•  
  s...........a

  +82

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @stasiek_opona: ...mnie raz zawiesili za WSPOMNIENIE o żydach. Oni tacy są.....

  •  

   pokaż komentarz

   mnie raz zawiesili za WSPOMNIENIE o żydach

   @romani: Nie za wspomnienie o Żydach, a za nazywanie innych "bydłem żydowskim" - nie manipuluj, bo wspomnieć o Żydach a nazywać kogoś bydłem, to nie to samo.

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: A pisanie ,,polaki cebulaki" itp to jakoś panu moderatorowi nie przeszkadza.

  •  
   s...........a

   -10

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   p........y

   +2

   pokaż komentarz

   @Klosinski:
   Ale Murzyn do Murzyna może mówić "yo, nigga", a nawet "my nigga" i to nie jest rasizm. Więc gdyby dajmy jakiś Niemiec tak pisał o Polakach, to ban (i wpierdol) powinien być od razu ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: Za takie coś lecą komentarze a jak facet pisze do kobiety „ruchalbym cię mimo plaskodupia” to zgłoszenie komentarza jest odrzucane. Dziwne macie standardy.

  •  

   pokaż komentarz

   - Moderacja nie potrzebuje dowodów. Wystarczy jej własne przekonanie. Jest nieprofesjonalna i nieobiektywna.

   @stasiek_opona: Wcześniej mnie nie kąsali, dopiero jak zacząłem krytykować adopcję dzieci przez homoseksualistów. Jestem już na wykopie 4 lata z kawałkiem i złego słowa nie mogę powiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie za wspomnienie o Żydach, a za nazywanie innych "bydłem żydowskim" - nie manipuluj, bo wspomnieć o Żydach a nazywać kogoś bydłem, to nie to samo.

   @a__s: Tutaj też muszę być uczciwy. Ja pisalem o Żydach bardzo ostro, nie jako o narodzie, tylko tych złych Żydach - w każdym rarodzie są dobrzy i źli ludzie. Nie spotkały mnie z tego powodu żadne restrykcje. Dopiero jak poddałem krytycznej analizie praktykowanie adopcji dzieci przez homoseksualistów: https://www.wykop.pl/wpis/28600773/dzis-prawdziwych-zydow-juz-nie-ma-wspolczesny-czlo/

   źródło: Zrzut ekranu z 2018-07-13 190948.png

  •  

   pokaż komentarz

   Moderacja nie potrzebuje dowodów.

   @stasiek_opona: W tym wątku było 30 do 34 głosów na moją korzyść i zakopali. Zakopali i nie odkopali!( ͡° ͜ʖ ͡°)https://www.wykop.pl/link/4415337/tata-rozwodzi-sie-z-mama-i-wyprowadza-do-swojego-przyjaciela/

   źródło: Zrzut ekranu z 2018-07-13 192028.png

  •  
   5...........a

   +4

   pokaż komentarz

   @bioslawek: Po prostu w moderacji mamy doczynienia z komando politycznym, które wg polititycznego klucza gnoi za wszelkącene każego. Mi porafili przejrzeć posty na miesiąc wstecz by się tam do czegoś przyczepić, jak wrzuciłem coś co im się nie spodobało a nie mieli jak tego usunąć.

   Tak Ci będą wrzucali ostrzeżenia z dupy za nim, a potem stwierdzą, że z racji dużej iloci ostrzeżeń baniak. Natomiast koledzy z ich bolszewickiego kolektywu, sąbezkarni. Mogą ziać nienawiścią i nawoływać do mordów, manipulować znaleziskami i wklejać fake newsy do wali, włos im z głowy nei spadnie.

   Mogą klepać multikonta do usrania. Prrma nie będzie. skasują co najwyżej te najstarsze a zostawią najnowsze gdzie pozostanie z czystym kontem np vel anonimek123456

  •  

   pokaż komentarz

   Po prostu w moderacji mamy doczynienia z komando politycznym

   @50HerbatGreya: Na usługach lewicy. Pozory demokracji dyskusji zachowują, bo ludzie reklamy wykupują i nie mogą się przypałowo narażać( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Wcześniej mnie nie kąsali, dopiero jak zacząłem krytykować adopcję dzieci przez homoseksualistów.

   @bioslawek: Ale to nie moderacja się do Ciebie "doczepiła". Poruszasz kontrowersyjne tematy, dlatego jesteś częściej zgłaszany. Moderacja działa w oparciu o zgłoszenia użytkowników, w praktyce wygląda to tak, że mod siedzi sobie w takim panelu zgłoszeń i zajmuje się tylko tym, co zostanie zgłoszone przez Wykopowiczów.

  •  
   5...........a

   +10

   pokaż komentarz

   @a__s: wiecznie walenie głupa, że "społeczność", serio myślisz, że ktoś łyka te ściemy?

   to moderator jest sędzią a nie użytkownicy. To moderator odwala inbe. wiecie o tymi co gorsza to promujecie wg politycznego klucza
   Zajrzyj do powiązanych i się nie kompromituj

  •  

   pokaż komentarz

   Ale to nie moderacja się do Ciebie "doczepiła". Poruszasz kontrowersyjne tematy, dlatego jesteś częściej zgłaszany. Moderacja działa w oparciu o zgłoszenia użytkowników, w praktyce wygląda to tak, że mod siedzi sobie w takim panelu zgłoszeń i zajmuje się tylko tym, co zostanie zgłoszone przez Wykopowiczów.

   @a__s: Czy ja dobrze zrozumiałem istotę twojej argumentacji? Nie dostałem ostrzeżenia dlatego, że coś złego, niegodnego z etyką, regulaminem czy czymkolwiek niezdefiniowanym napisałem, tylko dlatego że było na mnie dużo zgłoszeń? Moderacja nie sprawdza zasadności zgłoszeń? Jak nie mają czasu, to niech obowiązki przekaża bardziej kompetentnym ludziom zawiast odwalać popelinę. Mam nadzieję, że treść twojej odpowiedzi jest spowodowana zmęczeniem i zaraz szybko się poprawisz, zanim cię tutaj na języki wezmą( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   to moderator jest sędzią a nie użytkownicy.

   @50HerbatGreya: Myślałem że dla moderatora jest to logicznie oczywiste... Teraz przynajmniej wiemy, że nie wolno na 'Wykopie' zakładać tematów uznanych tutaj za kontrowersyjne, bo można dostać kopa z 'wykopu'( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: Jeśli post/komentarz ma więcej zgłoszeń to jest "wyżej" w panelu moda? Czy wszystko jest chronologicznie?

  •  
   P.........j

   +4

   pokaż komentarz

   @a__s: Reagujcie tak samo na nazwanie Polaków 'polaczkami', wtedy będzie sprawiedliwie. Moderacji jechanie po własnym narodzie zupełnie nie przeszakadza, neuropa ma tutaj praktycznie wolną rękę.

  •  
   s...........a

   -2

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Czy ja dobrze zrozumiałem istotę twojej argumentacji?

   @bioslawek: Nie do końca. Chodziło mi jedynie o wyjaśnienie dlaczego wcześniej nie miałeś styczności (a w sumie bardziej Twoje treści) z moderacją, a teraz - po częstszym publikowaniu treści na temat homoseksualizmu - masz. Po prostu jesteś obecnie częściej zgłaszany, stąd to się bierze. Ale wracając do tematu znaleziska: sprawdzałam wpisy, które Ci usunięto. W mojej ocenie nie było podstaw do takiej decyzji moderatora, z tego co wiem, treści zostały już przywrócone, a zgłoszenia podesłane do poprawienia.

   Moderację należy poprawić, to wiemy wszyscy. W mojej ocenie należy dążyć do sytuacji, w której usuwane będą jedynie treści naruszające prawo, dobra osobiste, szerzące nienawiść i przemoc. Ale przedyskutujemy sobie temat z Wami w następnym tygodniu, tak by więcej osób mogło się wypowiedzieć co o tym myśli.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale wracając do tematu znaleziska: sprawdzałam wpisy, które Ci usunięto. W mojej ocenie nie było podstaw do takiej decyzji moderatora, z tego co wiem, treści zostały już przywrócone, a zgłoszenia podesłane do poprawienia.

   @a__s: I to jest dla mnie konkret. Innymi słowy mam rozumieć, że zwrócono mi honor, zrehabilitowano i naprawiono reputację? Nareszcie mogę bez stresu zrobić trening na siłowni
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Moderację należy poprawić, to wiemy wszyscy. W mojej ocenie należy dążyć do sytuacji, w której usuwane będą jedynie treści naruszające prawo, dobra osobiste, szerzące nienawiść i przemoc.

   @a__s: Ja też jestem podobnego zdania, tylko proponuję wszystko jasno sprecyzować, ponieważ ludzie są tylko ludźmi i początkowo rewolucyjne hasła z czasem stają się pustymi sloganami. Najlpepiej podać kilka przykładów tego, jakie treści będą usuwane czy za jakie będziecie karać.

   Ale przedyskutujemy sobie temat z Wami w następnym tygodniu, tak by więcej osób mogło się wypowiedzieć co o tym myśli.

   @a__s: Proponuję to zrobić w tym wątku skoro polemika już się zaczęła. Po co mnożyć byty ponad miarę? Ze swojej strony pomysł popieram - najważniejszy jest przepływ informacji między stronami, a nic tak nie leczy ran i nie łagodzi gniewu jak rzeczowa i otwarta polemika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli post/komentarz ma więcej zgłoszeń to jest "wyżej" w panelu moda? Czy wszystko jest chronologicznie?

   @jigsaw96: Ustawianie chronologicznie nie miałoby sensu. Bardzo dużo zgłoszeń to wynik... zemsty, kłótni, odmiennych poglądów, chęci dowalenia komuś. Niestety. Moderator przebijałby się przez listę takich zgłoszeń, a gdzieś na końcu kolejki mogłoby czekać zgłoszenie naprawdę ważne, np naruszenie prawa, naruszenie dóbr osobistych, zagrożenie życia. Dlatego listę budujemy na podstawie wagi zgłoszenia. Bierzemy pod uwagę liczbę osób zgłaszających, ich wiarygodność (budowana jest na podstawie wcześniejszych zgłoszeń), powody zgłoszeń, itd... Poniżej fragment z panelu: trzy różne zgłoszenia. Jedna treść może być zgłoszona z kilkoma powodami.

   źródło: Zgłoszenia.png

  •  
   P.........j

   0

   pokaż komentarz

   @a__s: A nie prościej byłoby do opcji zgłoszenia dodać checkbox 'czy zgłaszana treść łamie prawo' i takie zgłoszenia umieszczać na szczycie listy albo w osobnej, widocznej kategorii? Rzecz jasna jest ryzyko, że takie coś będzie nadużywane, ale kilka prewencyjnych banów by sprawę rozwiązało.
   Niski effort - wysoka efektywość.

  •  

   pokaż komentarz

   nie prościej byłoby do opcji zgłoszenia dodać checkbox 'czy zgłaszana treść łamie prawo

   @PelenSpokoj: Nie :-) Użytkownik nie ma obowiązku wiedzieć czy dana treść łamie prawo czy też nie. Powiem więcej! W wielu sytuacjach my sami nie wiemy czy doszło do złamania prawa czy nie. A patrząc na to z jakimi rzeczami czasem zgłasza się do nas prokuratura, mam wątpliwości czy oni wiedzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Jeśli ktoś zgłasza, to najczęściej przekonany jest o swojej racji. Dla osób, które nie są biegłe w prawie, większość ich zgłoszeń (w ich opinii) będzie naruszało prawo. Tak więc rozwiązanie to nie jest żadnym ułatwieniem :-)

  •  

   pokaż komentarz

   A pisanie ,,polaki cebulaki" itp to jakoś panu moderatorowi nie przeszkadza.

   @Klosinski: Chyba nie będziemy udawać, że "Polak cebulak" to ten sam poziom obelgi co "bydło żydowskie"?
   Żydzi do obozów w bydlęcych wagonach byli transportowani. Polak-cebulak to niby obelga jakiego kalibru? Cebula nagle obraźliwa jest?

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: Można poprosić o takie zestawienie dla mojej osoby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: bydło żydowskie = Żydzi którzy zachowują się jak bydło.
   Opisał ich zachowanie, a że byli akurat żydami, to to dodał. Jakby „Żydzi to bydło” to bym zrozumiał, że obraża.
   Tutaj po prostu skomentował zachowanie. No chyba, że jest drugie dno.
   Codziennie widzę stwierdzenia „Polak cebulak”, albo memy z typowym Polakiem - nosaczem, ale to jakoś nie jest dla was obraźliwe, mimo że obraża wszystkich Polaków, a nie konkretną grupę Polaków, którzy faktycznie się adekwatnie do obelgi zachowują.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale to nie moderacja się do Ciebie "doczepiła". Poruszasz kontrowersyjne tematy, dlatego jesteś częściej zgłaszany. Moderacja działa w oparciu o zgłoszenia użytkowników, w praktyce wygląda to tak, że mod siedzi sobie w takim panelu zgłoszeń i zajmuje się tylko tym, co zostanie zgłoszone przez Wykopowiczów.

   @a__s: i dziwnym trafem nieotagowane wpisy polityczne wiszą po 2 dni w gorących na mikroblogu

  •  

   pokaż komentarz

   Opisał ich zachowanie, a że byli akurat żydami, to to dodał.

   @VeleiN: Nie, ten komentarz nie opisywał zachowania Żydów. On użył jedynie takiego określenia. Możemy bronić takiego zachowania i twierdzić, że jest ok, ale ktoś kiedyś użyje identycznego określenie pod Twoim adresem i wtedy też będziemy musieli uznać, że nic się nie stało. Pytanie czy się na to godzisz? :-)

  •  

   pokaż komentarz

   "Gdzie ja szerzyłem mowę nienawiści?

   @stasiek_opona:

   źródło: sztonoga.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Moderację należy poprawić, to wiemy wszyscy.

   @a__s: Nie wszyscy. Ja uważam, że moderacja działa bardzo dobrze. Pomyłki będą się zdarzać zawsze, ale obecnie widać, że wszyscy starają się zapanować nad poziomem prezentowanych treści i ich formy.

   dobra osobiste, szerzące nienawiść i przemoc

   @a__s: Czyli takie, które i obecnie są z portalu usuwane. Nie widzę tutaj większej potrzeby zmian, ew. większej staranności w wyłapywaniu takich treści. Bo my, użytkownicy, też się nie rozdwoimy. Chcielibyśmy coś też popisać, a nie tylko organizować się w grupy straży pilnującej porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   A ty kolego @bioslawek nie dziw się, że za manipulacje i skrajnie agresywny język używany w twoich kłamliwych manipulacjach będziesz zbierał warny, aż do dnia kiedy zwyczajnie dostaniesz bana.

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: i nic z tego nie wynika, bo uważajnastępny przypadek następny przypadek następny przypadek następny przypadek następny przypadek
   MOŻE zakończyć się banem

   źródło: cccc.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: o a tu masz jeden z tych skasowanych komentarzy

   źródło: zzzz.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: Takiego contentu chcecie na wykopie? Pseudonauka, mowa nienawiści i kłamstwa? A i z tego co widzę to jego komentarze nie zostały przywrócone - i dobrze. User ten ma jakąś obsesję patrząc na wiadomości, które mi wysyła.

   źródło: embed.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Ten gość ma jakiś problem. Na pewno większy niż środowiska które tak chętnie atakuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @a__s: no to Karakorum też sformułowanie Polaki cebulaki.

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Duderino Bo to określenie zostało stworzone jako obraźliwe. Na Żydów niekoniecznie trzeba powiedzieć ,,bydło" a wystarczy ,,żydowska menda" albo ,,żydowski oszust" co akurat jest prawdą o tej nacji lub podobne aby oszołomy robiły z tego antysemityzm.

  •  
   n.....n

   -1

   pokaż komentarz

   @pies_harry: murzyn może i do białego tak powiedzieć i jest wszystko ok, ale biały jak użyje "nigga" w ogóle, to zaczyna się hurr durr

  •  

   pokaż komentarz

   @bioslawek: oho, wyczuwam w tobie kryptogeja. Nie bój się prawdy.

  •  

   pokaż komentarz

   @romani: Mnie za nazwanie rafalali cwelem i zbokiem ktorym jest .I co ? Moderatorzy zaznaczyli "Koniec smieszkowania" ? Ban za prawde .

  •  

   pokaż komentarz

   ...mnie raz zawiesili za WSPOMNIENIE o żydach. Oni tacy są.....

   @romani: Następnym razem nie pisz o "żydach" bo to brzmi protekcjonalnie (słowo "żyd" ma negatywny wydźwięk i generalnie źle się kojarzy) i jest podstawą do wszelkich zaczepek, tylko napisz "górale ze wzgórz Golan" :D Takie mamy czasy ... poprawności politycznej (na wykopie też) :D

  •  

   pokaż komentarz

   Jestem już na wykopie 4 lata z kawałkiem
   W tym wątku było 30 do 34 głosów na moją korzyść i zakopali. Zakopali i nie odkopali!( ͡° ͜ʖ ͡°)


   @bioslawek: OMG, ponad 4 LATA i dalej nie wie jak serwis działa (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli post/komentarz ma więcej zgłoszeń to jest "wyżej" w panelu moda? Czy wszystko jest chronologicznie?

   @jigsaw96: Ustawianie chronologicznie nie miałoby sensu. Bardzo dużo zgłoszeń to wynik... zemsty, kłótni, odmiennych poglądów, chęci dowalenia komuś. Niestety. Moderator przebijałby się przez listę takich zgłoszeń, a gdzieś na końcu kolejki mogłoby czekać zgłoszenie naprawdę ważne, np naruszenie prawa, naruszenie dóbr osobistych, zagrożenie życia. Dlatego listę budujemy na podstawie wagi zgłoszenia. Bierzemy pod uwagę liczbę osób zgłaszających, ich wiarygodność (budowana jest na podstawie wcześniejszych zgłoszeń), powody zgłoszeń, itd... Poniżej fragment z panelu: trzy różne zgłoszenia. Jedna treść może być zgłoszona z kilkoma powodami.

   @a__s: Moderacja na 'Wykopie' nie sprawdza zasadności zgłoszeń, tylko ustawili sobie algorytm, który statystycznie ocenia czy ktoś jest winny czy nie. Statystykami wszystko można obalić i wszystko udowodnić. Np. przeprowadzić korelację między ilością narodzonych dzieci i ilością bocianów gniazdujących w okolicy i na tej postawie zaproponować tezę, że to bociany przynoszą dzieci. Dobrze, że Sądy tak nie działają( ͡° ͜ʖ ͡°) Moderatorzy na wykopie się nie wyrabiają, jest ich zbyt mało. Niech robią nabór, szukaja wolontariuszy( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: 1 (26).jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Ja dostałem ostrzeżenie, bo nie podobało mi się strzelanie do cywilów przez izraelskie wojsko(!).

 •  

  pokaż komentarz

  @bioslawek wykop z wpisem na mirko z placzem hurr durr dostalem ostrzezenie.
  To juz jest wyzszy poziom sp#!!?$#enia.

 •  

  pokaż komentarz

  Zaraz zaraz, biosławek? Przecież Ty sam usuwałeś i cenzurowałeś komentarze pod swoimi wpisami. Nadal pewnie jestem u Ciebie na czarno. Dobrze Ci tak, lol

 •  
  h........h

  +3

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora