•  

  pokaż komentarz

  Niemcy powinni zarejestrować znak towarowy "Nazista" bo ci żydzi na każdym kroku nadużywają tego określenia...

 •  

  pokaż komentarz

  Ja się cieszę że nie porównał ich do Polaków... Bo i do tego nasi bracia starsi w wierze są zdolni!

 •  

  pokaż komentarz

  Bezczelności nie ma końca.
  Mordować ludzi, a potem nazywać ich nazistami. Biedny uciśniony naród wybrany.
  Przy ich postępowaniu w końcu ktoś się wkurzy i im zdmuchnie ten Izrael, no bo ileż można.

  •  
   D.......k

   +1

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: Od 80 lat próbują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   zdmuchnie ten Izrael,

   @Kargaroth: A Izrael zdmuchnie Berlin, Paryz, Londyn i Warszawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   https://en.m.wikipedia.org/wiki/Samson_Option

   What would serve the Jew-hating world better in repayment for thousands of years of massacres but a Nuclear Winter. Or invite all those tut-tutting European statesmen and peace activists to join us in the ovens? For the first time in history, a people facing extermination while the world either cackles or looks away—unlike the Armenians, Tibetans, World War II European Jews or Rwandans—have the power to destroy the world. The ultimate justice?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth:

   Zauważyłem, że Izraelczycy traktują resztę świata jak bandę skretyniałych ćwoków, którzy nie potrafią dodawać dwa do dwóch, a próbując podrapać się po nosie, trafiają palcem w oko. Ćwoków, którym można wmówić wszystko i którymi można dowolnie manipulować, którzy nic nie wiedzą - bo dali sobie podkupić media lub udało się tam wcisnąć odpowiednich pejsatych braci.

   I w sumie mają rację. Gdyby Europejczycy i Amerykanie posiadali chociaż minimum wiedzy historycznej, to włąśnie miałyby miejsce masowe wystąpienia i protesty antyizraelskie, ambasady tego kraju utonęłyby pod zwałami listów z wyrazami oburzenia, a USA zamiast grzecznie szczekać na izraelskiej smyczy, sikać na komendę etc. nakładałoby sankcje (w szczególności na zakup sprzętu wojskowego).

   Zamiast tego - Izraelczycy mogą dusić gospodarczo Palestynę, okupować jej terytoria, strzelać do bezbronnych ludzi i mało kogo to obchodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @jagoslau: bardzo sie mylisz, USA potrzebuje Izraela, bo USA zyje z Petrodolara i pieniądza cząstkowego generowanego przez FED. Izrael to lotniskowiec USA pilnujacego bezpieczenstwa petrodolara.
   Jak petrodolar upadnie, to USA pierwsze rozpieprzy Izrael. Jednak obecnie Izrael wie ze moze sobie na wiele pozwolic, poniewaz USA musi wykluczyc Iran z rynku paliw. Wiec szukaja pretekstu by utrzymywac i zwiekszac sankcje blokujac w ten sposob iranowi mozliwosc sprzedażny Ropy na rynku międzynarodowym. Tym samym chroniąc, Arabie Saudyjska, Qatar, Kuwejt, ZEA czyli fundament petrodolara. USA jest gigantycznie zadłużone, wiec na chwile obecna nie moga dopuscic do oslabienia petrodolara. Jednak USA juz zmienia polityke, fabryki wracja z chin do USA i do przyjaznych Indii, USA bawi sie w ostry protekcjonizm,clami nawet na EU. Cel tego jest taki, ze USA wie ze nie utrzyma petrodolara wiec w interesie USA jest samemu zdetonowac petrodolara, obnizajac jego wartosc jednoczesnie dymajac kraje które posiadaja rezerwy w dolarach. Jednak oslabienie i zalamanie dolara, bedzie tez bkozystne dla gospodarki USA, jesli USA odtworzy przemysl dóbr konsumpcyjnych, to oslabienie dolara spowoduje ze ich export bedzie bardzo oplacalny i znosu zdominuje swiatowy handel.
   Izrael zdaje sobie z tego sprawe, dlatego juz sie nie p%%#?#?i, wie ze ma kilka lat, po których sytuacja sie pogorszy i wsparcie ze strony USA oslabnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Minister ma takie braki w edukacji ze smialo to mozna nazwac wyrwą edukacyjną

 •  

  pokaż komentarz

  Jak dla mnie to ci z Gazy bardziej przypominają powstańców z getta a w rolę nazioli wcielają się właśnie żydzi. No ale wiadomo, nadludzie mogą więcej prawda?