•  

  pokaż komentarz

  Spoko, i tak wszyscy umrzemy^^.
  A tak na serio - oby nie, choć pięknie będzie zginąć za ten wspaniały kraj, gdzie obraz świata utopijnego miesza się z pieprzoną polityką i innymi rzeczami jak np. trudnym dostępem do sushi barów...

  A jak wybuchnie - jak to ponoć często Polacy mawiali - jakoś to będzie;}. Wiedźmini wyjdą na ulice i nie będzie litości dla oprawców.

 •  

  pokaż komentarz

  TheBlackMan tytuł Twojej wrzuty jest tylko poszukiwaniem taniej sensacji. Tarcia pomiędzy Rosja, a Polską i USA o tzw. tarczę trwają już od dłuższego czasu.
  A jeżeli doszukujesz się w tym zapowiedzi wojny, to zdecydowanie mniej czytaj wieści z Onetu, a więcej myśl. To naprawdę nie boli.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego uważasz, że nie ma szans na wojnę? Bo może żyjemy w cywilizowanych czasach? Ludzie w czasach przed I czy II wojną też myśleli, że żyją w cywilizowanych czasach. Rozejrzyj się świat nie jest taki różowy.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego, że obecnie nikomu na terenie Unii Europejskiej wojna się nie opłaca. Rosja do Unii nie należy, ale jest z nią powiązana wieloma umowami gospodarczymi, z których obie strony trzepią dużą kasę. baxboss jeszcze nie zauważyłeś, iż to pieniądz żądzi światem?

 •  

  pokaż komentarz

  coś mi się wydaje że te czerwonorycje za dużo pyszczą ostatnio

  w ogóle wszyscy pyszczą ostatnio

  Niemcy jeszcze uważają nas za swoje terytoria, Rosja tak samo .. tylko czekać aż reszta krajów z Europy zacznie się czegoś domagać .. zresztą nie mają się czego domagać - już do dziś zdążyli sporo ziemi wykupić

  a my cieszymy się gdy po raz kolejny obniżają wymagania maturalne - oby tak dalej

 •  

  pokaż komentarz

  Może znowu bedzie wojna i znowu o "mięso", a w zasadzie o jego eksport.

 •  

  pokaż komentarz

  Ajjj dajcie spokój. Nie miałem po prostu lepszego pomysłu na tytuł i tyle - to najlepsze co mi przyszło do głowy...