•  

   pokaż komentarz

   @xandra: dużo w tym prawdy, ale w drugą stronę też najbardziej tolerancyjne osoby są pierwsze do ograniczania swobód i zamykania ust osób myślących inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Atreyu: W dzisiejszych czasach aż zanadto dobrze widać że cenzorzy są zarówno prawej jak i lewej stronie

  •  

   pokaż komentarz

   @Atreyu: skad ta smiala teza? Bo jak ktos krzyczy, ze bedziemy nap#?$#%!ac twoja matke, bo jest np. czarna, a Ty sie sprzeciwiasz takiej mowie nienawiesci to rozumiem, ze jestes ten pierwszy, nietolerancyjny? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @pepinoogorino: z obserwacji - osoby o skrajnie lewicowych poglądach nie tolerują osób o poglądach innych niż one same - tak jak i po drugiej stronie, tylko że mają hasła na ustach o wolności (poglądów, wyznania) czy równości.. Pamiętam choćby kwik podczas procesji bożego ciała - że blokowanie ulic, zabobony i jednoczesną radość np. podczas parad równości.

   Osoby tolerancyjne (przynajmniej w mojej opinii) powinny tolerować wszystkich - katolików, prawaków, osoby nietolerancyjne - a nie tylko "swoich". Nie mówię tu o tolerowaniu przemocy tylko przekonań, poglądów czy wiary.

   Im większa "tolerancja" tym też zwykle większa wrogość do osób o poglądach konserwatywnych. Tag #bekazkatoli czy #bekazprawakow z setkami obserwujących jest pełen osób które uważają się za tolerancyjne!

   Przecież to prawda co napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ksiądz też jest człowiekiem i pod wpływem emocji, zwłaszcza podczas wywiadu, w których z pewnością nie bierze udziału codziennie, może powiedzieć za dużo. Intencje miał dobre, ponieważ chrześcijanie muszą odważnie głosić prawdę, która zapisana jest w Piśmie Świętym:

   Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! Kpł, 18,22

   Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. Kpł 20,13

   Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą 1 Kor 6,9 (1 List do Koryntian)

   Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawidłowo stosuje, rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców, dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących ze sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką 1Tm, 1, 8-10

  •  

   pokaż komentarz

   z obserwacji - osoby o skrajnie lewicowych poglądach nie tolerują osób o poglądach innych niż one same - tak jak i po drugiej stronie, tylko że mają hasła na ustach o wolności (poglądów, wyznania) czy równości..

   @Atreyu: Dziwne. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja widziałem coś dokładnie innego... prawiczki gadają o wolności, blablabla, "państwo łapy precz"... a właśnie sami pierwsi do ograniczania wolności poglądów, wyznania, do wpieprzania się w związki międzyludzkie etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Atreyu: bo skrajność, fanatyzm, radykalizm są zawsze patologiczne bez względu kogo one dotyczą i jakiej Religi, jestem wierzący, praktykujący i widzę dużo takich sytuacji gdzie indoktrynuje się ludzi w wierze katolickiej i to patologia jak wypowiedź tego "księdza", tak samo środowisko lewicowe, to w mojej ocenie ludzie z zaburzeniami psychicznymi i powinni ich leczyć, a co do homoseksualistów, to są geje i pedały, gejów znam i mi nie przesadzają, a pedały chodzą na takie parady równości w jakiś lateksach itp. i ich tez powinno się leczyć na głowę.

  •  
   atero

   +2

   pokaż komentarz

   @xandra: Po pierwsze Ks. Trytek NIE JEST KATOLIKIEM, tylko należy do Bractwa Piusa X, które jest suspendowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @QuisUtDeus: idz fanatyku sie leczyc i usun konto. Nie roznisz sie niczym od fanatyka islamskiego...

  •  

   pokaż komentarz

   prawiczki gadają o wolności, blablabla, "państwo łapy precz"... a właśnie sami pierwsi do ograniczania wolności poglądów, wyznania, do wpieprzania się w związki międzyludzkie etc.

   @znmd: o stary - NIC nie zrozumiałeś dlatego nie rozumiesz. Przede wszystkim wolność gospodarcza - a nie że ktoś drze ryja i żąda państwowych pieniedzy ( czyli twoich ) to przychodzi jakis lewak z pisu i je daje. I nie ma wolności dla wrogow wolnosci - bo nie pojmujesz ze w tym momencie stajesz sie niewolnikiem kogos kto wysysa twoja kase. Poza tym jesli uwazasz pis jako prawice ... no coz ... nie znasz podstawowych definicji i pojec stąd twoje niezrozumienie

  •  

   pokaż komentarz

   @QuisUtDeus: A wiesz o tym, że to są słowa żydów, spisane jako nauki dla żydów ponad 2000 lat temu? Co nas w XXI wieku obchodzą prawa brodatych dziadków żyjących na pustyni 2000 lat temu?

  •  

   pokaż komentarz

   @Atreyu: osoby tolerancyjne powinny tolerować osoby nietolerancyjne - tu raczej się nie zgodzę

  •  

   pokaż komentarz

   Przede wszystkim wolność gospodarcza

   @naydah: Rodzina to podstawowa komórka ekonomiczna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc w ramach wolności gospodarczej powinienem mieć prawo założyć ją sobie z kim chcę: kobietą, mężczyzną, kozą, drzwiami od stodoły, etc... przyp@!$#@$anie się do tego, że chcę to zrobić, to zwykłe lewactwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: stary mieszasz wszystko - albo udaesz idiotę albo naprawdę nim jesteś - w ramach wolności gospodarczej państwo przede wszystkim nie powinno Cie j##@ć najniższą kwotą wolną od podatku dochodowego w Europie i ogólnie masakrycznymi podatkami w stosunku do zarobków. To nie ma NIC wspólnego z tym komu wsadzasz fiuta i wolnością obyczajową. Co natomiast lewactwo próbuje na siłę zainputować to wbijanie do głów ludziom że to normalne poprzez szerzenie homopropagandy

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: aha... państwo może cię j$#%ć za to, komu wsadzasz fiuta, ale nie ma prawa za to, ile zarabiasz. Nie no, zajebista "wolność" w rozumieniu prawiczków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: w jaki sposób panstwo cie j!!$! za to komu wsadzasz fiuta ??? Są jakieś pogromy gejów ??? O czym Ty p@$#$$!isz chłopie ? I dalej nie rozumiem twojego toku myślenia dlaczego mamy mieć najniższą kwotę wolną od podatku dochodowego i ludzie wybierają kraje w których ta kwota jest o dziwo 10-20 razy wyższa. Nie wiem czy masz dzieci ale ja sobie nie życzę by np jakiś dewiant robił mojemu dziecku wykłady ze swoich zboczeń w przedszkolach

  •  

   pokaż komentarz

   w jaki sposób panstwo cie j??$! za to komu wsadzasz fiuta ??? Są jakieś pogromy gejów ???

   @naydah: mnie akurat nie jebie, bo nie jestem homo. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam tylko bekę z hipokrytów.

   Nie wiem czy masz dzieci ale ja sobie nie życzę by np jakiś dewiant robił mojemu dziecku wykłady ze swoich zboczeń w przedszkolach

   @naydah: też nie chcę, żeby dewiant robił mojemu dziecku wykład ze swoich zboczeń, dlatego zamierzam wypisać je z katechezy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważam jednak za dziwne, że dewiantom w czarnych sukienkach pozwala się na sianie swoich zboczeń (i to za publiczne pieniądze!!! to dopiero lewactwo!!!! (✌ ゚ ∀ ゚)☞), a dewiantom w kolorowych sukienkach - nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Albo wszyscy dewianci, albo żaden. Wybieranie "swoich" dewiantów, którym płacimy kasę za deprawowanie dzieci, to właśnie lewactwo. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: powiedzenie ze kazdy ksiądz to dewiant to tak samo jak byś powiedział że każdy murarz nauczyciel wfu księgowy itd - uogólniają tylko idioci. I prawdziwa prawica - nie jakiś lewacki PIS udający prawicę jest za tym aby to rodzic decydował o tym czego ma się uczyć jego dziecko w szkole do ktorej to rodzic ma prawo go posłać. Twoje niezrozumienie wynika po prostu z braku podsatwowej wiedzy i wyprania łba propagandą że rządzi prawica .... dlatego albo wrócisz do podstawowych definicji i przyzynsz się że uwierzyłeś w kłamstwa albo trwaj dalej w swojej ignorancji

   natomiast KAZDY transwestyta to zboczeniec z definicji - zbacza od normy

  •  

   pokaż komentarz

   powiedzenie ze kazdy ksiądz to dewiant to tak samo jak byś powiedział że każdy murarz nauczyciel wfu księgowy itd - uogólniają tylko idioci.

   @naydah: dobrze, że się przyznałeś do swojego idiotyzmu po uogólnieniu na temat homoseksualistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

   I prawdziwa prawica - nie jakiś lewacki PIS udający prawicę

   @naydah: lekarze już dawno opisali przypadek twojego myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   https://en.wikipedia.org/wiki/No_true_Scotsman

   Poczytaj

   prawdziwa prawica - nie jakiś lewacki PIS udający prawicę jest za tym aby to rodzic decydował o tym czego ma się uczyć jego dziecko w szkole do ktorej to rodzic ma prawo go posłać

   @naydah: dziwne, jak było info o rodzicach, którzy chcą wychować dziecko w duchu genderyzmu i pozwolić mu samemu wybrać płeć, to prawiczki się rzuciły, że jak to tak, skandal, odebrać im prawa rodzicelskie ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

   Twoje niezrozumienie wynika po prostu z braku podsatwowej wiedzy i wyprania łba propagandą że rządzi prawica

   @naydah: albo z tego, że prawiczki to hipokryci i sami nie rozumieją haseł, którymi wycierają sobie gębę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   natomiast KAZDY transwestyta to zboczeniec z definicji - zbacza od normy

   @naydah: księża też zbaczają od normy. (✌ ゚ ∀ ゚)☞ choćby przez fakt swojego bezżeństwa... chyba, że bezżeństwo jest normą w społeczeństwie? ( ͡º ͜ʖ͡º) pomijam już fakt, że religia sama w sobie jest wynaturzeniem, wybrykiem natury... (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   dobrze, że się przyznałeś do swojego idiotyzmu po uogólnieniu na temat homoseksualistów

   @znmd: bo KAZDY homoseksualista to zboczeniec z definicji - zbacza od normy a normą są stosunki płciowe zapewniające przedłuzenie gatunku - czy ci sie to podoba czy nie - gdyby twoj ojciec spuscil sie w dupie jakiegos faceta nie byl by twoim ojcem a ciebie by nie bylo - czego tu nie rozumiesz ????. Natomiast nie kazdy ksiadz to pedofil czy gej - tak samo jak nie kazdy murarz piekarz ksiegowy. Dalej nie rozumiesz ???. Trudno

   lekarze już dawno opisali przypadek twojego myślenia

   @znmd: twojego myslenia - myslisz ze pis to prawica bo gadają o kosciele, pobożni socjaliści wycierający sobie gębe wiarą a okradający kieszenie swoich wyborców i idziesz w zaparte - ok

   dziwne, jak było info o rodzicach, którzy chcą wychować dziecko w duchu genderyzmu i pozwolić mu samemu wybrać płeć, to prawiczki się rzuciły, że jak to tak, skandal, odebrać im prawa rodzicelskie

   @znmd: jakie prawiczki ? znow wrzucasz wszystkich do jednego wora ??? nie znam sprawy

   księża też zbaczają od normy.

   @znmd: TEŻ - a ty dalej wrzucasz WSZYSTKICH do jednego wora. Wiec swoim tokiem myslenia jak juz bedziesz mial dziecko nie puszczaj go nigdy samemu np na ulice bo wśród np taksowkarzy i ogólnie przechodniów TEŻ zdarzają się pedofile ( czyli wg twojego toku rozumawania WSZYSCY )

  •  

   pokaż komentarz

   bo KAZDY homoseksualista to zboczeniec z definicji - zbacza od normy a normą są stosunki płciowe zapewniające przedłuzenie gatunku

   @naydah: ...których, z definicji, nie praktykują księża katoliccy. (celibat, zakaz ruchania) Więc są zbaczającymi od normy. Zboczeńcami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   myslisz ze pis to prawica bo gadają o kosciele, pobożni socjaliści wycierający sobie gębe wiarą a okradający kieszenie swoich wyborców i idziesz w zaparte

   @naydah: nigdzie tak nie napisałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz przywidzenia, ale to chyba normalne na prawicy. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Piszę o tym, że prawaki to hipokryci, którzy wycierają sobie gębę wolnością, a tak naprawdę wcale im o nią nie chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   jakie prawiczki ? znow wrzucasz wszystkich do jednego wora ??? nie znam sprawy

   @naydah: czyli wychowywanie dzieci w duchu genderyzmu jest twoim zdaniem ok, jeżeli tego życzą sobie rodzice? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Bo skoro tak się oburzasz na "wrzucanie do jednego wora", to rozumiem że ty - jako prawicowiec - jesteś poza tym worem? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

   Wiec swoim tokiem myslenia jak juz bedziesz mial dziecko nie puszczaj go nigdy samemu np na ulice bo wśród np taksowkarzy i ogólnie przechodniów TEŻ zdarzają się pedofile

   @naydah: wśród taksówkarzy zdarzają się pedofile. Natomiast bycie księdzem (bezżeństwo - postawa aseksualna) to zboczenie samo w sobie, tak samo jak homoseksualizm. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama religia jest wynaturzeniem (nie występuje nigdzie w naturze, tylko u ludzi), ale to już pomijam.

   Lewica z EU nawet określa jaka jest prawidłowa krzywizna bananów a także debatuje nad tym czy ślimak jest rybą.

   @AdolfHitlerBylLewakiem: Prawica określa, kto ma prawo się z kim p%!%$%?ić i próbuje przepchnąć w UE prokorporacyjne regulacje o cenzurze internetu, także tego... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż pewnie znów mi zaraz wyskoczysz z argumentem, że to nie jest prawdziwa prawica. XD Tylko wtedy czy prawicą są lewaki, które głosowały za odrzuceniem tych przepisów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Aj, prawiczki, prawiczki, zapętlacie się.

  •  

   pokaż komentarz

   kapitaliści nie są za kapitalizmem (czyli równością małych jak i dużych firm) lecz za specjalnymi prawami dla wielkich koncernów.

   @AdolfHitlerBylLewakiem: XD

   lewica jest ustawiona z dużymi korporacjami.

   @AdolfHitlerBylLewakiem: XDDD

   Klasycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kapitalizm, prawica, wolny rynek - nie działa? Nazwijmy ich lewakami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Swoją drogą znamienne, że autorem pojęcia lewak jest nie kto inny jak sam Lenin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Powtarzam raz jeszcze, żaden kapitalista (w sensie posiadacz wielkiego kapitału a nie zwolennik kapitalizmu) i żadna korporacja nie jest za kapitalizm (gdzie jednoosobowa firma ma takie same przywileje jak międzynarodowa korporacja)

   @AdolfHitlerBylLewakiem: Postulujesz, żeby każdy miał równe prawa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież to lewactwo pełną gębą, lewacki lewaku.

   Ludzie nie rodzą się i nie są równi, więc prowadzone przez nich firmy tym bardziej nie mogą być równe. Zaprzeczanie temu faktowi to zwykłe lewackie p#!??%!enie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   To jest istota kapitalizmu. Każda firma takie same prawa i przywileje bez względu na rozmiar.

   @AdolfHitlerBylLewakiem: ale tylko firma? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A prawa ludzi to już zależą od płci, wyznania i tego, kogo lubi ruchać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiem czy masz dzieci ale ja sobie nie życzę by np jakiś dewiant robił mojemu dziecku wykłady ze swoich zboczeń w przedszkolach

   @naydah: Brawo!

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Co natomiast lewactwo próbuje na siłę zainputować to wbijanie do głów ludziom że to normalne poprzez szerzenie homopropagandy

   @naydah: AMEN!

  •  

   pokaż komentarz

   bo KAZDY homoseksualista to zboczeniec z definicji - zbacza od normy a normą są stosunki płciowe zapewniające przedłuzenie gatunku - czy ci sie to podoba czy nie - gdyby twoj ojciec spuscil sie w dupie jakiegos faceta nie byl by twoim ojcem a ciebie by nie bylo - czego tu nie rozumiesz ????.

   @naydah: Napisałbym to mniej wulgarnym językiem, ale taka jest biologiczna prawda. Dodam tylko, że seks u ludzi nie służy jedynie do przedłużania gatunku w sensie stricto. Zacieśnia się w ten sposób relacje między kobietą i mężczyzną, co sprzyja zdrowemu wychowaniu dzieci i przekazywaniu im wlaściwych wzorców, które zgodnie z naturalnym prawe służą przekazywaniu genów. TUTAJ napisałem o tym więcej: https://bioslawek.wordpress.com/2014/04/23/o-pewnych-niesamowitych-wlasciwosciach-czlowieka-jako-gatunku/

  •  

   pokaż komentarz

   których, z definicji, nie praktykują księża katoliccy. (celibat, zakaz ruchania) Więc są zbaczającymi od normy. Zboczeńcami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @znmd: Chociaż celibat nie jest nakazany w Biblii, to powstrzymywanie się przed współżyciem płciowym nie jest tym samym, co obcowanie niezgodne z naturą. Popełnianie błędów logicznych ze złej analogii to u was choroba. Wyobraź sobie mężczyznę w więzieniu lub w kilkumiesięcznej delegacji obaj są skazani na celibat jeżeli chcą być wierni żonom. Ich też nazwiesz dewiantami?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd niech zgadnę sprzeciw aborcji i invitro to to wpieprzanie się? Po drugiej stronie masz patologię podatkową, cenzurę językową, brak poszanowania własności prywatnej, ale jak się sucha głównego ścieku to takie poglądy.

  •  

   pokaż komentarz

   których, z definicji, nie praktykują księża katoliccy. (celibat, zakaz ruchania) Więc są zbaczającymi od normy. Zboczeńcami

   @znmd: ksiądz to też człowiek - tak samo jak ty masz zakaz łamania prawa np przechodzenia na czerwonym swietle nie picia alkoholu i setek drobnych nakazow łamanych codziennie tak samo oni chodzą do prostytutek, mają dzieci i rżną kobiety - ale to kwestia ich sumienia. Dalej nie udowodniłeś ze KAZDY ksiadz to pedofil

   Piszę o tym, że prawaki to hipokryci, którzy wycierają sobie gębę wolnością, a tak naprawdę wcale im o nią nie chodzi.

   @znmd: dalej nie rozumiesz, że mieszasz wolność gospodarczą z wolnością obyczajową. Nic na to nie poradzę. Retoryka ktora przyjmujesz wskazuje na krytyke wyznawcow pisu a pis zadna prawica nie jest. O jaką wolność ci chlopie chodzi - gdzie czujesz ta niesamowita opresje obyczajowa i przesladowania ???? Bo mnie bardziej wk!%#ia najnizsza kwota wolna od podatku dochodowego, rosnace podatki, socjalizm uderzanie mojej kieszeni codziennie. Wytlumacz co jest dla ciebie tym przegieciem

   Prawica określa, kto ma prawo się z kim pierdolić

   @znmd: no przepraszam ale to lewica proboje zalegalizowac pedofilie i jakieś inne zboczenia - ktoś musi mowic STOP

   https://www.pch24.pl/niemieccy-zieloni-chcieli-legalizacji-pedofilii--pragnienie-legalizacji-wlasnych-zboczen-,16960,i.html
   http://www.polskatimes.pl/artykul/3515791,holandia-klub-pedofilow-idzie-do-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka-domaga-sie-legalizacji,id,t.html

   Chociaż pewnie znów mi zaraz wyskoczysz z argumentem, że to nie jest prawdziwa prawica

   @znmd: bo tak jest no czego nie rozumiesz ???? - jeśli bede okradal ci dom w mundurze lub z flaga policji to jestem policjantem ????

   > Tylko wtedy czy prawicą są lewaki, które głosowały za odrzuceniem tych przepisów?

   @znmd: to znaczy kto bo caly czas mowisz ogólnikami

   Aj, prawiczki, prawiczki, zapętlacie się.

   @znmd: nie - Ty po prostu mieszasz wszystko i walisz ogólnikami z dupy

  •  

   pokaż komentarz

   dalej nie rozumiesz, że mieszasz wolność gospodarczą z wolnością obyczajową.

   @naydah: wolność to wolność. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówiąc że wolność "gospodarcza" jest spoko, a "obyczajowa" jest zła - raz, że przeczysz wolności, dwa, że jesteś taki sam, jak debile, którzy twierdzą, że ślimak to ryba, tylko że "lądowa". XDDD Jesteś lewakiem. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

   Napisałbym to mniej wulgarnym językiem, ale taka jest biologiczna prawda.

   @bioslawek: to jeszcze uzasadnij biologicznie istnienie religii, bo jak ci się nie uda, to... wychodzi na to, że sama w sobie jest takim samym zboczeniem jak równie nienaturalny homoseksualizm. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   niech zgadnę sprzeciw aborcji i invitro to to wpieprzanie się?

   @MKS73bioly: niekoniecznie. Ale przeciw stworzeniu podstawowej jednostki ekonomicznej z koniem lub drzwiami od stodoły już tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nic na to nie poradzę. Retoryka ktora przyjmujesz wskazuje na krytyke wyznawcow pisu a pis zadna prawica nie jest

   @naydah: nie, nie wskazuje. Tylko ci się tak wydaje, bo jesteś hipokrytą naciągającym rzeczywistość do swoich wyobrażeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   no przepraszam ale to lewica proboje zalegalizowac pedofilie i jakieś inne zboczenia - ktoś musi mowic STOP

   @naydah: co ci do tego, kto ma jakie zboczenia, lewaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pedofilia oczywiście powinna być nielegalna, bo dzieci nie powinny mieć zdolności do decydowania o sobie (wiadomo, pełnię praw ekonomicznych i innych nabierają dopiero w okolicach 18 r.ż.). Ale jak baba chce założyć sobie rodzinę z inną babą (przypominam, że rodzina w ujęciu gospodarczym to przede wszystkim podstawowa wspólnota ekonomiczna) to wp!%$$#$anie się do tego jest zwykłym lewactwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   bo tak jest no czego nie rozumiesz ???? - jeśli bede okradal ci dom w mundurze lub z flaga policji to jestem policjantem ????

   @naydah: więc ty też nie jesteś prawicą, lewaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   powstrzymywanie się przed współżyciem płciowym nie jest tym samym, co obcowanie niezgodne z naturą

   @bioslawek: powstrzymywanie się przed współżyciem płciowym jest niezgodne z naturą, handluj z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Wyobraź sobie mężczyznę w więzieniu lub w kilkumiesięcznej delegacji obaj są skazani na celibat jeżeli chcą być wierni żonom. Ich też nazwiesz dewiantami?( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @bioslawek: mężczyzna w więzieniu, gdzie nie ma kobiet, jest pod przymusem, więc nie mówimy tu o jego wyborze podyktowanym dewiacjami. Ale, jak to ktoś "mądry" kiedyś powiedział, popełnianie błędów logicznych ze złej analogii to u was choroba, hipokryto. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   ksiądz to też człowiek - tak samo jak ty masz zakaz łamania prawa np przechodzenia na czerwonym swietle nie picia alkoholu i setek drobnych nakazow łamanych codziennie tak samo oni chodzą do prostytutek, mają dzieci i rżną kobiety - ale to kwestia ich sumienia.

   @naydah: A jak homoseksualista rucha od czasu do czasu kobiety, bo jest np. bi, albo lubi sobie czasem urozmaicić życie, to też jest w porządku czy dalej jest nienaturalnym dewiantem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Dalej nie udowodniłeś ze KAZDY ksiadz to pedofil

   @naydah: ależ ja nie mam potrzeby udowadniania, że każdy ksiądz to pedofil. Wystarczy, że są zboczeńcami z powodu patologicznego powstrzymywania się od seksu, czyli robienia rzeczy niezgodnych z naturą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   a "obyczajowa" jest zła - raz, że przeczysz wolności, dwa, że jesteś taki sam, jak debile, którzy twierdzą, że ślimak to ryba, tylko że "lądowa". XDDD Jesteś lewakiem.

   @znmd: wciskanie mi na chama iż mam akceptować usilną nachalną homopropagandę i mówienie że jak tego nie toleruje jestem lewakiem tylko potwierdza że nie masz pojęcia o czym mówisz. Wal się z kim chcesz ale po co sie z tym obnosisz ?

   nie, nie wskazuje. Tylko ci się tak wydaje, bo jesteś hipokrytą naciągającym rzeczywistość do swoich wyobrażeń

   @znmd: wskazuje - bo dalej nie wskazałeś kim sa ci jacys prawicowcy o ktorych non stop ogolnikowo gadasz a brzmi to jak bys krytykowal ,,prawicowosc" pisu - nie podales dalej ZADNYCH konkretow wiec nie dziw sie ze ktos robi to za ciebie i moze sie mylic.

   co ci do tego, kto ma jakie zboczenia, lewaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @znmd: jesli ktos chce zalegalizowac np pedofilie lub wciskac homopropagande do szkol i przedszkoli to ktorych MUSZE poslac swoje dziecko to jako ojciec mam cos do tego idioto ... (╯︵╰,).

   Pedofilia oczywiście powinna być nielegalna,

   @znmd: tak ????? no popatrz .... a sekunde wczesniej mowisz co komu do tego ....

   Ale jak baba chce założyć sobie rodzinę z inną babą (przypominam, że rodzina w ujęciu gospodarczym to przede wszystkim podstawowa wspólnota ekonomiczna) to wp!#@@!!anie się do tego jest zwykłym lewactwem.

   @znmd: ale ktos im broni isc do pracy zarabiac na chleb ???? O czym ty gadasz ??? Znow mieszasz. Wychowanie dzieci przez osoby homoseksualne JEST zboczeniem i zaburzeniem naturanych procesow i tyle. Oczywiscie wsrod osob heteroseksualnych zdarzaja sie patologie ale nie da sie zbudowac raju gdzie wszyscy beda szczesliwi. Natomiast adopcja dzieci przez pederastów powinna być zakazana - zwolennicy tego rodzaju ,,macierzynstwa" nie mają ŻADNYCH logicznych argumentów. Ty postulujesz powrót do totalnego upadku wszelkich zasad i wszelkiej moralnosci co nie ma nic wspolnego z pojęciem wolnosci

   https://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,20877,wasze-dzieci-cierpia-list-otwarty-homoseksualnej-aktywistki.html

   https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/238804-jako-mala-dziewczynka-kazdego-dnia-pragnelam-taty-przyznaje-kobieta-wychowana-przez-lesbijki

   http://natemat.pl/101229,jacek-zalek-lesbijki-wychowujace-dziecko-to-taka-sama-patologia-jak-rodzic-alkoholik

   https://www.pch24.pl/mezczyzna-wychowany-przez-lesbijki--to-gwalt-przeciw-mojej-naturze,11610,i.html

   to powiedz tym ludziom po tym co przezyli juz jako dorosłym że p!$##?$ą głupoty

  •  

   pokaż komentarz

   Wal się z kim chcesz ale po co sie z tym obnosisz ?

   @naydah: bo na tym polega wolność, że każdy ma prawo się obnosić z czym chce, lewaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ Chociaż mnie też wkurzają kolesie w sukienkach przewodniczący paradom

   pokaż spoiler organizowanym w Boże Ciało, obnoszący się ze swoim celibatem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


   jesli ktos chce zalegalizowac np pedofilie lub wciskac homopropagande do szkol i przedszkoli to ktorych MUSZE poslac swoje dziecko to jako ojciec mam cos do tego idioto ... (╯︵╰,).

   @naydah: patrz, a mi się nie podoba nacjopropaganda albo zboczeni goście w sukienkach prowadzący katechezę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   tak ????? no popatrz .... a sekunde wczesniej mowisz co komu do tego ....

   @naydah: bzdura, kłamczuszku. Nic nie pisałem o dzieciach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Znow mieszasz. Wychowanie dzieci przez osoby homoseksualne JEST zboczeniem i zaburzeniem naturanych procesow i tyle

   @naydah: niewychowywanie dzieci też jest zboczeniem i zaburzeniem naturalnych procesów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego, jak wspomniałem, nie chcę widzieć zboczeńców w czarnych sukienkach na ulicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Natomiast adopcja dzieci przez pederastów powinna być zakazana - zwolennicy tego rodzaju ,,macierzynstwa" nie mają ŻADNYCH logicznych argumentów.

   @naydah: dziecko jest własnością rodziców, więc jak rodzic chce, to sobie może je wychowywać jak mu się podoba, nawet w gejowskiej albo lesbijskiej rodzinie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Oczywiście, wy, lewacy, uważacie, że państwo ma zabierać dzieci rodzicom i nie pozwalać im wychowywać tak, jak oni sobie tego życzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Wyrywaj stąd, lewaku. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  •  

   pokaż komentarz

   bo na tym polega wolność, że każdy ma prawo się obnosić z czym chce, lewaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ Chociaż mnie też wkurzają kolesie w sukienkach przewodniczący paradom

   @znmd: no nie .... rownie dobrze wg twojej definicji moge pod twoimi oknami srac i ch#@ ci do tego

  •  

   pokaż komentarz

   bzdura, kłamczuszku. Nic nie pisałem o dzieciach.

   @znmd: nie no... wolnosc to wolnosc nie ????

  •  

   pokaż komentarz

   patrz, a mi się nie podoba nacjopropaganda albo zboczeni goście w sukienkach prowadzący katechezę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @znmd: nie masz dzieci to po ch%@ sie wypowiadasz jak paranoik ? Jak w koncu jakas idiotka ulegnie twojemu czarowi i splodzisz dziecko mozesz nie puszczac go na religie

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego, jak wspomniałem, nie chcę widzieć zboczeńców w czarnych sukienkach na ulicach

   @znmd: no to w ramach wolnosci wyprowadz sie do kraju gdzie ich nie ma

  •  

   pokaż komentarz

   dziecko jest własnością rodziców, więc jak rodzic chce, to sobie może je wychowywać jak mu się podoba, nawet w gejowskiej albo lesbijskiej rodzinie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Oczywiście, wy, lewacy, uważacie, że państwo ma zabierać dzieci rodzicom i nie pozwalać im wychowywać tak, jak oni sobie tego życzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @znmd: oczywiscie znow nie masz pojecia o czym mowisz bo nie masz dzieci

   problem w tym ze dziecko wychowane w takiej ,,rodzinie" jest wypaczone i na to masz wyj@$$ne

  •  

   pokaż komentarz

   no nie .... rownie dobrze wg twojej definicji moge pod twoimi oknami srac i ch@? ci do tego

   @naydah: nie, bo tam jest mój trawnik, więc naruszysz ŚWIĘTE PRAWO WŁASNOŚCI - a to już, zgodnie z prawicową retoryką, pozwala mi odstrzelić twoją dupę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   nie no... wolnosc to wolnosc nie ????

   @naydah: dzieci są własnością rodziców. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) patrz: święte prawo własności nie można więc się z nimi żenić/wychodzić za nie, głuptasku

   nie masz dzieci

   @naydah: nie mam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ hmmm, skąd wiesz, że nie mam? jakieś głosy ci powiedziały? nie dość, że lewak, to jeszcze schizofrenik... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   no to w ramach wolnosci wyprowadz sie do kraju gdzie ich nie ma

   @naydah: czemu nie zastosujesz siędo swoich rad i nie wyniesiesz się do prawicowego kraju bez podatków i homopropagandy? np. do somalii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   problem w tym ze dziecko wychowane w takiej ,,rodzinie" jest wypaczone i na to masz wyjebane

   @naydah: czyli jednak lewacka idea odbierania dzieci rodzinom, jak nie podoba nam się ich sposób wychowywania przez nich, jest spoko? czary... ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: tak ??? A wpuszczanie homopropagandy do przedszkoli i szkoł narusza też przestrzen moich dzieci czyli własnosc - no ale idiota tego nie widzi ....

   dzieci są własnością rodziców. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) patrz: święte prawo własności nie można więc się z nimi żenić/wychodzić za nie, głuptasku

   @znmd: ......

   hmmm, skąd wiesz, że nie mam?

   @znmd: bo nie masz - inaczej nie p##!@%?ił bys takich farmazonów

   czemu nie zastosujesz siędo swoich rad i nie wyniesiesz się do prawicowego kraju bez podatków i homopropagandy? np. do somalii?

   @znmd: bo jesteś idiotą który nie rozumie że nie mówiłem o kraju bez podatków tylko o wiekszej kwocie wolnej od podatku dochodowego.... wszystko mieszasz ale nie dociera do zakutego łba ..... I Skąd wiesz ze sie nie wyprowadziłem ??? Tobie wolno dopowiadać ???

   czyli jednak lewacka idea odbierania dzieci rodzinom, jak nie podoba nam się ich sposób wychowywania przez nich, jest spoko?

   @znmd: nie jest spoko - mieszasz wszystko bo nie pojmujesz idei wolnosci wolnosci gospodarczej i obyczajowej i odpowiedzialnosci. I ciagle podpierasz sie ogolnikami

  •  

   pokaż komentarz

   A wpuszczanie homopropagandy do przedszkoli i szkoł narusza też przestrzen moich dzieci czyli własnosc - no ale idiota tego nie widzi ....

   @naydah: a jest obowiązek puszczania dzieci do przedszkoli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) do szkół - owszem, jest, i to jest naganne, że jest tam propaganda seksualna czy narodowa... ale do przedszkoli? chyba nie masz dzieci, co?

   bo jesteś idiotą który nie rozumie że nie mówiłem o kraju bez podatków tylko o wiekszej kwocie wolnej od podatku dochodowego

   @naydah: nie ma większej kwoty wolnej od podatku niż "plus nieskończoność" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie to ty jesteś idiotą, który podszywa się pod prawaka, a jest lewackim pomiotem który mówi innym, co mają robić (przynajmniej według twojej własnej klasyfikacji (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞)

   nie jest spoko - mieszasz wszystko bo nie pojmujesz idei wolnosci wolnosci gospodarczej i obyczajowej i odpowiedzialnosci.

   @naydah: "wolność", "wolność gospodarcza", "wolność obyczajowa"... tak to sobie wymyśliliście, lewaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co jeszcze? Ślimak jako "ryba lądowa"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   I Skąd wiesz ze sie nie wyprowadziłem ???

   To po ch#$ się pienisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siedź tam, gdzie ci wygodnie i nie marudź, jak cię nie dotyczą te problemy. Paranoja pieniacza to zaburzenie - niezgodne z naturą. Jak homoseksualizm czy celibat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   mężczyzna w więzieniu, gdzie nie ma kobiet, jest pod przymusem, więc nie mówimy tu o jego wyborze podyktowanym dewiacjami.

   @znmd: Dzisiaj do pudła można sobie prostytutkę zamówić na widzenie bezdozorowe, czy zaprosić jakąś laskę, którą się ma na boku. Z logiką to ty masz problemy i w dodatku z wyobraźnią( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   a jest obowiązek puszczania dzieci do przedszkoli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) do szkół - owszem, jest, i to jest naganne, że jest tam propaganda seksualna czy narodowa... ale do przedszkoli? chyba nie masz dzieci, co?

   @znmd: dziecko lepiej się wychowuje w przedszkolu - nabywa pewnych odruchów zachowań uczy się działać w grupie itd - jako rodzic może kiedyś zrozumiesz...

   nie ma większej kwoty wolnej od podatku niż "plus nieskończoność" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie to ty jesteś idiotą, który podszywa się pod prawaka, a jest lewackim pomiotem który mówi innym, co mają robić

   @znmd: stary - ty autentycznie jesteś p@?@@?!nięty - kwote wolną od podatku można bardzo łatwo wyrazić w liczbach - jeśli nie rozumiesz że np 11500 GBP lub 10 000 EUR zostaje ci w kieszeni zanim cos ci zajebią w porównaniu do naszych kilku tysięcy zł to po co sie wypowiadasz i mądrzysz ?? Tak proste rzeczy komplikujesz że to aż żenujące ....

   "wolność", "wolność gospodarcza", "wolność obyczajowa"... tak to sobie wymyśliliście, lewaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co jeszcze? Ślimak jako "ryba lądowa"?

   @znmd: nie debilku (╯︵╰,).... tak samo jak nie możesz np biegać z gołym chujem po ulicy czy na basenie lub walić konia na przystanku ehhh no masakraaaaa - tez ktos narusza twoją wolnośc .....??? Raz jeszcze ci powtarzam - CZEGO ty chcesz ??? Całkowitej wolności obyczajowej i hulaj dusza piekła nie ma ??? 5 raz pytam gdzie czujesz ten niemiłosierny ucisk obyczajowy spedzający ci sen z powiek a nie potrafisz jasno okreslic o co ci kaman. To jedz do tej somalii jak czujesz taaaaakie kajdany obyczajowe lub na pustynie...

   To po ch$# się pienisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siedź tam, gdzie ci wygodnie i nie marudź, jak cię nie dotyczą te problemy. Paranoja pieniacza to zaburzenie - niezgodne z naturą. Jak homoseksualizm czy celibat.

   @znmd: więc po ch$# się pienisz skoro czujesz taki ucisk na swoją wolnosc jedź tam gdzie cie nie bedą dotyczyły te problemy - i nie wmawiaj innym schizofrenii

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: i zaskakuje mnie twoja poj$%?na logika i wybiórczość - jak moze ci przeszkadzać PRAWDOPODOBIEŃSTWO spotkania księdza zboczeńca przez twoje dziecko np w szkole czy kościele ale już wychowanie takiego dziecka i ciągły kontakt przez 100% pederastów i zboczeńców nie ¯\_(ツ)_/¯ ???? Moze sam jesteś pedziem i nie chcesz potencjalnej konkurencji w dotykaniu dziecka co ????

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Dzisiaj do pudła można sobie prostytutkę zamówić na widzenie bezdozorowe, czy zaprosić jakąś laskę, którą się ma na boku. Z logiką to ty masz problemy i w dodatku z wyobraźnią( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @bioslawek: Więc tym bardziej to, co pisze @naydah to głupota. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro więźniowie mogą zapraszać i bolcować laski i to robią (@naydah) to tym bardziej jego analogia jest zj###na a więźniowie nie są zboczeńcami przez sam fakt siedzenia w więzieniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   dziecko lepiej się wychowuje w przedszkolu - nabywa pewnych odruchów zachowań uczy się działać w grupie itd - jako rodzic może kiedyś zrozumiesz...

   @naydah: to sobie puszczaj je do takich przedszkoli, gdzie nie ma homopropagandy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie jest łatwiej znaleźć niż takie, w których nie ma księży. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Raz jeszcze ci powtarzam - CZEGO ty chcesz ??? Całkowitej wolności obyczajowej i hulaj dusza piekła nie ma ???

   @naydah: chcę, żebyś się w końcu przyznał do bycia lewakiem, który jest przeciwko wolności, hipokryto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   i zaskakuje mnie twoja poj###na logika i wybiórczość - jak moze ci przeszkadzać PRAWDOPODOBIEŃSTWO spotkania księdza zboczeńca przez twoje dziecko

   @naydah: już ustaliliśmy, że każdy ksiądz jest zboczeńcem, bo powstrzymywanie się od stosunków seksualnych jest zboczeniem. Zboczeniem od normy. Więc księdza są zboczeńcami przez sam fakt bycia księżmi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pedale ... :)))). PEDAŁ jesteś i wszystko jasne ...

   @naydah: nie, nie jestem. XD Ech, nie dość, że jesteś lewakiem, to faktycznie jeszcze schizofrenikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   że też wczesniej na to nie wpadłem czemu niektóre rzeczy ci przeszkadzają a niektóre nie :)))))

   Widzę, że projektujesz na mnie swoje zaburzenia. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) To tobie przeszkadza brak wolności w kwestiach gospodarczych, ale w kwestiach obyczajowych już nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ Tobie przeszkadzają jedne zboczenia (homoseksualizm), ale inne (aseksualizm) już nie... ( ͡º ͜ʖ͡º) I tak dalej, i tak dalej. XD Ale wybiórczość zarzucasz mi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nie dość, że jesteś lewakiem wypowiadającym się przeciwko wolności i próbującym innym ustawiać życie pod dyktando tego, co chce państwo, to jeszcze schizofrenikiem, który wszędzie widzi pedałów i przeciwników PiSu nawet tam, gdzie ich nie ma... ajajaj. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

   A może sam jesteś homoseksualistą, tylko bardzo to wypierasz, co? Tak samo, jak nazywasz moją logikę wybióczą, mimo że sam ją stosujesz... To by tłumaczyło też twoje skrajne, lewackie poglądy, które tu przedstawiasz... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: wy, lewacy, nie jesteście zbyt mądrzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągle dajecie się sprowokować do wyzwisk, bo już nie dajecie rady trzymać swoich prymitywnych instynktów na wodzy, a potem płacz, że was banują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ja dla ciebie niestety wole kobiety i mam dziecko tez z kobieta

   @naydah: i ona wie, że jest z kryptohomoseksualistą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: chyba znów będziesz platynką... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: borze, jak wy - krypciochy i lewaki - się łatwo dajecie podejść. XD Jak psy pawłowa. XDDD

   I znow sie poskarzyles meski facecie ;)

   PS Interesowanie się męskością innych mężczyzn jest... cóż... bardzo podejrzane. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Musisz być w naprawdę dużym konflikcie i tkwić mocnym wyparciu swoje prawdziwego, homoseksualnego JA, że tyle uwagi poświęcasz temu tematowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tutaj się odkryłeś (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Żaden heterosekualny mężczyzna nie zwraca uwagi na cudzą męskość... ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: na meskosc nie zwraca bo jest dla niego powszednia - ale ty nie masz z tym nic wspolnego dlatego po paru zdaniach obrony pedziow i oburzenia ze nie moga adoptowac ehhh no sam sie podj#!?les. Nawet matka mojego dziecka jest przeciwko adopcji dziecka przez pedalow jak kazdy normalny czlowiek. A normalny facet pedala wyczuje od razu. Kontrastujesz z pogladami jak latarnia w ciemna noc i ta masa minek przy kazdym zdaniu no jak dzieciak w gimnazjum odkrywa emotki. Pewnie w szkole biegasz na skarge do nauczycieli bo koledzy zwale krecili z takiej filozoficznej cioty

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: dobra, dobra. Idź być lewakiem gdzie indziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wy i te wasze faszystowskie lewackie zakazy i nakazy... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko byście ludziom życie regulowali XD

   Nikomu nie powiem, że jesteś gejem, obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda tylko, że aby mieć dziecko musiałeś wyprzeć się orientacji i zbrzuchacić biedną kobietę, która nie jest świadoma tego, że jej partner to homo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: ty jestes lewakiem i homo. Nie oszukuj chociaz siebie. Zagorzala walka z kosciolem to lewica z definicji. Postep i pro tolerancja dla homozboczen ktorej bronisz tez. Oburzenie ze nie mozesz zaadoptowac dziecka no coz potwierdzilo wszystko. Nie odwracaj kota ogonem. Pedale. No nie pykło ci coz zycie ale nie wmawiaj komus kto jest przeciwko np zlodziejstwu ze jest kryptozlodziejem. Bo taka ,,logika"skoro ja jestem przeciw adopcji przez homoseksualistow i nazywasz mnie kryptogejem to ty jak jestes anty kosciolowi to kochasz kosciol. Beznadziejny jestes chlopczyku. Sam zapetliles sie w swojej spedalonej ,,logice"

  •  

   pokaż komentarz

   Zagorzala walka z kosciolem to lewica z definicji.

   @naydah: XDDD

   Czyli lewacki PiS zagorzale walczy z kościołem? XDDD Bo niedawno twierdziłeś, że PiS jest lewicowy, DZBANIE. XDDD

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: kozak w świecie p@?#a w necie. XDDDD nie zesraj się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) boli cię, że jedyne co, to możesz sobie pokrzyczeć do monitora, nie? XDDD

   PS To zdecyduj się, czy w byciu prawicą chodzi w końcu o wolność gospodarczą czy o lizanie dupy kościołowi? XDDD bo przeczysz sam sobie, przygłupie XD

  •  

   pokaż komentarz

   @znmd: pokazuje ci siebie w przeciwienstwie do ciebie nie peniam i daje adres wiec kto tu jest p?$$a skoro nawet geby boisz sie pokazac ??? Druga sprawa

   Wyibraz sobie ze mozna byc za wolnoscia gkspodarcza i nie lizac dupy kosciolowi. Polecam zapoznanie sie z prgramami innych partii anizeli po pis psl sld. I zapoznaj sie z definicjami prawica i lewica. Przyglupie...

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: jesteś debilem, który podaje swój adres w internecie, a nie odważnym samcem alfa XDDD

   I zapoznaj sie z definicjami prawica i lewica.

   @naydah: najpierw ty to zrób, żebyś przestał być kretynem, który przyporządkowuje pojęcie "lewica" do prawicy populistycznej XDDD

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
  a miłości bym nie miał,
  stałbym się jak miedź brzęcząca
  albo cymbał brzmiący.

 •  

  pokaż komentarz

  "Pedałów powinno się palić na stosach".

  Czyli jakieś 10-20% duchownych :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Armo11: z krzyżem na piersiach z przysięga słuzenia bogu i ludziom nawołuje do zabijania Niech stawia stosy dla swoich przełozonych kto nie sypia z kobieta a z kim on spi

  •  

   pokaż komentarz

   @selawi bo kiedyś to chociaż Snickersa ministrant dostawał, a teraz to w imię bożka ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Armo11: Właśnie czekałem po tym tekście o paleniu "pedałów" na pytanie redaktorki typu: "a wie pan kogo nigdy nie palono na stosie? Księży pedofili, najczęściej o skłonnościach homoseksualnych i mam nadzieję że jeszcze dożyję takich czasów.". Jeszcze ten tekst o przekazywaniu negatywnej energii, a sam pluje jadem na wszystkich dookoła w imię miłości, jak ja nienawidzę tego środowiska.

  •  

   pokaż komentarz

   @tormee: brak argumentów. Czemu jeden % a nie 10 % czy 0,5 % ?
   I czemu mieliby nie wybierać profesji z celibatem? To łatwiejsze dla osób o być może mniej aktywnej seksualności. W okresie dojrzewania hormony buzują...

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli jakieś 10-20% duchownych :)
   @Armo11:
   source: dude trust me

  •  

   pokaż komentarz

   Właśnie czekałem po tym tekście o paleniu "pedałów" na pytanie redaktorki typu: "a wie pan kogo nigdy nie palono na stosie? Księży pedofili, najczęściej o skłonnościach homoseksualnych i mam nadzieję że jeszcze dożyję takich czasów.". Jeszcze ten tekst o przekazywaniu negatywnej energii, a sam pluje jadem na wszystkich dookoła w imię miłości, jak ja nienawidzę tego środowiska.

   @aiker:

  •  

   pokaż komentarz

   @bioslawek: Wyjątkowo głupi tekst. Powiem ci o dwóch sprawach. Najpierw się odniosę do tych związków homoseksualnych: sam pochodzę z rodziny patologicznej, mój ojciec był ogromnym alkoholikiem odkąd się urodziłem, od 15 lat jedyny kontakt jaki z nim mam to telefon raz na rok. Wyszedłem na ludzi tylko dzięki ciężkim staraniom mojej mamy, która zajmowała się jeszcze przy okazji dodatkową dwójką rodzeństwa, zupełnie sama. Wiem jaki to jest hardkor i wiem że w Polsce są dziesiątki tysięcy gorszych przypadków, gdzie obydwoje rodziców pije i nie zajmuje się swoimi dziećmi, druga opcja to dzieciaki porzucone w sierocińcach, najczęściej bez jakiejkolwiek nadziei że ktoś je weźmie do domu po ukończeniu pewnego wieku. I szczerze? Nie jestem w stanie sobie wyobrazić że którekolwiek z tych dzieci byłoby mniej szczęśliwe mając dwoje rodziców tej samej płci. Oczywiście jestem w stanie zrozumieć to że takie dziecko mogłoby mieć duże kłopoty z tego powodu, ale właśnie głównie by one wynikały z uprzedzeń o których piszesz. Druga sprawa to te niby straszne obsceniczne sceny, które tak bardzo tacy jak ty chcą zatrzymać, mieszkam w Anglii, tutaj są normalnie ulice z samymi gejowskimi pabami, ludzie nie kryją się ze swoją orientacją jaka by nie była i każdy ma to konkretnie gdzieś, nigdy nie widziałem żeby dwóch gejów się obscenicznie obściskiwało czy coś w tym stylu. Poza tym nie widzę żeby komuś to jakoś bardzo przeszkadzało, uważam że wszystko jest kwestią nastawienia, jeśli z góry zakładasz że druga osoba jest nienormalna, chora etc. to nikt cie nie przekona że jest inaczej.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomekpee: "Badania, które za homoseksualistę uznają kogoś, kto odbywał stosunki seksualne tylko z osobami tej samej płci, zwykle wyznaczają odsetek populacji homoseksualnej w granicach 1%[36][37][38]." cytat z wiki. Nie sądzę, jednocześnie, żeby ktoś poświęcał swoje życie instytucji, które w 100% jego zachowania wyklucza.

  •  

   pokaż komentarz

   Wyjątkowo głupi tekst. Powiem ci o dwóch sprawach. Najpierw się odniosę do tych związków homoseksualnych: sam pochodzę z rodziny patologicznej, mój ojciec był ogromnym alkoholikiem odkąd się urodziłem, od 15 lat jedyny kontakt jaki z nim mam to telefon raz na rok.

   @aiker: Temat przerabiany dziesiątki razy w ostatnim czasie. Wprawdzie istnieje wiele patologicznych rodzin heteroseksualnych, ale większość to normalne rodziny. Nie ma ANI JEDNEJ normalnej "rodziny" jednopłciowej, więc takie związki to żadna alternatywna dla dzieci!

   Tak się złożyło, że jest okazja odnieść się do kolejnej bzdury powszechnie powielanej, na której opiera się homopropaganda. Jak zwykle ma ona na celu zrównanie statusów rodzin heteroseksualnych i homoseksualnych, co jest bł ędem logicznym FALSE ANALOGY (ze złej analogii). Kolejny raz strzelają sobie w stopę, a może już w głowę, bo z zasadami logicznej argumentacji się nie dyskutuje!( ͡° ͜ʖ ͡°)

   :https://bioslawek.files.wordpress.com/2018/07/na-czym-konkretnie-ma-polegac487-rc3b3wnouprawnienie-dla-homoseksualistc3b3w-prawdziwe-oblicze-homopropagandy-kompedium-wiedzy2.pdf

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma ANI JEDNEJ normalnej "rodziny" jednopłciowej

   @bioslawek: Tak się starałeś, tak dużo tekstu napisałeś żeby uwierzytelnić swoje tezy, ale wystarczyło to jedno zdanie, żeby pokazać jakim oszłomem jesteś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: Czemu? Może jego zdaniem takie rodziny są nienormalne? Ma prawo mieć własne zdanie na ten temat. Jakbym był dzieckiem w takiej rodzinie i mój ojciec i moja mama byliby facetami to bym się czuł okropnie widząc inne dzieci z normalną rodziną hetero. A w szkole czy gdzie indziej byłbym wytykany palcami i wyśmiewany przez rówieśników. Więc jak tobie się coś takiego podoba to ożeń się z jakimś facetem i zaadoptujcie sobie jakieś dziecko i zróbcie mu z życia piekło.

  •  

   pokaż komentarz

   @Attilla: To, że dziecko byłoby wytykane palcami jest winą właśnie takich ludzi jak ty. Nie szanuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: A co ja takiego zrobiłem, że dziecko byłoby wytykane palcami jest winą właśnie takich ludzi jak ja? Ja nie mam dziecka jeszcze i napewno nie uczyłbym tego dziecka, żeby nabijał się z swoich kolegów bo mają dwóch ojców albo jego rodzice są katolikami. Dziecka trzeba uczyć szacunku i empatii oraz tolerancji. Może na zachodzie byłaby inna historia i tak by nie było. Ale w tym kraju są homofoby i większość osób nadal pozostaje nietolerancyjna w stosunku do orientacji, religii itd. Więc nie obwiniaj mnie, że jest to moją winą bo ja jestem tolerancyjny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Attilla: A co złego było w w wykorzystywaniu murzynów w czasach rasizmu? Albo niewolników gdy było to akceptowane społecznie?

   To że coś jest powszechne, nie znaczy, że jest w porządku.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli jakieś 10-20% duchownych :)

   @Armo11: 50% wg. Charamsy:
   http://thefad.pl/aktualnosci/ksiazka-polskiego-ksiedza-geja-w-niemieckich-ksiegarniach-zrzuca-kosciolowi-hipokryzje/

   "W wywiadzie dla telewizji ZDF Charamsa szacował z kolei, że połowa katolickiego duchowieństwa jest orientacji homoseksualnej. Jest on przekonany, że wielu księży, podobnie tak jak on przez wiele lat, ignoruje, bądź tłumi, w sobie swój homoseksualizm."

  •  

   pokaż komentarz

   @bioslawek Do argumentu o ani jednej normalnej rodzinie jednopłciowej nawet nie chce mi się odnosić. Chce Ci tylko napisać jedno, nie jestem żadnym homopropagatorem, życie mnie po prostu nauczyło że nic na świecie nie jest ani białe, ani czarne, nigdy. Dla mnie normalność objawia się w tym że ocenia się drugiego człowieka po jego czynach, a nie po tym jak wygląda, jakiej muzyki słucha albo z kim lubi się poprzytulać. Mam to na prawdę gdzieś, jeśli dana osoba jest dla mnie w porządku i jest sama szczęśliwa z tego jakim jest człowiekiem, to czemu miałbym na siłę jej wmawiać że tak nie jest? Dla mnie analogia jest prosta: dwójka ułożonych ludzi tej samej płci>dwójka patusów/sierociniec. Nic nie mówię o normalnie funkcjonujących heteroseksualnych rodzinach, mówię o skrajnych przypadkach, gdzie adopcja przez rodzinę homoseksualną byłaby jedyną opcją z wyjścia z bagna, a takich przypadków jak już mówiłem jest bardzo wiele, niestety.

  •  

   pokaż komentarz

   Do argumentu o ani jednej normalnej rodzinie jednopłciowej nawet nie chce mi się odnosić.

   @aiker: Nie ma czegoś takiego jak "rodzina jednopłciowa". Jest jednopłciowa imitacja rodziny. Z faktami się nie dyskutuje, idź sobie na paradę równości głosić swoje kocopoły. Na 'Wykopie' jesteście już spaleni w oczach zdrowo myślacych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @bioslawek: pierwszy raz się wypowiadam na wykopie w temacie homoseksualizmu, nigdy nie byłem na paradzie równości i nie planuję się na takową wybierać. Jedyna różnica między nami jest taka że mam inne doświadczenia życiowe i prawdopodobnie widziałem trochę więcej niż ty w swoim katolickim zaścianku. Dla ciebie każde odmienne zdanie to już jakaś "homopropaganda", zobacz jak bardzo masz spraną głowę od tych bredni, polecam wyjść do ludzi spoza swojego kręgu wzajemnej adoracji i z nimi porozmawiać. Nie mam zupełnie nic do osób wierzących, ale ta hipokryzja w tym kręgu, ten jak już wcześniej wspominałem, wylewany jad w stronę drugiej osoby w imię miłości do bliźniego to jest coś czego nie mogę zdzierżyć. Żyj i daj żyć innym, amen.

1 2 3 4 5 6 7 ... 27 28 następna