Dzieciak atakuje dorosłego faceta...

...który powstrzymał go przed rysowaniem samochodów. Mały chyba zapomniał, że nie jest już w internecie.

 •  

  pokaż komentarz

  Takie są rezultaty bezstresowego wychowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: ^braku jakiegokolwiek wychowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   j......o

   +347

   pokaż komentarz

   @Lisiu: To nie jest tak, że ma bezstresowe wychowanie, tylko po prostu nie ma autorytetów do naśladowania, więc raczej nie ma ojca. Prawdopodobnie wychowuje go tylko matka, która w ogóle nie poświęca mu czasu bo musi pracować non-stop, żeby mieli co do gara włożyć lub nawet dalsza rodzina ... o ile w ogóle ktokolwiek spokrewniony.

  •  
   L...............i

   -146

   pokaż komentarz

   ^braku jakiegokolwiek wychowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @donglazur: No przecież napisał. Bezstresowe wychowanie to brak wychowania, bo już nawet słowna nagana wywołuje stres u dziecka.

  •  
   x..e

   +179

   pokaż komentarz

   @Lisiu: nie chciałbym widzieć rezultatów stresowego wychowania... Trzeba mieć po prostu mądrych rodziców i charakter niezbyt daleko od środka rozkładu Gaussa.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamasoto to nie jest tak ze rodzic pracuje to dziecko bedzie patolo. Jest wiele samotnych matek ciezko pracujacych ale nadal dobrze wychowujac swoja pocieche. Tam domyslam sie ze jest juz patolo ktoregos levelu, nie ma na to usprawiedliwienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: albo coachingu. Wszak wystarczy bardzo chcieć by móc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: @Lawrence_z_Arabii: czekalem na bzdurny komentarz o bezstresowym wychowaniu...

   Tutaj przykład jak już inny wykopek wspomniał BRAKU wychowania.

   Jeszcze mogliscie napisac, ze to efekt "lewackiego" wychowania i cos niby smiesznego, ze dla lewaka wszystkie auta sa wspolne i takie tam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: Jednak jak to jest, że największe patusy zawsze były bite w domu?

  •  
   L...............i

   -13

   pokaż komentarz

   czekalem na bzdurny komentarz o bezstresowym wychowaniu...

   Tutaj przykład jak już inny wykopek wspomniał BRAKU wychowania.

   Jeszcze mogliscie napisac, ze to efekt "lewackiego" wychowania i cos niby smiesznego, ze dla lewaka wszystkie auta sa wspolne i takie tam.

   @PrawdziwyRealista: Przecież bezstresowe wychowanie to faktycznie brak wychowania.

   Myślisz, że aby wywołać stres u dziecka, trzeba je sztachetą tłuc?

   Wystarczy nie kupić mu słodyczy gdy tego chce i już jest stres.

   Powinno się mówić o bezprzemocowym wychowaniu, bo wychowanie bezstresowe to robienie tego, czego sobie dziecko zażyczy, gdyż inaczej dozna stresu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lawrence_z_Arabii: wydajesz sie w innych tematach bardziej rozsadny wiec wpierw poczytaj o bezstresowym wychowaniu. Ja wychowuje 3 trzody w bardziej "pruski" sposob i nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowania a napewno takiej patologii. Jednak znam juz dorosle dzieciaki wychowane bezstresowo i calkiem normalne osoby z nich wyrosly...

  •  
   L...............i

   -25

   pokaż komentarz

   Jednak znam juz dorosle dzieciaki wychowane bezstresowo i calkiem normalne osoby z nich wyrosly...

   @PrawdziwyRealista: a ja znam wiele osób wychowanych bez żadnych stresujących zakazów czy nakazów, które teraz zasiliły szeregi patologii.

   To, że ileś tam dzieci wychowywanych bezstresowo nie będzie patologiczna, nie oznacza, że takie wychowanie jest dobre, bo wiele takich dzieci zasili szeregi patologii.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: pan od polskiego, całe życie mnie uczył, że nie ma czegoś takiego jak brak wychowania.
   Wychowanie, zawsze jakieś wyniesiesz z domu. Jakie, to już sam sobie odpowiedz.
   Ale zwrot "brak wychowania" to poziom "masła maślanego", bądź "faktów autentycznych".
   Co do filmu?
   Słodkie ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  •  

   pokaż komentarz

   @Lawrence_z_Arabii:
   Dokładnie, przecież nie można stresować biednego dziecka upominaniem i zwracaniem mu uwagi.
   To go zbyt stresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Lawrence_z_Arabii: fajnie, tylko ze ja nie twierdze, ze takie a nie inne wychowanie jest zle czy dobre, ale troche irytuje mnie jak byle gowniarz robi cos zlego to od razy "wychowany bezstresowo".

   Znam większą patologie wychowana na "paru klapsach", ktore zazwyczaj potrafily sie skonczyc na "paru razach kablem".

  •  

   pokaż komentarz

   Powinno się mówić o bezprzemocowym wychowaniu

   @Lawrence_z_Arabii: trochę chybione określenie, bo np. nie kupienie słodyczy też można uznać za 'przemoc'. Bo to czy je kupisz lub nie wynika z twojej 'siły' w stosunku do dziecka. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
   Generalnie całe to mówienie o 'bezprzemocowym, bezstresowym, itd' wychowaniu. Wynika głównie z debilizmu ludzi, którzy chcą pouczać rodziców, a sami przeważnie nie mają dzieci, albo w ogóle nie radzą sobie z ich wychowaniem.
   Jedyny 'złoty' środek, to stosować tą różnego rodzaju 'przemoc' z wyczuciem. Każde dziecko jest w pewnym sensie inne i dla jednego wystarczy klaps, a inne potrzebuje ich z 10, aby dotarło do niego, że robi źle i ta kara jest tego powodem.

   Ludzie mają tendencję to popadanie ze skrajności w skrajność. Kiedyś nadużywało się przemocy fizycznej wobec dzieci, dzisiaj tak naprawdę nadużywa się przemocy psychicznej. Bo fizyczną widać i np. opiekunka może to zgłosić i będą problemy. A większość rodziców których dzieci są rozwydrzone. tak naprawdę albo ich wychowanie w dupie, albo rozpieszcza je bo im tak wygodniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @TruskawkaNaTorcie: tutaj mamy brak wychowania a raczej brak nauczonych norm zachowania. Brak wzorcow prawidlowego zachowania czyli w sumie zle wychowanie.

   Brak nauki zachowania powoduje zle zachowania

   Jak matka nie nauczy sie klaniac przy wejsciu do pokoju to bedziesz zle wychowany a zarazem bedziesz mial braki w wychowaniu.

   Wiec jednak maslo maslane ma sie calkiem dobrze ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @jamasoto albo jest bogatym gnojkiem, któremu rodzice na wszystko pozwalają.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie są rezultaty bezstresowego wychowania.
   @Lisiu: p%%%@#$isz głupoty, przebywanie w patologicznej rodzinie nie ustawi klaps w dupe. A bezstresowe wychowanie to mit i wymówka rodziców którzy nie radzą sobie z wychowaniem dzieciaka tylko wolą lać po dupie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lawrence_z_Arabii: Poznałem wiele osób z tzw zachodniej europy, na pierwszy rzut oka widać, że zbyt dużo stresu i w życiu nie zaznali, a jednak wyrośli na fajnych dorosłych uśmiechniętych ludzi. Najwyraźniej da się.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista po prostu przykłady które znasz wychowywały się we wzorowym, bądź zbliżonym do wzorowego, środowisku. Inteligentne dzieci nie wpadają samoistnie w patologię, ale raz że tą inteligencję trzeba zaszczepić wcześnie, aby samo rozumiało co jest głupie, a co logiczne, oraz miało w sobie sporo empatii. Nie każde dziecko ma takie cechy. Charakter się kształci, a bezstresowe wychowanie to brak jakiejkolwiek kontroli nad tym jak on się kształci. Można mieć wzorowego obywatela, jak i wulgarnego huncwota jak w filmie w znalezisku.

  •  

   pokaż komentarz

   @sidhellfire: masz racje. Dlatego przyznasz, ze zle wychowanie z automatu nie rowna sie bezstresowe, ale bezstresowe niesie duze ryzyko wychowania malego dupka.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamasoto cóż za analiza, pewnie potwierdzona przez IDzD.

  •  

   pokaż komentarz

   @StaraSzopa: Niestety bezstresowe wychowanie to mit powtarzany przez bezdzietnych ludzi.
   Jak będziesz miał dzieci to zrozumiesz, że lekki klaps to nie jest coś groźnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: Takie są rezultaty poj!!$nego ojca, który "trzyma krótko", wyżywa się na synu i matki, która ma to w dupie.

  •  
   M.....e

   +6

   pokaż komentarz

   @Lisiu: To rezultaty braku wychowania. Ja wychowuję bezstresowo, ale jakby moje coś takiego odj@##ło to by dostał z 5 minut na teleportowanie się na Plutona, bo na tej planecie by się przede mną nie ukrył. I gówno by mnie obchodziło jak by się teleportował. On zresztą też o tym wie.

  •  

   pokaż komentarz

   @nojasneurwa: Bezstresowego niewychowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Prawdopodobnie wychowuje go tylko matka, która w ogóle nie poświęca mu czasu bo musi pracować non-stop,

   @jamasoto: to nie oznacza automatycznie, ze dziecko będzie patolem, czasem właśnie na odwrót widzi jak jest ciężko więc szybciej dorasta, żeby też pomóc lub nie utrudniać. Z drugiej strony taki co ma atencję rodzica 24/7 czasem wyrasta na takiego właśnie rozwydrzonego gówniarza bo myśli, że jest pępkiem świata. Dużo zależy od charakteru dziecka, każde rodzi się z innym zestawem cech i czasem nawet próby wychowania tego po swojemu idą jak krew w piach i ludzie nie wiedzą czemu.

  •  
   A..........r

   +2

   pokaż komentarz

   o nie jest tak, że ma bezstresowe wychowanie, tylko po prostu nie ma autorytetów do naśladowania, więc raczej nie ma ojca.

   @jamasoto: Często tak się zachowują dzieci wychowywane przez dziadków, którzy próbuję zrekompensować brak rodziców (śmierć, opuszczenie) i nie wymagają niczego z powodu współczucia, robiąc tym samym krzywdę tym dzieciom.
   Oczywiście równie dobrze może to być dzieciak który takie wzorce wyciągnął z domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamasoto: to samo miałem napisać - wygląda mi to na brak ojca. Chłopak, który ma poprawne relacje ze swoim ojcem raczej ma szacunek do mężczyzn starszych od siebie. Niestety matka tego gnojka raczej weźmie jego stronę, może nawet pozwie faceta, który tylko się bronił.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu mi to bardziej wygląda na jakieś zaburzenia psychiczne. Dzieciak jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Wandal, potem jest agresywny w stosunku do osoby która zwróciła mu uwagę, jak zostaje popchnięty zupełnie mu odp!%#@@$a, potem wyzywa każdego dookoła. Tak nie zachowuję się normalny człowiek. Nawet młode sebki z patologicznych rodzin wiedzą kiedy powiedzieć dość.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie są rezultaty bezstresowego wychowania.
   @Lisiu:
   A jak rozumiesz bezstresowe? Bo w PL prawie nikt tego nie rozumie i utożsamia to albo:
   1) brakiem bicia;
   2) wolno wszystko
   3) jak dziecko sie zachowuje źle, to niezaleznie jak było wychowane, zwalny to na bezstresowe.
   Prawda jest taka, ze nie macie pojęcia czym jest bezstresowe wychowanie, bo inaczej byś tego nie napisał, a reszta debili nie plusowała.
   Ideą wychowania bezstresowego jest wychowanie szczęsliwego, pewnego siebie i bez kobpleksów człowieka, a nie patusa.
   Takie dzieciak jak ten, jest raczej owładnięty stresem, brakiem autorytetów, niewieny siebie, ciągle musi coś udowaniać lub o coś walczyć.
   Rozwala mnie niewiedza w tym zakresie, bo w końcu prędzej czy póxniej prawie każdy będzie rodziciem, a wiedza na temat wychowania zerowa.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie są rezultaty poj?!$nego ojca, który "trzyma krótko", wyżywa się na synu i matki, która ma to w dupie.

   @h0man: Naprawdę myślisz że tak wychowywany dzieciak wpadł by w taką histerię, bo ktoś go popchnął i upadł?
   To jest bardziej przykład rozpuszczonego gówniaka, dostającego zawsze to co chce, którego ojciec nie nauczył dyscypliny i pokory.

  •  

   pokaż komentarz

   Ideą wychowania bezstresowego jest wychowanie szczęsliwego, pewnego siebie i bez kobpleksów człowieka, a nie patusa.

   @27er: Masz na filmie przykład "szczęsliwego, pewnego siebie i bez kobpleksów człowieka" i jego zderzenie z rzeczywistością.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest bardziej przykład rozpuszczonego gówniaka,
   @Lisiu:
   Tyle tylko, że nie ma to nic wspólnego, z bezstresowym wychowaniem!
   Miałem takich znajomych, któzy tak sie zachowywali (np: bilinauczycieli). Tyle tylko, że mimo "rozpuszczenia", wcale nie było tam wielce bezstresowo! Byli właśnie często bici, był krzyk, a dzieciak i tak robił co chciał, bo nie potrafili wcale wychować.
   Nie ma to nic wspólnego z metodą, która sie praktykuje choćby w Danii. Polecam te ksiażkę:
   https://matkawariatka.pl/wychowac-dziecko-aby-bylo-szczesliwym-doroslym/

  •  

   pokaż komentarz

   Masz na filmie przykład "szczęsliwego, pewnego siebie i bez kobpleksów człowieka" i jego zderzenie z rzeczywistością.
   @Lisiu:
   Dzizas jaki ty jesteś głupi, ile masz lat? Powiedz mi, że max 15 i że jeszcze z 10 lat potrwa, zanim dojrzejesz do dzieci .....
   Żadna pewna osoba (i szczęsliwa), nie atakuje nikogo to po pierwsze. Co najwyżej w orbonie siebie lub innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: Bo dziecka nie wolno ustawić do pionu. Dostawałem lanie od ojca za duże przewinienia paskiem za małe klapsa albo jakieś kary. Tak wychowano mnie i czwórkę mojego rodzeństwa. Tak wujek wychowywał swoje dzieci. Nikt z nas nie ćpa, nie kradnie nie pije i nie żyje z socjalu!

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: Po co wychowywać skoro dzieci powinno się N A P I E R D A L A Ć ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Niezłego straw mana budujesz. Cały czas sugerujesz że popieram jakieś patusowe nap#$@@$%anie i darcie ryja z byle powodu.
   Ja tylko popieram kary, o ile są sprawiedliwe, adekwatne do przewinienia i kiedy dziecko jest świadome co zrobiło nie tak.
   Dziecko powinno wiedzieć że wszystko ma swoje konsekwencje.
   A tu masz sytuację że dzieciak czuje się bezkarny, startuje do dorosłego z pięściami bo wie że nic nie ma prawa mu się stać, a jego pierwsza reakcja poza kwiczeniem to wołanie "child abuse".
   To jest właśnie bezstresowe wychowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu wszedłem tylko po to żeby przeczytać ten komentarz XD

   Lata mijają a cwiercmozgi dalej nie zadały sobie trudu żeby doczytać co to właściwie znaczy bezstresowe wychowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Według tego co piszesz, to co tu zaprezentowano jest właśnie skutkiem bezstresowego wychowywania. Gówniak jest zbyt pewny siebie, myśli, że jest niezniszczalny a wszystkie jego przewinienia, mamusia ukryje (jak tutaj wrzucając pocięty filmik).

   Granica pomiędzy Bezstresowym Wychowywaniem a tym zaprezentowanym tutaj jest bardzo cieńka, jeżeli mamy wprowadzać taki typ wychowywania, który prowadzi do czegoś takiego, to od razu powinny być przepisy, pozwalające nauczyć takiego szczyla tego, czego go rodzice nie nauczyli w domu - że za takie zachowanie dostanie wp@?!##$ a rodzice dostaną do zapłaty niemałą karę.

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Duderino:

   Jednak jak to jest, że największe patusy zawsze były bite w domu?
   Wiesz, nie chcę bronić "przemocy domowej", ale akurat wychowałem się na "pato-osiedlu" i powiem Ci, że niestety największe "patusy" pochodzą z domów gdzie dzieckiem w ogóle się nie interesowano, albo wszystkie wybryki pociechy rodzice zbijali argumentami typu "Brajanek - złote dziecko, niemożliwe, to będzie przyszły Noblista". Taki "czop" później urządza na osiedlu inbę za inbą, a każda (zbyt późna) próba okiełznania go przez rodziców kończy się groźbami, bądź udawaną próbą samobójczą (gra na emocjach).

   Dzieciaki, które dostawały łupnia w domu nauczyły się przynajmniej zasady "akcja-reakcja", dojrzewają z wiekiem i normalnieją ... jednak ślad przemocy (podkreślam przemocy, nie "klapsa") na psychice nadal pozostaje i często twierdzą, że chcą wychować swe dzieci zupełnie inaczej niż ich wychowano.

   No, chyba że chodzi Ci o systematyczne katowanie kogoś w domu, zamykanie w piwnicy i wychowywanie psychopaty. :P

  •  

   pokaż komentarz

   @27er co do idei bezstresowego wychowania o której piszesz to jest ona piękna, ale ciężka do uzyskania jak idealny socjalizm

  •  

   pokaż komentarz

   albo jest bogatym gnojkiem, któremu rodzice na wszystko pozwalają.

   @real_dandy: pieniądze nie mają tutaj nic do rzeczy. To taki argument biedy umysłowej. Dziecko żyjące w ubóstwie może być szczęśliwe gdy rodzice pomimo kryzysu finansowego będą poświęcali mu swój czas. Dziecko bogate może być nieszczęśliwe kiedy bogaci rodzice zatracą się w karierach przekopując swoje dziecko prezentami, żeby nie zawracało im głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamasoto: nie rozumiem faktów, znam ludzi, których wychowywała samotnie matka i na sam jej wzrok robili się sztywni. Po prostu brak wychowania, samotna matka też musi wychować dziecko i postawić granice.

  •  

   pokaż komentarz

   @donglazur: to jest przykład złego wychowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   co do idei bezstresowego wychowania o której piszesz to jest ona piękna, ale ciężka do uzyskania jak idealny socjalizm
   @BaRi:
   Ale p!%$%$?isz, nadal nie łapiesz na czym to polega!
   Jak najbardziej wyznaczasz zasady, nie ingerujesz za bardzo w problemy między dziećmi, mają je sami rozwiazywać. Nie polega wcale na kadzeniu, chwaleniu i wiecznym przyzwalaniu.
   Jest cała masa zasad i norm, a bezstresowośc wynika bardziej z tego, że DZIECKO WIE, czego od niego oczekujesz!
   Tymczasem cała masa dzieciaków w Polsce jest wychowywan na zasadzie impulsów i samych sobie i dostaje op?@#?@! lub bicie dlatego, że nie ma pojęcia, czego nie może.

   Dziecko powinno wiedzieć że wszystko ma swoje konsekwencje.
   @Lisiu:
   brawko k@$%a, to moze doczytaj t co podesłałem, bo z każdym zdaniem tylko potwierdzasz, że nie masz pojęcia na czym te wychowanie polega, a mimo to je krytykujesz.

   A tu masz sytuację że dzieciak czuje się bezkarny
   @Lisiu:
   Kto ci powiedział, ze czuje się bezkarny? Moze tak potem dostał wpieral, że nie wie jak sie nazywa. Wiesz ile znam patusów, któzy byli bici za cokoliwek, a i tak ciągle zachowaywali sie tak, że ta spirala się nakręcała.
   I nadal widac, że bezstresowość kojarzysz mega prymitywnie, czyli "bezkarnością".
   To, że dziecka się nie walnie po mordzie po tym, nie oznacza, że nie będzie miało kary i nauki z tego!

  •  

   pokaż komentarz

   Według tego co piszesz, to co tu zaprezentowano jest właśnie skutkiem bezstresowego wychowywania.
   @Project_Yi:
   Totalna bzruda logiczna, poniewaz zakładasz BŁĘDNIE, że każda bójka czy coś "złego", wynika z braku stresu. A to jest TOTALNY ABSURD!
   Ja jak sobie przypomnę największych rozrabiaków z dzieciństwa, to każdy z nich był bity i to powyżej średniej (bo kiedyś, bicie dzieci było normą). Ba, najwiesze patusy, kóte startowały do nauczycieli, byli wręcz katowani!
   Więc nawet nie ma sensu rozmawiać z tobą dalej, jak najprostszych form logicznych nie ogarniasz.
   W mega uproszczeniu mozna powiedzieć tak:
   1) złe zachowanie wynika z BRAKU prawidłowego wychowania, nazijmy to złym wychowaniem.
   2) Złym wychowaniem może być i bicie dzieci, jak i nie wymaganie od dziecia niczego, a tym samym brak bicia, bo skoro nie wymagamy, to po co się denerwować?
   3) Dobre wychowanie wcale nie oznacza, że musisz dziecko bić czy wielce stresować! Bezstresowość oznacza, że dziecko wie, czego ty od niego wymagasz i jakie będą konsekawensje z tego! Tyle tylko, że ta konsekwencją nie powinno być bicie, bo to akurat pokazuje, że nie masz NIC do zaprezentowania dziecku i traisz autorytet. Wymuszasz postawy nie argumentami czy wychowaniem, tylko narzucasz je strachem.
   Wy chyba pojmujecie bezstresowe wychowanie w mega starym ujęciu z lat chyba 50-tych.
   Dziś bezstresowe wychowanie to raczej nie stosowanie metod wychowawczych opartych na przemocy, zastraszeniu, zawstydzaniu. Na serio, nie stosując tych 3 sposobów, da sie wychowac normalnego człowieka! I nie chodzi o likwidację każdego stresu, bo to absurd, a raczej unkanie stresy, który jest bez sensu!

  •  
   I...u

   +14

   pokaż komentarz

   @Lisiu: komentarz na reddit .
   After the video: the police came, watched the video, and asked the park manager if he wanted to press charges against the child/parents. The felt it was a self-defense case, however, they did advise the park manager not to push a kid like that again for danger of the kid getting hurt. I'm unclear on the details of exactly how, but at some point while the police where still there the mother and the boy came back to the park, they all talked, both the man and the kid apologized to each other, and everyone went on their way.

   A few hours later, the mother posted a 10-second clip to facebook of ONLY the man pushing her boy down, AND posted the man's name and address. He has a wife and 3 boys ages 18, 15, and 5. Very respected, good, community-minded family. Older boys are very respectful, successful in school and sports, and have good heads on their shoulders. The oldest is going to University of Alabama next year on an academic scholarship, the 15 year old goes to an all-boys Catholic high school and ranks high in his class. Their lives, home, and business has been threatened multiple times. The police advised them to post the full video, for their protection, to try to make sure the whole story is out there.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież bezstresowe wychowanie to faktycznie brak wychowania.

   @Lawrence_z_Arabii: Czy ty zawsze musisz tworzyć jakieś chochoły? Przypisujesz swoje znaczenie terminowi potocznemu o trochę innym znaczeniu, tylko dlatego że zakładasz że bezstresowe = to musi chodzić o jakikolwiek stres.

   Meh.

  •  

   pokaż komentarz

   Jedyny 'złoty' środek, to stosować tą różnego rodzaju 'przemoc' z wyczuciem. Każde dziecko jest w pewnym sensie inne i dla jednego wystarczy klaps, a inne potrzebuje ich z 10, aby dotarło do niego, że robi źle i ta kara jest tego powodem.

   @szopa123: Złoty środek to pewnie lek na wszystko nie?

   wystarczy klaps, a inne potrzebuje ich z 10

   Nie! Bicie dzieci nigdy nie przynosi dobrych rezultatów.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Na serio, nie stosując tych 3 sposobów, da sie wychowac normalnego człowieka!

   @27er: nie każdego, niektórzy potrzebują bata

  •  

   pokaż komentarz

   nie każdego, niektórzy potrzebują bata
   @badtek:
   Niektóre dzieci potrzebują bata?
   Ile masz lat i czy ew masz dzieci?

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: mam i wiem co mówie. Jednemu jak coś powiem to jest święte a drugiemu moge czasem mówić w kółko i dopóki nie klepne w łeb to nie poslucha.

  •  

   pokaż komentarz

   mówić w kółko i dopóki nie klepne w łeb to nie poslucha.
   @badtek:
   Nie będę wnikał, co znaczy bat i klepnięcie :) bo dla każdego co inaczej. Kumple dostawali wp@?$#@? codziennie, bo tez dopiero wtedy zaczynali słuchać.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamasoto: mnie tez wychowywała sama matka, która pracowała cały czas i chyba wyrosłem do porządnego człowieka :p

  •  

   pokaż komentarz

   @Lawrence_z_Arabii: nie ma czegos takiego jak bezstresowe wychowanie. Jest brak wychowania, ktory skupia sie na zezwalaniu na wszystko, ale to nie jest wychowanie bezstresowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lisiu: myślę, że przeżył bardzo stresowe wychowanie...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  ten film został zamieszczony w necie za przyzwoleniem i radą policji, bo przygłupy zaczęły nachodzić i straszyć niewinnego człowieka po tym jak matka gówniarza wrzuciła do neta pocięty film, na którym widać tylko jak jej biedne dziecko zostało popchnięte - zero kontekstu, zero wyjaśnień

  After the video: the police came, watched the video, and asked the park manager if he wanted to press charges against the child/parents. The felt it was a self-defense case, however, they did advise the park manager not to push a kid like that again for danger of the kid getting hurt. I'm unclear on the details of exactly how, but at some point while the police where still there the mother and the boy came back to the park, they all talked, both the man and the kid apologized to each other, and everyone went on their way.

  A few hours later, the mother posted a 10-second clip to facebook of ONLY the man pushing her boy down, AND posted the man's name and address. He has a wife and 3 boys ages 18, 15, and 5. Very respected, good, community-minded family. Older boys are very respectful, successful in school and sports, and have good heads on their shoulders. The oldest is going to University of Alabama next year on an academic scholarship, the 15 year old goes to an all-boys Catholic high school and ranks high in his class. Their lives, home, and business has been threatened multiple times. The police advised them to post the full video, for their protection, to try to make sure the whole story is out there.

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba nie myślicie że ktoś zdrowy na głowę tak się zachowuje ?

 •  

  pokaż komentarz

  Co to k!!?a było. Jakiś mały hobbit zaczepia krasnoluda, a dokoła niziołki i kobiety karły. ( ಠ_ಠ)

 •  

  pokaż komentarz

  Zostało mu jeszcze trochę lat dzieciństwa na wolności a potem nowi koledzy w więzieniu.

1 2 3 4 5 6 7 ... 34 35 następna