•  

  pokaż komentarz

  Nie wiem co bym zrobił lądując na ulicy, ale wiem czego bym nie zrobił - nie chlałbym. To najgorsze co można zrobić w takiej sytuacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xagog: tez tak bym pomyślał i moze to jest powodem ze sa tam gdzie sa, ale jakbym tak sam został i pare dni poglodowal, pospal byle gdzie i zjadł byle jak, to kto wie czy chlanie to nie jedyne co cie trzyma albo takie samobójstwo na raty?

 •  

  pokaż komentarz

  Filmik beznadziejny. Koleś zaczyna z grubej rury a kończy jakimiś czerstwymi gadkami, że przyjechał samochodem

  •  

   pokaż komentarz

   @daweed666: pitolisz 3 po 3, jezeli z całego filmu tylko to zwróciło twoja uwagę to gratuluje percepcji i empatii. A jako odtrutkę polecam przejechać sie na wysypisko, głęboko zaciągnąć sie fetorem i spojrzeć tym ludziom w oczy, ba podejść chociażby i zagadać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Panotigoc: szumny tytuł i nic więcej. Koleś pojechał na wysypisko śmieci zgrywać reportera i nic ciekawego nie nagrał. Wszystko to już było nuda i flaki z olejem. Chciał nagrać jakiś poruszający film a nagrał zwykłych ludzi którzy robią to co robią i mają wyj?%@ne na resztę. Moja uwagę w tym filmie zwróciło jedynie to jaką sobie miejscówkę zrobili że starej budy chyba z poloneza trucka