spółdzielnie policyjno-prokuratorsko-sądąwniczą.

  •  

   pokaż komentarz

   @sildenafil Wystarczy dobrze myśleć i mieć jakikolwiek instynkt samozachowawczy. Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Jedna rzecz to bagatelizowanie, a druga to wyolbrzymianie, co robisz Ty. Mnie, ani moich bliskich to nigdy nie spotka, bo nie zachowujemy się skrajnie patologicznie. Tak czy siak, jeśli relacje są prawdziwe, to odpowiedzialni (też tuszujący) powinni mocno beknąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @sokol39: czyli spełniłbyś każdy rozkaz wydany przez policjanta? Prosta odpowiedź: tak czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawski: Z relacji innych ludzi którzy go znali on również się nie zachowywał skrajnie patologicznie - wypowiedzi wielu ludzi niezwiązanych ze sprawą i nie mających interesu żeby kłamać dostępne są na youtube. Właśnie Ty tutaj twierdzisz że zachowywał się skrajnie patologicznie co jest czymś znacznie więcej niż wyolbrzymianiem, bo nie jesteś w stanie dowieść tego że zachowywał się w ogóle patologicznie. Mam wrażenie że polegasz na wypowiedziach rzecznika który niezaprzeczalnie ma w interesie kłamanie, ponieważ wówczas odpowiedzialność za tą zbrodnię w oczach społeczeństwa z nich spadnie.

   Tak więc @wieslawski nie znasz dnia ani godziny kiedy policja uzna na ulicy że Ty lub ktoś z Twoich bliskich jesteś do kogoś podobny. Broń Boże kiedy będziesz wychodził z domówki i będziesz miał alkohol we krwi. Potem będziemy być może mogli na drugi dzień usłyszeć "Pijany awanturnik zmarł podczas interwencji Funkcjonariuszy Policji. Miał 2 promile. Na szczęście nikomu nie zrobił krzywdy.", a ludzie Twojej łatwowierności będą pisać komentarze na wykopie że dobrze że oni tacy nie są i im się to nie stanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann ale teraz to dobry chłopak był i dzień dobry mówił

  •  

   pokaż komentarz

   @mrk46_23: Robienie bohatera z ćpuna i patusa. Tu w juesej gdyby gliniarz nie miał tasera to dostałby kulkę za stawianie czynnego oporu jeszcze tam na ulicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @thewickerman88: Pamiętaj, na każdego znajdzie się paragraf - nawet na nie fikających!

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Zielonka nie filozofuj tylko dupa cicho i usuwaj konto.

  •  

   pokaż komentarz

   @sokol39: No i zdarzają się sytuacje że trzeba znaleźć winnego, albo można się pomylić i nie tego skatować aby się przyznał. Absurd, każdy zatrzymany powinien być pod obowiązkowym 24h monitorigniem, a za brak nagrania racja powinna być po stronie zatrzymanego bez obejścia. Mamy 21 wiek a tu wciąż PRL. Za każde przekroczenie uprawnień jak przemoc wobec zatrzymanego, powinna być od razu sprawa karna, niezależnie czy rozrabiaka czy nie. Chyba że siedzimy jeszcze na drzewie i w samosądy się bawimy, łatając swoje kompleksy. Niech im płacą więcej, zapewnią psychologa i właściwy przesiew do służby, ale przy tym wprowadzając właściwy system kontroli i odpowiedzialność która nie kończy się koleżeńskim zawieszeniem w obowiązkach.

  •  

   pokaż komentarz

   nie spotka bo ani ja ani moi bliscy nie fikamy policji.

   @thewickerman88: w piwnicy nie ma policji

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: poprzednia konfrontacja z oprawca to atak na pracownika stacji benzynowej pod wpływem alko i narko. Ja to uważam za skrajną patologię, a ty?

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawski: Opowiedz o tym wydarzeniu, nie widziałem ani filmu ani dokumentów więc trudno mi się do tego odnieść. Zakładam że Ty widziałeś więc zrelacjonujesz, w przeciwnym wypadku wyszedł byś na osobę bardzo naiwną a tak przecież nie jest, zgadza się?

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: rozumiesz, że dokumenty z tamtego zdarzenia dodatkowo obciążają policjanta, który już wcześniej z nim miał styczność i że są papiery z tamtego zdarzenia, tak jak i te dotyczące skargi, którą wnosił na ich zachowanie? Nie jesteś chyba naiwny, żeby sądzić inaczej? Czytam teraz o poprzedniej sprawie - było śledztwo i zeznania pracowników stacji - był po fecie, wszedł za ladę i szukał problemów. Ale tu to pewnie sąd wszystko sfabrykował ;d

  •  

   pokaż komentarz

   ...możliwe nawet że zaatakowałby kogoś wam bliskiego.

   @ozzmann: Myślałem, że argumenty typu "A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości" to tylko w Misiu.

  •  

   pokaż komentarz

   @jasparr: Szkoda tylko tych Policjantów. Nie ma się co czarować. Patus to patus. Najczęściej kończy się tak że kogoś atakuje, często zabija. A zanim nie zabije to wyroki są śmieszne, albo wychodzą na wolność tuż po. Znajoma miała taki przypadek. Koleś ją pobił a potem zastraszał na ulicy, tegosamego miesiąca. Mimo że był na przesłuchaniu.

 •  
  WinoGrzybowe via Android

  +129

  pokaż komentarz

  Jak czytam tu niektóre wpisy to aż się krew gotuje. Człowiek wstępujący do policji powinien coś sobą reprezentować i przestrzegać zasad. Gdyby dozwolone było grupowe znęcanie się nad przesłuchiwanym rażąc go prądem to nikt by k$!?a nie robił psychologicznych testów w szkółce policyjnej. Funkcjonariuszy się selekcjonuje tak aby do policji nie trafiali tacy zwyrodnialcy przed jakimi ma ta policja nas chronić. Niestety nie od dziś wiadomo jak takie testy dobrze zdać bo w internecie znaleźć można wszystko, więc w tej instytucji ląduje wielu nieodpowiednich ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @WinoGrzybowe znam gościa co miał problemy ze zdaniem tych testów.

   I co? A no teraz jest policjantem, bo za 3 razem zdał. Tyle te testy warte ))¯_(ツ)_/¯

  •  
   WinoGrzybowe via Android

   +6

   pokaż komentarz

   @Arkil no więc tym bardziej nie dziwi fakt, że takie rzeczy się dzieją.

  •  

   pokaż komentarz

   @WinoGrzybowe przeciez polivjanci to takie sebastiany z odznakami. Mentalnie to jest to samo

  •  
   WinoGrzybowe via Android

   +42

   pokaż komentarz

   @highlander w wielu przypadkach tak. Denerwuje mnie tylko to, że wielu ludzi tutaj pisze "to był sebix to kij z tym". Jeśli będziemy przyzwalali na tak zuchwałe łamanie prawa przez tych co mają stać na jego straży to z policji będziemy mieć za jakiś czas znowu milicję, albo gorzej.

  •  

   pokaż komentarz

   @WinoGrzybowe: Te testy są chyba po to żeby przyjmować ludzi odpowiednio głupich

  •  

   pokaż komentarz

   Człowiek wstępujący do policji powinien coś sobą reprezentować
   @WinoGrzybowe:
   By było dobrze musi wymrzeć pokolenie urodzone i wychowane w czasach postkomuny PO i okrągłego stolika wałęsy .
   A w policji należy zrobić to co w Gruzji - wypierdzielić wszystkich i przyjąć nowych.

  •  

   pokaż komentarz

   @WinoGrzybowe: NO ALE PRZECIEŻ TO PATUS BYŁ TO POLICJA MIAŁA PRAWO GO TAK POTRAKTOWAĆ

   By było dobrze musi wymrzeć pokolenie urodzone i wychowane w czasach postkomuny PO i okrągłego stolika wałęsy .
   XD Ty chyba nie wiesz jakie osoby idą w mundurówkę.

  •  

   pokaż komentarz

   Człowiek wstępujący do policji powinien coś sobą reprezentować i przestrzegać zasad.

   @WinoGrzybowe: Nie zaprzeczam, ale sprawdź ile płacą krawężnikom i jakie mają możliwości (hehe) awansu. Mając łeb na karku, trudno skusić się na taką pracę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arkil: ja pierdziu, po pierwszym oblaniu IMO nie powinien podchodzi kolejny raz, z urzedu. Jaka patologia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   Zreszta sam bylem z policjantka ktora co wieczor walila minimum 0.5 litra wodki, a o 5 na bombie wstawala i szla do pracy. Trzezwiala gdzies kolo 13. W glowie sie nie miesci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @WinoGrzybowe: ale kto pójdzie świadomie do pracy narażać życie za jakieś 2400 złotych na starcie? Jakbyś miał wybór iść robić 8 godzin w sklepie, iść do domu do rodziny i odpocząć sobie wieczorem z kobietą, a zap%???$$ać 10 godzin dziennie + telefony po służbie, wozić zarzyganych meneli na wytrzeźwiałki, wlepiać mandaty dzieciom które przeszły na czerwonym świetle w miejscu gdzie nie powinno być świateł, czasem nocka, czasem jakiś kibol awanturujący się z kijem, czasem jakiś konkubent wymachujący siekierą, czasem grupka cyganów startująca z łapami a Ty nawet nie możesz użyć broni bo dyscyplinarka to ciekawe co byś wybrał xD

   Dlatego do Policji idzie kto idzie. Służby powinny być godnie opłacane to nie musiałby tam pracować element bez kultury i szkoły.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arkil: ja znam goscia co prawo jazdy zdal za piatym a teraz odwozi dzieci do przedszkola

  •  

   pokaż komentarz

   @WinoGrzybowe: dokładnie. Po to są szkoleni policjanci, żeby w razie czynnego oporu działać według tego, czego są nauczeni, proporcjonalnie do zagrożenia, automatycznie i bez emocji. Policjant który działa na podstawie emocji i który zamiast robić to, co konieczne podejmuje jakieś dziwne działania dlatego ze nie wiem - ZDENERWOWAŁ SIĘ na obywatela to może sobie świetnie poradzi w starciu pięciu na jednego podpitego kolesia, ale nie wiem, jak zamierza taki policjant poradzić sobie w razie konfrontacji z kimś innym.

  •  

   pokaż komentarz

   Człowiek wstępujący do policji powinien coś sobą reprezentować i przestrzegać zasad.

   @WinoGrzybowe: Niestety, ale chętnych do policji jest ciągle mało i biorą kogo popadnie. I raczej się to prędko nie zmieni patrząc na śmieszne wynagrodzenie jakie się tam dostaje. Sebix się skusi, bo to w miarę łatwy pieniądź, ale nikt ambitny do policji nie pójdzie, a jak pójdzie to zacznie przygodę od szkoły oficerskiej. Z łapanki to tylko Seby się dostają i potem błyszczą odznaką na ulicach.

  •  

   pokaż komentarz

   @WinoGrzybowe: A skąd wiadomo, że to on swoją głupotą nad policjantami się nie znęcał?

  •  

   pokaż komentarz

   skąd wiadomo, że to on swoją głupotą nad policjantami się nie znęcał?
   @krowi_placek: Podchodząc w ten sposób można stwierdzić że znęcasz się nad nami wszystkimi, uważasz że w związku z tym powinieneś zostać skatowany? PS. Nie siedź tak późno przed komputerem bo jutro pewnie na 7 masz służbę.

 •  

  pokaż komentarz

  A pietnastej przepowiedni fatimskiej nie wyjawil?

 •  

  pokaż komentarz

  Państwo policyjne. Naprawdę, od policji, sądów, prokuratorów trzeba się trzymać jak najdalej, bo to jest dopiero patologia. Każdy, kto popiera takie metody policji i cieszy się ze śmierci aresztowanego powinien "przeżyć" to samo. Iść sobie ulicą, przejść na czerwonym świetle, trafić na patologicznego policjanta, który go zgarnie za "brak szacunku" na komisariat i pokaże, kto tu rządzi. Życzę wam tego z całego serca <3
  Bo inaczej tego typu niewolnicze podejście, że policjant może wszystko: może kogoś j*bnąć na ziemie, może kazać klęczeć, może pobić, a obywatel ma "nie stawiać oporu" i jeszcze na koniec podziękować nigdy nie zostanie wyplenione, póki paru "dobrych obywateli" nie poczuje tego na własnej skórze.

  •  

   pokaż komentarz

   @sildenafil: Jakim czerwonym świetle? Ty masz mózg, czy ktoś ci nasrał pod kopułę? Ja tylko pytam.
   To był kryminalista, który dokonywał kradzieży, napadów, pobić. Był agresywny również wobec policji. Może jak twoja rodzina też spotka na swojej drodze samych takich Stachowiaków, to coś do ciebie dotrze. Może zrozumiesz coś, jak taki przyjemniaczek, którego tak bronisz, wp%####$i na ulicy twojej matce, a jak będziesz miał ciężko chore dziecko, niech ukradnie pieniądze na jego leczenie i umrze płacząc na twoich oczach. Policja niech w tej sprawie będzie całkowicie bierna! I nie podejmuje żadnych działań, bo jeszcze mogłaby naruszyć swobodę Pana Bandyty.

   Kiedy spojrzysz w oczy swojego umierającego (przez ciebie) dziecka, kiedy roniąc ostatnią łzę powie: "tatuniu... dlaczego? :((((((". Ty powiesz mu beznamiętnie: "przez całe życie broniłem praw bandytów. Są oni dla mnie ważniejsi, niż ty. Jeden z nich sprawił, że umierasz. Musisz umrzeć, dziecko".

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: czyli popieramy tylko zabójstwa bandytów przez policję tak? A jak rozpoznać bandytę? Mamy popierać zabójstwa tych, bo już mają wyroki czy tych przed wyrokiem także? Tych podejrzanych o bandytyzm też?
   Nie nauczyła Cię nic sprawa Tomasza Komendy? Nic nie wyniosłeś z lekcji, że nawet największy bandyta, nawet z wyrokiem, może być w rzeczywistości niewinny? A tutaj mówimy o kolesiu, który został zabity zanim ktokolwiek postawił mu jakiekolwiek zarzuty, nie mówiąc o wyroku.
   Tak więc życzę Ci, abyś kiedyś został słusznie/niesłusznie oskarżony np. o gwałt i nie stawiał oporu gdy zostaniesz aresztowany i grzecznie spełniał polecenia policji. A jak nie to pałą w łeb i do piachu.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: Człowieku, gdybyśmy widzieli video, jak policjant walczy na śmierć i życie z oprawcą, nikt by o niczym nie pisał, obudź się. Kryminalista trafia na strycznek po procesie sądowym, lub zostaje zabity przez dowolną osobę, gdy stanowi realne zagrożenie. Tego typa na komisariacie zakatowali, a to jest nie pierwszy, a nawet nie setny przypadek.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: Ja wyznaję prostą zasadę. Wolę uwolnić 100 morderców, niż skazać 1 niewinnego. Tym różni się bycie dzikusem, od prawa i zdrowego społeczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: jeśli popierasz zabijanie bandytów przez policję to nie jesteś ani normalnym, a ani uczciwym człowiekiem i nie masz prawa oczekiwać żadnych "honorów" od policji. Dajesz przyzwolenie na policyjną patologię i nie miej pretensji gdy padniesz jej ofiarą. Chociażby będąc fałszywie oskarżonym o gwałt - zobaczysz wtedy jak policja traktuje takich bandytów. A że potem okażesz się niewinny? No trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   A z tym "setnym przypadkiem", to weź nie p#$???#. Ilu niby policja zabiła na komendzie? To są jakieś wyjątkowe przypadki. Jeśli chodzi o patusów i kryminalistów - to szkoda, że tylko wyjątkowe.

   @bolo1: No właśnie tych "wyjątków" było sto i więcej, a licząc PRL, to tysiące. I jak sam sobie odpowiedziałeś, jest to wyjątkowe, bo napisałem setnym, a nie kolejnym tysiącem. Oj za bystry to ty nie jesteś.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: Nie wiem za co dostajesz plusy. Takiego gównotoku dawno nie czytałem. Policja nie jest od karania.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: Wole być pobity na ulicy przez zwykłego bandytę i zwyrodnialca, niż zakatowany w poniżający sposób na komendzie przez policjanta który jest bandytą i zwyrodnialcem.

   W pierwszym przypadku mogę się bronić przed odpadem społecznym bez narażania na kilkuletni wyrok za atak na funkcjonariusza na służbie, mogę też złożyć potem na niego pozew nie narażając się na to że prokurator, rzecznik prasowy, media, *sondy oraz upośledzona część społeczeństwa będzie go później wspierać i tłumaczyć. No i dodatkowo ta świadomość że pensja na życie zwykłego bandyty nie idzie z mojej kieszeni i moich bliskich.

   Odpowiedzcie sobie które zjawisko jest bardziej niebezpieczne. Moim zdaniem policjanci powinni ponosić znacznie większe kary niż przeciętny człowiek ponieważ jako funkcjonariusze powinni dawać większy przykład niż przeciętny obywatel. To że ich wyroki są niesamowicie niskie jest skandaliczne, dla przykładu policjant który w 1998 zatłukł pałką 13letniego chłopca aktualnie jest na wolności i jego kara to płacenie 200(!!!) zł miesięcznie za to co zrobił (informacja o tym w innym wykopie). Znając życie płaci to z emerytury na którą wszyscy się zrzucamy (i na którą moim zdaniem nie zasługuje) czyli w praktyce za to że zabił dziecko całe społeczeństwo płaci mu trochę mniej.

 •  
  L...0

  +16

  pokaż komentarz

  Ja tam sie sebkom JP nie dziwie. Mimo, ze w rodzinie mam kilku policjantow, to sam nie trawie tej formacji. Te wszystkie mandaty, grozby... nawet jak drogowka za Toba jedzie to czuc stres, bo zaraz Cie zatrzymaja i wp%!?@#$a mandat. Za to jak wzywalem ich, bo koles mi siekiera w drzwi nawalal, to nie przyjechali :) Dobrze, ze drzwi byly dosc pancerne, bo cholera wie czy moglbym dzisiaj pisac