•  

  pokaż komentarz

  Ogólnie, współczesne feministki zabraniają kobietom, szczególnie tym ładnym, pracy jako modelki czy hostessy. Te które pracowały przy różnych imprezach sportowych właśnie tracą taką możliwość. Prawdopodobnie, już niedługo wprowadzą listę zawodów dozwolonych dla kobiet. Następnym etapem będzie odebranie im praw wyborczych, bo statystycznie kobiety wolą głosować na mężczyzn. Za to bardzo martwią się o swoje wysuszone, nietknięte, macice, co prezentują na różnych czarnych marszach. Bez tego nikt by nie wiedział że je w ogóle mają. Ciekawe kto tych świrów finansuje, Arabia Saudyjska?

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: Ostatnio była jakaś gównoafera o dziewczyny podprowadzające na meczach żużlowych. Że niby są traktowane jak towar i wyzyskiwane. Samych dziewczyn oczywiście nikt nie raczył zapytać o zdanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Na szczęście wszystko rozeszło się po kościach.

  •  

   pokaż komentarz

   @menstruacyjnakaszanka: Trzeba zorganizować jakiś protest modelek z hasłami typu "feministki precz z łapami od naszych ciał", "moje cycki, moja sprawa" "piękne kobiety mają prawo do kariery", "nie wstydzę się swojego ciała" itp..

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex:trzeba jednak zauwazyc ze 1 sa nie tylko od przewrazliwionych lasek.
   Jedna jedynka jest dla nieuprzejmego barmana ktory byl zajety rozmowa ze znajomymi. Nawet jesli to nie byli znajomi to wedlog mnie w 1 kolejnosci barman ma polać a pozniej moze sobie klepać. Tak wiec oby nie za duzo takich 5 bo pozniej czlowiek pomysli o rewelacji a trafi na jakiegos hama

  •  

   pokaż komentarz

   @menstruacyjnakaszanka:
   A wyjasniles kwestie z barmanem dlaczego wazniejsza byla dla niego rozmowa niz obsluga klienta ? Taka ocena tez sie pojawila

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: Niebawem zobaczymy feministyczne bojówki na plaży zabraniające bikini.

  •  

   pokaż komentarz

   Za to bardzo martwią się o swoje wysuszone, nietknięte, macice, co prezentują na różnych czarnych marszach.

   @TitanusRex: dodaj, że sufrażystki i feministki I oraz II fali zachowywały poziom, czyli miały wyraźne postulaty, które w sposób jasny potrafiły uargumentować, a jednym z nich był... zakaz aborcji, gdyż w wielu przypadkach laska ulegała mobbingowi ze strony zarówno faceta jak i rodziny(jeśli ojciec dziecka był z nizin społecznych, a matka z bogatych mieszczan) by dziecko usunąć.
   Zazwyczaj taka biedna dziewczyna nie miała wyboru-bo odmówisz, to cię rodzina na ulice wyjebie, a jako ciężarna nie znajdziesz roboty, nie nakarmisz dziecka, dziecko zginie, ty też po komplikacjach porodowych, bo lekarz kosztuje.
   Zakaz ten był swoistym szantażem, ale działał.
   Bogacze nie szukali aborcji "na lewo", bo córka której na tym etapie było wszystko jedno, mogła zgłosić to bagietom, które zawijały rodzinę, zostawiając matkę z niezłym majątkiem rodzinnym. Biedota-bo nie było ich stać, by zrobić "na lewo".
   Win-win situation.

   Poza tym, postulowały aby kobiety obdarzano szacunkiem, traktowano jak damy, a nie postrzegano ich poprzez cipę. Aby mogły zostać w domu, zajmować się dziećmi i móc siedzieć tam nawet, gdy dzieciaki dorosną. Kobiety były zmęczone tym, że przez obie wojny musiały utrzymywać siebie i swoich bliskich.
   Dlatego m.in. nie było feministek w bloku wschodnim-ZSRR tłumił feminizm jako bumelanctwo, ucieczkę od pracy. A w socjalizmie wszak każdy pracować musi i to ze śpiewem na ustach. A każdy kto nie pracuje? Uuuu, ten wróg ludu.

   Dopiero feminizm III fali wszystko zjebał.
   Chcą aborcji na życzenie i to bez decyzji mężczyzny, w każdym terminie ciąży. Czyli np. ucieszony tatuś pokupował łóżeczko, zabawki, urządził pokój, rodzice i teściowie się cieszą, a tymczasem dziewczyna robi im psikusa i w dzień przed pójściem do szpitala, odwala aborcję za ich plecami "bo tak", gdzie cały zabieg to sama skrobanka, bo wielkim paniom feministkom już nawet rozmowa z psychologiem przeszkadza(czego się boją? Czyżby mają coś do ukrycia przed psychiatrą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
   Żądają aby KAŻDA kobieta pracowała i mają w dupie, czy ona chce, czy nie(idealny przykład-ostatnie artykuły na zachodzie, gdzie matki siedzące w domu i wychowujące dzieci są wprost oskarżane o bycie typową kurą domową z lat 50-ych i "dywersję na polu walki feministek o lepsze jutro kobiet"), co praktycznie pokrywa się ze spojrzeniem ZSRR sprzed 70 laty.

   No i oczywiście creme de la creme-manifestacja swoich poglądów.
   Darcie japy, łażenie na czarno, golenie się na łyso albo farbowanie włosów na jakieś odj!#!ne kolory niczym punki, teksty typu "JA MAM CIPĘ", seksualizacja samych siebie na siłę, latanie z cycami na wierzchu, darcie mordy, wbijanie w wydarzenia kulturalne, religijne, polityczne z krzykiem i walki z ochroną, gdzie taka przy wynoszeniu się otarła i już kwik "police brutality".

   k@#?a mać. Już zakończcie ten rak, proszę.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny

   Chcą aborcji na życzenie i to bez decyzji mężczyzny, w każdym terminie ciąży.

   Ich ciało - ich decyzja. Twoje zapędy są równie niezdrowe jak trzecia fala feminizmu. Prawa do dziecka powinny być regulowane umową między partnerami ZANIM dojdzie do kopulacji. W przypadku braku takiej umowy dziecko należy wyłącznie do kobiety - ze względów oczywistych - przetworzyła OFIAROWANY jej materiał genetyczny. Oczywiście to pociąga za sobą zmiany w prawie i usunięcie z niego zapisów obciążających mężczyznę za coś, na co nie ma żadnego wpływu.

   Żądają aby KAŻDA kobieta pracowała i mają w dupie, czy ona chce, czy nie

   Ja też mam w dupie, czy ona chce, czy nie. Mają prawo do nauki i pracy i szerokie możliwości jej podjęcia, więc czas z kończyć z promowaniem modelu nieroba dojącego mężczyznę. Pozostanie w domu z dziećmi powinno być opcją dla partnerów zgodnie chcących założyć rodzinę, a nie sposób na życie za darmo, jak to ma miejsce dziś.

  •  

   pokaż komentarz

   Ich ciało - ich decyzja.

   @Grothar: jeśli produkcja wymaga dwojga, to losy dziecka też są na barkach dwojga. Zarówno przed jak i po urodzeniu.

   Mają prawo do nauki i pracy i szerokie możliwości jej podjęcia
   Mają prawo
   PRAWO


   Prawo do czegoś nie oznacza przymusu do czegoś.

   Pozostanie w domu z dziećmi powinno być opcją dla partnerów zgodnie chcących założyć rodzinę

   Sugerujesz, że kobiety nie zostają w domu dobrowolnie? Albo że stawiają mężczyznę przed faktem dokonanym? Nie znam takiego przypadku.

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekawe kto tych świrów finansuje

   @TitanusRex: Pewnie opensocietyfoundations.org

   źródło: memy.pl

  •  

   pokaż komentarz

   przetworzyła OFIAROWANY jej materiał genetyczny

   @Grothar: to czemu potem chcą alimentów?

   Troche to brzmi tak jakbym oddał komuś części do auta, ten by sobie wyremontował swoj wehikuł, a potem latałby do mnie z pretensjami o kasę na benzynę. Twój garaż, twoja sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Niebawem zobaczymy feministyczne bojówki na plaży zabraniające bikini.

   @trenosaurus: Lewacka milicja moralności

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny

   jeśli produkcja wymaga dwojga

   Produkcja nie wymaga dwojga. Dostarczenie kowalowi rudy nie czyni Cię producentem miecza.
   Możesz się jednak z nim umówić, że dasz mu rudę jeśli wykuje Ci miecz.

   Do tego nie możesz interweniować w kwestii procesu tworzenia miecza, nie możesz przerwać jego produkcji.

   to losy dziecka też są na barkach dwojga.
   Zarówno przed jak i po urodzeniu.


   Tylko matka powołuje dziecko do życia. Nie ma wpływu na to czy partner będzie idiotą, czy pijakiem, i to ona decyduje, czy w takich niekorzystnych warunkach rozłożyć nogi, czy nie

   Prawo do czegoś nie oznacza przymusu do czegoś.

   Zgadza się, jednak wolę, by promowano pracę zamiast pasożytnictwo

   Sugerujesz, że kobiety nie zostają w domu dobrowolnie?

   Nie. Mężczyźni utrzymują cwaniaczki-nieroby pod przymusem.

   > Albo że stawiają mężczyznę przed faktem dokonanym? Nie znam takiego przypadku.

   Mężczyźni znają cenę rozłożonych ud kobiety. Ja kwestionuję brak jej logicznego uzasadnienia w dzisiejszych czasach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Royal_Email dokładnie tak jest. Zupełny absurd.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex:

   Ciekawe kto tych świrów finansuje, Arabia Saudyjska?

   A wiesz - nie byłbym zdziwiony. Jedna z teorii głosi, że feministki chcą usunąć z rynku konkurencję - czyli kobiety młode i ładne, które przyciągają "atrakcyjnych genetycznie i finansowo" mężczyzn. Najlepiej zakutać je w worki i schować w piwnicy.

   To dlatego tak zajadle walczą z wszelkimi miejscami i zawodami, gdzie kobiety prezentują swoje wdzięki (których to wdzięków feministki mają niedostatek). Argument mają nawet logiczny - przedmiotowe/seksualne traktowanie kobiet. Tyle, że te kobiety wcale nie chcą, aby feministki o nie walczyły. Tzw. grid girls były na nie wściekłe, bo straciły bardzo dobre źródło zarobku, gdzie w dodatku były bardzo dobrze traktowane.

  •  

   pokaż komentarz

   W przypadku braku takiej umowy dziecko należy wyłącznie do kobiety

   @Grothar: Mam nadzieje, że jeśli chodzi o alimenty masz takie same poglądy, czyli jeśli nie będzie umowy przed stosunkiem dziecko należy wyłącznie do kobiety i nie ma prawa żądać kasy od mężczyzny.

  •  

   pokaż komentarz

   @menstruacyjnakaszanka: teraz troche zaluje pozytywnego komentarza, wychodzi z Ciebie janusz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Dopiero feminizm III fali wszystko zjebał.
   Chcą aborcji na życzenie i to bez decyzji mężczyzny, w każdym terminie ciąży.


   @WodzNaczelny: jakies zrodlo tych rewelacji o kazdym terminie?

  •  
   J...........z

   +2

   pokaż komentarz

   Produkcja nie wymaga dwojga. Dostarczenie kowalowi rudy nie czyni Cię producentem miecza.

   @Grothar: O kurvva, długo nad tym myślałeś? XD

  •  

   pokaż komentarz

   @bags1111

   Mam nadzieje, że jeśli chodzi o alimenty masz takie same poglądy, czyli jeśli nie będzie umowy przed stosunkiem dziecko należy wyłącznie do kobiety i nie ma prawa żądać kasy od mężczyzny.

   Oczywiście, to przecież logiczne i bardzo trafnie na zasadzie analogii wykazałeś tego logiczną konsekwencję. W tym co jest teraz nie ma nawet grama logiki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Justycjariusz

   O kurvva, długo nad tym myślałeś? XD

   XD XD XD a masz jakieś kontrargumenty, czy tylko głupie gimbośmiechy?

  •  

   pokaż komentarz

   Ogólnie, współczesne feministki zabraniają kobietom, szczególnie tym ładnym, pracy jako modelki czy hostessy.

   @TitanusRex: na razie nie zabraniają... ale na pewno im zazdroszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   przetworzyła OFIAROWANY jej materiał genetyczny

   @Grothar: To jest tak głupie, że nawet nie zasługuje na heheszki.

   Prawa do dziecka powinny być regulowane umową między partnerami ZANIM dojdzie do kopulacji.

   "O, kurde, wpadka" albo inny kobiecy sposób na zajście w ciążę, typu wlewanie sobie męskiego nasienia z kondoma po stosunku. Co wtedy? Dziecko tylko dla matki, bo OFIAROWAŁA sobie materiał genetyczny? Ty myślisz zanim napiszesz czy ci palce automagicznie chodzą po klawiaturze jak odlatujesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN

   To jest tak głupie, że nawet nie zasługuje na heheszki.

   Głupie? A wg Ciebie co robisz? Sprzedajesz? Pożyczasz? Użyczasz? Zastanawiałeś się nad tym kiedykolwiek, czy beczysz beee jak reszta owiec? Jak to nazwiesz? Miałeś Ty, teraz ma kobieta. Jak to nazwiesz pytam?

   "O, kurde, wpadka" albo inny kobiecy sposób na zajście w ciążę, typu wlewanie sobie męskiego nasienia z kondoma po stosunku. Co wtedy?

   Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, co mnie wcale nie dziwi. Prawa i ewentualne roszczenia i warunki odnośnie rzeczy które komuś dajesz ustalasz zanim mu dasz. Czego w tym nie rozumiesz???

   Dziecko tylko dla matki, bo OFIAROWAŁA sobie materiał genetyczny?

   Co Ty bredzisz??? Jeśli założyłeś kondoma to jasno określiłeś swój plan dla swojej spermy - ma nie być przetwarzana. Jeśli ją wrzuciłeś, a ktoś ją wygrzebał z gumy i się nią zapłodnił to po pierwsze problem jest jego, a po drugie chciałbyś sobie roscić prawo do fujarki wystruganej z patyka, który wrzuciłeś do śmieci???

   Ty myślisz zanim napiszesz czy ci palce automagicznie chodzą po klawiaturze jak odlatujesz?

   To Ty całkiem odleciałeś - nie dość, że nie myślisz, to jeszcze oskarżasz innych o brak myślenia. Czego nie rozumiesz? Jakie masz wątpliwości, pytaj to Ci wyjaśnię, co z czym Ci się nie układa? bo widzę że nie możesz się wyrwać z betonu, który wszystkich trzyma w tym obłędzie.
   Podkreślam, że naprostowanie tych absurdów wymaga zmiany w prawie.

  •  

   pokaż komentarz

   Sprzedajesz? Pożyczasz? Użyczasz? Zastanawiałeś się nad tym kiedykolwiek, czy beczysz beee jak reszta owiec? Jak to nazwiesz? Miałeś Ty, teraz ma kobieta. Jak to nazwiesz pytam?

   @Grothar: Dzieleniem się.

   Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, co mnie wcale nie dziwi.

   Ad personam, co mnie wcale nie dziwi.

   Prawa i ewentualne roszczenia i warunki odnośnie rzeczy które komuś dajesz ustalasz zanim mu dasz. Czego w tym nie rozumiesz???

   A czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że kobieta potrafi poradzić sobie w sytuacji, gdy mężczyzna nie chce się podzielić swoim nasieniem i jest w stanie ją wziąć wbrew jego decyzji?

   Jeśli założyłeś kondoma to jasno określiłeś swój plan dla swojej spermy - ma nie być przetwarzana

   Ja to wiem, ty to wiesz, kobiety które robią jak napisałem – mają to w poważaniu.

   to po pierwsze problem jest jego

   Sąd uważa inaczej.

   a po drugie chciałbyś sobie roscić prawo do fujarki wystruganej z patyka, który wrzuciłeś do śmieci

   Chciałbym nie płacić alimentów, jednak i w tym przypadku sąd uważa inaczej. Dla dobra dziecka i matki.

   Podkreślam, że naprostowanie tych absurdów wymaga zmiany w prawie.

   Oczywiście, tylko nikomu się do tego nie pali.

   Czego nie rozumiesz?

   Tego, że chcesz ustawowo regulować współżycie między dwojgiem ludzi i pieprzysz takie rzeczy:

   W przypadku braku takiej umowy dziecko należy wyłącznie do kobiety

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN

   Dzieleniem się.

   Mylisz pojęcia to raz, a dwa jeśli się dzielisz to DAJESZ jakąś część. Jakbyś z połowy wytrysku zrobił sobie dziecko, a druga część oddał kobiecie to wtedy byś się podzielił i... ODDAŁ. Dawanie jest wtedy, kiedy rzecz zmienia właściciela i poprzedni właściciel przestaje mieć władzę nad ofiarowanym przedmiotem. Tak się właśnie dzieje przy przekazaniu nasienia - miałeś Ty, a teraz ma ona i nie możesz jej zmusić do tego, żeby zrobiła z nim to, czego chcesz Ty. Teraz ona jest właścicielką. Żadne zaklinanie rzeczywistości tego faktu nie zmieni.

   Ad personam, co mnie wcale nie dziwi

   I nie znasz znaczenia terminów, których używasz. Ad personam byłoby wtedy, gdybym odniósł się do persony, a nie do jej braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to wynika z tego, co napisałeś po tym jak wyraźnie opisałem sytuację.

   A czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że kobieta potrafi poradzić sobie w sytuacji, gdy mężczyzna nie chce się podzielić swoim nasieniem i jest w stanie ją wziąć wbrew jego decyzji?

   No owszem, potrafi, a jaki to stanowi dla Ciebie problem? Nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy wkoło chcą obciążać odpowiedzialnością niewłaściwe osoby.
   1. Jeśli WYRZUCIŁEŚ swoje nasienie do śmieci, to co Cię obchodzi, że ktoś sobie z tego coś zrobi???
   2. Jeśli wrzucasz nasienie, a nie chcesz, żeby ktoś mimo tego na tym skorzystał - ZABEZPIECZ JE, tak, jak się zabezpiecza substancje niebezpieczne - kiedy nie chcemy, by dostały się w niepowołane ręce; niszczymy dokumenty, nadpisujemy dyski, neutralizujemy chemikalia. Właściwe postępowanie do właściwego problemu, co z ludźmi jest nie tak?
   3. Gwałty i inne metody podstępnego przywłaszczenia Twojego mienia regulują przepisy już istniejące.

   Ja to wiem, ty to wiesz, kobiety które robią jak napisałem – mają to w poważaniu.

   I dlatego powinny za to odpowiadać prawnie i to z kodeksu karnego, ścigane z urzędu.

   Sąd uważa inaczej

   Bo Sąd to rak i dlatego absolutnie należy zmienić przepisy obciążające mężczyzn odpowiedzialnością za czyny kobiet.

   Chciałbym nie płacić alimentów, jednak i w tym przypadku sąd uważa inaczej. Dla dobra dziecka i matki.

   Już widzę czemu się tak nastroszyłeś. Otóż źle mnie zrozumiałeś. Ja rysuję cały obrazek - zmianę sposobu myślenia oraz jednocześnie zmianę w prawie. Bo do zmiany są obie rzeczy - zarówno świadomość i właściwe podejście do ciąży oraz jej konsekwencje, które dziś absurdalnie, prawnie spadają na mężczyznę, a nie powinny.
   Sąd alimentacyjny to rak i absolutnie należy zapomnieć o obecnych przepisach. To kobieta panuje nad nasieniem od momentu kopulacji, więc nie można tym obciążać mężczyzny.

   Oczywiście, tylko nikomu się do tego nie pali.

   Dlatego lobbuję za zdrowym rozsądkiem i zmianami w nim. Do tego potrzeba wsparcia wszystkich nas - mężczyzn, bo problem dotyczy wszystkich i rozwiązanie go w proponowany przeze mnie sposób pomoże wszystkim - mężczyznom, kobietom i dzieciom.

   Zaszkodzi jedynie tym, którzy lobbują przeciw temu rozwiązaniu, bo wiedzą, że kobiety przestały by tak chętnie rozkładać nogi, kiedy stały by przed perspektywą samotnej odpowiedzialności za ich rozłożenie zakończone ciążą.

   Tego, że chcesz ustawowo regulować współżycie między dwojgiem ludzi i pieprzysz takie rzeczy:

   Rzeczywiście, to nie rozumiesz tego co piszę. Ustawowo to jest regulowane teraz. I to wbrew logice. A ja chcę by nie było regulowane wcale; chcesz mieć syna - spisujesz umowę z partnerką i razem ustalcie wszystko to, co dziś ustala za was jakaś obca, nie znająca was baba z łańcuchem na szyi, kiedy dochodzi do rozwodu. Sąd ma się zająć ewentualną egzekucją umowy, jeśli któraś ze stron postanowi jej nie respektować. Jeśli nie chcesz być ojcem - nie robisz niczego, to co się stanie po stronie kobiety jest jej odpowiedzialnością. Doskonałe w swojej prostocie. Jeśli nie będzie chciała być samotną matką, to zastanowi się zanim rozłoży nogi.

   W przypadku braku takiej umowy dziecko należy wyłącznie do kobiety

   Jeśli to nie jest jasne to "i wszystko co z tym związane"
   Podkreśliłem i podkreślę jeszcze raz - dzisiejsze prawo nie pasuje do tej koncepcji, a Ty cały czas sądzisz, że chodzi o to, żeby kobieta robiła co chce, a Ty masz płacić i guzik możesz zrobić.

   Nie, to jest złe. Rozwiązanie które proponuje ma zmienić podejście do ciąży na poziomie logicznym, rzeczywistym oraz prawnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN

   Proponuję proste, uczciwe wobec wszystkich rozwiązanie. Mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Właściwe osoby są odpowiedzialne za właściwe czyny, do nierozważnych kopulacji będzie dochodzić rzadziej, będzie mniej niechcianych dzieci, mężczyźni nie będą dojeni z kasy bez przyczyny, a odpowiedzialność za rzeczy będzie w rękach osoby je posiadającej. Sądy będą miały mniej roboty, bo będą szybko rozstrzygać umowy złamane, a nie wymyślać jak podzielić dwoje rodziców jednym dzieckiem - to będą rodzice musieli wymyślić sami. Ba - cześć z nich nawet sobie odpuści rodzicielstwo, bo przy próbie spisania umowy bardzo ładnie będzie widać potencjalne pijawcze zapędy przyszłej matki naszego dziecka i do założenia rodziny po prostu nie dojdzie. Weźmy te sprawy w swoje ręce - nie pozwólmy, by ustalała je obca i nieprzychylna nam baba na łańcuchu.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: No bo to jest nieuczciwe, wg feministek powinny być parytety na plakacie, brzydkie też chcą się pokazać, nie wspominając o środowiskach lgbt+. Trzeba przepchnąć ustawę, że na plakacie musi być co najmniej jedna brzydka kobieta, 1 trans i 1 gej.

 •  

  pokaż komentarz

  Oczywiście nie dziwota że wszyscy co dali ci jedynki, mają jakiś lewacki szajs w swoich profilach. Trzeba być naprawdę durnym żeby oburzać się o takie coś

  •  

   pokaż komentarz

   @KolejnyWykopowyJanusz Wiesz, jak dla mnie mogą mieć w profilach nawet gówno

   pokaż spoiler zapewne będące odzwierciedleniem umysłów

   ale IMO takie zachowanie jest zwyczajnie nie fair, zwłaszcza że to nie ja byłem stroną która zaczęła tę całą gównoburzę nakręcać.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście nie dziwota że wszyscy co dali ci jedynki, mają jakiś lewacki szajs w swoich profilach. Trzeba być naprawdę durnym żeby oburzać się o takie coś

   @KolejnyWykopowyJanusz: trzeba być wojującym lewakiem. Co innego że wszędzie, gdzie się pojawiają ładne dziewczyny to zaraz jest pasztetowy kwik o uprzedmiotowieniu. Wcale nie przypadek i zazdrość, gdzie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) F1 jest tego idealnym przykładem.

  •  

   pokaż komentarz

   ale IMO takie zachowanie jest zwyczajnie nie fair, zwłaszcza że to nie ja byłem stroną która zaczęła tę całą gównoburzę nakręcać.

   @menstruacyjnakaszanka: Chociaż prywatnie zgadzam się z Tobą w 100%, to jednak patrząc z dalekiej perspektywy gdzie widać większy poziom spierdzielenia internetu, to powiem Ci, że jako bywalec wykopu, powinieneś móc to przewidzieć.

   Nie raz na wykopie zbierają się ludzie aby jakiś lewaków pogrążyć czy to fair? no znów kwestia perspektywy, jak by nie patrzeć lewaki też mają taką możliwość, no każdy walczy o swoje racje bo oczywiście każdy ma rację ;)

   lewaki lewakami, prawaki prawakami , a marketing swoją drogą i powinniście szybko zareagować "bzdetami" w stylu, przepraszamy jeżeli ktoś się poczuł obrażony itd., albo pójść w śmieszne i sami zrobić takie same coś z facetami(to akurat głupie ;) ale jak by dobrze pokombinować to można było by to obrócić w drugą stronę, teraz już pewnie trudniej )

   co Ci mogę powiedzieć, z tłumem nie wygrasz, choćby nie wiem jak głupi był. A marketing jest dla tłumu.
   W każdym razie życzę powodzenia w dobrym wybrnięciu z tego, albo jak dobrze pokombinujecie, może jeszcze w drugą stronę to obrócić.

   PS.
   ładny plakat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @menstruacyjnakaszanka: Ja tam widzę jedynie 15 negatywnych ocen. Po opisie myślałem, że będą setki, czy nawet tysiące negatywnych opinii. Jak dla mnie jedna i druga strona robi aferę z niczego.

 •  

  pokaż komentarz

  Ło Matko, ładne kobiety z piłką, zabronić, a najlepiej wywalić na pysk jak te biedne grid girls. Żadna szanująca się feministka nie może pozwolić aby ładna dwudziestolatka np. studentka, której nikt nie weźmie do żadnej poważniejszej bo nie ma doświadczenia, mogła sobie dorobić zdjęciami na okładkę albo wręczaniem kierowcom pucharów.

 •  

  pokaż komentarz

  Januszom nie pomagam xD

  źródło: janusz biznesu.png

 •  
  kcpi via iOS

  +94

  pokaż komentarz

  Ciekawe, czy po mechanikach też tak lata XD Nie można tych osób zgłosić, jako celowe wystawianie negatywnych ocen?

1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 następna