•  

  pokaż komentarz

  Bardzo wartościowy artykuł pełen prawdy.

  W mojej poprzedniej pracy mieliśmy taka Sabinkę. Mimoza. Wszyscy biegali ona spacerowała. Ja leciałem z 3 skrzynkami ona każda niosła pojedynczo. Katastrofa jeśli chodzi o pracę. Miała za to jedna "zaletę". Sprawiała wrażenie że robi. Gadała, siedziała po 4 nadgodziny dziennie (bo nie wyrabiała się z obowiązkami). Tuż przed moim odejściem dostała pochwalę od szefa. A w dziale aż się gotowało.

  Drugi przykład to pieprzone DOBRA ROBOTA. Kierując kilka razy ludźmi zauważyłem jak bardzo cieszą się gdy to słyszą. Wiem po sobie. Gdy jestem zniechęcony i krok od rzucenia wypowiedzeniem a słyszę od dyrektora NAPRAWDE DOBRA ROBOTA to motywuje na cały miesiąc.

  Ważna jest też lojalność. Kiedyś mój kierownik przywalił mi obcięciem premii za błąd który nie ja popełniłem. Stwierdził BO TAK. NAUCZYSZ SIE I BEDZIESZ UWAZAC. Kierując pozniej ludźmi jeden chłopaczek z mojego teamu popełnił blad, który zaprzepaścił tydzień badań. Wziąłem to na siebie. On był tuż po studiach. Po co miał się chłopak denerwować.

  Zaskakujące to może by ale z moich obserwacji wynika że mało kto zwalnia się dla kasy. Atmosfera, lojalność, dobre słowo, uczciwość. Dobrze to mieć w swojej firmie.

 •  

  pokaż komentarz

  10 powodów, przez które się zwalniamy
  I to uczucie, kiedy masz nadzieję przeczytać jakiś wartościowy tekst, a w "artykule" jest ZOBACZ GALERIĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież tu nic nie ma. To tylko przydługi wstęp, nic więcej, żadnego artykułu.