•  

  pokaż komentarz

  Kobiety maja dostep do najlepszych samcow dzieki internetowi wiec ich wybor jest oczywisty.
  Na dodatek rozluznienie obyczajow seksualnych spowodowalo ze nie pietnuje kobiet za rozwiązłość wiec nie boja sie ze skoncza jak jagna na gnoju.
  Kobiety moga pracowac i zarabiac wiec wiekszosc samcow beta przestala byc w jakikolwiek sposob atrakcyjna.

  Po jakiego grzyba maja wybierac bete skoro moga sie w jeden dzien umowic z alpha?
  Zasada 80/20.
  Wiekszosc z was jest kompletnie nieatrakcyjna dla kobiet, jesli z wami sa to dlatego ze alpha juz ich nie chce albo szukaja betastabilizatora ktory wychowa dar od alphy.

  Jedyne co sprawia ze nie jestescie samotni to to, ze top 20% samcow alpha nie jest fizycznie w stanie wyr*chac wszystkich kobiet.

  •  
   m...t

   +209

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: widac bo wlasnie to jest zanegowane w artykule ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mortt: Oczywiście że jest zanegowane. Każdy normik będzie to negował do śmierci, żeby blackpill nie zniszczył jego wizji świata.
   @Polkopsky: Tyle prawdy w jednym poście.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: a p$%@%#%isz z rozwiązaniem obyczajów seksualnych. U nas seks to temat tabu dlatego się nie mówi, wszyscy się ruchali. Na prawo i lewo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Błędne myślenie. Świat nie kręci się wokół alph, chyba że ktoś wierzy we wszystko co jest pokazane w tv i o czym piszą w internecie. Jak przeglądam wykop to mam wrażenie że mnóstwo osób uległo temu mitowi i że jak ktoś nie jest alphą to myśli że automatycznie spada gdzieś daleko na tyły. Ewentualnie jest to jakąś formą wymówki - kiedy coś pójdzie źle to jedyne wytłumaczenie jest takie że przecież kobiety wolą alpha, gdzie faktyczną przyczyną prawdopodobnie było co innego, no chyba że ktoś umawia się z karynami którym tylko alphy imponują.

   Ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw. Myślenie że kobiety dobierają sobie partnerów pod kątem alpha czy beta jest totalnie mylone. Oczywiście są kobiety które preferują taki typ (zwłaszcza młodsze kobiety, podobnie jak młodzi mężczyźni którzy mają w tym wieku inne preferencje niż później), ale większość nie zwraca na to uwagi, liczy się to czy dobrze się czują w towarzystwie takiej osoby plus trochę innych cech które są korzystne w relacji. Lepiej zapomnieć o tych sztucznych podziałach i skupić się na swoich pozytywnych cechach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: Czytaj w młodości sobie poskacze na członkach badboyów a na starość poszukam spokojnego dojrzałego, stabilnego, odpowiedzialnego z mieszkaniem własnościowym.
   Nazywamy te same zjawiska innymi słowami.
   @Crosshairs: Każda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: A faceci za młodości to niby od razu myślą o małżeństwie, stabilizacji i nie chcą się wyszaleć? Facetom można, kobietom nie? Fajna hipokryzja. A może masz pretensje o to że tym kobietom się udaje, a tobie nie? Pewnie o to właśnie chodzi. Pomijając fakt że takie kobiety stanowią niewielki procent całości, wbrew dogmatycznym przekonaniom wszelkich podobnie tobie myślących. Niestety uwierzyliście w jakieś bzdury i zrzucacie winę na wszystkie kobiety z czystego wygodnictwa, to zwykła spychologia. Jak na takie kobiety trafiasz to widać szukasz w złych miejscach, albo masz radar nastawiony nie na to co trzeba. Bierz się za siebie, a nie "tory były złe".

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_:

   Pomijając fakt że takie kobiety stanowią niewielki procent całości
   Przeleżałaś pod lodem 20 lat?

   Niestety uwierzyliście w jakieś bzdury i zrzucacie winę na wszystkie kobiety
   Podaj mi JEDEN punkt w którym zrzucam winę na kogokolwiek. Tak po prostu działa ewolucja.

   Jak na takie kobiety trafiasz to widać szukasz w złych miejscach
   Szukam wszędzie.

   Bierz się za siebie
   Biorę.

   "tory były złe".
   Bardzo personalnie do tego pochodzisz.

   pokaż spoiler mocno trafiło?

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Nie piszę tego ze złą intencją, po prostu szkoda mi patrzeć jak faceci szkodzą sobie takim myśleniem. Im bardziej jesteś o czymś przekonany, tym więcej takich rzeczy widzisz dookoła, tak to działa. Jeśli jesteś już uprzedzony do lasek że są "takie a takie" i każdą widzisz w taki sposób, to myślisz że wartościowe babki zainteresują się osobą o takim podejściu? Czy ty byłbyś zainteresowany dziewczyną która zraziła się do facetów? Z twojej wypowiedzi wprost wynika że masz coś za złe kobietom, a jeszcze utwierdzasz innych facetów że jak nie są alphami to mogą sobie co najwyżej pomarzyć, bo "ewolucja". To nie ewolucja tylko wykopowy mit. Jest mnóstwo kobiet które szukają odpowiedzialnych, czułych i dobrych facetów, nie alph na pokaz które zarywają wszystko na lewo i prawo. Kwestia dojrzałości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_:

   Jest mnóstwo kobiet które szukają odpowiedzialnych, czułych i dobrych facetów
   xDDD
   No już to przerabiałem nie raz, nawet nie dwa. Wiesz jak się skończyło.
   Wiadomex że ty jesteś ta inna, ja temu nie zaprzeczam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky nie wiem jak to odczytać, jak komplement czy obelgę:)

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście że jest zanegowane. Każdy normik będzie to negował do śmierci, żeby blackpill nie zniszczył jego wizji świata.

   @ramzes8811:
   Wiadomo. Statystyka jest dla normikow. Ty na podstawie anecdata i incelsowych forów wiesz jak jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Dobrze wyjaśniłeś beta cucków, z czasem taki zwyczajny normik będzie miał coraz trudniej o wyrwanie panny, bo dzięki internetowi, mogą one przebierać wśród topki samców. Natomiast takie normictwo, które do tej pory wyrywało na koszulę w kratkę z krótkim rękawem i głupie p?%#!?#enie, albo poznawało się ze swoją kobietą na całe życie mając 15 lat (a ona 13 xD), będzie coraz częściej zaznawało goryczy życia stulejarza.

   Takie czasy. Stulejarze i beta cucki dupy cicho i siedźta se w swoim mimowolnym celibacie. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: Kobiety o których piszesz to niestety w 99% paszczaki, których żaden bardziej pożądany samiec nie chciał nawet znać. Ewentualnie kwestia dojrzałości, czyli beta cucek musi poczekać na atrakcyjną kobietę, aż ta ukończy 35 rok życia, wtedy może łaskawie przygarnie swojego beta bankomata, który zapewni jej i gówniakowi utrzymanie. To jest właśnie ta dojrzałość. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: @ramzes8811: Ale p?$!!#%icie i gwałcicie logikę xD Skąd to idiotyczne założenie, że każda kobieta jest interesująca dla tych legendarnych alph?

   Skoro kobiety mogą sobie przebierać w facetach i wybierać najlepszych, to niby czemu ma to nie działać w drugą stronę i "alphy" nie mogą sobie przebierać w tych miliardach chętnych? Chyba nie myślicie, że 20% facetów rucha 80% kobiet, no k?%$a xD

   A, no chyba że będąc 2/10 celujecie w 11/10 xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: jak to k#@?a nie piętnuje?nierozśmieszaj mnie

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: no nie jest dlatego czesc normikow ma dziewczyny, czytaj do konca

  •  

   pokaż komentarz

   z czasem taki zwyczajny normik będzie miał coraz trudniej o wyrwanie panny, bo dzięki internetowi, mogą one przebierać wśród topki samców

   @arsenalista: A topka samców może k?$%a przebierać w pannach, nie będzie w związku z każdą jedną, myśl trochę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: oczywiscie ze r*cha 80%, spytaj swojej dziewczyny co robila na studiach

   pokaż spoiler Sugerowanie ze sie dowiesz xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: Tak, bo k#?#a samcom z topki zależy na byciu w związku. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: I już poleciał ci minus xD Zapiekła kogoś prawda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: ale troche sk*rwia twoja przyszla zyciowa partnerke

  •  

   pokaż komentarz

   @arsenalista: @ramzes8811: @Polkopsky: 20% samców blokuje 80% samic przed pozostałymi samcami. Na całe życie, chyba że zrobią gówniaka, to nagle takie samice szukają jeleni.

   Idźcie się p?$$!#@nąć w łeb z rozpędu o betonową ścianę xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr_Gray: zobacz sobie na wspolczesna kulture, seks jest reklamowany wszedzie, dzis widzialem 8 latke ktora puszczala z telefonu seksmasterke

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: Kultura fizyczności i seksualności nigdy nie była tak w modzie, jak jest obecnie. Poprzez internet i rozwój portali społecznościowych, kobiety codziennie zasypywane są wieloma wiadomościami od zdesperowanych stulejarzy, którzy nawet typiarze 5/10 będą lizać stopy, byle tylko dała im cień złudnej nadziei na to, że wreszcie zamoczą swoją stulejkę w jej legendarnej cipce. A to sprawia, że kobietom odp%%!?%!a, mają zdecydowanie zawyżone mniemanie o sobie i zaczynają coraz mocniej gardzić normikami, którzy pozostają jedynie opcją rezerwową, ewentualnie mogą posłużyć za beta bankomat zapewniający bezstresowe utrzymanie.

  •  

   pokaż komentarz

   jesli z wami sa to dlatego ze alpha juz ich nie chce albo szukaja betastabilizatora ktory wychowa dar od alphy.

   @Polkopsky: Z kim wy się spotykacie? Odstawcie te tindery i inne gówno a zobaczycie, że kobiety nie są pieprzonym, bezmyślnym mięsem wyznającym słynne "nie puści się jednej gałęzi zanim druga" i tak dalej. Może w to nie uwierzysz, ale istnieją dziewczyny - całkiem atrakcyjne i mądre które potrafią się w takim zwykłym przeciętniaku, bez hajsu, kraty na brzuchu i mordy Chada 10/10 po prostu zakochać - bo potrafi ją rozśmieszyć, bo potrafi ją SŁUCHAĆ i nie jest pozerem który musi zgrywać Alfę żeby zaruchać.

   pokaż spoiler Ja p%##@!?ę, nie wierzę, że zebrałeś tyle plusów. Koleżanka pisze magisterkę z Psychologii tłumu, chyba ją zaproszę na wypok bo znajdzie tutaj materiału naukowego w ch#@ i jeszcze więcej.

  •  
   L...............i

   +38

   pokaż komentarz

   Oczywiście że jest zanegowane. Każdy normik będzie to negował do śmierci, żeby blackpill nie zniszczył jego wizji świata.
   @Polkopsky: Tyle prawdy w jednym poście.


   @ramzes8811: Skoro negujesz badania naukowe, na rzecz niczym nie popartej wiedzy, to wymyślcie jeszcze autyzm z niedoruchania i będziecie mogli pod jednym szyldem z antyszczepionkowcami stać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: jakie to prawdziwe, wywołałeś soczysty ból du*y wśród przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky ciekawe w sumie co piszesz, dało mi to do myślenia. Lvl 28, nigdy większych problemów z płcią przeciwną nie mialem. Jakoś ~2x dziewczyn, większość to zwiazki, może jeden lub dwa takie na jedną noc po takie kilku letnie, które preferuję. Wszystkie wspominam miło, mam nadzieję, że one mnie też. #pokazmorde robiłem z 5x więc nie trudno znaleźć, jak pomyślisz, że już mnie lubisz to taki 7/10 ziomek jak wszyscy inni xD
   Jakoś niespecjalnie czuję się "alfa" ani się tak nie postrzegam. Może mam kilka takich zachowań ale raczej się ich wstydzę bo jednak ludzie powinni być w miarę równi a to jest taki boost pewności siebie i odbieram to za jakieś pajacowanie. Widzę to po kumplach, dopiero po kilku głębszych mają odwagę. Zawsze wychodziłem z założenia, że jak się laska ze mną umowi to spoko, fajnie. Jak mi odmówi to co z tego, póki nie spytałem to wciąż była odmowa, nic się nie zmieniło. Moim zdaniem wszyscy powinni wrzucić na luz

  •  
   L.......n

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_ Ale w swojej wypowiedzi odnosisz się do tego co kobieta myśli. A to co myśli nie ma nic wspólnego z tym co czuje. Rozum jej podpowiada, że dobrze jej się z jakimś beta rozmawia a hormony buzują na widok Alpha. Tak działa natura. I niestety w większości przypadków kobiece reakcje emocjonalne nie są rozumiane nawet przez same kobiety. One oczywiście doskonale sobie wytłumaczą dlaczego już nie kochają faceta i z pewnością w tych wyjaśnieniach winny będzie facet. A często za tym stoją po prostu emocje.

  •  

   pokaż komentarz

   Jedyne co sprawia ze nie jestescie samotni to to, ze top 20% samcow alpha nie jest fizycznie w stanie wyr*chac wszystkich kobiet.

   @Polkopsky: Albo raczej nie chce wyruchać bo kiedy jest się samcem alfa dużo trudniej utrzymać stan singla, kobiety robią wszystko co mogą żeby się z takim spotykać i starają się tak bardzo że po jakimś czasie człowiek myśli, po co poznawać kolejne co na dłuższą mete jest męczące. Można skupić się na pasjach, pracy - a tak czy tak ma się kobietę która zajebiście wygląda, ma super charakter i spełnia nasze potrzeby bardziej niż randomowa laska z tindera, która w ogóle zanim nas pozna i będzie wiedziała jak z nami postępować musi zmarnować trochę naszego czasu.

   Polki i myślę że ogólnie europejki mają strasznie roszczeniowe podejście co jest powodem dlaczego wielu gości nie rucha (oraz wiele kobiet). To tak jakby na rynku motoryzacyjnym większość klientów to byli Janusze którzy chcą kupić nowego mercedesa amg w cenie starego passata. Co więcej wyobraźcie sobie sytuacje że ten trend się utrzymuje, podtrzymują go media, gazety oraz Janusze wspierają się nawzajem. W efekcie nikt z Januszy nie jeździ autem a na rynku jest wiele dobrych samochód, które i tak się nie sprzedają bo Janusze chcą kupić w tej cenie mercedesy (co jest nie realne) a mają odłożone tylko na starego passata i dziwią się że nikt im za to nie sprzeda auta o wyższej wartości.

   Trochę się rozpisałem ale mam nadzieje że przekaz trafi. Jeśli ktoś się nie zgadza to albo nie poznawał kobiet z innych krajów albo jest piwniczakiem i w ogóle nie rucha :P

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: nie rozumiem po co w to włączać w ogóle atrakcyjność. Jeden samiec może zapłodnić wiele samic, nawet setki. Na odwrót już nie bardzo i stąd wynika ta różnica. A atrakcyjność, to kwestia czysto subiektywna i jest to skutek, a nie przyczyna tej asymetrii.

  •  

   pokaż komentarz

   Świat nie kręci się wokół alph, chyba że ktoś wierzy we wszystko co jest pokazane w tv i o czym piszą w internecie. Jak przeglądam wykop to mam wrażenie że mnóstwo osób uległo temu mitowi

   @Anna_: Odpowiedź jest bardziej prozaiczna. Część wykopków myśli, że to oni właśnie są tymi samcami alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: Taa czułych i wrażliwych. Bajdurzenie, może coś tam w głowie sobie tworzą co by tam chciały, tylko problem jest taki, że tacy w ogóle was nie pociągają. Dziwnym trafem nigdy takich nie ma w fantazjach erotycznych u kobiet...

  •  
   bulka_z_chlebkiem

   -2

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Powielasz mity wykopkowych mizoginów, może pora dorośleć?

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: Ściemniaj kobieto, ściemniaj ;) Słuchanie kobiety na temat jak postępować z kobietami to jak słuchanie dziecka na temat jak postępować z dziećmi ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @raphi: Ludzie ogarnijcie się. Jest XXI wiek, a wy sprowadzacie połowę populacji do jakichś emocjonalnych odruchów. Za dużo wykopu, tinderów czy jakichś śmiecioportali które tworzą zaburzoną wizję świata, to tylko dobitnie świadczy jak wiele osób tutaj jest oderwanych od rzeczywistości. Facetom też krew buzuje jak zobaczą super gorącą laskę, ale nie znaczy to że będzie ona idealną partnerką życia i że będą przy niej szczęśliwi, tak samo jeśli babce zaimponuje jakiś alfa nie oznacza to że wybierze takiego nad normalnego, kochanego faceta przy którym czuje się po prostu dobrze. Zapominacie w tym wszystkim o zwyczajnych uczuciach. Hormony hormonami, ale normalne relacje buduje się na podobieństwie charakterów. To jak całość relacji jest tu sprowadzona do jakichś alf, bet, określeń wyglądu x/x, pasztetów, sprowadzania do odruchów, to jest po prostu obrzydliwe. W sumie to się nie dziwię że z takim podejściem skarżące się tu osoby uzyskują dokładnie takie rezultaty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Jak pięknie potwierdzasz to co piszą w artykule:

   Incel communities tend to believe a few key facts about modern mating practices. First, they tend to believe women have become very sexually promiscuous over time, and indeed that virtually all women are highly promiscuous. The nickname incels use for an attractive, sexually available woman is “Stacy.” Second, they believe a small number of males dominate the market for romance, and that their dominance is growing. They call these alpha-males “Chads.” Finally, they tend to argue that the market for sex is winner-take-all, with a few “Chads” conquering all the “Stacies.” The allegedly handsome and masculine Chads are helped along by social media, Tinder, and an allegedly vacuous and appearance-focused dating scene, such that modern society gives Chads excessive amounts of sex while leaving a growing number of males with no sexual partner at all. These left out men are the incels.

   This view is basically wrong. But it turns out to be wrong in an interesting and informative way.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie piszę tego ze złą intencją, po prostu szkoda mi patrzeć jak faceci szkodzą sobie takim myśleniem

   @Anna_: Szkodzą sobie myśleniem że jest inaczej. Prawda jest brutalna na początku ale tak długo jak będziecie żyć w iluzji, tak długo nie będziecie mieć żadnych spektakularnych sukcesów w relacjach damsko męskich. Wmawiajcie sobie że kobiety lecą na tych miłych po prostu, nie na silnych i pewnych siebie, zarabiajcie 1500 i nigdy się nie wychlajcie, broń Boże.

  •  

   pokaż komentarz

   kobiety alpha nie łączą się w pary z mężczyznami alpha, zazwyczaj takie związki kończą się tragicznie. Zawsze jedna strona jest uległa. Alpha to pojęcie względne, najczęściej chodzi o to kto stawia na swoim i uważa się za ważniejszą osobę niż to czy ktoś jest głośniejszy i ekstrowertyczny.

  •  

   pokaż komentarz

   to co napisał kolega @Polopsky zgadza się ale tylko do kobiet z borderline, czyli jakieś 1-5% kobiet. Czyli w głównej mierze atrakcyjnych kobiet o mentalności księżniczek (z borderline), zazwyczaj całe ich otoczenie przez nich cierpi. To nie jest tak że alpha z nich korzystają

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: A co, jeśli ktoś ma problemy z relacjach międzyludzkich i jest mu w ch@! ciężko znaleźć kogoś o podobnym charakterze?
   Wtedy do gry wkraczają właśnie aplikacje typu tinder, wygląd i prezencję zewnętrzną zawsze jest o wiele łatwiej poprawić niż emocjonalny chłód i introwertyzm. To nie żadne śmieci, a nareszcie jakaś szansa dla wielu facetów na znalezienie atrakcyjnej laski chociażby nawet na jedną noc. To jest wręcz dar z niebios.

   No ale wszystko ma swoje plusy i minusy, prawda jest taka, że poznając przez internet trzeba mieć wymaksowany wygląd, prezencja 8/10 to mus żeby mieć jakieś sensowne rezultaty. Realia internetowe obnażają przy tym oczywistą prawdę - kobiety też lecą na wygląd, a im atrakcyjniejsza dziewczyna, tym wyższe ma wymagania, czasem wręcz kuriozalne. I tutaj dochodzimy do prostego wniosku - aplikacje randkowe z roku na rok zagarniają coraz większą popularność, jeszcze parę lat temu panowało przekonanie, że przez internet poznają się tylko totalne creepy, paszczury i stare dziwaki. Dziś prawie każdy młody człowiek ma konto na fb, mnóstwo osób ma instagrama i coraz więcej instaluje tindera. Czasy się zmieniają, wartości się zmieniają, to jest nieuniknione.

  •  

   pokaż komentarz

   Błędne myślenie. Świat nie kręci się wokół alph

   @Anna_: jak nie jak tak. Jak nie możesz zapewnić kobiecie dobrego seksu, prestiżowych aktywności (które nie są tanie) to albo wybierasz jakieś mało ambitne 4/10 albo jesteś sam i jedziesz na ręcznym. Takie laski chcą mieć czym zapełnić social media, mieć o czym poplotkować z koleżankami. Jak jedna pochwali się tym że z nowo poznanym typkiem z tindera (który jest ofc 8/10 i koleżanki jej go zazdroszczą!!) wybierają się na tydzien do Hiszpanii (będzie co wrzucić na insta) to mimowolnie reszta też chce ja nadgonić lub przegonić w końcu jak to możliwe ze kaśka to ma a ja nie. I tak powstaje wyścig na którym cierpią faceci (sorry, nie każdy z nas będzie zarabiał 15 tys/msc) więc lepiej wyluzować i się poddać niż całe życie ganiać za marchewką na kiju.

  •  
   A.......i via Android

   +34

   pokaż komentarz

   @Anna_ 24 lata here, chciałem sie ustabilizować z kobietą, Ona nie, bo chce jeszcze cieszyć sie życiem. Podsumowanie: bye bye, wole być sam, niż czekać aż jej się odmieni. Tzw. bad boy z mieszkaniem własnościowym, pracą za dobry cash, spoko samochodem i uważam ze mam poukładane w głowie, bo wiem czego chce. Powiem więcej, to kobiety teraz szukają ch@! wie czego, a potem żałują, że zrobiły to i to. Wyj##!ne, potrafię gotować, prać, sprzątać, pracować, wyremontować se chate i naprawić samochód. Idąc tokiem ruchania, taniej wyszłoby mnie jechać na dziwke raz na tydzień. Tu chodzi o co innego, aby mieć oparcie i wsparciem drugiej osoby, bo płyniesz na jednej łodzi. Nie mówię że wszystkie kobiety są szurnięty, ale większość nasiąknięta instagramem, fejsbukien i koleżankami ma zryty beret, ale to juz nie moj problem. Kazdy sobie układa życie jak chce, byle zastanowił sie jakie mogą być tego konsekwencje.

  •  

   pokaż komentarz

   betastabilizatora ktory wychowa dar od alphy.

   @Polkopsky: :DDD Aż sobie to wydrukuję i pokażę w pracy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @arsenalista: @Canova: @Arsamandi: Ja tu widzę powtarzający się schemat, szukanie dziewczyn po facebookach, tinderach i innych portalach, gdzie pierwszym kryterium jest WYGLĄD. Dla większości osób tu piszących też głównym kryterium jest wygląd. Sorry ale na tym niczego się nie zbuduje, wygląd jest ważny ale nie najważniejszy. Ludzie tu narzekają że nie mogą sobie znaleźć dobrej kobiety, a sami drugiego człowieka mierzą tylko kształtem ciała. Takie portale zdają się dzisiaj przypominać kluby nocne, tylko w wersji obrazkowej online. Tak upadają morale osób które z tego korzystają, człowiek przestaje być człowiekiem, a staje się swoją wizytówką, reklamówką, oceniany według skali i lajków. W takich miejscach partnerki życiowej raczej się nie znajdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: powiedz mi jeszcze brachu jakie cexhy ma alpha ? Będę dążył...

  •  
   A.......i via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Anna_ Co ty p$$#!@!isz za przeproszeniem? Gdzie ja napisałem o wyglądzie? Chyba nie przeczytałaś mojego wpisu.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky:

   Większość to bzdury. Dwa stwierdzenia są prawdziwe.

   "Kobiety maja dostep do najlepszych samcow dzieki internetowi wiec ich wybor jest oczywisty."
   - Jaki dostęp ma przeciętna kobieta do zamożnego i przystojnego faceta? Odp. żaden.

   "Na dodatek rozluznienie obyczajow seksualnych spowodowalo ze nie pietnuje kobiet za rozwiązłość wiec nie boja sie ze skoncza jak jagna na gnoju."
   - Prawda.

   "Kobiety moga pracowac i zarabiac wiec wiekszosc samcow beta przestala byc w jakikolwiek sposob atrakcyjna."
   - Bzdura, tak by było gdyby to pieniądze były sensem życia. Pracujące kobiety nie chcą być samotne, tego pieniądze nie załatwiają.

   "Po jakiego grzyba maja wybierac bete skoro moga sie w jeden dzien umowic z alpha? Zasada 80/20."
   - Bzdura. Alfa nie umawiają się z przeciętnymi kobietami, a takich jest większość.,

   "Wiekszosc z was jest kompletnie nieatrakcyjna dla kobiet, jesli z wami sa to dlatego ze alpha juz ich nie chce albo szukaja betastabilizatora ktory wychowa dar od alphy."
   - Częściowo prawda.

   "Jedyne co sprawia ze nie jestescie samotni to to, ze top 20% samcow alpha nie jest fizycznie w stanie wyr*chac wszystkich kobiet."
   - Bzdura. Na bzykaniu świat się nie kończy. Może dla wyjątkowych prymitywów. Do tego samce alfa spokojnie by dali radę przelecieć całą populację kobiet ze swojego rocznika, ale po prostu nie są większością zainteresowani.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Jak ja się z Tobą zgadzam ... Ale z drugiej strony wiesz ile jest fajnych zaradnych życiowo, inteligentnych dziewczyn, które szukają nie gorszego od siebie faceta do związku ... a tu same tzw "alphy" lub cipy które nienadążają :/

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie tak samo myślałem o swojej byłej dopóki mnie puściła się gałęzi jak już trzymała drugą. Dajesz się robić w ch*ja, myślisz że one są głupie i nie wiedzą jak grać takie jak ty chcesz je postrzegać?

   @Polkopsky: No przykro mi, że źle trafiłeś, ale nie mierz mnie może swoją miarą ( ͡º ͜ʖ͡º) Nikomu się nie daję robić w chuja, a NAWET JEŚLI przeżyłbym podobną sytuację jak Ty to nie pisałbym takich wysrywów beznadziejnie wrzucając wszystkie kobiety do tego samego wora co Twoja była

  •  

   pokaż komentarz

   @Radagast:

   Jaki dostęp ma przeciętna kobieta
   Instagram, tinder, facebook

   Bzdura, tak by było gdyby to pieniądze były sensem życia
   Przepraszam a co?

   Pracujące kobiety nie chcą być samotne, tego pieniądze nie załatwiają.
   To jest prosta sprawa oparta na dwóch założeniach, kobiety zarabiają więcej niż kiedyś, każda kobieta chce faceta który zarabia więcej niż ona = mniej facetów jest atrakcyjnych dla kobiet.

   Alfa nie umawiają się z przeciętnymi kobietami, a takich jest większość.,
   A czemu niby nie? ONS mówi to panu coś?

   Do tego samce alfa spokojnie by dali radę przelecieć całą populację kobiet ze swojego rocznika
   No i tak jest, spytaj swojej wybranki z kim uprawiała seks w szkole i na studiach.
   @marekmarecki44:
   Macie złą definicje alphy. Alpha to nie jest dres z dyskoteki który głośno drze japę, tylko uosobienie najlepszych męskich genow. Wygląd, inteligencja, zarobki i pozycja społeczna.

  •  

   pokaż komentarz

   @nn1upl: Ale co ja takiego szokującego napisałem? Próbując ze mną polemizować próbujesz podważać istnienie doboru naturalnego i ewolucji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: ale to w sumie dobrze ja nie miałbym nic przeciwko temu zeby moja kobieta w przeszłości ostro sie j@?$ła. Taka k@!$$ka zawsze lepiej poskacze w wyrku i pojęczy a nie to co te wszelkiej masci cnotki niewyjebki (bez względu na urodę) z wiecznie bolącą głową co to dają raz w tygodniu w niedziele po wiadomosciach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: troche prawy i troche p##!!?!enia glupot, alfy tez maja w dupie wiekszosc kobiet

  •  

   pokaż komentarz

   @Amayor: Ale ja nie jestem incelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: To, że próbujesz mi udowodnić, że relacje ludzkie są albo czarne albo białe, a to gówno prawda. Ale nie trać nadziei - kiedyś może trafisz na normalną kobietę i to zrozumiesz. Chyba, że wolisz dalej bełkotać coś o podziale na Alfy i bety ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @nn1upl: Czyli co sugerujesz że wszyscy ludzie są równi i wszyscy mają jednakowe powodzenie wśród płci przeciwnej?

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: a ludzie nie mają charakteru i tylko wygląd się liczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bellie: Charakter i wygląd idą ze sobą w parze przez efekt kuli śnieżnej którego doświadczają od dzieciństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   Zapominacie w tym wszystkim o zwyczajnych uczuciach. Hormony hormonami, ale normalne relacje buduje się na podobieństwie charakterów.

   @Anna_: Bardzo fajna teoria, nawet jest mnóstwo badań, że związki osób o podobnych charakterach są najtrwalsze. Tylko problem jest w tym, że ludzie w 95% nie dobierają się w pary kierując się podobieństwem charakterów :-(

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: generalnie alfy tez maja w dupie wiekszosc kobiet problemem jest co innego:
   - kazdy facet ma dzis na skiniecie reki zajebistej jakosci pornosy FullHD itd 4K i to z kobietami jakich na codzien raczej nie pozna nie mowiac juz o tym co te laski robia w tych filmach wiec ciezko nie byc rozczarowanym sexem
   - kiedys sex byl bardziej atrakcyjny bo nie bylo tylu mozliwosci co dzis dzis mozna robic milion rzeczy i sex nie jest juz najatrakcyjniejszy po prostu dla facetow
   - kazdy kto ma mozg juz wie ze jak sie ozeni i cos sie sp!??!#@i to zostaje k!?#a z niczym bo takie mamy sady w Polsce
   - masa portali niezlymi prostytutkami za 150 - 200zl czyli zadna kasa w porownaniu z byciem z kobieta
   - wreszcie kobiety dzis to zwykle roszczeniowe wredne wyrachowane suki wychowane na poj##@nych magazynach i reklamach pioracych mozg w stylu "jestes tego warta" na co facetowi wredna rozszczeniowa baba?

  •  

   pokaż komentarz

   @amarillos: Racja, każdy problem ma wiele przyczyn.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: bzdura, spotkałam kilka razy ludzi ładnych, ale z obrzydliwym charakterem (np. śmiejących się z tego, że ktoś jest brzydki, albo kaleki) - takie zachowanie wywoływało we mnie takie obrzydzenie, że nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek relacji z taką osobą, nawet czysto seksualnej - bo nie sprawiałoby mi to psychicznej przyjemności.

  •  

   pokaż komentarz

   @arsenalista: "A co, jeśli ktoś ma problemy z relacjach międzyludzkich"

   Wtedy idzie do psychologa, a nie pisze wysrywy na wykopie o alfa, beta, gamma, delta.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bellie:

   spotkałam kilka razy ludzi ładnych
   Wszystko się zgadza, ludzie ładni nie wiedzą jak to jest być wyszydzanym ze względu na fizyczne cechy więc nie wykształcili w sobie empatii w tym kierynku. Ludzie brzydcy na odwrót, wiedzą jak to jest,
   Dzięki za potwierdzenie tezy, wygląd idzie w parze z charakterem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: chciałabym się odnieść do "spytaj swojej wybranki z kim uprawiała seks w szkole i na studiach."
   Wiem, że nie było to skierowane do mnie, ale chciałam Cię zapytać, kim w takim razie według Ciebie jestem skoro seks uprawiałam tylko z moim partnerem? Był moim pierwszym, dalej jesteśmy razem, nigdy go nie zdradziłam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: tylko nie znowu

   alfy dymaja 80% kobiet

   nie znam ŻADNEGO alfy. Ile znam par? dziesiatki. Wszystkie dosc podobne, normalny koleś, normalna dziewczyna. Koleś ma tam swoje hobby, ona ma swoje zalety urody. Nie ma żadnych mitycznych ALF, ludzie. Modele z internetu? Czy nasterydowane seby? To są te legendarne alfy? Bo pierwsi to geje a drudzy to zwykle maja powodzenie ale wsrod kolegow na silowni do wspolnego treningu.

  •  
   bulka_z_chlebkiem

   +3

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Cała Twoja filozofia bierze się z przedmiotowego traktowania kobiet, przykro mi że Cię tak skrzywdziły, ale to nie usprawiedliwienie na te urojenia.

   Osobiście znam co najmniej kilka pięknych i inteligentnych kobiet, które wcale nie związały się z żadnymi mitycznymi "samcami alfa" tylko z przeciętnymi sympatycznymi chłopakami. W sumie to chyba trollujesz, bo mi się nie chce wierzyć w te Twoje brednie.

  •  

   pokaż komentarz

   @RubinWwa: pisałem żeby podał te cechy to zmiękł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ja naprawde nie wiem, ładna buzka ? Koks ? Krawaciarz ? Gangster ? Hmm w sumie jakby zebrac to wszystko...

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Oczywiście, że nie. Ale weź sobie przeczytaj jeszcze raz Twój tekst który zacytowałem. A później jeszcze raz, i kolejny. Serio, patrzenie na kobiety w tak mechaniczny, zerojedynkowy sposób...Jest co najmniej niepokojące. Atrakcyjny wygląd i np. dobre usytuowanie to oczywiście atuty, ale jeśli jesteś burakiem zapatrzonym w siebie, bez poczucia humoru...No to sorry. Zaimponujesz co najwyżej karynie/blacharze, a nie normalnej, fajnej dziewczynie.
   Jakiś czas temu byłem ze znajomymi na piwie. Jeden z nich przyprowadził fajną laskę, sympatyczna, wygadana, ładna. Kilku kolesi do niej podbijało, kilku z nich nazwałbyś "Alfą". Wiesz z kim spędziła noc? z moim ziomkiem, normikiem 6/10 który nawet nie bardzo mógł ją wziąć na chatę bo z 2 kumplami wynajmuje i tak "średnio", ale za to miał gadane, był zabawny i w ogóle...Taki fajny po prostu. Ci Samce Alfa którzy do niej podbijali nie mieli z nim szans, bo każdy wyjeżdżał z tekstem w stylu "hej mała, spadłaś z księzyca/Twój ojciec był piekarzem/postawić ci drinka", a on...On po prostu był sobą i sprawił, że dobrze się bawiła tamtego wieczoru.

   pokaż spoiler A później się jeszcze okazało, że materialnie też jest kilka półek wyżej bo jej stary jest na liście 100 najbogatszych Polaków na liście Forbesa. Serio, nie wklejajcie mi Urbana BO TAK BYŁO

  •  

   pokaż komentarz

   @KRISSVector: Jednorożcem albo masz nadwagę.
   @RubinWwa: Alpha = pieniądze, wyglad, pozycja społeczna, dominujący charakter( a nie jakieś tam humory i bycie miłym na kiju).
   Ja nigdzie nie napisałem że ludzie się w związki nie łaczą.
   @bulka_z_chlebkiem: Przedmiotowe traktowanie kobiet to ostatnie co robię, zawsze traktowałem kobiety jak ludzi i zawsze dostawałem za to po dupie.
   @nn1upl: To twoja ocena, jej mogła być inna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: nie mam nadwagi, nie jestem również jednorożcem.

   Twoim problemem jest to, że masz klapki na oczach i sprowadzasz wszystko do biologicznego punktu widzenia. Wolisz wmawiać sobie, że nie ma ludzi w udanych związkach, gdzie obie strony sobie ufają i się kochają.

   Mógłbyś iść do terapeuty i nad sobą popracować, ale po co, skoro jest redpill, opium dla mas?

  •  

   pokaż komentarz

   @KRISSVector: Oczywiście że są udane związki ale samiec beta na pewno takiego nie dostanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: samiec delta od razu...
   Proszę Cię... Poznałam partnera, gdy i on i ja byliśmy w totalnym gównie życiowym, rozsypce psychicznej i fizycznej. Wtedy "alfą" na pewno byś go nie nazwał.

   Btw, fajnie Ci się tak kategoryzuje, prawda? Przyklejasz łatkę i nie musisz już interpretować, zastanawiać się ani poznawać człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   @KRISSVector: Spokojnie daj sobie jeszcze czas. Kobieta po wielu latach potrafi zostawić swojego partnera bo coś się jej nagle w mózgu przestawi.

  •  
   c.....3

   +4

   pokaż komentarz

   borderline

   @Anna_: niby masz racje, ale wyobrazasz byc z kims latami kto sie fizycznie nie podoba? ja sobie nie wyobrazam. budze sie rano obok swojej kobiety i zamiast ochote na sex mam ochote isc do pracy? tak slabo troche i raczej malo przyszlosciowe dla zwiazku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky masz może jakieś inne dane na ten temat? Strony, informacje?

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky:

   pieniądze, wyglad, pozycja społeczna, dominujący charakter

   ty serio myslisz ze ludzie ktorzy zarabiaja duzo i sa wysoko spolecznie i jeszcze maja dominujacy charakter chodza i dymaja wszystko co sie rusza? xDDD

   wiesz ze oni maja od dawna jakies super zony i zajmuja sie biznesem i swoimi pasjami a nie wkladaniem miesnego fiflaka do jakis dziur?

   Najwiecej dymaja ludzie ktorzy po pierwsze nie maja standardow, po drugie maja duzy dostep do kobiet, po trzecie sa "kimś" w swoim otoczeniu. A wiec duzo dyma seba alfa w swojej grupce drecholi na osiedlu, dyma bananowiec ze swojej grupki z prywatnego liceum i tu mi sie skonczyly przyklady "ALFA MALE" xD

   Generalnie kluczem do posiadania dziewczyny jest spore grono znajomych, przez ktore przewijaja sie kobiety. Jesli poznasz 100 dziewczyn to oczywiste ze co 2, co 5, co 20 w zaleznosci od tego jaki jestes atrakcyjny, zwroci na ciebie uwage.
   Mozesz byc SUPER ALFA MALE MILIONER, jak siedzisz sam w domu i nie masz znajomych to beidzesz prawiczkiem do konca zycia. Jest teraz pelno inceli bo ludzie nie maja znajomych. Jeszcze 50 lat temu kazdy sie z kazdym znal. Dziś ludzie znajomych z ktorymi cos robia regularnie potrafia wymienic na palcach jednej reki a jak jestes "przegrywem" to nawet tego nie masz.

  •  

   pokaż komentarz

   @RubinWwa:

   ty serio myslisz ze ludzie ktorzy zarabiaja duzo i sa wysoko spolecznie i jeszcze maja dominujacy charakter chodza i dymaja wszystko co sie rusza? xDDD
   Tak właśnie myślę, co to mało było seksskandali bo jakiś polityk czy aktor rchał małolaty. Mao Zedong miał swój jbany harem i możesz poczytać na ten temat jeśli cie to ciekawi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: no w sumie to mało. Jak na ogrom politykow i celebrytów? To smiesznie mało. Miażdząca wiekszosc znanych ludzi to tam ożenil sie w wieku 22 lat i tyle. Jesli aktor z holiłud to sie rozwiodl 3 razy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: no tak już nie raz słyszałem te porady. Nie no jasne zwiąże się z kobieta 3/10 co tam że nie będzie mnie pociągała wizualnie ważne że mam. A że ktoś tam obok ma laske 12/10 która by mi sie sniła po nocach, a co tam są większe zmartwienia w zyciu jak kredyt i budowanie domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @RubinWwa: Spisek bo facet chce sobie por*chać xD

  •  

   pokaż komentarz

   @amarillos: Normalne dziewczyny też te pornole oglądają i też robią takie rzeczy w łóżku, starają się i uwierz są zdecydowanie lepsze niż te nawet za 400 czy 500zł (koledzy mówili ( ͡º ͜ʖ͡º) )
   @Polkopsky: Jak ja się z Tobą zgadzam

   Osobiście znam co najmniej kilka pięknych i inteligentnych kobiet, które wcale nie związały się z żadnymi mitycznymi "samcami alfa" tylko z przeciętnymi sympatycznymi chłopakami.

   @bulka_z_chlebkiem: Już wyjaśniam. Samiec alfa to taki, który ma dobrą pozycję w stadzie i dużo zalicza. Kobiety wiedzą z doświadczenia (swojego lub koleżanek ( ͡º ͜ʖ͡º) ), że taki nie nadaje się do związku. Czyli alfa zapładnia, beta później opiekuje się kobietą i dzieckiem. Z tym, że nie mieszkamy w dżungli mamy coś takiego jak moralność i antykoncepcja. Dlatego oczywiście, że kobiety wiążą się z normalnymi, zaradnymi chłopakami, bo taki to sobie i w życiu poradzi i na materiał genetyczny się nadaje i wierny będzie. Problem jest inny, bo takich facetów jest, tak na prawdę, mało. Znam wiele fajnych inteligentnych kobiet, które dobrze zarabiają, mają fajne pasje, lubią wycieczki, fitnesy, w łóżku nie gorsze niż sasza grey i nie mogą znaleźć faceta na stałe, który im kroku dotrzyma :P Sami poligamiści, geje lub p?#?y ...

  •  

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44 @Polkopsky:

   do tego dochodzi fakt ze dzisiejsze kobiety sa totalnie bezuzyteczne na 10 osotatnich kobiet z ktorymi sie spotykalem zadna nie umiala zrobic niczego w domu nawet jedzenia a jak probowala to mozna to bylo wywalic do kosza, tak samo niczego ci laska nie zaceruje juz predzej facet sam sobie przyszyje guzik anizeli kobieta

   generalnie mlody facet dzis woli ladowac kase w swoje marzenia nie wiem samochod motocykl woli w weekend grac w swoje ulubione gry czy spedzac czas jak chce a gdy juz go najdzie ochota na sex to odpala odpowiednia strone lub filmy necie FullHD lub 4K albo filmy ktore skopiowal od kumpla czy kupil z netu robi swoje i wraca do gry

   dziejsze kobiety to niestety roszczeniowy bezuzyteczny wrzod na dupie ktory zagraci ci mieszkanie milionem niepotrzebnych rzeczy, obowiazkowo wyda 70% tego co zarobisz i to niezlaeznie od tego jak duzo zarabiasz one nie maja w tej kwestii ograniczen zapewniam a do tego dorzuci ci na chate kota albbo dwa ewentualnie psa lub psy (bo przeciez jest dzielna ale nie az tak by mieszkac sama). Obowiazkowo co 2-3 weekend odwiedziny u jej rodzicow albo zwiedzanie jakiegos zj%%!nego miasteczka czy zamku. Jesli do tego jak bedziecie mieli dzieci i cos nie pojdzie to nie tylko zostanie goly to jeszcze dodatkowo ograniczy Ci dostep do dziecka do dziecka do 0

  •  
   bulka_z_chlebkiem

   -1

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44: Z roku na rok poziom wykopu coraz bardziej przeraża.

   Jeśli nie trollujesz, to Ci powiem, że wcale nie wszystkie środowiska są takie jak opisujesz i wyobraź sobie takie kobiety, które niekoniecznie opowiadają sobie o samcach alfa i kto dużo zalicza, bo niewszystkie kobiety to w ogóle interesuje. Są takie, które interesują się innymi sprawami, np. jak nauczyć się na kolokwium albo jaką sukienkę założyć. Świat w Twojej głowie kręci się wyłącznie wokół seksu, a to co piszesz ujawnia Twoje kompleksy (nawet jeżeli jesteś magicznym samcem alfa). No szkoda mi Ciebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Ja p@?%%$$e gościu, ale pojechałeś po bandzie, niezły troll :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: nie chodzi o to że ruchają a mentalnie wpływają na łódzki, które chcą od faceta wszystkich cech doskonałych.

  •  

   pokaż komentarz

   @KRISSVector: Lol i co, myślisz, że jak pójdę do psychologa, to nagle stanę się ekstrawertykiem sp!!@!#!ixem i zacznę poznawać panny na ulicy? Może jeszcze na kurs tańca mam się zapisać?

   Dzięki wielkie, to już wolę zainstalować sobie tindera, popracować chwilę nad ciekawym profilem i umawiać się na spotkania bez ryzyka publicznego zrobienia z siebie idioty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: glownym problemem twojej argumentacji jest szeroka generalizacja, nie kazda kobieta pragnie stereotypowego miesniaka, istnieja takie, ktore wyobraz sobie maja inne potrzeby. Do tego w twojej argumentacji jeszcze zaznaczyles ze postep technologiczny pozwala ludziom na dostep do tego czego na prawde chca.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky zasada Pareta w życiu codziennym :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44: skoncz juz p$#$!@%ic o tych samcach alfa, prawdziwy samiec nie jest zainteresowany wiekszoscia kobiet na swiecie i generalnie ostatnie o czym marzy to by wyruchac nieatrakcyjne dla niego kobiety, powiem wiecej nie bedac samcem alfa mozna ruchac do oporu znam gosci srednio atrakcyjnych ktorzy maja zajebiste branie a na kazdym rogu moga wylapac plombe na ryj od przypadkowego faceta i generalnie sa obsrani chodzac wieczorm po miescie

   ile niby wedlug ciebie jest samcow alfa w spolczenstwie? wedlug ciebie zasada pareto ma tu zastosowanie? nie rozsmieszaj mnie

  •  

   pokaż komentarz

   @bulka_z_chlebkiem: To że nie nazywają tego alpha/beta to nie znaczy że nie są świadome istnienia takich kategorii. Po prostu inaczej to nazywają np nieudacznik, spokojny chłopak, ciacho, TEN facet, facet z klasą itd.
   @OvIce: Z czym troll?
   @sinist3rr: Powtarzam jeszcze raz do znudzenia, samiec alpha to nie jest seba z dyskoteki tylko absolutne top facetów, pieniądze, wygląd, inteligencja, osiągnięcia, pozycja społeczna, dominujący charakter.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Ale p?%!%@#enie, za dużo naczytałeś się bravo girls dla "facetów". Są w życiu jeszcze inne wartości oprócz j$#$nia, o których niektóre kobiety wiedzą i cenią, a niektóre nie, tak jak i wy nie wiecie, bo jeszcze nie dorośliście do tego.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: Pieniądze, seks, osiągnięcia, miłość, rodzina. Jeszcze jakieś cele znasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: nie? Miałem na mysli to gadanie o alfa beta i gamma, ale jak nie troll to ok... ymmm... to ja ten, muszę iść pospiesznie się odwraca i szybkim krokiem oddala

  •  

   pokaż komentarz

   @OvIce: Wybór kobiet mówi sam za siebie, miłej nocy.

  •  

   pokaż komentarz

   Powtarzam jeszcze raz do znudzenia, samiec alpha to nie jest seba z dyskoteki tylko absolutne top facetów, pieniądze, wygląd, inteligencja, osiągnięcia, pozycja społeczna, dominujący charakter.

   @Polkopsky: jesli tak to poleciales troche z tym 20%. Taki pakiet zgodze sie, ale to sa drobne ulamki populacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @sinist3rr: Ciesz sie ze drobne bo inaczej kazda dziewczyna bylaby juz przez takiego zaliczona.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: cieszyc to sie co najwyzej moge z tego, ze zyjemy w odrebnych rzeczywistosciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @sinist3rr: musisz byc wiec dosc wysoko w rankingu

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Ja p!#!$$$ę, i 250 plusów, nie jesteście sami bo kobiety są złe, ale dlatego, że wy ich nienawidzicie, pogardzacie nimi, ten komentarz to pokazuje. I mówiąc "nie jesteście" nie mam na myśli mężczyzn w ogóle, bo jest od cholery cudownych facetów, mam tutaj na myśli tych 250 kretynów, którzy to plusują.

  •  

   pokaż komentarz

   @Amberkobra: kocham kobiety i zawsze traktuje ich jak rownych sobie ludzi. Gdzie ty masz nienawisc?

  •  
   S....l

   -2

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: Knrwa co za stek bzdur, nigdy nie spuściłeś rolety co? Że musisz odp!!%$#%ać takie stulerajskie przemowy, celem podbudowania sobie ego, zakładając że to nie wy jesteście zj#$?ni a to że kobiety myślą o jednym a to geny. Nie masz 180cm wzrostu a gęby nie modelował ci Michał Anioł? Zapomnij, nawet jak wyrwiesz to dlatego że masz pieniądze, ale nigdy nie będzie to związek z namiętności, będziesz betabankomatem. Ja p%!#!@%e, nie dziwie się że jesteś sam skoro tak kategoryzujesz ludzi i trwasz w tej karuzeli sp%!#!@%enia a bo i tak nie masz szans a bo to i tak kobiety są winne.

  •  

   pokaż komentarz

   wiekszosc samcow beta

   @Polkopsky: Skończ p?%@##?ić bo tym biednym dzieciom na wykopie się w głowie przewraca od takiego pieprzenia. Nie ma żadnych alf i bet, nawet k%%!a w wilczych stadach, to jest skala nie zmienna. Ostatni odpadają, nie 80%.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: W dużej mierze masz rację, podział na alfy, bety, gammy, delty itd. rakowe określenia nie ma sensu, wcale nie trzeba być Chadem by mieć dziewczynę. Jednak z drugiej strony coraz większe wymagania młodych kobiet też są faktem, w dużej mierze przyczyną tego są aplikację typu tinder, nawet na facebooku czy instagramie też są bombardowane atencją. Oczywiście nie można zaprzeczyć temu, ze to napaleni faceci spowodowali, że kobiety mają takie wybujałe ego, dawniej dużo łatwiej było się umówić z dziewczyną przez internet, teraz to wszystko o wiele bardziej masowe się zrobiło.
   Ważne jest też posiadanie wielu okazji do poznawania dziewczyn-im ma się ich więcej tym większe szansę (jak ktoś wyżej pisał).
   Uważam, że w tej całej dyskusji prawda leży gdzieś pośrodku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: skoncza jak jagna na gnoju.
   Ale ona byla kurvinoxem i lubila gowno

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_ 24 lata here, chciałem sie ustabilizować z kobietą, Ona nie, bo chce jeszcze cieszyć sie życiem. Podsumowanie: bye bye, wole być sam, niż czekać aż jej się odmieni. Tzw. bad boy z mieszkaniem własnościowym, pracą za dobry cash, spoko samochodem i uważam ze mam poukładane w głowie, bo wiem czego chce. Powiem więcej, to kobiety teraz szukają ch@! wie czego, a potem żałują, że zrobiły to i to. Wyj##!ne, potrafię gotować, prać, sprzątać, pracować, wyremontować se chate i naprawić samochód. Idąc tokiem ruchania, taniej wyszłoby mnie jechać na dziwke raz na tydzień. Tu chodzi o co innego, aby mieć oparcie i wsparciem drugiej osoby, bo płyniesz na jednej łodzi. Nie mówię że wszystkie kobiety są szurnięty, ale większość nasiąknięta instagramem, fejsbukien i koleżankami ma zryty beret, ale to juz nie moj problem. Kazdy sobie układa życie jak chce, byle zastanowił sie jakie mogą być tego konsekwencje.
   @Arsamandi: umówisz się ze mną ?^^

  •  
   A.......i via Android

   -2

   pokaż komentarz

   @shockouty Bez żartów proszę ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  
   yakotaki

   +2

   pokaż komentarz

   @Anna_: jakby sie dobieraly na zasadzie podobienstw to faceci by chodzili z facetami a babki z babkami.

  •  

   pokaż komentarz

   @arsenalista: nie staniesz się ekstrawertykiem, ale nie trzeba nim być, żeby kogoś poznać.
   W Twoim przypadku polecam Ci terapię poznawczo-behawioralną, która pomoże Ci pozbyć się szkodliwych schematów.

  •  

   pokaż komentarz

   @cooles: zastanawiam się, kiedy #moderacja zrobi ciś z Polkopsky i innymi. To co on pisze jest szkodliwe i zatruwa umysły tych gimnazjalistów, którzy tutaj wchodzą. Michał Białek chyba nie zdaje sobie sprawy ze skali problemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @cooles: Sugerujesz ze ludzie sa rowni?
   @Seskil: Gdzie ja napisalem ze ktos jest winny? Jedyne co jest winne to okrutny i surowy dobor naturalny.
   @KRISSVector: Lepiej im wciskac bajeczki ze wszystko bedzie dobrze, kazdy jest rowny, wyglad i pieniadze sie nie licza i inne niewolnicze wartosci xD

  •  

   pokaż komentarz

   Polki i myślę że ogólnie europejki mają strasznie roszczeniowe podejście co jest powodem dlaczego wielu gości nie rucha

   @abitbald: Tym jednym zdaniem idealnie pokazałeś, kto ma roszczeniowe podejście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Dla większości osób tu piszących też głównym kryterium jest wygląd. Sorry ale na tym niczego się nie zbuduje, wygląd jest ważny ale nie najważniejszy

   @Anna_: Wiesz bo ja miałem piątkę z logiki. Oba zdania się nie wykluczają. Skoro również wg. Ciebie wygląd jest ważny to znaczy że jest głównym kryterium. Pytanie czy może być więcej niż jedno główne kryterium? Wg mnie tak.
   Oto moje główne kryteria:
   - wygląd
   - intelekt
   W sumie nie wiem które jest ważniejsze bo jak będzie ładna i głupia to też źle, lepiej żeby była trochę mądrzejsza niż piękniejsza.
   Przykro mi Anno. Faceci kochają bardziej wzrokiem a Kobiety? Sama mi powiedz...
   Kolejne główne kryteria mogą być:
   - status majątkowy
   - uśmiech (to wpada w wygląd?)
   - zainteresowania
   - poczucie humoru (to wpada w intelekt?)

   Co do wyglądu. Dla mnie sprawa jest prosta. Bardziej się liczy czy ona umie o siebie zadbać niż to jakie ma dokładnie warunki fizyczne! Jeśli ma sporą nadwagę to znaczy albo nie umie o siebie zadbać! I pod pojęciem zadbać nie mówię o drogich ciuchach czy tonie tapety, wręcz przeciwnie! Ciekaw jestem

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: szkoda mi tracić czasu na te wykopowe wysrywy. Żyj w swoim wyimaginowanym świecie i kiś się w tym mentalnym gównie. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bellie: powiedziala po czym wrocila do obijania sie z alphami

  •  

   pokaż komentarz

   @KRISSVector: Terapia poznawczo-behawioralna nie sprawi, że pozbędę się paraliżującego lęku przed odrzuceniem spowodowanego wychowaniem w dysfunkcyjnej rodzinie, jedynie dragi albo alkohol, ale to droga donikąd.
   Terapia może ewentualnie pomóc w dalszym etapie, problemach z ufnością, okazywaniem uczuć i tak dalej i nie wykluczam, że wkrótce pod tym kątem takową rozważę.

   Dlatego bardzo mnie cieszy powstawanie aplikacji typu tinder, dzięki nim mogę skupić się na tym, na co mam naprawdę realny wpływ już teraz (wygląd, sylwetka, styl i tak dalej) i spotykać atrakcyjne dziewczyny, do których inaczej za cholerę bym nie zagadał.
   A związek, lub relacja z nieatrakcyjną dziewczyną mnie nie interesuje, to już wolałbym do końca życia jechać na ręcznym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: no to pokaż mi te alfy bo jakoś ich nie mogę znaleźć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bellie: to najwyrazniej musisz byc brzydka i po terminie i tylko na beciakow mozesz liczyc

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: edit :) zapomniałem o charakterze w tych głównych kryteriach :)
   -intelekt
   -wygląd
   -charakter
   wszytkie stawiam na równi( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @arsenalista: masz mylne pojęcie nt. terapii. Terapia spokojnie pomogłaby radzić sobie z przeszłością, lękiem, przerywać jego błędne koło i zmienić sposób myślenia. Idź, spróbuj, najwyżej zrezygnujesz po kilku sesjach.
   PS. Terapia nie pomoże, jak w kliencie nie będzie woli zmiany.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: dzięki xD Teraz już wiem, czemu nie ruchałam się nigdy z alfami. (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   Michał Białek chyba nie zdaje sobie sprawy ze skali problemu.

   @KRISSVector: Zdaje, zdaje. Dzięki temu ma więcej panien dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: ale ty gadasz głupoty. Nie ma żadnego alfa i beta!

   Ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw. Widzę wiele szczęśliwych par i są do siebie nawet z twarzy podobni.
   Ludzie bardzo często dobierają się w swojej grupie społecznej i na tym samym poziomie intelektualnym.

   Do tego musi być to coś co nazywa się chemią i jest nią zapach partnera, który Cię szalenie kręci i ją twój zapach. Bardzo ważne jest dopasowanie w łóżku.

   Na dobrą sprawę facet 10 na 10 może być szczęśliwy z dziewczyną 2 na 10. Bo odpowiada jemu jej chemia, inteligencja i zaradność życiowa. To samo może być w 2 stronę... dziewczyna 10/10 ma faceta 2/10 z wyglądu. Jednak jak odezwie to w jej oczach wzrasta do 10/10.

  •  

   pokaż komentarz

   @bisu:

   Nie ma żadnego alfa i beta!
   Wcale nie ma ludzi bogatych/biednych, atralcyjnych/nieatrakcyjnych, dominujacych/uleglych

  •  

   pokaż komentarz

   bogatych/biednych

   @Polkopsky: to zależy. Bieda utrudnia zostanie bogatym. Jednak historia zna przypadki gdzie dzięki determinacji udało się zostać kimś.

   atralcyjnych/nieatrakcyjnych

   dla jednej osoby możesz mieć 1/10. Zaś dla drugiej osoby możesz mieć 10/10. Są gusta i guściki.

   dominujacych/uleglych

   nie wypowiem się. Myślę, że w związku jeden z partnerów będzie bardziej dominujący.

  •  

   pokaż komentarz

   @bisu:

   sa gusta i gusciki
   Pewne rzeczy sa uniwersalne i jednakowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @bisu: wzrost, symetria ciala i twarzy, iii rzedowe cechy plciowe jak ksztal ciala odpowiedni dla plci, glos, zdrowa skora itd itd

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: no dobra majster a teraz przyznaj ze jestes alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   A faceci za młodości to niby od razu myślą o małżeństwie, stabilizacji i nie chcą się wyszaleć?

   @Anna_: Wyobraź sobie że niekoniecznie. Owszem wygląda obserwacja zawężona ale jak pamiętam młode lata to właśnie młodzi faceci bardziej chcieli rodziny aniżeli dziewczyny które rękami i nogami się broniły od takowych wizji. Nie to co, nie wiem z 50 lat temu gdy było zupełnie na odwrót. Właśnie im dalej w totalną niezależność idziemy, tym mniej kobietom zależy na tradycyjnym modelu rodziny.

   Facet chce mieć żonę bo bez żony i matki jego dzieci nie będzie w ogóle tych dzieci. Z kolei kobieta może mieć dzieci bez ojca. I coraz częściej to mimowolnie wybiera. Pojawia się tu u kobiet konflikt interesów pomiędzy genetycznym atraktorem a facetem nadającym się do zbudowania trwałego związku. I dzięki rozbudowanej pomocy państwa (nie tylko bezpośredniej ale i pośredniej również) kobieta może sobie pozwolić na samotne macierzyństwo niekoniecznie wiążąc się na stałe z genetycznym ojcem który jednakże doskonale łechtał jej genetyczny pociąg do niego. Facet tak nie może wybrać, kobieta dzisiaj ma wybór (zawsze miała ale dziś się z tym kryć nie musi).

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: no ale przeciez cos tam zaruchałes napewno więc tak zle nie jest( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie to fajny temat do trollingu, jak z babami nie idzie to olac i brac sprawy we własne ręce... My faceci tez marzymy o jakichs maks.30 % kobiet i gówno z tego wychodzi, z podkulonymi fiutami wracamy do swoich Baś czy tam Kaś 6 maks 7 na 10 u kobiet jest podobnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ameliniummm: Nie twierdzę że wygląd jest nieważny, oczywiście że jest. Odnoszę jednak wrażenie że przywiązuje się do niego zbyt dużą uwagę, a tindery i tym podobne skłaniają do tego że ludzie zaczynają się oceniać głównie pod kątem wyglądu, opakowania, tak jak widać w niektórych wypowiedziach powyżej, co jest w sumie smutne bo wygląd nikomu jeszcze prawdziwego szczęścia nie zapewnił. Z pewnością dobry wygląd przyciąga uwagę i ułatwia wiele rzeczy, każdy w sumie pragnie mieć atrakcyjną drugą połówkę, ale to nie wygląd tworzy długie i szczęśliwe relacje. Do tego chciałam się odnieść.

  •  

   pokaż komentarz

   Właśnie im dalej w totalną niezależność idziemy, tym mniej kobietom zależy na tradycyjnym modelu rodziny.

   @xaliemorph: Powiedziałabym, że niezależność umożliwia kobietom dokonanie wyboru i nie zmusza do spędzania życia z danym partnerem tylko ze względu na finanse czy morale jak to było kiedyś, jest to więc na plus ponieważ szanse się wyrównują. Nie sądzę jednak żeby kobietom mniej teraz zależało na rodzinie. Skąd biorą się takie myśli? Jeśli istnieje taka tendencja to jest ona raczej u obydwu płci, ponieważ żyjemy w czasach gdzie właściwie można funkcjonować całkiem dobrze jako singiel. Myślę jednak że dla większości osób jeśli mieliby wybór między szczęśliwym życiem z drugą połówką, a życiem solo, to domyślnie wybraliby to pierwsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: I takie tam. Kobiety nigdy nie chcą przeciętniaka. Mowa tu głównie o początku kariery seksualnej gdzie każdy dopiero wartościuje siebie na rynku genów. Wtedy każda chce księcia. Problem w tym że jak jest rozmowa o GIGAchad'ach etc. to w umyśle rozmówców faktycznie pojawia się ów mem faceta genialnie zbudowanego etc. No i faktycznie nie o tym w życiu chodzi i im dalej w las, tym bardziej ludzie (obojętnie czy kobiety czy mężczyźni) zaczynają dostrzegać inne aspekty życia. Tylko owo chad'owanie nie tyczy się tylko sfery fizycznej jaka pociąga w wieku nastoletnim. Chadowanie można równie dobrze odnieść do sfery sukcesu finansowego gdzie kobieta niechętnie się wiąże z facetem który mniej zarabia od niej. Ergo zawsze w którejś dziedzinie kobieta chce by facet był zauważalnie lepszy od niej. Gdyby facet był podobnie atrakcyjny dla innych, gdyby podobnie zarabiał, etc. etc. to będzie dla kobiety NIEATRAKCYJNY, koniec kropka. Jest to absolutnie zrozumiałe z pkt widzenia kobiety ale zaprzeczanie temu jest w sumie głupotą czy zakłamywaniem rzeczywistości. Sam z racji schorzenia w dzieciństwie nie zostałem obdarzony szczególnym wzrostem w odwrotności do swego brata. I w okresie edukacji, gdy jeszcze nie mogłem się czymś szczególnym wykazać poza fizycznością, ew. pasjami (które generalnie nie pociągają kobiet, są baaaaaardzo atrakcyjnym tłem, wręcz gigakatalizatorem ... ale tylko katalizatorem / wzmacniaczem) to doskonale widziałem różne reakcje różowych, a to pogarda, a to diametralnie inna reakcja na identyczny żart ale w ustach kogo innego. No plus jest taki że to mocno ćwiczy umiejętności społeczne jeśli nadal się jest zdeterminowanym. Po prostu od kobiety się wymaga tylko tyle by była ładna i umiała zadbać o siebie. Gro kobiet, nawet tych niby 3/10 wg. tej durnej punktacji może wyglądać całkiem atrakcyjnie jak tylko popracują nad sobą. Facet ma poprzeczkę wyżej. To nie czasy barbarzyńskie z mnóstwem wdów, zdobyczami wojennymi, czy braniu branek siłą. Dziś facet musi się bardziej postarać a nawet jak nie jest atrakcyjny fizycznie to nadrabia to paroma poprzeczkami na innym polu.

   Nie wiem dlaczego kobiety tak usilnie bronią tego iż chcą miłych, kochających etc. bo dziwne że gdy są takie spędy godowe to NIGDY takimi się nie interesują. A gdy same czekają aż ktoś je wyrwie to tak będą sobie miły i kochający i miła i kochająca żyli równolegle od siebie nawet nie zdając sobie sprawy że każde z nich istnieje tuż obok.

   I żeby nie było. Doskonale rozumiem z pkt widzenia kobiety co chce uzyskać od życia i dlaczego tak rajcują ją emocje. W końcu dla zdecydowanej większości, gdzieś głęboko w podświadomości, dziecko oznacza koniec życia jakie zna i chce przed tym kulminacyjnym punktem osiągnąć jak najwięcej się da. Tylko ten ciągły dysonans pomiędzy tym co mówią a tym co widać jak się je obserwuje ...

   A faceci? Cóż najczęściej są po prostu niedojrzali. Ale albo są niedojrzali bo wszystko mają na tacy bo one same mu się garną do łóżka i robią wszystko by przy nich został, de facto utrwalając w nich niedojrzałość albo wcale nie taka mała grupa przegrywów co już na starcie odpuszczają, wybierają smutną żabę i oddają walkowerem co też przecież jest oznaką niedojrzałości. Przecież jak zna się swe szanse to nie oznacza by walczyć do upadłego. Skoro tu nie działa to trzeba poszukać niszy gdzie indziej. A jak nie to zawsze można spakować manatki i pojechać w świat. Gdzieś na drugim końcu świata nawet taki normik ma zdecydowanie większą szansę na partnerkę bo sam fakt że tam pojechał powoduje że jest kimś egzotycznym dla miejscowych różowych a i przy okazji to że wyjedzie już samo przez się spowoduje regres normictwa bo jednak uwierzy w siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   Tu chodzi o co innego, aby mieć oparcie i wsparciem drugiej osoby, bo płyniesz na jednej łodzi. Nie mówię że wszystkie kobiety są szurnięty, ale większość nasiąknięta instagramem, fejsbukien i koleżankami ma zryty beret, ale to juz nie moj problem. Kazdy sobie układa życie jak chce, byle zastanowił sie jakie mogą być tego konsekwencje.

   @Arsamandi: Proponuję następnym razem bez przekleństw. Jeśli wybiera się partnerki na takich portalach, mając świadomość że większość z nich kieruje się wyglądem i to że mogą mieć skrzywione podejście, to jest to dalej kryterium kierowania się wyglądem. Do tego się odnosiłam. Świat nie kończy się na takich portalach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: Oszem tak, szczęśliwe życie każdy wybierze. Tylko odwracasz kota ogonem. Kobieta i może mieć dziecko i poszukać jeszcze raz drugiego ojca. Dla faceta taki scenariusz w zasadzie nie istnieje bo dla niego ów kontakt z dzieckiem (w takim scenariuszu) jest niestety najczęściej zdecydowanie bardziej ograniczony.

   Dobrze że nie musimy się garnąć do utrzymywania patologii w postaci związków na siłę bo nie będzie co do gara włożyć. Owszem tak. Ale jednocześnie to nie może oznaczać zamykania oczu na konsekwencje tej pozytywnej wolności. Ba, zdecydowana większość mojej rodziny jest po rozwodach i widzę to z pierwszej ręki, nawet to najstarsze pokolenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @xaliemorph: @Anna_:

   Nie wiem dlaczego kobiety tak usilnie bronią tego iż chcą miłych, kochających etc. bo dziwne że gdy są takie spędy godowe to NIGDY takimi się nie interesują.
   Dlatego ze kobieta nie jest zdolna do analizy samej siebie i broni sie przed tym rekami i nogami, konsekwetnie buduje w oczach innych ludzi obraz tej porzadnej chociaz to jedno wielkie oszustwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_ Aniu, niezależnie od tego czy jest XXI wiek czy był XIX - każda kobieta jako przedstawiciel gatunku homo sapiens została obdarzona przez naturę w mechanizmy pozwalające na przetrwanie gatunku. Te mechanizmy to szukanie najlepszego samca (alfa) który daje najlepsze z możliwych geny, gwarantujące przetrwanie potomstwu. Jak macie już jednego a nawinie się wam inny, lepszy to natura robi swoje co wyraża się poprzez wasze emocje, pożądanie. Głowa mówi - uspokój się, masz faceta, nie jest taki zły, ale serce to natura, bije szybciej w stronę silniejszego egzemplarza.
   I ten Wasz naturalny mechanizm poszukiwania najlepszego samca nigdy się nie wyłącza. Nawet jak jesteście w związku, macie rodzinę. Natura to natura. Można ją próbować tłumić tylko po co? Możesz oczywiście to wypierać ale to nic nie zmienia. Rządzą Tobą takie same mechanizmy jak każdą inną kobietą - nawet jeśli uważasz, że to obrzydliwe. Zresztą większość kobiet uważa, że to obrzydliwe a później zdradzacie i tak naprawdę nie wiecie dlaczego. Oczywiście macie też inny mechanizm obronny - umiejętność znalezienia przyczyny waszej zdrady. Nie ma tu znaczenia czy ta przyczyną jest prawdziwa czy nie - ma na celu ochronić Was przed poczuciem winy (mózg i serce stają w konflikcie). Jak to zrobi najprościej? Obwini za swoją zdradę dotychczasowego faceta. Przecież nie siebie! Wy macie do zdrady naturalne, biologiczne prawo.

   My zresztą też. My mamy zapładniać, na lewo i prawo. Monogamia więc nie leży w naszej naturze :) Śluby, partnerstwo, życie w poczuciu winy to wynalazki człowieka. Jest inteligentny więc eksperymentuje. Tyle ode mnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @xaliemorph: Domyślnie każdy chciałby mieć partnera o możliwie jak największej ilości pozytywnych cech, atrakcyjność, świetny charakter, dobry status społeczny i finansowy. Tak jednak świat nie wygląda, ludzie łączą się z sobą dlatego że dobrze się z sobą czują - przynajmniej ci dojrzali, a wyżej wymienione aspekty schodzą gdzieś na dalszy plan, choć wiadomo że jak komuś coś ewidentnie się nie podoba, to nie będzie do danej osoby przyciągnięty. Dlatego takie wartościowanie alfami, chadami uważam za szkodliwe. Domyślnie tak, istnieje taka preferencja, ale w dłuższym terminie to nie są rzeczy najważniejsze, liczy się całość drugiej osoby i to czy jest się przy niej szczęśliwym. Dla mnie zawsze bardziej się liczył charakter, facet może być superprzystojny i bogaty, ale jeśli ma kiepski charakter i z nim ciekawie nie porozmawiam to mnie nie zainteresuje. Gorzej jeśli ktoś liczy że sam wygląd i pieniądze zbudują szczęśliwe życie, a patrząc po komentarzach to wiele osób wpada w tę pułapkę. Może kobiety które szukają miłych i kochających partnerów, po prostu nie szukają ich na spędach godowych.

  •  

   pokaż komentarz

   @raphi: To co napisałeś można tak samo odnieść do mężczyzn. Nie zgodzę się jednak co do tego że ludzie skreślą całe swoje życie jak pojawi się lepszy "egzemplarz" na horyzoncie. Nie samymi emocjami człowiek żyje.

  •  

   pokaż komentarz

   Może kobiety które szukają miłych i kochających partnerów, po prostu nie szukają ich na spędach godowych.

   @Anna_: Celna uwaga i racja. Tylko w dużej mierze kobiety tam lgną. To ta mniejszość tam nie zagląda, znów mamy potwierdzenie asymetrii. Oczywiście z wiekiem się to zmienia i na szczęście rozum lepiej ujarzmia odruchy hormonów. Tak samo jak z wodą morską. Jak już dziecko trochę podrośnie to wie że takiej wody (mowa bardziej o Bałtyku który jest mało słony i tak nie wykręca) się nie pije mimo że to woda. Ergo umysł z czasem potrafi trzymać odruch na widok wody.

   Tylko nawet jeśli dana grupa różowych nie zagląda na spędy godowe to nadal wykazuje nikłą inicjatywę że wracając do tematu znów mamy problem ludzi żyjących tuż obok siebie, kompletnie tego nieświadomych. Czyli mimo że i tak unika typowych zachowań, nie uczestniczy w spędach godowych to i tak nadal ma to samo zacięcie co jej koleżanki bo facet znów musi się wykazać czymś więcej niż ona czyli nadal musi być w jakimś względzie od niej lepszy. I nadal nie neguję tego bo to jest naturalne z pkt widzenia kobiety, tylko nie lubię po prostu zaprzeczania temu, a takowe zaprzeczanie (wcale nie mowa o Tobie) jest bardzo powszechne.

   PS. Mnóstwo facetów też popełnia podobny problem. Oni stawiają względnie małe wymagania. Na pytanie jaka musi być odpowiadają ładna. Koniec warunków. Coś jeszcze? Głucho ... I tak wielokrotnie powtarzają błąd, wiążąc się z księżniczkami ze zdegradowanym atencją charakterem i wielokrotnie się sparzają na kolejnych związkach, zanim po wielu porażkach w końcu dojdą po rozum do głowy i zaczną myśleć czymś więcej niż tylko genitaliami.
   PS2. A z multiwymaganiami co do kobiet to przodują w tym faktycznie normiki. To oni ubustwiając i idealizując kobiety, sami idealizują swe wymagania że księżniczka nie może być człowiekiem tylko multianiołem co we wszystkim się sprawdzi. No ale takie podejście właśnie się nie sprawdza i dlatego pozostają normikami.

  •  

   pokaż komentarz

   @bisu: Z tym dobieraniem się ludzi na tym samym poziomie intelektualnym to bym trochę polemizował-znam sporo par w których jedna strona w tym aspekcie dość mocno góruje. Jednak z grupą społeczną i tym samym środowiskiem to się zgadzam. Dużo też zależy od środowiska i rodziny w jakich poszczególne osoby się wychowały. Wiadomo, że jak dziewczyna jest dość inteligentna, ale pochodzi z patologii i w dzieciństwie często obraca się w patologicznym środowisku to jest duże prawdopodobieństwo, że zwiąże się z patusem, który inteligencją nie grzeszy. Natomiast dziewczyna, która nie jest zbyt lotna, ale urodziła się w porządnej rodzinie, jest kulturalna, dobrze wychowana raczej nie zwróci uwagi na Sebixa, tylko będzie szukać jakiegoś bardziej ogarniętego faceta, kulturalnego, inteligentnego, również z porządnej rodziny. Pytanie też jak długo są wstanie przetrwać związki osób o dość dużej różnicy możliwości intelektualnych, bo w pewnym momencie osoba znacznie inteligentniejsza może mieć dość swojego partnera. Z resztą się zgadzam.
   Z drugiej strony mówią, że przeciwieństwa przyciągają (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   Niestety uwierzyliście w jakieś bzdury i zrzucacie winę na wszystkie kobiety z czystego wygodnictwa, to zwykła spychologia. Jak na takie kobiety trafiasz to widać szukasz w złych miejscach, albo masz radar nastawiony nie na to co trzeba. Bierz się za siebie, a nie "tory były złe".

   @Anna_: Popadasz w skrajności. Nikt raczej nie mówi że wszystkie kobiety takie są, ale tendencja jest taka a nie inna, szczególnie wśród rówieśniczek - młodych kobiet.

   Facetom też krew buzuje jak zobaczą super gorącą laskę, ale nie znaczy to że będzie ona idealną partnerką życia i że będą przy niej szczęśliwi, tak samo jeśli babce zaimponuje jakiś alfa nie oznacza to że wybierze takiego nad normalnego, kochanego faceta przy którym czuje się po prostu dobrze.

   @Anna_: Ale tu raczej nie chodzi o związek na całe życie tylko też o umawianie się, jednorazowe przygody itp. A to że z czasem zaczynają szukać normalnego, czułego itp to czy to nie jest przypadkiem szukanie tego "betastabilizatora"?

   zastanawiam się, kiedy #moderacja zrobi ciś z Polkopsky i innymi. To co on pisze jest szkodliwe i zatruwa umysły

   @KRISSVector: To już jest poezja. Myślo zbrodnia? xD
   Takie zachowanie tylko potwierdza ich postulaty.

  •  

   pokaż komentarz

   @xaliemorph: Co chyba sprowadza się do stwierdzenia, że zazwyczaj jakości nie znajdzie się wśród ilości, a jeśli jakość tam jest to trzeba mieć lepsze filtry. Wychodzę z założenia że dobrze kiedy obydwie strony kierują się jakąś inicjatywą, inaczej faktycznie to grozi tym że pozostanie się w status quo i dane osoby nigdy się nie spotkają. Zgodzę się z tym że dobrze jest kiedy mężczyzna imponuje czymś kobiecie, ale samym charakterem też można imponować, sprawiając że kobieta czuje się przy takim mężczyźnie wspaniale. Jeśli potrafi ją rozśmieszyć, zainteresować, dba o nią, to czy to naprawdę jest ważne że zarabia trochę mniej, lub że ona jest w czymś lepsza od niego? Takie rzeczy schodzą wtedy na dalszy plan.

   Myślę że i kobiety i mężczyźni często kierują się błędnymi kryteriami i nie uważam że jest to coś złego, przynajmniej na początku. Dojrzałość przychodzi z czasem.
   A jeśli normik szuka idealnej partnerki, księżniczki, to sam robi z siebie księcia o tysiącu wymagań :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bellie: Cieszę się że potrafisz czytać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Polkopsky: > Cytowany tekst...Jedyne co sprawia ze nie jestescie samotni to to, ze top 20% samcow alpha nie jest fizycznie w stanie wyr*chac wszystkich kobiet.

   Potwierdzam, az mi bable wychodza...Ehh co sie alfa napracowac musi (⌒(oo)⌒)

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_ szukaja dobrych czułych facetów do momentu kiedy na takich nie trafiają

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  • więcej komentarzy(154)

 •  

  pokaż komentarz

  Odkrywanie że do normalnego życia nie potrzeba wyścigu szczurów do dziury jakiejś laski z przerostem ego i wymagań.

  •  
   n.....n

   +348

   pokaż komentarz

   @Canova: wg mnie internet i popkultura wpaja zbyt duże oczekiwania zarówno facetom jak i kobietom.

  •  

   pokaż komentarz

   @neilran: Oczywiście, do tego dochodzi ciągłe nawiązywanie w popkukturze do seksu jako JEDYNEGO źródła szczęścia i do posiadania jak największej liczby partnerek/partnerów w przeciwieństwie do jednej partnerki na całe życie.

  •  
   n.....n

   +134

   pokaż komentarz

   @Brzytwa_Ockhama: dokładnie, to spłyca relacje, sprawia że ludzie zaczynają się postrzegać coraz bardziej przedmiotowo i akcentują bardziej powierzchowne cechy, takie jak uroda zamiast "mieć serce i patrzeć na serce".

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście, do tego dochodzi ciągłe nawiązywanie w popkukturze do seksu jako JEDYNEGO źródła szczęścia i do posiadania jak największej liczby partnerek/partnerów w przeciwieństwie do jednej partnerki na całe życie.
   @Brzytwa_Ockhama: a ty jam1991? jesteś w związku?

  •  

   pokaż komentarz

   @neilran: Dlatego musimy sobie uzmysłowić, że dzisiaj linia walki o godne życie, normalne, nie zależne od porno, depresji, ciągłym zamartwianiem się o kobiety i sławę nie leży między zwykłymi ludźmi. Naszym wrogiem nie są kobiety jak to próbuje wmówić nam redpill ale też naszym wrogiem nie są mężczyźni co próbuje nam wmówić feminizm. Naszym wrogiem, wrogiem normalnych ludzi chcących się rozwijać mając normalne żony i dzieci jest pornhub trafiający do młodocianych, seriale i filmy które pokazują cały czas jakieś patchworkowe rodziny, atakowanie praw ojców którzy mają takie same prawa do dzieci jak matki oraz w ogóle atakowanie męskości samej w sobie, która jest pokazywana z jednej strony jako idiota mięśniak, z drugiej jako tyran i człowiek który nie wie co mówi. Nie da się żyć jako mężczyzna w kulturze która sama odrzuca męskość i idące za nią implikację dlatego należy tę kulturę zignorować i zając się swoją własną - duchową - czy to chodząc na siłownię czy studiując w ciszy słuchając SWOJEJ własnej muzyki, oglądając SWOJE filmy i seriale. Jeszcze długa droga do normalizacji męskości, rodziny i związków jako takich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Canova: czeste ruchanie ciagle innych panien to nic innego niz nawyk. Nawyk, ktory moze sie przerodzic w nalog. Jesli zacznie sie, to nabierze sie wprawy, bedzie sie podchodzic do tego na ludzie, z zabawa i szelmowskim usmiechem, a to dodatkowo przyciaga taka postawa kolejne towary, wiec robi sie coraz latwiej.
   Pytanie tylko, czy podejscie tego typu ma w ogole sens. Co kto lubi.
   Gdy, z drugiej strony, przestanie sie zdobywac laski, niewazne czy dlatego ze sie nie chce, czy uwaza sie takie podejscie za zle, to przerodzi sie to w nawyk unikania i z kazdym miesiacem bedzie ciezej zmienic ten nawyk.
   Taki sam mechanizm dziala z kazdym jednym nawykiem.
   Chocby z rowerem: wraz ze zwiekszaniem czestosci jazdy, kazdy kolejny dzien chetniej wskakujemy na rower i mamy z tego wiecej radosci: z kazdym zas dniem bez roweru wzrasta niechec do jego uzycia i sprawia nam wiecej problemow jego obsluga.

  •  

   pokaż komentarz

   walki o godne życie, normalne, nie zależne od porno, depresji, ciągłym zamartwianiem się o kobiety i sławę nie leży między zwykłymi ludźmi. Naszym wrogiem nie są kobiety jak to próbuje wmówić nam redpill ale też naszym wrogiem nie są mężczyźni co próbuje nam wmówić feminizm. Naszym wrogiem, wrogiem normalnych ludzi chcących się rozwijać mając normalne żony i dzieci jest pornhub trafiający do młodocianych, seriale i filmy które pokazują cały czas jakieś patchworkowe rodziny, atakowanie praw ojców którzy mają takie same prawa do dzieci jak matki oraz w ogóle atakowanie męskości samej w sobie, która jest pokazywana z jednej strony jako idiota mięśni
   @Brzytwa_Ockhama: aha czyli to przez lewactwo i darmowe pornosy nie ruchasz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @neilran: Pamiętam kilka seriali TVN, w których główną bohaterką była młoda dziewczyna. W jednym z nich, w pierwszej scenie, w której pojawił się jej przyszły partner został pokazany jak wysiada z luksusowego samochodu. W drugim serialu miał jacht, a w trzecim awionetkę. I weź tu spróbuj sprostać takim wyobrażeniom.

   pokaż spoiler Jednym z tych seriali była "Majka" (picture related).

   źródło: kozaczek.pl

  •  
   n.....n

   +7

   pokaż komentarz

   @Brzytwa_Ockhama: dodałbym do tego Chestertona.

   Współczesna emancypacja stała się w rzeczywistości nowym sposobem prześladowania zwykłego człowieka. Jeśli wyzwoliła kogokolwiek, to - zresztą w bardzo ograniczonym zakresie - człowieka niezwyczajnego. Przyniosła ekscentryczny rodzaj wolności dla pewnych szczególnych upodobań ludzi bogatych i dla szaleństw ludzi, którzy uważają się za wykształconych. Jedyną rzeczą, której zabroniła, jest zdrowy rozsądek, w takim znaczeniu, w jakim pojmują go zwykli ludzie

   @pussymoneyweed: zbudować swoją tożsamość, kładąc fundament na swojej relacji z Bogiem, szukać w Nim mądrości.
   Człowiek szuka potwierdzenia samego siebie, swojej tożsamości i wartości poza samym sobą. Ciężko się oprzeć tej zepsutej, hedonistycznej mentalności jeśli się nie ma dla niej alternatywy. Bez modlitwy, czyli relacji z Bogiem nie potrafiłbym się oprzeć tej kulturze i albo stałbym się częścią #blackpill albo szukał szczęścia w pustych, ekscentrycznych relacjach.

   W jednym z nich, w pierwszej scenie, w której pojawił się jej przyszły partner został pokazany jak wysiada z luksusowego samochodu. W drugim serialu miał jacht, a w trzecim awionetkę. I weź tu spróbuj sprostać takim wyobrażeniom.
   @msuma: no, też mnie to boli. Zwłaszcza że nie potrafię w biznes :(
   Ale z drugiej strony to do dzisiaj uważam że pieniądze szczęścia nie dają, mimo że są potrzebne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brzytwa_Ockhama: oj wbijasz dosyć racjonalnymi argumentami w... CZYSTY RESENTYMEN.
   Oni tak nie myślą, oni tak sobie to tłumaczą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brzytwa_Ockhama: tak. Całe hordy napalonych wykopków niemogąc osiągnąć tej jednej upragnionej dziury, wmaiwają sobie że cel jest niewarty i że nie warto sie starać, Ale to tylko tłumaczeni własnego sp!@%#%!enia. A Ty tutaj wykraczasz z czymś co ma sens, ale co daje tylko im argument dla resyntemntu, te plusy nie będą szczere.

  •  

   pokaż komentarz

   wg mnie internet i popkultura wpaja zbyt duże oczekiwania zarówno facetom jak i kobietom.

   @neilran: Brzmisz jak totalny przegryw. Jakie "zbyt duże wymagania". wtf.

  •  

   pokaż komentarz

   wg mnie internet i popkultura wpaja zbyt duże oczekiwania zarówno facetom jak i kobietom

   @neilran: Internet dał nam przede wszystkim porno co powoduje rozładowanie instynktu, który wcześniej kazał facetom za wszelką cenę szukać partnerki. Wielu z tych którzy dzisiaj siedzą na rożnych forach (i na wykopie) i biadolą jak to są sami i mim źle i już się poddali i wiecznie będą sami, bez porno zwyczajnie próbowali by dalej. Ale oczywiście jest to tylko jeden z czynników.
   Pojawiło się kulturowe przyzwolenie na rozwód, na zawierani małżeństwa znacznie później, na bycie singlem i tak dalej...

  •  

   pokaż komentarz

   @Brzytwa_Ockhama Dokładnie, jedyne źródło szczęścia to posiadanie drugiej połówki która uzupełni twoją dziurę. I mamy pełno ludzi po szkołach, z dyplomami którzy nie mają żadnych zainteresowań, ponieważ robili to co ktoś chciał żeby robili. Ludzie którzy nie rozumieją że jak znajdą prawdziwą pasję, ktorą będą wykonywać nie dla zarobków ale dla samej zajawki, to wtedy zaczną kimkolwiek być i cokolwiek sobą reprezentować poza cudzymi opiniami.

  •  

   pokaż komentarz

   internet i popkultura

   @neilran: W sedno, umysł młodym jebią te śmieszne pogadanki nieistniejących alfach i betach. Zamiast pójść na dziewczyny to słyszą, że nie warto bo będą bankomatami. Tak jakby k@!$a "alfa" nie byli bankomatami. Żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Canova: seks składa się na normalne życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @EEEEEEE @Fearaneruial @Brzytwa_Ockhama @neilran @msuma @dzikireks @Canova Dawno nie czytałem tak mądrych rzeczy na głównej, jesteście ostoją dobrego poziomu,

   To co mówicie to 100% prawdy, media, social media, korporacje chcą niszczyć tradycyjne rodzinyi związki,tworzą seriale takie jak "przyjaciele" ktoś słyszał kiedyś o takich wynalazkach jak FWB czy ONS?

   Kapitalizm to kreuje by stworzyć samotnych, zdepresjonowanych ludzi u których nie liczą się głębokie relacje, próbują ją spłycać do seksu, by związki nie były trwałe, by kobiety puszczały się z tymi którzy mają więcej, są bogatsi, zeby ludzie kupowali więcej rzeczy by "być kimś", napędzają ten jeden wielki wyścig szczurów by zarobić jak najwięcej, ale to im szczęścia nie daje

  •  

   pokaż komentarz

   Naszym wrogiem nie są kobiety jak to próbuje wmówić nam redpill

   @Brzytwa_Ockhama: jeśli to jedyne co zrozumiałeś z redpill to nie nie masz pojęcia o czym mówisz. Redpill nie jest odbiciem feminizmu, który jest nie tylko ruchem szowinistycznym ale i rasistowskim. Jest to forma komunizmu którą, zachód miał zaakceptować, bo zwykłego komunizmu by nie zaakceptował a już tym bardziej nie w czasach zimniej wojny. To raczej jak stwierdzanie: "widzimy, nierówności i to do czego doprowadził feminizm ale nie podejmiemy z nim walki z tego względu, że wygrana z naturą biologiczną człowieka (w szczególności kobiet) jest niemożliwa, w związku z tym, że wygrana nie jest możliwa, postaramy się odnieść jak najmniejsze straty przez osobisty rozwój i zgłębianie natury w szczególności kobiety"

  •  

   pokaż komentarz

   Kapitalizm to kreuje by stworzyć samotnych, zdepresjonowanych ludzi u których nie liczą się głębokie relacje, próbują ją spłycać do seksu, by związki nie były trwałe, by kobiety puszczały się z tymi którzy mają więcej, są bogatsi, zeby ludzie kupowali więcej rzeczy by "być kimś", napędzają ten jeden wielki wyścig szczurów by zarobić jak najwięcej, ale to im szczęścia nie daje

   @Helsantonio_Montes: To czekaj .. w czym jest problem? W kapitaliźmie czy lewactwie? Bo już się gubię w tych mądrościach.

  •  

   pokaż komentarz

   @msuma
   To Ty nie masz jeszcze swojej awionetki??
   Czlowieku, co z Tobą nie tak? ;)

  • więcej komentarzy(12)

 •  

  pokaż komentarz

  Sex z własną dziewczyną jest o wiele lepszy niż z przypadkową dziewczyną. Nie chodzi o choroby czy niechciane ciąże, chodzi o więź. Próbowałem jednego i drugiego a nawet obu na raz.
  Już wiem że wolę się przytulić i mieć komfort, że za chwilę dostanę op#!@??@ za to, że w zlewie jest górka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Trzeba będzie uregulować ten problem ustawą. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jedno słowo- hipergamia. Locha woli być którąś tam z kolei w nieformalnym haremie jednego z top 20% facetów albo być sama (bo "lepiej jest być samą niż być z byle kim") niż być oczkiem w głowie jakiegoś bety. Rewolucja seksualna i wyzwolenie kobiet po prostu wywołały powolny powrót do czasów pierwotnych, gdzie bodajże prawie połowa mężczyzn nigdy się nie rozmnożyła. Kobiety zawsze celują grubo powyżej swojego poziomu (a pamiętajmy że według kobiet 80% facetów jest "poniżej średniej") więc taki Mirek 5/10 będzie miał problemy w przygruchaniu nawet takiej 4/10.
  Rozejrzyjcie się na ulicy, popatrzcie na pary i policzcie ile jest takich gdzie to facet jest obiektywnie bardziej atrakcyjny od swojej kobiety a ile jest takich gdzie to kobieta jest powyżej poziomu swojego typka.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna