•  

   pokaż komentarz

   No i ma kobieta racje.

   @reddml: świat sie kończy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat: tak. Kobieta wkurzona roszczeniowością tępych dzid, usiłujących złapać bankomat, które szczycą się, że nie są feministkami.

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat: tl;dr jest w opisie ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick: Tak obecnie społecznie zaprojektowana jest instytucja małżeństwa. Jest to relacja dysproporcjonalna w której głównie zyskuje kobieta, w jakimś tez stopniu potomek, mężczyzna natomiast nie zyskuje właściwie nic. Skąd niby syndrom +30kg po ślubie u kobiety i lodzik w nagrodę za dobre zachowanie, kiedy przed ślubem rakieta z wyglądu i dziki seks wszędzie i zawsze. Oczywiście ciut wyolbrzymiam, ale taka jest przykra prawda, poza tym obecnie kobiety, mimo już istniejącej dysproporcji na ich korzyść, próbują ją jeszcze pogłębiać i o tym prawi ta z filmiku zapewne. Cóż faceci, trzeba się szanować, wymagać i stosować zasadę ograniczonego zaufania, bez wyjątków.

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat: Jeżeli twoje małżeństwo tak wygląda to bardzo mi przykro. Ja mam całkiem inne doświadczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat: ależ ja się zgadzam, gdybym była facetem, nie żeniłabym się jak najdłużej. Ale no cóż, jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Po partnersku to będziesz miał związek feministką, ale haha, po tym co na wykopie widzę to takie lamenty mnie nie ruszają.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick ale to chyba okej, że się szczycą że nie są feministkami. Chociaż feministki raczej nie.maja facetów

  •  

   pokaż komentarz

   @TankDriver: Nie wygląda, a gdyby wyglądało i próby naprawy nic nie dały, to bym jej zakończył bez wahania, a nie p%@#$!%ił z anonimowych jak to mi źle oj oj. Poza tym ja napisałem że w ten sposób jest zaprojektowana instytucja małżeństwa, ma dawać bezpieczeństwo kobiecie i potomkowi, nie dając facetowi nic. Oczywiście końcowo od dwojga ludzi zależy jak się w tych ramach poruszają, nie twierdziłem że tak wygląda czy będzie wyglądać każde małżeństwo, czytaj lepiej ze zrozumieniem.

  •  

   pokaż komentarz

   @kaziu12: no, i to tyle w temacie. Powodzenia z panienkami nie-feministkami, obyś miał sporo kasy ;)

  •  
   h.....i via Android

   +3

   pokaż komentarz

   @TankDriver tak tak, a to wasza "wspolna decyzja"...

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick feministki nic nie ciągną. W takim razie nie wiem która opcja jest lepsza ))¯_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml no w końcu jakaś normalna co ciśnie różowym coś sensownego do głowy :) dostaje plusa za realistyczne podejście do życia :)

  •  

   pokaż komentarz

   @getin: kończy się ale idzie islam i będzie porządek :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml nie do końca, faceci oferują kasę a baby "jape dupę pipe", tak to działa.

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat to prawda, oczywiście nie wszystkie kobiety, ale zawsze trzeba mieć swoją na oku i nigdy nie ufać na 100%. Kiedyś miałem babę, za którą dałbym sobie rękę uciąć. I wiesz co by teraz było?

   pokaż spoiler ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @real_dandy: Nie ma co generalizować i wsadzać wszystkie do tej samej szufladki, ale nie można też udawać że to zjawisko nie ma miejsca i nie przybiera na sile. Co do końcówki, dokładnie to samo u mnie miało miejsce...

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: Ale strasznie nudzi mówiąc ciągle o tym samym, do tego w irytujący sposób, jak nie przymierzając w jakiejś czarnej mszy typu Gospel (są też odwołania do Boga i boskiego porządku), wytrwałem zaledwie 10 minut, a widzę że wałkuje 20.
   TL:dr kobiety które do niej przychodzą mają zbyt wysokie standardy same sobą niewiele reprezentując, to jest główna przyczyna dla której nie mogą znaleźć męża.

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat eeee tam, kto powiedział, że tych ładnych i jednocześnie ogarniętych, zaangażowanych, mądrych ma starczyć dla wszystkich (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: Tu zdjęcie kobiety po 30 która ma chore, niemożliwe do zrealizowania wymagania.

   źródło: cdn.skim.gs

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat: U facetów jest ta sama sprawa. Też po ślubie się zapuszczają i przestają się pilnować w wielu kwestiach.
   Ogólnie małżeństwo rozleniwia. Grunt by się spasować dobrze z partnerką i by się akceptować na wzajem. A nie tak, że jedna osoba się stara a druga ma już w dupie. A co do wymagań to faceci też nie są święci. Część z nich sobie wymarzyła, kurę domową która będzie sprzątała, gotowała, opiekowała się dziećmi i robiła loda. Najlepiej żeby ładnie przy tym wyglądała, ale też nie wychodziła z domu za bardzo bo może kogoś poznać przypadkiem kogoś kto zobaczy w niej więcej niż domową kurę. Musi być jakaś równowaga. Nie możemy zapominać o tym jak będziemy kobiety op@!%$%$ać, że sami też święci nie jesteśmy.

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: Na wykopie mieliśmy kiedyś proroka który opisał całe to zjawisko. Zgadza się w 100% z tym co ta kobieta mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Szczególnie to że kobiety oczekują związku od facetów od których dostać mogą najwyżej seks.

  •  

   pokaż komentarz

   @jabolsy:

   Też po ślubie się zapuszczają i przestają się pilnować w wielu kwestiach

   Tutaj miałbym obiekcje i chociaż żonaty nie byłem, to myślę, że jest podobnie jak w związku. Dla mnie, siłownia to tak 2-3h (włącznie z przebranie, umyciem się, dojściem na siłownie itd.) po 3-4 razy w tygodniu. Jeśli pracujesz standardowe 8h i to tak powiedzmy 8-16, to sobie policz. Zanim dotrzesz do domu, zjesz coś, przebierzesz, to już masz 17. Dodasz do tego te 2-3h i już masz 19-20. Tyle potrzeba, by być w dobrej formie i taka jest cena tego, by się nie zapuścić.

   A jak było u mnie? Wbrew pozorom, mało jest dziewczyn, które są na tyle zdyscyplinowane, by tak chodzić na siłownie. Zazwyczaj idą na 1-1,5h na bieżnie czy inne maszyny/zajęcia, więc sobie razem nie pospędzacie czasu na siłowni, bo ty będziesz chciał robić trening, a ona będzie znudzona łazić i się wk$%@iać "ile jeszcze?". No i jak wspomniałem, kobietom często się nie chce. Namawiają na wspólne spędzanie czasu na Kuchennych Rewolucjach czy innym gównoserialu, bo przecież jak to tak? Znowu masz siedzieć do 20 na j!@$nej siłowni? Zależy ci w ogóle na niej?

   Przez co ostatecznie facet ani nie może zrobić porządnego treningu jak jest z dziewczyną na siłowni, ani nie może sobie zrobić porządnego treningu jak jest bez niej, bo ma trucie dupy, że nie ma dla niej potem czasu (co po części jest prawdą, bo wracasz po tej 20 i jesteś wyj!@$ny całym dniem). I tak jest za każdym j!@$nym razem. Na różne siłownie chodzę już od prawie 10 lat i często widzę tych gości, nad którymi wiszą laski i snują się jak smród w gaciach i chcą już iść. Sam tak miałem z dziewczyną, siostrą, koleżankami (które same chciały, bym im coś pokazał xDD). Dlatego wolę chodzić sam, nawet bez ziomeczków.

   I może sam się nigdy nie zapuściłem, ale w okresie kiedy miałem dziewczynę i takie akcje, miałem tak dramatyczne spadki siłowe i masy, że aż mi się nie chciało chodzić na siłownie by widzieć, jak męczę się z ciężarami, które były na poziomie 60% PR.

  •  

   pokaż komentarz

   @madmat: mylisz się, choć to jest nie twoja wina że tak jest. Po prostu świat małżeństwa zmienił i można by długo o tym pisać. Kobiety zaczęły grać role męskie, a facetom zaczęło to niestety pasować. Trzeba wiedzieć kogo się bierze, z jakimi wartościami jest nasza druga połówka. Klasycy piszą tak: brałeś księżniczkę to teraz jej służ.. i w drugą stronę.

  •  

   pokaż komentarz

   @esdain: "personal record", czyli maks w jednym powtórzeniu, brany jako 100%

  •  

   pokaż komentarz

   Dla mnie, siłownia to tak 2-3h (włącznie z przebranie, umyciem się, dojściem na siłownie itd.) po 3-4 razy w tygodniu.
   @bezbekpol: Tak sobie ludzie racjonalizują kiepską formę. Prawda jest taka, że z muskulaturą jest jak z pieniędzmi czy wiedzą. Z czasem działa procent składany i trudne są przede wszystkim początki. Masz rację, na początku trzeba chodzić 3 razy w tygodniu, szczególnie kiedy jesteś młody i masz silny organizm. Ale po dwóch-trzech latach dochodzisz powoli do swojego potencjału genetycznego i (o ile nie bierzesz sterydów) czasochłonne treningi przestają się opłacać.

   Dla człowieka trenującego rekreacyjnie wystarczy wtedy przejść na tryb "utrzymywania formy" co oznacza trening raz na tydzień - dwa tygodnie. Sposób treningów też się zmieni bo wystarczy utrzymać wysoką intensywność i można skrócić czas treningu. Biorąc pod uwagę że robisz różne partie na przemian, oznacza to dwa treningi na tydzień po godzinę (np w weekendy). Lub jeśli nie masz czasu nawet na to, dwa treningi co dwa tygodnie. Tyle wystarczy na utrzymanie tego co masz, wskazuje na to zarówno moje doświadczenie jak i sporo różnych badań. O ile nie pracujesz fizycznie lub nie jesteś niepełnosprawny nie masz wytłumaczenia. Nie mówiąc o tym że możesz ćwiczyć w domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @przesympatyczny_pan: Ok, tylko nie wziąłeś pod uwagę tego, że kogoś może nie interesować tylko "utrzymanie formy", bo na dłuższą metę... to jest po prostu k$!##sko nudne i bardziej przypomina robotę na taśmie, niż hobby.

  •  

   pokaż komentarz

   Ok, tylko nie wziąłeś pod uwagę tego, że kogoś może nie interesować tylko "utrzymanie formy", bo na dłuższą metę... to jest po prostu k@???sko nudne i bardziej przypomina robotę na taśmie, niż hobby.
   @bezbekpol: Znowu masz rację, nie wziąłem pod uwagę że może to kogoś nie interesować. A nie zrobiłem tego bo utrzymywanie formy jest zgodne z moimi wartościami życiowymi i czasem zapominam że inni tak nie mają. Jest nimi m.in. zdrowie i siła. Dlatego również dbam o dietę i przychodzi mi to bez wysiłku. Podobnie jak dwie godzinki machania ciężarkami tygodniowo. Widocznie masz inne wartości, krzyż na drogę. Tylko później się nie żal że masz spadki formy. Coś za coś. Ja też zawsze chodzę sam, potrzebuję koncentracji. Zwykle mam zatyczki w uszach żeby nic mnie nie rozpraszało.

  •  

   pokaż komentarz

   @kaziu12: ciągniemy, ale nie takim jak ty ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick moje szczęście, nie będę wnikał co ciągnięcie, ale na pewno nie jest to czynnosc seksualna.

   Także współczuję, życzę kiedyś normalności ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @kaziu12: chodzi absolutnie o robienie loda, wspaniała rzecz. Może kiedyś się przytrafi i do tego nie będziesz musiał zostawiać napiwku.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick robicie lody swoim kolegom gejom czy trans? Kto ma z tego frajdę i radość?

  •  

   pokaż komentarz

   @kaziu12: jak pani kocha pana to mu robi loda. o gejach i trans nic nie wiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick i jesteś typowa feministką? Kim jest twój facet? Bez obrazy ale musi być mega cipką, bo pewnie go zdominowałas

  •  

   pokaż komentarz

   @kaziu12: z zawodu DEREKTOREM. Obecnie jak każda mega cipka szlaja sie z kumplami, dlatego spędzam wieczór na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to, co nazywasz typową feministką istnieje głównie w karmionej memami wyobraźni piwniczaków. Grubą z różowymi włosami raz w życiu spotkałam( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick czyli jesteś ukryta feministką, która udziela się tylko w internecie?

   Ps. Niestety często jest tak, że dyrektorzy (w obu płciach, czy ile tam już sami wymysliliscie), w pracy są "dyrektorami", a w domu ....

  •  

   pokaż komentarz

   @kaziu12: nie taka ukryta, na czarne marsze chodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) . On jest sporo starszy, więc jest dyrektorem w większości spraw, bo się bardziej zna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poza tym to rzadko wchodzimy sobie w drogę, bo jakimś cudem udało mi się trafić na osobę, która ma podobne podejście do związku ja ja, czyli maksymalna autonomia. W większości spraw jedno i drugie robi co chce, oczywiście są kompromisy, ale ja np. ich nie odczuwam, bo mogę z typ typem gapić się w ścianę i jest fajnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @getin: Radzieccy uczeni po 10latach stwierdzili ze co trzecia kobieta jest tak samo poj?@$na jak dwie poprzednie XD

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick jesteście chyba wyjątkiem od reguły. Powodzenia

  •  

   pokaż komentarz

   @przesympatyczny_pan: Dzieki! Nie znałem tego postu, ale bardzo trafne obserwacje poczynił. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @TankDriver: Wow. 77 minusów za to że nie jesteś przegranym pryszczem. Fajny portal, pełen wartościowych ludzi :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @bezbekpol: kobiety przychodzą i odchodzą, bicek zostaje

  •  

   pokaż komentarz

   U facetów jest ta sama sprawa. Też po ślubie się zapuszczają i przestają się pilnować w wielu kwestiach.

   @jabolsy: Źle rozumujesz jak wiekszosc kobiet. Facet jak jest singlem, poznaje kobiete, albo ma już kogoś to generalnie ma czasu w choy na wszystko. Następnie wchodzi etap małżeństwa, dziecka, mieszkania, dodatkowych zarobków na to wszystko i okazuje się, że "zmieniłeś się". Nie, facet się nie zmienił i nie zaniedbał. Facet próbuje w 90% przypadków wziąc na siebie najcięższe obowiązki w związku i przez to nie jest w stanie wyglądać jak wyglądał wcześniej, mieć czasu na wszystko tyle co wcześniej. Po prostu. My się nie zmieniamy ale dostosowujemy życie do sytuacji czego kobiety nie są w stanie zrozumieć. Kobiety stawiają wymagania a nie widzą tego że facet jak to one mówią "zmienił się" nie dlatego że ma w dupie ale dostosował swoje zycie pod wspólny związek. Dlatego nigdy nie zgodze się z okresleniem, że facet się zmienił. CIągle to słysze to u kolegów cytujących swoje żony. Znam ich X lat i z ktorymi spędzam sporo czasu. Nikt sie z nich nie zmienił ani w 1% po zatym co napisałem wyżej. A kobiety? Dlaczego mezczyzni mowia ze kobieta sie zmieniła? Faceci są zerojedynkowi bez jakichś kosmicznych wymagań na które nie ma wpływu bieg wydarzeń. Kobieta przed poznaniem była zajebista w lozku na przykład a po slubie.... nie ma czasu, nie chce jej sie, dziecko bedzie slyszec. Kiedys wspolne wyjscia a dzisiaj zero wyjsc, cala milosc przelana na dziecko a facet w odstawke idzie. Niestety dla was, nie ma to nic wspolnego z czasem. Bo albo macie ochote na seks albo nie, wychodzicie razem albo nie, chcecie przebywać w miejscach wybranych spontanicznie albo nie i wolicie domową cisze. Po prostu u Was, kobiet po tzw ślubie, słowo NIE pada niespóómiernie częściej niż przed ślube i to nie jest zmiana? Zazwyczaj wszystko się odwraca z WASZEJ WOLI a nie ze sytuacja was zmusza. I tym się różni zmiana u kobiety i zmiana u mezczyzny. My nie chcemy ale musimy zmienić nasze życie codzienne ale nie NAS samych, bo oczekujecie od nas bycia głową rodziny co musimy spełnić. Wy nie musicie ale chcecie i zmieniacie się w wiekszosci przypadków przestając uszczesliwiac faceta, mimo ze nasze wymagania są śmiesznie niskie.

   Żyje od 5 lat na osiedlu nowym gdzie jest pełno młodych małżeństw z dziećmi 1-6 lat. Widać jak to się zmienia. Mnóstwo rozwodów. Kobiety nie rozmawiaja niechetnie ze sobą a faceci o wszystkim, z łóżkiem włącznie. I to co napisalem powyżej to jest w 100% prawda. Niestety dla was, kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   No i ma kobieta racje.

   świat sie kończy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @getin: od kiedy panuje społeczny konwenans jakoby kobiety racji nie miały? Kobiety mają głębszą perspektywę spojrzenia na wiele kwestii. Dlatego często bierze się je na stanowiska kierownicze.

   No ale komu ja to mówię...

 •  

  pokaż komentarz

  Portale randkowe to jakiś ponury żart.

  Normalnych kobiet tam jest jak na lekarstwo. Większość... No trudno coś o nich powiedzieć, żeby nie było "okrutne" ;) Delikatnie mówiąc sprawiają wrażenie, że jest dużo osób, duży wybór, każdy kogoś sobie znajdzie. Nie - to pozór. Wystarczy popatrzeć sobie po stażu większości kont, właśnie pań ;) Patrzysz, ze zdjęcia to by się wydawało, że 10 minut miejsca na portalu nie zagrzeje, a gdzie tam!

  Nie wiem kogo one szukają. Młodego, ale doświadczonego. Bogatego, ale dysponującego każdą ilością wolnego czasu. Silnego, ale i modnego. Super-macho, który jednocześnie będzie się doskonale bawić z nią na zakupach ;)

  No jakie jest prawdopodobieństwo - to widać po stażach kont.

  A co w zamian? "Jestem jaka jestem". Względnie lista rzeczy, którą biedny jeleń musiałby zaakceptować i wybaczyć... Nie, no żarty żartami, ale szkoda czasu i bajtów w Internecie.

  Do tego (jeśli wierzyć kolegom) - jak już dojdzie do spotkania czy jakiegoś zaangażowania, to znów biedny jeleń musi się pod każdym względem dopasować. Bo przecież ona ma swoje życie, swoje sprawy, swoje wszystko, a owszem, znajomych, innych kolegów, sorki, ale przecież nie będzie się tak od razu angażować. To on, biedny jeleń - ma.

  Wszystkie patrzą głównie na wygląd. Boziu, faceta, który patrzy tak samo jak one nazwałyby pewnie prymitywem ;) Rozumiem, Barbie szuka Kena, ale... No nie będę już okrutny, ale z drugiej strony jest trochę smutne, że normalnie, przeciętnie wyglądający facet praktycznie nie ma szans, w odróżnieniu od przeciętnie wyglądającej panny.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Bo kobiety nie szukają mężczyzny tylko supermana ( ͡º ͜ʖ͡º).

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry I jeszcze te zdjęcia ze zbliżeniem na twarz.Gdy byłem niedoświadczony to dałem się nabrać

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry bo przeciętnie wyglądająca panna doczepi rzęsy, naładuje szpachli na twarz i ubierze się w fajne ciuszki. Gdyby w ewolucji nie pojawił się makijaż, byłoby ciut inaczej z podejściem kobiet i mniej facetów czułoby się oszukanych spotykając taką poznana przez internet :D Ogólnie wniosek mam taki, sporo kobiet narzeka na wygląd meżczyzn, no ale, czy faceci się malują?

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: O Panie. Ja np. mam duży staż na takich portalach, bo od czasu bycia nastolatkiem się rejestrowałem, do dziś, czyli ponad 15 lat. Nie poznałem tak nikogo, ja mam to do siebie, że nie zaczepiam dużo osób. Jak poznam kogoś raz na rok, gdzieś tam w internecie, to sukces, chociaż przeważnie to raz na kilka lat. Odpowiedzi na moje wiadomości, są równie rzadkie. Pisałem to dawno temu, ale na takich stronach, kobiety rejestrują się głównie po to, żeby znaleźć swój ideał, który nie istnieje. Ja robię dokładnie to samo. Nie oszukujmy się, wygląd ma znaczenie. Ja zamiast być ze świnią, wolę być sam. Prawda jest jednak taka, że pełno tam obrzydliwych ludzi [np. ja], którzy tylko w internecie mogą kogoś poznać, samotnych matek i innych... Problemem też takich portali jest mnogość osób. Bardzo dużo, starszych, wychowanych raczej przed erą internetu zwraca uwagę, na to jakie są dzisiaj znajomości. Jak można wybierać, to się tak robi, aż nie ma nikogo. Klik i następny, klik i blokada. Lata mijają... ja teraz poleciałem za granicę i widzę całe mnóstwo kobiet 30+, tylko z moim zdjęciem i profilem, to wątpię, żeby kogoś to zainteresowało, skoro mam na razie 1 polubienie. Na rodzimych wcale nie lepiej, niektóre konta mają po kilka lat, no i brak wiadomości, odpowiedzi, polubień, zainteresowania, czegokolwiek, chociaż zdarzają się wyjątki, jak napisałem. Jakieś paskudy, których bym kijem nie ruszył, samotne matki, niedorozwinięte [fakt], kiedyś jak byłem nastolatkiem, starsza Pani do mnie napisała [chcesz zarobić, zadzwoń, zdjęcie skierowane na dekolt].

   Ha i teraz najważniejsze... mam match z 99% i wyobraźcie sobie, że ta Panna w opisie dała statystyki wiadomości, za bodajże 2 miesiące, miała ponad 300 wiadomości. Ja w ciągu swoich 15 lat, nie miałem nawet 10. W tamtym roku z ciekawości zrobiłem damski profil i to fakt, że faceci zaczepiają. Poza tym sami twórcy witryny to zauważają i wprowadzono kilka ograniczeń na stronie, oczywiście na korzyść kobiet, gdyż był zbyt duży ruch.

   Takie jest życie. Kobieta nawet i świnia, znajdzie swojego adoratora, a facet... pozostaje walić kona i chodzić na dziwki.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry to fakt.. wchodze.na.sympatie po 3 latach I te same ryje widze

  •  

   pokaż komentarz

   @Keris: a superman z kolei supergirl i każdy się mija ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @patrzpan: albo zdjęcia ze szkoły średniej z 50000 filtrami ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @lilost: "Kobieta nawet i świnia, znajdzie swojego adoratora, a facet... pozostaje walić kona i chodzić na dziwki"

   To jest bardzo dziwny argument. Kobieta, nawet, jak to ślicznie określasz, świnia, ma tak samo swoje preferencje, i to, że ktoś się nią interesuje, nie oznacza, że ona na to idzie.

   Ja jestem atrakcyjna i zawsze miałam pełno adoratorów. Byłam sama 6 lat, prawie całe studia i tuż po, mimo nieustannych podrywów. Wolałam "walić konia" niż umawiać się "bo tak".

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Tunder ponad 900 matchów 200 przeprowadzonych konwersacji 5 spotkań. Masz racje tamto miejsce jest nie dla wszystkich. A zupelnie nie jest dla ludzi którzy szukają stałego zwiazku. Masa kobiet z poważnymi problemami natury psychicznej.

   Zrobiłem to w formie badania, poł roku czasu mi to zajęło.

   Lepiej się wyrywa w realu, higher success rate.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick: Łatwiej się przebiera, Ty masz chociaż tą świadomość, że jesteś atrakcyjna i widzisz, że ktoś podbija, więc 6 lat w tą, czy w tamtą nie robi różnicy. To jest psychiczny komfort, bezpieczeństwo, poza tym podbudowuje ego, no i Twój wybór. A co ja mam powiedzieć? Męska świnia, 0 adoratorek i 30 lat samotności, nie z wyboru... mentalnie zaorany. 2 różne światy. Ja już jestem na takim etapie, że z każdym bym się spotkał, powiedzmy. Więc tutaj nie ma porównania. Prędzej mnie to do grobu wpędzi, nie na darmo w Polsce mężczyźni przodują ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick Jesteś jak Janeczka z piosenki Braci Figo Fagot (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Powiem z doświadczenia, pomijając zupełnie aspekty oczekiwań obu stron, te portale są po prostu zbudowane w zajebiście niewłaściwy sposób, premiując i uwypuklając wygląd danej osoby. Zauważcie jaki jest główny mechanizm "znajdywania" kogoś: "podoba się z twarzy", lub "nie podoba się z twarzy". I to jest wszystko. Czy to badoo, czy sympatia, czy tinder, na każdym portalu obowiązuje ta sama mechanika i jest to mechanika z grubsza fałszywa. Porównałbym to nawet to hazardu (premium, mikropłatności i inne pierdoły), bo to czy dana osoba jest "przyjazna", to głównie zasługa szczęścia. Oczywiście, portale te (poza tinderem) mają jakieś narzędzia do opisania swojej osobowości, ale nie jest to rozwiązanie wiodące, a jedynie poboczne. I to jest największy problem. Związek nie polega na podziwianiu piękna i oglądaniu drugiej osoby, tylko na wymianie i mieszaniu własnych osobowości.
   Jedynie na jednym portalu, a jest nim "zaadoptuj faceta" spotkałem się z możliwością, a nawet zachętą strony do dokładnego opisania wszystkiego, co może drugą osobę zainteresować. I tylko tam widziałem jakiś odzew (w przypadku badoo, sympatii, tindera, ten odzew następuje tylko jeśli ktoś się spodoba "z mordy") z drugiej strony.
   Muszę się pochwalić, że w ten sposób udało mi się znaleźć tam swoją drogą połówkę i za miesiąc pyknie nam już rok. ;)

   pokaż spoiler Szkoda tylko, że zaadoptujfaceta trochę kosi na facetach którzy muszą wykupywać jakieś abonamenty, pakiety wiadomości żeby odpisać, kiedy kobiety mają te funkcje za darmo. Chamstwo, ale w swoim przypadku tych kilkunastu zł nie żałuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @lilost: odwrotnie. Przez 6 lat nie spotkałam nikogo, kto by mnie interesował, raczej pogodziłam się już z samotnością. W wieku 27 lat większość koleżanek była w stałych związkach lub hajtnięta. Jedyny komfort jaki miałam, to silne postanowienie, że choćbym miała umrzeć w samotności wśród kotów, które zjedzą moje ciało hehe, to nie będę się prostytuować za poczucie bezpieczeństwa albo ze strachu przed samodzielnością.

   No ale skoro już z każdym możesz się spotkać, to ostatecznie się spotykaj. Na wykopie mówią, że kobity po 30 przebierać przestają.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan: jestem jej odwrotnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: @lilost: @agablazej: Kurde to ja mialem jakiegos megafarta 8 lat temu na sympatii. Pierwsza rozmowa, pierwsze w ogole spotkanie i teraz jestesmy 4 lata po slubie z dwojka dzieci, a moja zona to chyba unikat bez prawie zadnych babskich odpalow ze zdrowym podejsciem do zycia i zwiazku #tylewygrac

  •  
   h.....i via Android

   +13

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Bo kobiety nie szukają mężczyzny tylko supermana ( ͡º ͜ʖ͡º).

   @Keris Lepiej by mozgu poszukaly...

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick Kup mi buty, zabierz do kina, postaw mi drinka.Kiedyś komuś tak powiedziałaś?

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick: A, to tak. To nieciekawie. Powiem Ci, że w czasach Gadu-Gadu do mnie kiedyś zagadała, taki przeciętniak i to w sumie moje jedyna dziewczyna, a raczej doświadczenie. Z przymusu, nie warto się z nikim wiązać, a nawet więcej... przy kimś można czuć się bardziej samotnie, niż z samym sobą. Jak najbardziej przyznaję Ci tutaj rację, że lepiej z kotami, czy coś. Chociaż ostatnio znów mam te myśli, że lepiej z byle kim, ale spodziewam się, jak to się skończy. Z wiekiem, racjonalnie patrząc, lub nieracjonalnie, powinno się wymagania obniżać. Ja stoję przy swoim i chyba je nawet jeszcze zawężam. Człowiek rozwija się całe życie i mi ktoś taki jest potrzebny, kto też się rozwija. W najgorszym wypadku pozostaje mi Tajlandia i tamte rejony, ale to raczej związek na zasadzie moje pieniądze i wszystko inne + ona.

  •  

   pokaż komentarz

   Przez 6 lat nie spotkałam nikogo, kto by mnie interesował,

   @MsChokesondick: O tym jest ten film, obejrzyj go bo masz nirealistyczny i wyidealizowany obraz faceta i szukasz kogoś kto zwyczajnie nie istnieje. Masz mega płytki i to bardzo stosunek do mężczyzn, odrzucasz wszystkich bo nie spełniają twoich kryteriów wyciągniętych z filmów i nie jesteś w stanie zaakceptować czyiś wad.
   Ten nie bo to, ten nie bo tamto, ten niski, ten za brzydki, ten nic nie zarabia, dlatego jesteś 6 lat forever alone i zostaniesz starą damą, którą będą się interesowali tylko ci mężczyźni, którzy lubią skakać z kwiatka na kwiatek by potem cie wykorzystać i zostawić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zari: Ja miałem też spore doświadczenie w portalach randkowych, acz aktualnie jestem z loszką którą poznałem normalnie w pubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ale wracając do tego co piszesz - moim zdaniem to całkiem dobrze, że ludzie jednak wrzucają te zdjęcia. Mimo wszystko wygląd mówi bardzo dużo o człowieku, jego osobowości, poglądach, charakterze itp. Zdjęcie zazwyczaj weryfikuje negatywnie 9/10 profili. Jak widzę wytatuowaną grubą feminazistkę z różowymi włosami to wiem od razu, że nie ma co tracić czasu. Tak samo w przypadku Insta-loszek z kilogramem tapety, flitrami i wystudiowanymi pozami, psią mordą ze snapchata itp. Tak samo rozsądna dziewczyna nie będzie umawiać się z jakimś wylizanym fuckboyem który szpanuje wystudiowanymi zdjęciami z siłowni i drogim samochodem.

   Dobrym wyznacznikiem jest też opis. Jak widzę "jestem jaka jestem" albo "bóg stworzył kobietę, a szatan opętał" to od razu daje sobie spokój.

   Najlepszy jest oczywiście kontakt osobisty, bo zdjęcia bywają mylące. Umawiałem się przez neta może z 20 razy i praktycznie po 5 sekundach od razu wiedziałem, że to nie mój typ (pomimo że na fotach i z gadki laska wydawała się spoko). A najgorzej jest pisać z kimś w ciemno, to tak jak z "Jasiem który też ma 13 lat". Wtedy to już jest kompletna loteria.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry:

   Portale randkowe, tindery. Dokladnie te same twarze.

   I to chyba tez psuje kobiety troche bo tam dostaja atencje od wielu mezczyzn, w tym od gosci o duzo wiekszej atrakcyjnosci od nich.

   Szkopuł w tym, że taki mezczyzna szuka tam rozladowania sksualnego i moze sie nawet umowic z mniej atrakcyjna kobieta od niego zeby tylko rozladowac napiecie seksualne i stworzyc sobie haremik z ktorego bedzie korzystal jak potrzebuje dla rozrywki.

   A takiej lasce wbija sie do glowy ze ona moze takich bardzo atrakcyjnych mezczyzn miec i gardzi gosciem na "swoim" realnym poziomie.

  •  

   pokaż komentarz

   @lilost: U mnie w zakładzie są takie co są na portalach, ale tylko się umawiają dla sportu, oczywiście po randce relacja z podbojów i chwalenie się co od faceta udało się wyciągnąć, np: konsola do grania :P.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Podobnie jest z klubowiczkami z przebiegami starych passatów. Maja na koncie kilku dyskotekowych chadow i wydaje im sie ze stac je na takiego mezczyzne, a w rzeczywistosci stanowily tylkonarzedzie do rozladowania seksualnego dla tych mezczyzn.

  •  

   pokaż komentarz

   @ChrisFella ja miałem po 20 par dziennie z czego:
   17 nie odpowiadało potem :D
   1 szukała sponsora. Ceny od 300-800 zł. Pytałem czy nie lepiej nie będzie jak zrobisz konto na roksie? Rozmowa się kończyła tym że jestem dupkiem
   1 szukała faceta na całe życie
   1 udawało się wyjść na kawę

  •  

   pokaż komentarz

   @Soldier1: przecież tu nie o makijaż chodzi tylko o to, że facet jest napalony bardziej i z blaku laku weźmie nieumalowaną.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Kiedys zalozylem konto na dwoch popularnych portalach randkowych, porazaka na calej lini, do tego serwisy byly platne i mialo sie wrazenie ze niektore profile sa tworzone przez samych pracownikow serwisu. Nigdy wiecej, szkoda czasu i kasy na takie bajki.

  •  

   pokaż komentarz

   a moja zona to chyba unikat bez prawie zadnych babskich odpalow ze zdrowym podejsciem do zycia i zwiazku #tylewygrac
   @Harmonijka: zapytaj się rozwodników ilu z nich też tak kiedyś mówiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) życzę Ci jak najlepiej, ale to co napisałeś przypuszczam, że każdy facet kiedyś pomyślał. Do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @lilost to jest bardzo ciekawe co obserwuje. Kobiety myślą, że całe życie będą atrakcyjne. Jednak tutaj się pojawia problem. Bo dobry facet jest zabierany z rynku dość szybko i potem zaczyna się już "gorszy towar". Kolo 32-35 lat kobieta odczuwa, że czas nie stoi w miejscu i trzeba już dość szybko zlokalizować faceta. Takie samotne 40 letnie kobiety są najgorsze. Bo mają nie realne oczekiwania i faceci raczej wybierają młodsze ;) na rynku też się pojawia facet z odzysku, który ma była żonę i dzieci (alimenty)

   Kobiety 45-55 łat. Libido jest jeszcze duże i jeszcze chcą a ich facet już nie chcę (bo np. problemy z erekcją, albo kupił kabriolet i znalazł sobie młoda koleżankę).

  •  

   pokaż komentarz

   @Nedkely: generalizujesz - może masz rację, a może nie. Kobiety też są różne i też nie mają tak, że jak nie są brzydkie, to „zawsze kogoś znajdą”. Ja sama miałam tak, że wychowywałam się na wsi - nie takiej zabitej dechami, bardziej przedmiescia. I jak bylam dziewuszką to wiadomo, miałam swoje platoniczne sympatie - ale poniewaz zawsze mialam nietypowe zainteresowania i nerdowe ciągoty, to w moim otoczeniu nie bylo NIKOGO, z kim chcialabym sie zwiazac na całe życie. I nie mialam wcale wielkich wymagan odnosnie kasy czy wygladu - chcialam z kims dzielic zainteresowania i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @SpokojnyPan no właśnie :D
   A mogę tylko powiedzieć, że dużo jest facetów rogaczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nawet się nie domyślają w jakiej ciekawej sytuacji się znajdują

  •  

   pokaż komentarz

   O tym jest ten film, obejrzyj go bo masz nirealistyczny i wyidealizowany obraz faceta i szukasz kogoś kto zwyczajnie nie istnieje. Masz mega płytki i to bardzo stosunek do mężczyzn, odrzucasz wszystkich bo nie spełniają twoich kryteriów wyciągniętych z filmów i nie jesteś w stanie zaakceptować czyiś wad.

   @Nedkely: Mam wrażenie że u niej jest inaczej. Wygląda na to że Ona nie szuka. Może woli naukę? Pracę? Raczej tylko ocenia tych mężczyzn którzy udeżają do niej. Podejrzewam że za kilka lat, jak jej zegar biologiczny zacznie tykać, to po prostu zwiąże się z którymś swoim kumplem z friendzonu i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick a kogos kogo bys ty interesowala spotkalas? Niezaleznie od odpowiedzi obejrzyj filmik jeszcze raz. Przeciez to jest o tobie i twoich standardach, ktorym przez 6 lat nikt nie sprostal

  •  

   pokaż komentarz

   @Harmonijka: Nie, po prostu w życiu kobiety są bardziej normalne, niż to wynika za każdym razem z festiwalu #zalesie stulejarzy z wykopu, kiedy kolejny ruski troll im podrzuci temat o wymaganiach kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   @bisu: Nie chcąc zostać facetem na całe życie straciłeś az 33% szans spośród tych, ktore Ci odpowiedziały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Nie zawsze, dziewczynę a niedługo narzeczoną spotkałem właśnie na Sympatii.
   Jednak i ja i ona raczej nie mieliśmy szczęścia do osób spotykanych wcześniej a tak w sumie idzie już ponad 6 lat bycia razem i chyba 3 lata mieszkania z sobą.

  •  

   pokaż komentarz

   @lilost: Wykopowa maruda. Związek nie naprawi wszystkich problemów.

  •  

   pokaż komentarz

   @SpokojnyPan: Może coś się kiedyś we łbie przestawi i przestaniemy się dogadywać, ale to co przeszliśmy i teraz przy dwójce małych dzieci mogę powiedzieć jedno - zajebiście trafiłem.
   @PornoRecydywista: Nope, true story bro.
   @Ziomalina: Też odnoszę takie wrażenie, że to co naprawdę i to co na wykopie to 2 światy. Czasami się zastanawiam czy to ja mam jakiegoś ultra farta czy na mirko jest mega sp#?%??$enie.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick: za duże wymagania stawiasz sobie i im. No cush, każdy ma prawo żyć po swojemu, ale po co lać łzy na wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: Bo kobiety nie szukają mężczyzny tylko supermana ( ͡º ͜ʖ͡º).

   @Keris Lepiej by mozgu poszukaly...

   @hudinni: najpierw musiałyby wiedzieć o jego istnieniu

  •  

   pokaż komentarz

   @Zari:
   Mi się wydaje, że dopasowanie "wizualne" jest mocną stroną tych serwisów. Wydaje mi się, że nawet zbyt mały nacisk jest na to położony, tzn ludzie wrzucają zdjęcia na których ledwo ich widać. Bardzo złe zdjęcia utrudniają.

   Czy chciałbyś kiedykolwiek znaleźć się w sytuacji, gdzie szukając kobiety znajdujesz kumpla i tylko kumpla (bo Ci się panna kompletnie fizycznie nie podoba) - teraz się spotykacie, czy ona się chce z Tobą spotkać, a Ty kompletnie nie wiesz jak się wymigać? ;) Kurczę, mi się wydaje, że ten system ratuje przed niezręcznymi sytuacjami. A i nie zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @pies_harry: I tak źle i tak niedobrze. Ważny jest całokształt i to też powiedziałem, natomiast na tych stronach nastawionych na dopasowanie "wizualne" jest do doprowadzone do takiego poziomu, gdy nie wiemy o drugiej stronie nic, poza tym jak wygląda. To prowadzi do nieprawidłowych wniosków.
   I eliminuje z gry mniej urodziwe osoby. Przede wszystkim. No bo co taka osoba ma zrobić jeśli jej jedyną "wizytówką" jest wygląd? No nic nie zrobi bo jest na z góry przegranej pozycji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zari:
   Hm, no taki portal wtedy odpada. Ale z tego co wiem Sympatia i eDarling mają rozbudowane pola opisów, możesz tam sporo nawrzucać, niestety... pies z kulawą nogą może się nie zainteresować, ale to już nie wina portalu.

   W przypadku eDarling - tak, ich wina. To tępe gnojki, którym się wydaje, że oto mają władzę akceptować lub odrzucać co tam piszesz. Skrajna bezczelność, potrójnie odrzucająca, bo jednak to troszkę intymny kontekst, moderator powinien być niewidzialny i reagować tylko wtedy, kiedy ktoś rażąco narusza regulamin, netykietę czy prawo. A te skretyniałe gnojki wywalały mi opisy kiedy pozwoliłem sobie na niewinny i całkiem grzeczny ŻART. Już napisałem, że to kretyni, ale cóż, dość solidnym wskaźnikiem głupoty jest brak poczucia humoru.

   Więc w wypadku eDarling nie mogłem błysnąć humorem czy sarkazmem, bo debil moderator natychmiast się wcinał i wywalał mi tekst. Nie byłem w stanie już nic więcej tam napisać więc usunąłem konto. No weź napisz coś do kogoś, jak masz świadomość, że jakiś popaprany pryszczaty debil siedzi, czyta i kontroluje każde Twoje słowo. Romantyczne, nie?

   Na plus było, że chyba na obydwu tylko główne zdjęcie profilowe to musiała być mordka, na pozostałych mogło być cokolwiek, psy, koty, kurczę, może nawet dałoby się rysowany komiks wrzucić ;)

   Linki chyba przechodziły. Myślę, że linki są ważne. Jak możesz pokazać co lubisz, to sporo możesz. Jak ludzie lubią podobne rzeczy to się zaraz lepiej dogadają.

   Jeśli chodzi o Sympatię - muszę ich pochwalić - ewidetnie jaja sobie robiłem, pisałem różne rzeczy w pola opisów "dla jaj" i "po pijaku" - nic mi nie wycięli. Wszystko przechodziło jak leci, pomimo, że czasem było "oczekiwanie na moderację". No co z tego, jak z ludźmi doświadczenia...

   Może tak: mieszkam na strasznym zadupiu. W mojej okolicy w promieniu 100km liczba użytkowniczek jest bliska zeru. Przy tak małej bazie to nie ma co się obruszać na brak dopasowań, no weź dopasuj jak nie masz z czego.

   No a jak daleko mieszkają, to w ogóle nie ma co. Może jeszcze młodzież ma czas i chęci, żeby dla spotkania z obcą osobą wyprawę na 3 dni robić, później to już tak tego nie. No i z resztą, ja pracuję tu, ona tam i co teraz? Jeździć w kółko tam i nazad, a w sumie to i tak żyć samotnie jak przedtem? Lipa.

   Wiesz co, wydaje mi się, że ktoś jeszcze zarobi na tym temacie, bo on ma potencjał, tylko jeszcze nikt nie wykombinował jak zrobić, żeby to naprawdę działało. Wydaje mi się, że właściciele tych portali po prostu chcieli zrobić szybki skok na kasę, który pewnie się im udał, ale ogólnie może być dużo lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @oremi: moje wymagania są spelnione, nie wiem do czego pijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @lynette: nie, ja nie miałam żadnych standardów w rozumieniu listy do odhaczenia ;) Spławiłam na przykład niebieskiego programistę 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°), który nie był piwniczakiem, bogaty z domu, hobby - latanie awionetką i podróże. Groszem wtedy nie śmierdziałam i wynajmowałam pokój, po którym chodziły karaluchy ;>

   Po prostu nic mi jeden ani drugi ani trzeci nie robił.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nedkely: ale ja już kolejne niemal 6 lat jestem w związku, więc pomyliłeś okienka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Czasami się zastanawiam czy to ja mam jakiegoś ultra farta czy na mirko jest mega spierdolenie.
   @Harmonijka: jest jeszcze tych dziewczyn normalnych trochę, na wykopie jak zwykle skrajności są najpopulakrniejsze. I pamiętaj, że częściej pisze "opinię" ten co jest niezadowolony, niż ten co jest zadowolony - na wykopie też tak to działa, szczególnie, że jako naród lubimy narzekać

  •  

   pokaż komentarz

   Ja np. mam duży staż na takich portalach,

   @lilost: tez mam duzy staz, na jakims bado sobie odblokowuje konto raz na jakis czas zeby zobaczyc czy jest ktos ciekawy, na tinderze gadam z roznymi laskami, nawet teraz bede mial spotkanie a przez wlasnie tindera poznalem bardzo dobra kolezanke. Ogolnie wszystkie te portale to jest rak, nie ma to jak kogos poznac na zywo tyle ze jak ktos duzo pracuje to ma problem noestety ale da sie kogos normalnego poznac tyle ze trzeba miec farta a i zdjecie tez normalne i moze opis a nie jakas fota jak z rynsztoku, wyglad ma znaczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick: Atrakcyjna kobieta nigdy nie jest sama i nie ląduje po latach samotności u boku starego typa. Gdybyś była atrakcyjna to i atrakcyjni kandydaci do związku by się przy tobie kręcili

 •  

  pokaż komentarz

  kobiety szukające przez neta często ulegają iluzji, co jak ludzie co się łudzą że będą bogaci bo wygrają w lotto, fantazjują co zrobią z pieniędzmi itp. bardzo często jest to forma ucieczki przed szarą rzeczywistością w kierunku bajkowego klimatu, lub forma dowartościowania, znajdują tam tylko rozczarowanie, bo atrakcyjni faceci w większości szukają tam bzykania, a nie stałych związków z kobietami które wierzą w bajki o księciu i na dłuższą met i tak nie są materiałem na partnerkę i tak się kręci karuzela sp%$$#$!enia...

  •  

   pokaż komentarz

   @getin: ostatnio poznalem taka iluzjonistke co pierwszy tekst na spotkaniu byl ze jej byly zarabial 30 tys na mc( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego mowila ze on ja nadal kocha ale ma inna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ona go nie chce( ͡° ͜ʖ ͡°) panna na zywo 6/10

  •  

   pokaż komentarz

   @navy22: dała ci do zrozumienia, że musisz zmienić pracę i wziąć kredyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @getin: dokladnie, typowa informacja " mialam takich zajebistych wiec ciesz sie ze z toba gadam i walcz"( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @navy22: to chyba tą samą pannę spotkaliśmy xd

  •  

   pokaż komentarz

   @navy22: Mnie jedna loszka kiedyś po kwadransie rozmowy zaczęła wypytywać o to jaki mam samochód, z którego roku, ile metrów ma moje mieszkanie i czy jestem jego właścicielem. To chyba jakaś ankieta była. Jak jej powiedziałem że samochód rocznik 2000 to po chwili powiedziała, że jednak nie czuje się dziś najlepiej i musi iść do domu XDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @moxie: ona z wawy a pochodzi z ostrowca swietokrzyskiego bodajze( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbostuleja: no loszki teraz wprost pytaja( ͡° ͜ʖ ͡°) mieszkanie najlepiej w centrum ale na uboczu , duze 5 pokojowe ale zeby nie trzebabylo sprzatac , auto sportowe ale pakowne , prace zebys mial taka co daje grube miliony ale mial dla niej czas, zebys mial na brzuchu krate, ale nie chodzil na silke bo kogos poderwiesz jeszcze, do tego masz miec swietny gust umiec ggotowac znac jezyki obce( ͡° ͜ʖ ͡°) ona zna zapewne angielski i hiszpanski lub wloski( bo pewnie byla na orgazmusie i sika na widok takiego typu urody) wiec chocbys mial wszystko to i tak zamieni cie na ciemną karnacje( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbostuleja: Ja kiedyś wysłałem swoje zdjęcie na GG i w odpowiedzi dostałem:
   "muszę iść na telewizor"

  •  

   pokaż komentarz

   kobiety szukające przez neta często ulegają iluzji, co jak ludzie co się łudzą że będą bogaci bo wygrają w lotto, fantazjują co zrobią z pieniędzmi itp.

   @getin: Kiedys takie cuda odbywaly sie na osiedlowych lawkach ub klatakach schodowych...

   pokaż spoiler Sa tacy i takie co na nich pozostali mimo uplywu czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @navy22: współczułabym, ale kolesiom używającym słowa "loszki" należy się 7 lat nieszcześć( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @getin: a później: wszyscy faceci to świnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   bo atrakcyjni faceci w większości szukają tam bzykania

   @getin: No właśnie o tym mówi pani z filmu. Kobiety lecą na takich fukbojów, a oni chcą tylko pobzykać i potem przenoszą to na wszystkich facetów i stąd się wzieło określenie "facet to świnia" Zawsze na to odpowiadam, że skoro tak, to zacznij szukać po za chlewem. Taki samiec alfa jak sama nadmieniła jest rzadkością i najczęściej już jak jest gotowy do małżeństwa, to szybko jest zaklepywany. Taki co nie jest gotowy, to może przebierać w rózowych jak w ulęgałkach i dla seksu obniża swoje standardy, a rózowe, które wybrał żeby tylko przelecieć myślą, że to z powodu ich wyjątkowości i dlatego rosną ich oczekiwania, które zwykli faceci, których jest większość nie zaspokajają.
   Takie kobiety zawsze będa szły o krok dalej i chciała coraz więcej.
   No i najważniejsze żeby czegoś oczekiwać, to samemu musisz być co najmniej na tym samym poziomie, a sporo kobiet nie reprezentuje nic po za "dlatego, że jestem należy mi się wszystko co najlepsze".
   Nie kochaniutka to, że ktoś się tobą pobawił nie znaczy, że coś reprezentujesz. Gdyby tak było, to miałabyś tego rozchwytywanego samca alfa przy sobie.
   No i po ostatnio większość takich samców alfa przywyka do dostawania atencji od wielu kobiet i nawet po ślubie nie rezygnuje z nich i stąd duże prawdopodobieństwo zdrady, bo inne tylko czekają żeby go zdobyć i z chęcią rozłożą nogi.
   Taki normik nie ma w życiu tyle powodzenia i nie jest narażony na pokusy co go mniej deprawuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Taki normik nie ma w życiu tyle powodzenia i nie jest narażony na pokusy co go mniej deprawuje.

   @Blaskun: zgadzałem się z tobą do tego momentu. Otóż ci co nie posmakowali zakazanego owocu robią to kiedy nadarzy się okazja. Podobnie jest z biedakami. Fałszywe przekonanie jakoby przyjaźń poznasz tylko w biedzie. W rzeczywistości biedak pierwszy wbije ci nóż w plecy, albo okradnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Cóż, moja "znajoma" karyna (skończone same gimnazjum, co drugie słowo to tradycyjny polski przerywnik, zero ogłady życiowej i klasy) stwierdziła na jakimś spotkaniu absolwentów (chodzilam z nią do podstawówki), że szuka prawnika, lekarza, ewentualnie inżyniera, żeby mogła siedzieć, nic nie robić i I M P R E Z O W A Ć xD

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna