•  

  pokaż komentarz

  Nie ogarniam, jak można żyć z 4 babami i nie ześwirować po miesiącu..

  •  
   s......t

   +25

   pokaż komentarz

   @robert5502:

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @robert5502 Tyle, że te baby są na każde twoje skinięcie, nie odzywają się bez pytania i ogólnie ich pierwszy foch byłby ich oststnim ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  
   l........i

   +93

   pokaż komentarz

   @robert5502: ty myślisz że one mają cokolwiek do powiedzenia?

  •  
   G............r

   +77

   pokaż komentarz

   @robert5502: Według islamu one nie mają żadnych praw, dlatego on może je nap?#$@@#ać chociażby krzesłem za odezwanie się bez pozwolenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @robert5502: jeśli traktujesz je jak psy a one robią tylko to na co im pozwolisz bo inaczej je ukamieniujesz to jakoś leci.

  •  

   pokaż komentarz

   ty myślisz że one mają cokolwiek do powiedzenia?

   @luzny_lori: Mają. Poczytaj o takich "kombinatach" Tam też czesto dochodzi do kłótni..

  •  

   pokaż komentarz

   dlatego on może je nap$##$!%ać chociażby krzesłem

   @Grz_58_fighter: z tym ze krzeslem to akurat akt dobroci

  •  

   pokaż komentarz

   @pl_JJ
   @luzny_lori
   @Grz_58_fighter
   @canto
   @zlotychlopak
   Macie baniaki zryte jak typowe wykopki z głównej. W sumie to niepotrzebnie robiłem sobie nadzieję, licząc na minimalny przebłysk intelektu wchodząc w sekcję komentarzy pod tym artykułem. Aż ciekawe, że wykopowi specjaliści tak świetnie znają standardy życia wewnątrz muzułmańskich rodzin. Pewnie każdy z was spędził chociaż 5 minut w domu takiej rodziny i wyciągnął własne wnioski na temat traktowania w nim kobiet. Macie poważnie wyszczerbiony światopogląd. Serio myślicie, że prawidłowo wychowane od maleńkości muzułmanki mają cechy jebniętej, roszczeniowej polki? Nawet jeśli strzelała by "fochy", to takie sprawy załatwia się w małżeństwie a nie jak w Polsce - rozwodem. Poza tym, jeśli mąż zapewnia jej mieszkanie i wyżywienie to nie ma nawet najmniejszych powodów do złego nastroju i ona sama o tym dobrze wie. W muzułmańskich krajch żony bije tylko patologia, podobnie z resztą jak w Polsce.

  •  

   pokaż komentarz

   Serio myślicie, że prawidłowo wychowane od maleńkości muzułmanki mają cechy jebniętej, roszczeniowej polki?

   @Davidozz: prawidłowo, czyli bez prawa głosu, bo to w Polsce jest już roszczeniowym zachowaniem xD

   Nawet jeśli strzelała by "fochy", to takie sprawy załatwia się w małżeństwie a nie jak w Polsce - rozwodem.

   @Davidozz: w normalnych związkach też najpierw ludzie próbują się dogadać, zamiast lecieć do sądu. Chyba, że chodzi o liścia w pysk, no to nie wiem, fajne "załatwianie spraw".

   Miałam kiedyś praktyki na promie, którego klientami byli głównie muslimi z domieszką innych. Ciężko mi uwierzyć, że akurat trafiała tam sama patola, bo coś za dużo ich było ¯\_(ツ)_/¯

  •  
   D.........o

   +11

   pokaż komentarz

   @robert5502: Kobiety nie mają prawa głosu w Islamie. Są własnością męża i może on zrobić z nimi wszystko co zechce, nawet za to, że się odezwały bez jego zgody (ile to się słyszało jak dostawały za to przez łeb). Pierwsza gierka, foch, manipulacja często byłyby ich ostatnimi.

   Allahu Akbar!!! xD

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ogarniam, jak można żyć z 4 babami i nie ześwirować po miesiącu..

   @robert5502: bo babie musisz założyć chomąto( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Grz_58_fighter: "Według islamu one nie mają żadnych praw, dlatego on może je nap?#$@@#ać chociażby krzesłem za odezwanie się bez pozwolenia."
   No nie do końca, krzesłem bić nie może:) Według Koran mąż może nap$!$!@!ac żone, ale ruzgą nie grubszą niż mały palec u dłoni.

  •  

   pokaż komentarz

   Poza tym, jeśli mąż zapewnia jej mieszkanie i wyżywienie to nie ma nawet najmniejszych powodów do złego nastroju i ona sama o tym dobrze wie.

   @Davidozz: To jest dla Ciebie wzór udanego związku? Piramida potrzeb ma się kończyć na żarciu i dachu nad głową?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   k............t via Android

   +4

   pokaż komentarz

   @Davidozz znam takie rodziny, w sumie wiele, z jedną nawet mam kontakt do dzisiaj (przyjaźń z czasów mojej emigracji) i mogę spokojnie powiedzieć, że żyjesz w jakiejś iluzji.

   Kobiety są traktowane gorzej, nawet jeżeli wykształcone i "oświecone" same wiedzą kiedy i co im wolno.
   Z kolejnymi pokoleniami jedyne co obserwuję to większe rozwarstwienie na ciemnotę i tych drugich. Niestety wcale nie w proporcjach 50-50. Najlepiej sytuacja ma się w rodzinach mieszanych tzn gdzie bo tylko kobieta jest muzułmanką, znacznie gorzej tam gdzie Allacha wyznaje mąż.

   Ciekawe zdanie:
   "Poza tym, jeśli mąż zapewnia jej mieszkanie i wyżywienie to nie ma nawet najmniejszych powodów do złego nastroju i ona sama o tym dobrze wie."

   Ciemność nie do opisania...

  •  

   pokaż komentarz

   @robert5502: jak je gealcisz i lejesz co dzien to sie sluchaja. Proste

  •  

   pokaż komentarz

   @Davidozz: nie wiem skad masz minusy. Wiele mezow w domach pomaga kobietom, robi jedzenie, zakupy, itp. Sa to tacy sami ludzie jak my europejczycy. Tylko czesc z nich ma zryte glowy przez radykalow. I dlatego nie powinno sie ich przyjmowac na pale a weryfikowac przyjazd i jesli maja powiazania z isis czy inna organizacja to wywalic i tyle. A przede wszystkim socjal zlikwidowac.

  •  
   l........i

   -2

   pokaż komentarz

   Serio myślicie, że prawidłowo wychowane od maleńkości muzułmanki mają cechy jebniętej, roszczeniowej polki?

   @Davidozz: odpowiedź w stylu niedawnego "a w Czechach jest więcej podatków w cenie paliwa więc u nas jest tanio". idź być ćwokiem gdzie indziej.

 •  

  pokaż komentarz

  Niewykwalifilowany analfabeta

  Status uchodzcy na 3 lata

  Pewnie za 3 latka status zniknie, a on bedzie musial jednak pojsc do roboty i sie zacznie darcie mordy ze "mama merkel" juz taka dobra nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  ale powiem wam szczerze, że gdybym miał możliwość (gdyby państwo mi za to płaciło), bo bardzo chętnie miałbym dużą rodzinę. w sensie, że nie na zasadzie "szlachta nie pracuje, a żyje z zasiłków", ale chciałbym mieć sporą gromadkę dzieci, które byłbym w stanie dobrze wychować i utrzymać.

  to niestety wymaga w dzisiejszym świecie dwóch rzeczy: kasy, którą zdobywa się pracując oraz czasu dla rodziny, który traci się zap%!?%!$ając dla kasy...

  •  

   pokaż komentarz

   @strikingsurface: ależ utrzymujesz sporą gromadkę dzieci... tylko nie swoją.

  •  

   pokaż komentarz

   @strikingsurface: a ja nie chcialbym miec dzieci, nawet jednego.
   Przeciez to do wieku powiedzmy 6-7 lat durne smarkacze, samolubne, materialistyczne i glupie. Potem zmieniaja sie w nainwych debili, robiacych co im pani w szkole kaze. Nastepnie kolo 14 roku zycia odpierdziela im zupelnie i albo zostaja komunistami, albo lataja po galeriach handlowych za nowym samsungiem z logiem japka. Potem, miedyz 20 a 30 rokiem zycia nie interesuje ich wiele poza tym byle zamoczyc albo sie napic, ewentualnie zmieniaja sie w szczury korporacyjne, pozabwione indywidualizmu. Niektorzy kolo 40 zaczynaja normalniec, ale wtedy zazwyczaj maja juz popolodzony wlasny pomiot, ktory kradnie caly ich czas, wiec sa tak glupi jak na starcie.
   No i jest spora szansa, ze ktorys z malych debili zostanie bandziorem, socjalista, albo innym zrodlem zgryzot.
   Dla paru procent nadziei, ze moze po trzydziestu latach da sie z tym czyms normalnie pogadac, to ten caly bajzel nie jest wart zachodu.

  •  

   pokaż komentarz

   kasy, którą zdobywa się pracując

   @strikingsurface: zapytaj sie ahmeda jak sie zdobywa kase

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: o ile się dziecko wychowuje, a nie hoduje to nie ma takich problemów.
   ale to wymaga tego, aby mieć olej w głowie i wiedzieć jakie wartości przekazać gówniakowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks Ty o sobie napisałeś... Tera to Ciebie rozumiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @strikingsurface: jestem młodym ojcem trójki dzieci i jak słyszę gadanie rówieśników, że nie stać ich na dziecko (JEDNO!) to mam straszny mindfuck. Stać ich za to na chodzenie po barach, klubach i na jedzenie w knajpach i to nie tych najtańszych, nie mówie już o podróżach po świecie. Każdy poświęca swoje życie na co chce ja wybrałem dzieci, inni wybiorą wieczną imprezę ale zasłanianie się brakiem pieniędzy na dziecko jest dla mnie śmieszne tym bardziej odkąd wprowadzili 500+ bo wystarczy to na podstawowe potrzeby malego dziecka. I tu zaczyna się gadanie "somsiadów"-"pacz majom 500+ tym to się teraz powodzi." ale ja tych pieniędzy nie przepijam przecież... -,-"

  •  

   pokaż komentarz

   @napewnozajety: nie zasłaniają się, a faktycznie ich nie mają, bo wolą robić rzeczy, o których wspomniałeś. Słusznie zresztą.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: ale nikogo nie obchodzi Twoja autobiografia (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: to co powiedział @strikingsurface to święta prawda, dziecko wychowuje się od samego początku, ile w nie zainwestujesz czasu, energii, cierpliwości, nie przespanych nocy i tego wszystkiego czego będziesz się musiał wyrzec to właśnie później będzie procentowało i dawało profity. Mam 2 synów i jestem z nich w cholerę dumny, popełniłem pełno błędów, nie dałem z siebie 100%, bo bym chyba zwariował, ale sporo poświęciłem. Dzisiaj starszy jest jednym z lepszych uczniów w klasie, ma pasje i ciągle czymś się interesuje, ciągle się rozwija. Młodszy jest bardzo ambitny i ma nadwyraz bogate słownictwo jak na 3 latka. A wiem, że to nie koniec, że przedsmak sporo poświęceń

  •  

   pokaż komentarz

   Stać ich za to na chodzenie po barach, klubach i na jedzenie w knajpach i to nie tych najtańszych, nie mówie już o podróżach po świecie.

   @napewnozajety: nie każdy chce wegetować i wychowywać dziecko kosztem własnego życia.

  •  

   pokaż komentarz

   to niestety wymaga w dzisiejszym świecie dwóch rzeczy: kasy, którą zdobywa się pracując oraz czasu dla rodziny, który traci się zap!$!!$%ając dla kasy...

   @strikingsurface:
   Nie, w II RP na prowincjach była ogromna bieda (chociaż pewnie jakby porównać to miejsca mieszkalne były tańsze), a taka wielkopolska była najbardziej dzietnym regionem na świecie.
   To kwestie nastawienia społeczeństwa i to w jaki sposób jest sterowane - maltuzjanizm. Szerzej do poczytania tutaj:
   http://www.autonom.edu.pl/publikacje/kossecki_jozef/cybernetyka_spoleczna-wyd2-ocr.pdf

   Nacisk na to żeby kobiety kończyły studia (najczęściej idiotyczne kierunki, które nawet nie spowodują wzrostu zarobków, a nawet obniżenie), itp. Samo posiadanie kilkoro dzieci jest błędnie kojarzone z patologią, a nie zarodnością. Wymieniać można długo.

  •  
   k............t via Android

   0

   pokaż komentarz

   @napewnozajety tak jak napisałeś: każdy dokonuje własnych wyborów. Widocznie Twoi znajomi nie chcą rezygnować ze swoich przyjemności życiowych (jakkolwiek by nie były wg Ciebie chujowe) kosztem większego miotu. Ja bym to po prostu zaakceptował.

  •  

   pokaż komentarz

   @krotkoinatemat: ale ja to akceptuje i nie mam nikomu tego za złe, po prostu gadanie że kogoś nie stać to często stek bzdur
   @murinius: tak jak napisałem każdy ma wybór, aczkolwiek uważam że poświęcanie czasu na imprezy to wegetacja, bo nic się nie zmienia. Ja wychowuje dzieci, daje im możliwość rozwoju, równolegle prowadzę firmę, którą kiedyś może przejmął więc cały czas się rozwijam. Siłę na to wszystko mam właśnie dzięki nim. To dzieci zmotywowały mnie do działania, bo wcześniej myślałem podobnie do rówieśników.

  •  

   pokaż komentarz

   @napewnozajety: plodzenie dzieci to nic innego jak instynkt i oszukiwanie samego siebie, ze sie czegos dokonalo poprzez akt zaplodnienia, typowy dla kazdego zwierzecia, a to czego sie nie dokonalo, to uda sie zrobic pomiotowi. W ten sposob mozna tuszowac wlasne porazki i wszystko, czego samemu nie mialo sie odwagi albo inteligencji zrobic, mowiac "moje dzieci sa takie wspaniale i tak wiele osiagna".
   Tylko co z tego. Moze i nawet cos tam osiagna, ale to one osiagna, a nie rodzic-opiekun.
   To sa inni ludzie. Rownie dobrze mozna by adoptowac jakies smarkacze z przytulka i byloby to samo.

   Zycie ma sie jedno. Jesli ktos uwaza, ze to fajne stracic wiekszosc zycia na tlumaczenie malemu obesrancowi dlaczego 2 plus dwa rowna sie cztery, albo czemu nie powinnac zrec tyle slodyczy, to jego sprawa. Ktos inny moze preferowac rozmowy na nieco wyzszym poziomie.
   Nie ma powodu, by wmawiac innym, ze taka forma straty zycia jest czyms fajnym, bo dla innych moze nie byc.

   Posiadanie dzieci mialo sens w czasach pierwotnych, bo zwiekszalo szanse na wlasne przezycie na starosc, gdy sie jest zbyt zniedoleznialym by samodzielnie zdoywac pozywienie. Obecnie, w naszej cywilizacji tego sensu juz nie ma. Jest to teraz jedynei wybor miedzy popedem zwierzecym (checia zaplodnienia samicy) a inteligencja (checia samospelnienia)
   Miedzy innymi z tego wlasnie powodu jest prosta zaleznosc miedzy iloscia potomstwa, a inteligencja. Im ludzie bardziej inteligentni, tym mniej maja statystycznie potomstwa, a przyczyny tego sa raczej oczywiste.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: przykro mi, że miałeś trudne dzieciństwo, może gdyby twoi rodzice byli inteligentniejsi to by ci tego oszczędzili (╯︵╰,)

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: dawno nie słyszałem takiego pierdolenia:) gdzieś ty się chował? na dworcu między cyganami?
   strzelam że masz 25 lat, bez baby i jesteś na etapie "odpierdziela im zupelnie". koło 40 przyjdzie refleksja.

   Zycie ma sie jedno.
   nie marnuj go na pisanie bzdur

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: z mamą sobie na ten temat porozmawiaj, wytłumacz jej jak bardzo się myliła.

  •  

   pokaż komentarz

   @ropucha_paskowka: jeden z lepszych komentarzy ostatnimi czasy.

 •  
  s......t

  +113

  pokaż komentarz

  Taki to sobie pożyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Niemcy opracowali system społeczny, który przejdzie do historii - sami zaimportowali i utrzymują obce nacje, które ich zastąpią na ich terenie. Multi-kulti, no-brain.

  •  
   A....e

   -27

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: Akurat artykuł jest o rodzinie z Syrii, gdzie jednak była wojna. Nie dorabiałbym teorii spiskowych do prostej kwestii humanitarnej.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie dorabiałbym teorii spiskowych do prostej kwestii humanitarnej.

   @AusyRe: To manipulacja i próba urobienia opinii, że pomoc humanitarna musi się odbywać na terenie państw europejskich. Pomocą humanitarną to jest zapewnienie bezpieczeństwa i środków egzystencjalnych na miejscu - w Syrii.

   Akurat artykuł jest o rodzinie z Syrii, gdzie jednak była wojna.

   To kolejna manipulacja. Do Niemiec przyjechali nie dlatego, że szukali bezpieczeństwa (ono jest już w sąsiedniej Turcji), lecz dlatego, że szukali najlepszych warunków. No i znaleźli - dobre warunki do życia bez konieczności kiwnięcia palcem, bo pożyteczni idioci będą roztaczać wokół nich aurę biednych ofiar. Lata mijają a biedne ofiary palcem nie kiwną by zmienić swój status... bo jest on najzwyczajniej opłacalny.

  •  
   A....e

   -12

   pokaż komentarz

   To manipulacja i próba urobienia opinii, że pomoc humanitarna musi się odbywać na terenie państw europejskich.

   @MiKeyCo: Wskaż gdzie napisałem, że pomoc humanitarna musi mieć miejsce na terenie Europy.

   Pomocą humanitarną to jest zapewnienie bezpieczeństwa i środków egzystencjalnych na miejscu - w Syrii.

   @MiKeyCo: Uchodźca to z definicji osoba, która znajduję się poza swoim krajem.

   Do Niemiec przyjechali nie dlatego, że szukali bezpieczeństwa (ono jest już w sąsiedniej Turcji), lecz dlatego, że szukali najlepszych warunków.

   @MiKeyCo: Błąd. Mogli szukać zarówno bezpieczeństwa jak i najlepszych warunków dla siebie. Inna sprawa, czy wybrany kraj przyjąłby ich jako uchodźców, ale w przypadku Niemiec akurat tak było. Z tym, że pisanie o tym jak o spisku multikulti, kiedy to zwykła urzędnicza nieefektywności wspomagana przez skrajnie naiwny altruizm to trochę jak schlebianie niemieckiemu rządowi, że zrobił w przemyślany sposób.

  •  

   pokaż komentarz

   Wskaż gdzie napisałem

   @AusyRe: Czytaj ze zrozumieniem. Wszak napisałem wprost, że twój komentarz to "próba urobienia opinii", a więc za pomocą niedopowiedzeń i insynuacji.

   Jeśli nie zrobiłeś tego z premedytacją to także jesteś ofiarą lewicowego prania mózgów i niestety powielasz klisze propagandowe.

  •  
   A....e

   -12

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: A może tak po prostu wyszedłem z założenia, że nie każdy jest tutaj skończonym debilem i można prowadzić normalną dyskusję bez zarzutów o propagandę. O, naiwny ja.

  •  

   pokaż komentarz

   skończonym debilem

   @AusyRe: A to już głupkowate i prostackie wycieczki osobiste... i do tego okraszone wywyższaniem się. Przypadkowym zbiegiem okoliczności to cechy dość znamienne dla obecnej skrajnej lewicy, która właśnie spowodowała opisaną sytuację.

   Żegnam.

  •  
   N............a

   0

   pokaż komentarz

   Akurat artykuł jest o rodzinie z Syrii, gdzie jednak była wojna

   @AusyRe: Syryjczyków jest może 4% ze wszystkich uchodzców, głównie to Somalia, Pakistan, Iran

  •  

   pokaż komentarz

   które ich zastąpią na ich terenie

   @MiKeyCo: ale jak wszyscy będą tacy jak oni i lokalsów już zabraknie to kto będzie na nich pracował?

  •  
   A....e

   0

   pokaż komentarz

   @NosaczZpassata: Po pierwsze - jak to się ma do cytatu, po drugie - podaj źródło.