•  

  pokaż komentarz

  Przecież w alternatywnej rzeczywistości wszystko jest pod kontrolą i w najlepszym porządku. Nie mam pojęcia o czym mówicie.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: j.jpg

  •  
   o............r

   +1

   pokaż komentarz

   @Strahl: Bo to PR jest nieudolne. W Niemczech jak Uniklinik strajkowali to 14k z 22k lekarzy w szczycie nie przyszło do pracy i a cały strajk się ciągnął pół roku. Jedyna możliwość to przestać pracować i załamać normalną pracę dużych szpitali tak żeby funkcjonowali tylko dla pacjentów których życie jest zagrożone. Automatycznie rząd składki podniesie o 30-50% a lekarza zacznie poprawiać situacje zarobkowa i kształcenie.

   Niemcy wtedy pokazali w 2006 co da się zrobić. W Austrii ciągnął rząd nadal całą sytuację ale jak w 2011 padło słowo strajku generalnego w poszczególnych landach oczywiście nie w Budzie bo Austriacy to taki wschodni Niemiec co za dużo czasu z Słowianami spędził. To od razu KK zaczęły rozmowy bo nad generalnym protestem że strachu gacie zaczęły przeciekać.

  •  

   pokaż komentarz

   @omnibus_semper jest cholernie nieudolne i amatorskie, a polscy lekarze protestuja bawiąc się w jakieś smiesznostki żeby tylko przypadkiem czegokolwiek sensownego nie ugrać. Przecież to PR już ze trzy czy cztery lata działa a efektów absolutnie żadnych. Znaczy udało im się uzgodnić podwyżki za które znienawidziły ich wszystkie inne grupy społeczne związane z medycyną, dzięki czemu sami się wyruchali w myśl zasady "dziel i rządz" co jest niesamowicie na rękę rządzącym. Za to bardzo dużo i namiętnie mówią, jak to wyjado za granice i nie będzie komu leczyć, po czym rano potulnie dreptają na odprawę za 13zł/h leczyć pacjenta który pół roku czeka na ambulatoryjne CT brzucha. :)

  •  
   o............r

   +1

   pokaż komentarz

   @Strahl: chyba jednak miernoty zostały a ci co zauważyli że nic nie ugrają wyjechali. Czego oni się boją. Walnąć strajk generalny podjechać w liczbie 10k pod sejm i patrzeć jak dupy pękają.

 •  

  pokaż komentarz

  rozczarowali mnie że uwierzyli ministrowi. Teraz widzą że słowo ministra jest gówno warte.

 •  

  pokaż komentarz

  To, ze rząd ich wyrucha od razu po złożeniu broni było wiadome od początku, ale fakt zawarcia we „wzroście nakładów” kilkudziesięciu milionów na jakąś kolejną j$!!ną biurokrację mnie rozłożył :D Walimy do koryta ile się da, póki nas od niego nie odsuwają.

 •  

  pokaż komentarz

  Wiedziałem, że tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)