•  

  pokaż komentarz

  Co? Przecież nawet nie tak dawniej temu ktoś z rządu mówił mówił, że Polaka jest przeciw.

 •  

  pokaż komentarz

  No to jak to leciało ?... hmm "Donald Łobuzie wsadzimy ci ACTA w buzię!!!", to teraz czas Krzyczeć "Kaczor Łobuzie Wsadzimy ci ACTA2 w Buzię!!!"

 •  

  pokaż komentarz

  W ślad za Korwinem zalecam likwidację UE. Albo jej przejęcie. Komuniści z UE zawsze będą za ograniczaniem wolności. Raz będzie to RODO, potem cenzura a w przyszłości wiele innych idiotycznych ograniczeń. Nie ważne kto i kiedy zagłosuje "za". Powinno się zacząć od początku i skasować pomysłodawcę/ów takich rozporządzeń. Ale społeczeństwo śpi. Komisarze nadal podają mu chloroform w postaci propagandy i ludność zasypia coraz bardziej. Najciekawsze jest jak ograniczanie wolności tłumaczą lemingi. Mówią że to postęp, globalizacja itp i przystają na wszystko byleby ta unia istniała. Ale wreszcie każdemu dobiorą się do d.. w ten czy inny sposób. Wtedy już będzie za późno. Jednak jest światełko w tunelu. Wg mnie wybuch który zmiecie UE nastąpi w Italii. My też się przysłużymy, razem z Węgrami i resztą ze wschodu. Co w zamian? Proponuję od początku założyć Wolną Wspólnotę Państw Europy.

 •  

  pokaż komentarz

  pis? czy polacy?
  czy ktora polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  W Hiszpanii wdrożyli taki temat pilotażowo i Google News się wycofało, i do piachu poszło 90% agregatorów treści. wiem, że Huff to lewacki magazyn, ale przynajmniej coś piszą na ten temat: https://www.huffingtonpost.com/enrique-dans/google-news-leaving-spain_b_6325244.html

  Oto co widać po wejściu na stronę news.google.es (tłumaczenie z translatora):

  Google News w Hiszpanii
  Przejdź do wersji angielskiej

  Z przykrością informujemy, że serwis Google News został zamknięty w Hiszpanii, a publikacje hiszpańskich wydawców nie pojawiają się już w Google News po ostatnich zmianach w hiszpańskim prawodawstwie. Zdajemy sobie sprawę, że użytkownicy tacy jak ty może być w stanie niezadowolony z tej nowej sytuacji i chcemy wyjaśnić powody Podjęliśmy tę decyzję.

  Google News to bezpłatna usługa, używana i doceniana przez miliony użytkowników na całym świecie. Obecnie jest dostępna w ponad 70 międzynarodowych wydaniach i 35 językach. Obejmuje ona zarówno gazety krajowe, jak i małe lokalne publikacje, specjalistyczne media i blogi. Wydawcy mogą wybrać, czy chcą, aby ich artykuły pojawiały się w Google News, czy też nie, a z istotnych powodów zdecydowana większość decyduje się na uwzględnienie. Google News tworzy realną wartość dla tych publikacji, kierując ruch użytkowników na swoich stronach internetowych, co z kolei pomaga im generować przychody z reklam.

  Po przyjęciu reformy ustawy o prawie autorskim musieliśmy zamknąć usługę Google News w Hiszpanii. To nowe prawodawstwo wymaga żadnego hiszpańską gazetę do ładowania, chcąc nie chcąc, do usług takich jak Google News, aby pokazać najmniejszy fragment swoich publikacjach. Biorąc pod uwagę, że Google News to usługa, która nie generuje przychodów (nie wyświetlamy reklam na stronie internetowej), to nowe podejście jest po prostu niemożliwe do utrzymania.

  Z Google będziemy nadal utrzymywać nasze zaangażowanie w pomoc i pracę z sektorem informacyjnym, a także z naszymi tysiącami partnerów na całym świecie, w tym z Hiszpanii, aby pomóc im zwiększyć ich czytelnictwo i przychody z Internetu.

  Wygląda na to, że próbujesz uzyskać dostęp do hiszpańskiej wersji Google News. Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do innej wersji, możesz ją znaleźć tutaj.

  więc nie jest tak kolorowo jak mówi @pandamocny

1 2 3 4 5 6 7 ... 25 26 następna

Dodany przez:

avatar grim_fandango dołączył
4220 wykopali 12 zakopali 82.5 tys. wyświetleń