•  

  pokaż komentarz

  Pokaz sily. Jednoczesnie patrioci trafiaja do wiezien. Dosc dosadny przekaz, a bedzie tylko gorzej... Mam nadzieje ze PO nie dostanie wladzy przy nastepnych wyborach, bo zrobia to samo.

 •  

  pokaż komentarz

  ok, co bedzie nastepne? najada Polske?

  •  

   pokaż komentarz

   @emerald: jest dwie opcje:
   1. Albo sytuacja będzie się powoli stabilizować poprzez prawicowe rządy które będą na wszelki nieinwazyjny sposób tępić islam.
   2. Albo dojdzie do zbrojnego puczu ktory przjmie wladze sila i zagazuje wszystkich muzułmanów w obozach koncentracyjnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @JasperF: 3. muzułmanie przejmują władzę w sposób demokratyczny i w sposób demokratyczny rezygnują z demokracji na rzecz wprowadzania praw religijnych (szariat).

  •  
   P.........j

   +9

   pokaż komentarz

   @mike100: To.
   Londyn już zdobyli. Burmistrzem jest muzulamśki kłamca ochraniający importowanych masowo bojowników i morderców islamskich.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike100:
   1. Muzułmanów UK jest zaledwie 6 procent całego społeczeństwa
   2. Mieszkam w UK i wiem jakie są nastroje brytyjczyków. Klasa robotnicza coraz mocniej (lecz wciaz po cichu) nienawidzi muzułmanów, przestała ufać władzy i ma żal do niej za bierność.
   3. Następny kolejny rząd będzie coraz bardziej konserwatywny dopóki sytuacja się nie ustabilizuje.
   4. Jesli jakims cudem stalo by sie tak jak piszesz w 3 punkcie to jest jeszcze tak zwany zawór bezpieczeństwa czyli wojsko które jest z natury konserwatywne (zaledwie 0.5% muzułmanów). Jeśli okazałoby się że islam może zagrozić kulturze i wartościom brytyjskim oraz jej rodowitym obywatelom wojsko przejmie władzę nad demokratycznie wybranym rządem muzułmańskim.

  •  

   pokaż komentarz

   @PelenSpokoj: mozecie byc pewni ze to byla ostatnia kadencja jakiegokolwiek muzułmanina jako burmistrza w londynie

  •  
   P.........j

   +5

   pokaż komentarz

   @JasperF: Uwierzę jak zobaczę.

  •  

   pokaż komentarz

   1. Muzułmanów UK jest zaledwie 6 procent całego społeczeństwa

   @JasperF: @JasperF:

   To, że teraz jest 6% nie znaczy, że to się nie zmieni.

   W Luton też ich było +14% w 2001 roku. A już 10 lat później było ich 25%.
   W Birmingham w tym samym czasie skoczyli z 14 na 21%.
   W Nottingham z 4,5% na prawie 9%.
   Bradford z 16% na 24%.
   Leicester z 11 na 18,5% - podwoili swoją populację.

   Zwłaszcza, że według prognozy na stronie http://www.globalreligiousfutures.org w 2020 wśród muzułmanów ludzie młodzi (>29lat) będą stanowić połowę ich populacji. Chrześcijan, Buddystów, Hindusów, Żydów -> 30%, 31%, 32,5%, 31%.

   Do tego mediana wieku wyniesie u nich poniżej 30 lat, a wśród żydów i chrześcijan 47 i 49.

  •  

   pokaż komentarz

   @JasperF: @mike100: opcja 4. Nic się nie stanie, media będą dalej nakręcać sensację, politycy będą dalej szczuć ludzi przeciwko sobie, będą muzułmanie, będą chrzescijanie, będą ateiści. Dla wszystkich tych grup są ważniejsze codzienne sprawy niż wojenki ideologiczne i światopoglądowe

  •  

   pokaż komentarz

   @johnnyasdf: tak by było gdyby nie rosnący w siłę radykalny islam w uk oraz populacja muzułmanów która gwałtownie przyspiesza

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @inozytol: prognoza tej strony zakłada że rząd brytyjski wciąż będzie przychylny mniejszościom muzułmańskim ale co do tego nie ma pewnosci a raczej jest więcej przesłanek że będzie właśnie odwrotnie. Widzę że wykopki mocno trzymając kciuki żeby ciapaci doj!$%li brytolom z nadzieja ze polacy wkoncu chociaż raz stana w lepszej zyciowej sytuacji niż nadeci wyspiarze ale prawda jest taka że Wielka Brytania jest wielka nie bez powodu. Narzędzia demokratyczne w UK są jednymi z najsprawniej funkcjonujących a sami anglicy pomimo że są spokojni i ślamazarni sa wyjatkowo cwani i skuteczni. Im muzułmanie będą bardziej rosnąć w siłę tym nastawienie rodowitych brytyjczyków i niechęć do nich będzie narastać. Będzie narastać ona o wiele szybciej niż demografia muzułmanów. Najprawdopodobniejszym scenariuszem jest seria mocno konserwatywnych rządów a może i nawet jakiegoś skrajnie prawicowego, które będą kształtowały tak prawo by jak najbardziej utrudnić życie muzułmanów w uk a jakiekolwiek formy buntu czy niezadowolenia będą brutalnie tłumione. W najgorszym wypadku jesli ten mechanizm nie zadziała generałowie angielscy siłą przejmą władzę nad państwem ktore zamienią w dyktature. Powstana obozy smierci a tamiza zmieni kolor na czerwony. Fajni i uprzejmi brytyjczycy zamienia sie w bestie ktore beda mordować muzułanskie dzieci i gwałcic ich matki bez mrugniecia okiem. Kraj zamieni sie w piekło które może eskalować na całą europe i w efekcie doprowadzic do III wojny swiatowej. Suma sumarum w obu przypadkach Anglicy dokopią muzułmanom.

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę że wykopki mocno trzymając kciuki żeby ciapaci doj%$@li brytolom z nadzieja ze polacy wkoncu chociaż raz stana w lepszej zyciowej sytuacji niż nadeci wyspiarze

   @JasperF:

   Właściwie to nie czerpałbym z tego przyjemności. Bo wiem, że takie zmiany są permanentne.

   A czytając resztę, muszę stwierdzić, że jesteś niebywałym optymistą.

  •  

   pokaż komentarz

   @inozytol: jestem raczej realista a swoje wnioski wyciągam z obserwacji brytyjczyków. Oni tylko udają takich poprawnych politycznie. W ich kulturze jest cos takiego że należy sie sluchać wladzy jak swiania grzmotów bo to ona zapewniała przez wieki dobrobyt. Teraz władza mówi: szanujcie muzułmanów więc tak przynajmniej starają się robić ale wcale im się ta opcja nie podoba więc najzwyczajniej w świecie beda powoli ale z progresja doprowadzac do tego by w przyszłości nie musieli juz sluchac takich zaleceń. Dowodem zmian jest chociażby Brexit który jest pierwszym krokiem zatrzymania islamskiej kultury. Ten trend nie tylko widać w UK. Inne panstwa jak włochy austria czy juz nawet same niemcy powoli zmieniaja zdanie na temat masowej imigracji. Kolejne wybory w euopie beda wygrywac "prawi" i wprowadzac ograniczenia dla muzulmanow.

  •  

   pokaż komentarz

   @JasperF: Obyś miał rację i od razu zaznaczę że w sprawach WB jestem "teoretykiem", mieszkam w Polsce a o sytuacji na wyspach słyszę od znajomych, część z nich przeniosła się do Szkocji. W ich opowieściach nie ma tyle optymizmu co u Ciebie, zasadniczo dominuje teza - przesiedzieć jeszcze kilka lat dorobić ile się da i uciekać dalej Irlandia/Szkocja, unia albo do Polski.

 •  

  pokaż komentarz

  Cóż... świat się zmienia na naszych oczach. Kultura zachodu ustępuje islamowi, coraz więcej swobód obywatelskich jest ograniczanych (walka z gotówką, próby kontrolowania Internetu, podsłuchy, itp.), rządy mówią nam, ja wychowywać nasze dzieci, Gendery, feminizm, uchodźcy, lewaki, prawaki, k%$$a za dużo tego. A niech to jebnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @morm: a jak to jebnie to dotrze do Ciebie, że pedały i lesbijki były lepsze od kapo który dla rozrywki patrzy jak zdychasz

  •  

   pokaż komentarz

   @ahoq: właśnie zupełnie na odwrót. To w marksistowskiej europie jako biały heteroseksualny jestem na celowniku społeczeństwa - pozbawionego kręgosłupa moralnego, wymierającego przez odejście od podstawowych naturalnych filarów cywilizacyjnych.
   ZDECYDOWANIE wolę żyć w zislamizowanej Polsce niż w EUSSR. Z jednej strony nie chcę islamu, z drugiej strony z przyjemnością patrzyłbym jak lgbt i feministki dostają porządne rozliczenie za swoje działania.

  •  

   pokaż komentarz

   Z jednej strony nie chcę islamu, z drugiej strony z przyjemnością patrzyłbym jak lgbt i feministki dostają porządne rozliczenie za swoje działania.

   @Caterpie: my też zostaniemy rozliczeni za sam fakt istnienia. Myślisz, że wojna ma cokolwiek wspólnego ze sprawiedliwością?

  •  

   pokaż komentarz

   @ahoq: jak przejdziemy na islam to nikt nie będzie nas rozliczał ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż w niektórych krajach ( np Syrii przed wojną ) chrześcijanie są szanowani (ludzie księgi).

   Ale abstrachując - to bardziej dotyczy zachodu niż nas. Na szczęście mimo powszechnej krytyki ( nawet na wypoku ) u nas kościół nadal jest w miarę silny. I piszę to jako 100% ateista, który rozumie że religia jest potrzebna jako filar cywilizacyjny.

  •  

   pokaż komentarz

   @morm: nie zesraj się. Wspaniała Rosja na wschodzie, wolna droga. Nie ma feminizmów, genderów, ani nikt ci nie karze jakoś wychowywać dzieci. Proszę bardzo, zdechniesz tam z głodu lub całe życie w ubóstwie, ale nie będzie tam lewactwa.

  •  
   t.................3

   -1

   pokaż komentarz

   tóry rozumie że religia jest potrzebna jako filar cywilizacyjny.

   @Caterpie: Nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @morm: @Caterpie: ewentualnie najwyżej się wyjedzie na daleki wschód, albo do Australii ;)

  •  

   pokaż komentarz

   o w marksistowskiej europie jako biały heteroseksualny jestem na celowniku społeczeństwa

   @Caterpie: a co Tobie konkretnie to społeczeństwo robi?

   ZDECYDOWANIE wolę żyć w zislamizowanej Polsce niż w EUSSR.

   @Caterpie: to wyjedź tam gdzie jest lepiej. Po co się męczyć w tej złej Europie? Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby pisać takie brednie. Chyba siano. Samo to, że możesz tak narzekać o czymś świadczy. Ale nie zrozumiesz dopóki sam biczem nie dostaniesz.

   z drugiej strony z przyjemnością patrzyłbym jak lgbt i feministki dostają porządne rozliczenie za swoje działania.

   @Caterpie: a co Tobie konkretnie oni/one zrobili?

   jak przejdziemy na islam to nikt nie będzie nas rozliczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Caterpie: podoba Ci się to, że kobiety są traktowane jak śmieci w Islamie, co nie? Będziesz kamieniował też?

   który rozumie że religia jest potrzebna jako filar cywilizacyjny

   @Caterpie: do czego?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie jest.

   @tymczasowe_konto333: no to pokaz cywilizacje ktora dobrze prosperuje i religia nie odgrywa tam roli.

   do czego?

   @vitek6: do istnienia cywilizacji. jezeli nie ma religii to nie ma tez wartosci absolutnych, wszystko moze zostac zrelatyuwizowane, nie ma ani bezdyskusyjnego dobra, ani bezdyskusyjnego zla i w konsekwencji cywilizacja nie jak obronic wlasnych wartosci i przekonan, zostaje pokonana i wchlonieta.

  •  
   t.................3

   +2

   pokaż komentarz

   no to pokaz cywilizacje ktora dobrze prosperuje i religia nie odgrywa tam roli.

   @arbux: To nie jest dowód na to, że religia jest niezbędna do rozwoju cywilizacji. Pokaż mi też cywilizację która rozwinęła się bez gwałtów i morderstw. Czy to znaczy, że gwałty i morderstwa są "potrzebne jako filar cywilizacyjny"? Nie, to skutek uboczny.

   do istnienia cywilizacji. jezeli nie ma religii to nie ma tez wartosci absolutnych, wszystko moze zostac zrelatyuwizowane, nie ma ani bezdyskusyjnego dobra, ani bezdyskusyjnego zla i w konsekwencji cywilizacja nie jak obronic wlasnych wartosci i przekonan, zostaje pokonana i wchlonieta.

   Nie prawda. Moralność powstała na drodze ewolucji pokazuje nam, że dla grupy korzystne jest na przykład to by nie zezwalać na mord na przykład, bo nie chcemy sami być zamordowani, więc uznajemy mord za coś złego. Nie potrzebujemy więc religii by wiedziec że mordowanie jest złe, że jest to wartością niezmienialną i egzekwować konsekwencje wobec morderców. Tak samo tradycja może być wartością niezmienialną której się broni, tak samo niezmienialną jak religia.

  •  
   t.................3

   +2

   pokaż komentarz

   jakiś przykład?

   @iryss: Przykład odnośnie czego? To ktoś wyżej stwierdził, że religia to niezbędny filar cywilizacji i nie udowodnił tego, tylko rzucił ot tak stwierdzenie z powietrza. Ja uważam że religia to coś co naturalnie w cywilizacji się pojawia, jest jej elementem, ale nie filarem. To znaczy, że jeśli się by nie pojawiło to cywilizacja dalej mogłaby istnieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @vitek6:

   podoba Ci się to, że kobiety są traktowane jak śmieci w Islamie, co nie? Będziesz kamieniował też?

   Jakby nie patrzeć, raj dla wypokowych redpillersow i przegrywów( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   do istnienia cywilizacji. jezeli nie ma religii to nie ma tez wartosci absolutnych, wszystko moze zostac zrelatyuwizowane,

   @arbux: religię i te wartości wymyślili sobie ludzie i równie dobrze mogą to robić bez mitów i bajek o mitycznych istotach.

   nie ma ani bezdyskusyjnego dobra, ani bezdyskusyjnego zla i w konsekwencji cywilizacja nie jak obronic wlasnych wartosci i przekonan, zostaje pokonana i wchlonieta.

   Bo nie ma. Taka jest prawda. Ale jak z tego wynika, że zostanie cywilizacja pokonana i wchłonięta to nie wiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ahoq nie bo to.przez lewackie środowiska mamy w Europie taki syf jak mamy . Przez nikogo wiecej. To ta polityka do tego doprowadziła mało tego szkalujac każdego rozsądnie myślącego .kto był lub jest przeciw. Więc spokojnie nic nie dotrze bo to nie prawda - sa wspolwinni.

  •  

   pokaż komentarz

   religię i te wartości wymyślili sobie ludzie i równie dobrze mogą to robić bez mitów i bajek o mitycznych istotach.

   @vitek6: twoje zdanie, g.. warte (bez urazy). ty sobie tylko myslisz ze rownie dobrze moze byc inaczej. jednak religie powstawaly w roznych miejscach niezaleznie od siebie i jakos nie powstala cywilizacja bezreligijna lub rozwiazanie alternatywne.

   Bo nie ma. Taka jest prawda.

   @vitek6: i co, znowu ma to przyjac "na wiare"? czy to aby nie religia? troche smiesza mnie takie stanowcze twierdzenia podparte dlubaniem w nosie.

  •  

   pokaż komentarz

   To nie jest dowód na to, że religia jest niezbędna do rozwoju cywilizacji. Pokaż mi też cywilizację która rozwinęła się bez gwałtów i morderstw. Czy to znaczy, że gwałty i morderstwa są "potrzebne jako filar cywilizacyjny"?

   @tymczasowe_konto333: To co napisales nie ma sensu. Zamiast dyskutowac, podam ci kolejny argument na poparcie twojej tezy - "pokaz mi cywilizacje, ktora rozwinela sie bez koloru zielonego".

  •  
   t.................3

   +1

   pokaż komentarz

   To co napisales nie ma sensu.

   @arbux: Bo? Vice versa, to co Ty napisałeś nie ma żadnego sensu.

   Zamiast dyskutowac, podam ci kolejny argument na poparcie twojej tezy - "pokaz mi cywilizacje, ktora rozwinela sie bez koloru zielonego".

   Kolor zielony to nie jest żadne zjawisko tak jak istnienie religii lub mordów. Kolor zielony wynika z praw fizyki i budowy ludzkiego oka.

   twoje zdanie, g.. warte (bez urazy).

   No super xD na pewno facet się nie obrazi. To tak jakby komuś powiedzieć "jesteś debilem. bez urazy, hehe".

   religie powstawaly w roznych miejscach niezaleznie od siebie i jakos nie powstala cywilizacja bezreligijna lub rozwiazanie alternatywne.

   Tak samo jak nie powstała cywilizacja bez skutków ubocznych takich jak mordy i mimo to nikt nie twierdzi że mordy to niezbędny filar cywilizacji.

  •  

   pokaż komentarz

   Kolor zielony to nie jest żadne zjawisko tak jak istnienie religii lub mordów.

   @tymczasowe_konto333: istnienie mordow to tez nie zjawisko. jezeli ni potrafisz pojac roznicy miedzy zachowaniem jednostek a zachowaniem spolecznosci, to ja tak nisko z dyskusja schodzic nie bede. Pojdz do biblioteki, poczytaj jakies podreczniki z wyzszych klas podstawowki, uzupelnij podstawowe braki i wroc.

  •  
   t.................3

   +1

   pokaż komentarz

   istnienie mordow to tez nie zjawisko.

   @arbux: Jak nie jak tak. Istnienie mordów w danej społeczności to zjawisko. Można nawet powiedzieć że istnienie dużej ilości mordów to osobne zjawisko co istnienie małej ilości mordów.

   jezeli ni potrafisz pojac roznicy miedzy zachowaniem jednostek a zachowaniem spolecznosci

   Ja nie twierdzę że różnicy nie ma. Nie powiedziałem, ze mordy to to samo co religia i między nimi nie ma różnicy, to byłoby bzdurą. Skąd taki pomysł u Ciebie? Porównanie to nie jest zrównanie dwóch rzeczy jako identycznych.

   Pojdz do biblioteki, poczytaj jakies podreczniki z wyzszych klas podstawowki, uzupelnij podstawowe braki i wroc.

   Daj znać jak Ty w ogóle te podręczniki znajdziesz, bo dyskutujemy już trochę a ty jedyne co potrafisz powiedzieć na obronę hipotezy że niby religia jest niezbędna do rozwoju cywilizacji to "bo wszystkie cywilizacje mają religię".

   Ja nie mam zadnego dowodu więc uznaję po prostu zdroworozsądkowo że nie ma podstaw by sądzić że religia jest niezbędna cywilizacji.

  •  

   pokaż komentarz

   twoje zdanie, g.. warte (bez urazy). ty sobie tylko myslisz ze rownie dobrze moze byc inaczej. jednak religie powstawaly w roznych miejscach niezaleznie od siebie i jakos nie powstala cywilizacja bezreligijna lub rozwiazanie alternatywne.

   @arbux: oczywiście, żę nie powstała bo ludzie byli za głupi żeby powstała. Musieli sobie tłumaczyć zjawiska mitycznymi zdarzeniami i stworami ponieważ prawda była poza ich możliwościami pojmowania.

   i co, znowu ma to przyjac "na wiare"? czy to aby nie religia? t

   @arbux: to nie jest kwestia wiary tylko faktów. I dlaczego niby od tej właściwości zależy przetrwanie cywilizacji?

   roche smiesza mnie takie stanowcze twierdzenia podparte dlubaniem w nosie.

   A mnie śmieszą ludzie, którzy mówią, że bez wiary w mitycznego stwora z brodą cywilizacja upadnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @vitek6:

   a co Tobie konkretnie to społeczeństwo robi?
   Demonizuje poprzez twór lewicowej inżynierii społecznej zwany "White Male Privilege". Oczywiście w Polsce tego prawie nie ma więc na szczęście mnie to jeszcze nie dotknęło. Nie chcę żeby wszelkie moje osiągi były postrzegane jako efekt "uprzywilejowania" a nie ciężkiej pracy. Bo ktoś o ciemniejszym kolorze skóry albo kobieta nie potrafi sobie odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego biały mężczyzna buduje cywilizację lepiej.

   to wyjedź tam gdzie jest lepiej. Po co się męczyć w tej złej Europie? Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby pisać takie brednie. Chyba siano.
   "Jak ci się nie podoba to wyjedź" - jedna z najniższych form kontrargumentów w tego typu dyskusjach. Nie będę odpowiadał.

   a co Tobie konkretnie oni/one zrobili?
   To o czym pisałem wyżej. Walka z konserwatyzmem na pełną skalę. Kiedy prawicowiec coś mówi to zawsze jest to nazizm i "hate speech"(kolejny wytwór inżynierii społecznej), z kolei kiedy lewicowiec coś krytykuje to zawsze jest to wolność wypowiedzi, sztuka itp., ma to swoje silnie odbicie w mediach. Przyznanie się na zachodzie do konserwatywnych wartości to przyklejenie sobie łatki nazisty. Przykłady gdzie jakaś mniejszość dostaje przywileje za to że jest mniejszością można wymieniać w nieskończoność.

   podoba Ci się to, że kobiety są traktowane jak śmieci w Islamie, co nie? Będziesz kamieniował też?
   Kobiety nie, feministki tak. Feminizm bierze na cel białego mężczyznę. Stara się pozbawić go męskości, agresji, przywiązania do własnego plemienia(patriotyzmu) - słowem osłabić na każdy możliwy sposób. Z kolei paradoksalnie feministki wręcz gloryfikują arabów, którzy jak sam przyznałeś są opresyjni wobec kobiet. Jest to celowe działanie przeciwko własnej cywilizacji, takie potwierdzenie tezy że kobieta wyzwolona zaczyna niszczyć swoje plemię i faworyzować obce.

   który rozumie że religia jest potrzebna jako filar cywilizacyjny
   Bo każda pierwotna ludzka cywilizacja wykształciła sobie jakieś wierzenia. Religia broni naturalnego modelu rodziny, buduje postawy patriotyczne, przywiązanie do własnej kultury. W krajach mało religijnych jest ujemny przyrost naturalny. W krajach bardzo religijnych jest on wysoki. Oczywiście są kraje, które bez religii radzą sobie świetnie (Chiny). Ale to dlatego, że tam nie ma feministek i genderyzowania dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @Caterpie: co za stek wyolbrzymionych bredni. Po przeczytaniu tego można pomyśleć, że jestem prześladowany i jakieś kilkaset milionów białych mężczyzn w Europie też :D Trzeba chodzić piwnicami i nie można nic mówić bo wyrywają jajca. Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie.

 •  
  T.......7 via Android

  +8

  pokaż komentarz

  Bardzo dobrze angolom. Przecież całe wieki niszczyli inne cywilizację i zagrabiali ziemię. Poczują to niebawem na własnej skórze.