•  

  pokaż komentarz

  Dla SWOICH PARTYJNYCH KOLEGÓW obowiązują inne zasady (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  Tak właśnie wygląda teoretyczne państwo prawa w wykonaniu PiS i ich rezydenta w pałacu prezydenckim.
  PiS to partia miernot popierana przez miernoty.

 •  

  pokaż komentarz

  W 2011 roku Adrian jeszcze nie znał zdania Jarka na temat ułaskawień i stąd ta wypowiedź.

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu z tym ułaskawieniem?
  Przecież to wygląda jak typowy temat zastępczy na całą kadencję. Coś innego jest pewnie kombinowane , a tu znowu ułaskawienia.

  1. Procedury to jedno, jak zostały złamane to niech sąd orzeknie raz i po sprawie.
  2. Nawet jak zostały złamane i ułaskawił przed wyrokiem, to by po prostu ułaskawił po wyroku. Co za różnica?
  3. Jak wam się nie podoba tryb w jakim operuje prezydent to na ch%$ sobie wybraliście takiego prezydenta?

  Polacy wybierają sobie kłamców, oszustów i złodziei, a potem jęki całymi miesiącami że kłamcy, oszuści i złodzieje robią to co potrafią najlepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth to jedna z najważniejszych, parodiujących system sprawiedliwości decyzji

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: jest roznica dla pokrzywdzonych, bo tym zamyka się drogę do roszczeń cywilnych. Poza tym tworzy się precedens. Teraz Duda może wydawać karty wyjdź z więzienia, które będą mogły chronić przed postępowaniem karnym. To są standardy republik bananowych i należy to krytykować

  •  

   pokaż komentarz

   Poza tym tworzy się precedens

   @ZaplutyKarzelReakcji: w Polsce nie ma prawa precedensu.

   To są standardy republik bananowych

   @ZaplutyKarzelReakcji: bo Polacy sami sobie tworzą republikę bananową

   należy to krytykować

   @ZaplutyKarzelReakcji: no to zapraszamy na wybory, wybierzemy kolejnych kłamców, oszustów i złodziei i będziemy jęczeć z innego bezprawia ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: oczywiście, ze nie ma prawa precedensu, ale jest coś takiego jak precedens w ogóle. Tzn. nigdy wcześniej nikt tego w ten sposób nie zastosował, wiec będzie to kusiło kolejnych

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth:

   Procedury to jedno, jak zostały złamane to niech sąd orzeknie raz i po sprawie.
   Sąd Najwyższy orzekł już raz, uchwałą podjętą w siedmioosobowym składzie. Ale nie było to rozstrzygnięcie po myśli władzy, która wpadła na kuriozalny pomysł rozstrzygnięcia jakiegoś nieistniejącego "sporu kompetencyjnego".

   Nawet jak zostały złamane i ułaskawił przed wyrokiem, to by po prostu ułaskawił po wyroku. Co za różnica?

   Zasadnicza, bo w momencie uprawomocnienia wyroku panu Kamińskiemu wygasłby mandat poselski i musiałby zostać odwołany ze stanowiska koordynatora ds. służb specjalnych.

   To nie jest temat zastępczy. To psucie prawa i niszczenie państwa w skali niespotykanej od czasów II RP.

  •  

   pokaż komentarz

   Polacy wybierają sobie kłamców, oszustów i złodziei, a potem jęki całymi miesiącami że kłamcy, oszuści i złodzieje robią to co potrafią najlepiej.

   @Kargaroth: jest i Pan "mądry", żyjący w równoległej rzeczywistości... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Powiedz mi zatem łaskawco kogo mamy wybierać, bo wybierać możemy tylko między złem a mniejszym złem? Proszę oświeć nas swoją inteligencją i rozumem.

   Tylko k#@$a nie p@@??!! nic o Korwinie, bo on tak jak i Ty, żyje w rzeczywistości równoległej... xD

  •  

   pokaż komentarz

   To są standardy republik bananowych

   @ZaplutyKarzelReakcji: standardem republiki bananowej to był fakt ścigania Kamińskiego, bo komuś się zamarzyło wsadzić go do Sztumu, a przy okazji odebrać możliwość pracy dla Polski.

  •  
   G............3

   +10

   pokaż komentarz

   ścigania Kamińskiego,

   @Willy666: A to nie powinniśmy ścigać służb za to, że zamiast wykrywać przestępstwa to je tworzą? Że robią prowokacje niezgodnie z prawem i przekraczają uprawnienia?

   To za bezzasadne podsłuchy też nie będziemy karać?

   Już jesteś mentalnym niewolnikiem, skoro nie bulwersuje cie nadużywanie władzy w celach politycznych czy osobistych.

  •  

   pokaż komentarz

   Powiedz mi zatem łaskawco kogo mamy wybierać, bo wybierać możemy tylko między złem a mniejszym złem? Proszę oświeć nas swoją inteligencją i rozumem.

   @MusicURlooking4: a zagłosuj sobie nawet na zielonych, czy partię piratów. Uj mi do tego.
   Ale jak już głosujesz na oszustów i złodziei to przynajmniej potem zamknij mordę że oszuści i złodzieje robią to co robią.

   Potem z kolei genialny argument "ale zieloni czy partia piratów nie ma szans wygrać"
   I mamy piękne błędne koło - nie głosuję na X -> X nie ma szansy wygrać -> głosuję na PO/PIS bo X nie ma szansy wygrać, dlatego na nich nie głosuję.

   Taka jest brutalna prawda. Głosujesz na partie niszczące ten kraj, to weź to na klatę i przestań jęczeć, bo sam się do tego przyczyniłeś i uprzejmie przyjmij do wiadomości że to właśnie Twoje c?%!#we wybory są tego powodem. Zamiast zmienić cokolwiek w swoim podejściu to jest p?$$#!%enie "nie ma na kogo głosować".

   <Korwin> to jest tutaj placeholder, zaślepka. Partia która nigdy nie była u władzy. Partię UFO sobie tu wstaw jeśli tak Ci będzie wygodniej.

   Dla nikogo nie liczy się dobro kraju, polityka, nic. Najważniejsze żeby ten drugi nie wygrał, a ONI to doskonale wiedzą i wykorzystują żeby trzymać się przy władzy. Co PIS wyczynia to się w pale nie mieści, ale bankowo jak nie wygrają w następnych wyborach to wygrają jeszcze w następnych, bo wyborca nie pamięta. PIS już raz był odsunięty od władzy poprzez wotum nieufności, to Polacy sobie ich znowu wybrali, bo Jaruś roztropnie zszedł na drugi plan i zaczął sterować wszystkim z tylnego siedzenia.

   Głupi ludzie podejmują głupie decyzje, ale to ja jestem oszołomem bo mówię żeby głosować na kogokolwiek innego. No bomba. Płaczcie sobie że konstytucja łamana, że podatki rosną, że 500+. Sami sobie zgotowaliście ten los. Jak 3-latek walący głową w ścianę, a potem płacz że boli.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: wyj##!łeś, misiu o małym rozumku, elaborat, z którego gówno wynika i jeszcze mi piszesz żebym zamknął mordę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Jednak nie bój się, w odróżnieniu od Ciebie pluszaczku nie zachowam się jak mała panienka i nie polecę ze skargą do moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Głupi ludzie podejmują głupie decyzje, ale to ja jestem oszołomem bo mówię żeby głosować na kogokolwiek innego

   To powiedz na kogo albo przestań p%%@?%!ić głodne kawałki i weź na klatę to, że wysrywanie zwykłych populistycznych farmazonów nie czyni z Ciebie kogoś mądrzejszego od tych "głupich" ludzi, którymi w swej "mądrości" tak pogardzasz, misiaczku... <3

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: A w swej nieomylności założyłeś może, że oni na PiS nie głosowali? Że aktualnie wykonują bardzo potrzebną robotę uświadamiania tych, którzy na PiS głosowali, że ta partia dokonuje aktualnie nie mającego nic wspólnego ze standardami państwa prawa ataku na trójpodział władzy? Patrząc na plusy dobrze im idzie, na pewno jest wiele osób, które z tej afery mało rozumieją, a dzięki ich trudowi może ukształtują sobie własne zdanie

   Ty za to piszesz jakieś nietrzymające się kupy dyrdymały zaczynając od "Hurr durr znowu ułaskawienie". W temacie właśnie ułaskawienia dotyczącym. Już kalkulując wszystkie plusy od osób tak samo tematem zniechęconych wykonujesz krecią robotę. Pozujesz na stojącego ponad barykadą intelektualistę głoszącego jedyne słuszne poglądy dla 'szaraczków' sam wpisujesz się w partyjny plan Kaczyńskiego. Wybrać miernoty i kazać im wydawać chaotyczne wyroki, tak aby druga strona podnosiła raban i aby zwykły 'szaraczek' nic już nie rozumiał.

   Wtedy przyjdą takie Kargarothy i powiedzą 'Jedni drugich warci, skończcie już płakać, tak sobie wybraliście, teraz już nie dojdziemy, zaorzmy to %$#@@ sądownictwo, nawet jak teraz będzie gorzej to w przyszłości będzie lepiej, nie? Jak było już wiemy, więc dajmy szanse?

   Pominąłem jakieś populistyczne hasełka z których słyniesz, czy już wszystko dodałem?

   Reasumując - daj tym, którzy chcą o tym dyskutować na argumenty, pole w temacie, a samemu idź żebrz o plusy gdzie indziej. Niekoniecznie do tematów politycznych. Życzę wielu plusów w tematach dotyczących nowego selekcjonera i tego, jacy Ci żydzi są wredni

  •  

   pokaż komentarz

   To powiedz na kogo

   @MusicURlooking4: własnego rozumu nie masz? Głosuj na kogo chcesz. Ja głosuję na kogo uważam i nic Ci do tego. Jedyne do czego Ci ta informacja jest potrzeba to żeby wyśmiać i powiedzieć że gówno mój wybór zmieni, więc po co mam się tą informacją dzielić? :)

  •  

   pokaż komentarz

   Jedyne do czego Ci ta informacja jest potrzeba to żeby wyśmiać i powiedzieć że gówno mój wybór zmieni

   @Kargaroth: o, widzę, że oprócz wypisywania hasełek zajmujesz się również wróżbiarstwem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ja głosuję na kogo uważam i nic Ci do tego

   I tu się mylisz bezwładna istoto, bo od momentu, w którym zarzucasz ludziom

   jęki całymi miesiącami

   ...to minimum przyzwoitości i rozumu, nakazywałoby wskazać alternatywę a nie p%$%?##ić ogólniki, jednak jak widać jednego i drugiego Tobie brakuje albo po prostu wstydzisz się powiedzieć na kogo głosujesz bo dobrze wiesz, że to obedrze Cię z resztek wiarygodności i nie będzie już plusików za wypisywanie ogólnikowych i pustych hasełek... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mike-mo: @MusicURlooking4: na żaden argument logiczny nie potraficie odpowiedzieć, a mi zarzucacie jakiś brak godności, żebranie o plusy, teksty pod publiczkę, itd... tia :) Prawda w oczy kole i tyle. Minusujcie sobie do woli. Moje sumienie jest czyste bo ja na te, ani poprzednie mendy nie głosowałem. Ja się tylko coraz więcej dokładam na ten p@#$@%?nik w podatkach.

   wyj@%$łeś, misiu o małym rozumku, elaborat, z którego gówno wynika

   @MusicURlooking4: Przynajmniej przedstawiłem swoje poglądy, Ty żadnych, tylko atakujesz personalnie i próbujesz prowokować. Jak dla Ciebie nic z mojej wypowiedzi nie wynika to widocznie nie rozumiesz o czym piszę. Trudno, nie mój problem.

   minimum przyzwoitości i rozumu, nakazywałoby wskazać alternatywę a nie p@#$@%?ić ogólniki

   @MusicURlooking4: To było do mnie, czy sam do siebie pisałeś? Bo tak naprawdę nie odniosłeś się do niczego. co napisałem.

   Ja nie jestem agitatorem politycznym, ani nie uzurpuję sobie prawa do jedynej prawidłowej odpowiedzi. Nie zamierzam brać odpowiedzialności za czyjś głos w wyborach. Ludzie powinni sami zacząć myśleć nad tym co robią, a nie słuchać mnie, Ciebie, telewizora, niusłika i innych. Bo nikt nigdy za nic nie odpowiada i to widać właśnie przez te wszystkie "jęki". Miało być tak pięknie i się zesrało bo sądy, bo konstytucja, bo coś tam. 2007 roku wotum nieufności dla PIS i przyspieszone wybory, bo kaczyzm, zamordyzm, itd. 2 kadencje walenia w dupę przez PO i znowu wracamy do PiS. No jak to się mogło skończyć? Tyle pytań bez odpowiedzi. Takie wielkie zaskoczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @GordonLameman3

   A to nie powinniśmy ścigać służb za to, że zamiast wykrywać przestępstwa to je tworzą?

   Nie wiem, musiałbym się Brunona K. zapytać, on ma doświadczenie w tych sprawach.

  •  
   G............3 via Android

   -4

   pokaż komentarz

   @Willy666
   No on akurat miał swoje plany wcześniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @GordonLameman3 o, bardzo się cieszę że usprawiedliwiasz wsadzanie do Sztumu za plany np. odstrzelenia Kaczyńskiego. ¾ neuropków może szykować szczoteczki do zębów.

 •  

  pokaż komentarz

  Inne standardy są stosowane wobec swoich. Jest to o tyle bulwersujące, że robi to doktor prawa który dosonale wie, że łamie konstytucje. Nie usprawiedliwia go nawet fakt, że w hierarchii PIS jest dosyć nisko i jest chłopcem na posyłki, któremu mówią co robić.