•  
  b.............8

  +1

  pokaż komentarz

  Własnie instaluję

 •  
  p........y

  +1

  pokaż komentarz

  Otworzyłem sobie stronę "prywatną", wchodzę sobie na whatsmyip.org, more info about me... Hm, powiedziałbym tak średnio anonimowo się poczułem ;)

  Wiem, wiem, anonimowość na kompie pracowym to wolne żarty ;) Swoją drogą, gość od Mozilli, przeglądarka na Chromium. I nie pitolcie mi tu, że przeglądarka jest jakaś szczególnie inna od wszelkich klonów Chrome-a, bo one wszystkie niewiele się różnią. Silnik jest ten sam, a w przypadku Chromium - to jest wielki, ciężki słoń.

  Nie mówię, że jest zły, sam używam tego silnika w różnych projektach. Chrome jest silny Chromium i Atomem. Dopóki konkurencja nie zrobi czegoś w ten deseń to będzie zawsze w tyle. Można na Chrome-a narzekać, ale nie ma co - rządzi. Mozilla z silnikiem Quantum wg mnie ma potencjał. Ale tylko potencjał. Dopóki nie ma Quantum "na wynos" (jako uniwersalnego liba do wykorzystania we własnej apce), no i dopóki sama przeglądarka potrafi się sypnąć tam gdzie Chrome daje radę - to jeszcze troszkę.

  Jest jeszcze Waterfox, ale obserwując stronę projektu na Reddicie jak widzę ile tam jest bugów i niedoróbek... też tak średnio to widzę. A wszelkiej maści klony Chrome-a po prostu dają radę. Lepszy czy gorsze - działają.

 •  

  pokaż komentarz

  Mam juz haslo reklamowe na te przegladarke: "Are you Brave enough to use it?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Z ciekawostek: nad przeglądarką pracuje m.in. nasz rodak - Kamil Jóźwiak jako QA Engineer ( ͡° ͜ʖ ͡°)